Využijte aktuální dopravu zdarma a ušetřete dalších 5 % z celého nákupu. Zadejte kód SALE5 v 1. kroku nákupního košíku. Pozor - platí jen dnes a zítra.

Představujeme novinku! Venira čaje pro těhotné a kojící ženy

Ano, je to tak!

S velkou radostí vám představujeme naše novinky. Tentokrát potěšíme těhotné, ale i kojící ženy. Všimli jsme si, že spoustu našich zákaznic jsou zároveň čerstvé maminky nebo maminky budoucí. To nás přivedlo na nápad vytvořit produkt speciálně pro ně. Vzhledem k tomu, že pitný režim je pro těhotné i kojící ženy klíčový, spojili jsme účinky několika bylinek v sypaném čaji. Čaj skvěle chutná, jeho příprava je snadná a hlavně jeho účinky jsou osvědčené.

Máme celkem dva čaje!

 

Venira těhotenský čaj

Venira sypaný bylinný čaj obsahuje směs těch nejlepších bylin a pomáhá ulevovat od nevolností a nepříjemných pocitů během těhotenství. Čaj napomáhá maminkám prožít těhotenství v poklidu a s radostí. Meduňka pomáhá ulevovat od bolestí hlavy, pocitů nervozity a neklidu a navozuje příjemné relaxační pocity.

 

Co obsahuje tento bylinný čaj pro těhotné ženy?

-Meduňka - Pomáhá zklidnit tělo i mysl, přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. Meduňka také nepomáhá zlepšit zažívání a tlumit nepříjemné pocity. Působí také proti stresu a neklidným pocitům.

-Šípek - Přispívá k normální činnosti močového měchýře, ledvin a k přirozené obranyschopnosti organizmu.

-Kontryhel - Přispívá k normálnímu trávení a normálnímu stavu kloubů a svalů. Také pomáhá s gynekologickými obtížemi. Příznivě ovlivňuje hormonální procesy v ženském těle. Také nepomáhá zmírnit pocení nebo třeba nervozitu.

J

 

 

Venira čaj pro kojící ženy

Venira sypaný bylinný čaj pro kojící ženy obsahuje směs těch nejlepších bylin s mnoha benefity pro současné maminky. Čaj napomáhá tvorbě mateřského mléka během kojení a působí také proti nadýmání miminka. Směs bylin se mimo jiné podílí na komfortu a psychické pohodě maminky.

 

Co obsahuje Venira bylinný čaj pro kojící ženy?

-Meduňka - Přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. Meduňka je také známá pro své zklidňující účinky, skvěle působí na celý organismus, prospívá také dobrému spánku a zklidňuje bušení srdce. Maminkám pak pomáhá s tvorbou mléka a má protidávicí účinky.

-Fenykl, kmín a anýz - Přispívají k normálnímu trávení a podporují laktaci. Fenykl tlumí nadýmání a také stejně jako meduňka zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Kmín a anýz ulevuje od žaludečních nevolností a nadýmání.

 

kojící

 

 

Zpět do obchodu