Kosmetika a vitamíny pro těhotné a kojící maminky

 

Jarní úklid skladu je tady!

Zlevnili jsme úplně vše, slevy dosahují až do výše 40 % a ke své objednávce si ještě vyberete dáreček. Těch je celkem 6 a rozdáváme vzorečky, balzám na rty, nebo dokonce šampon proti vypadávání vlasů.

Zobrazit dárečky a info o akci >

 

Cena

199830
1199830

Značky

Položek k zobrazení: 20
PODPORA PLODNOSTI
699 Kč –15 %
VENIRA podpora plodnosti 80 kapslí
Skladem ihned k odeslání
594 Kč
21084
venira krém proti striím
499 Kč –20 %
399 Kč
KT012
PRO KOJIÌCIÌ MAMINKY MERUNÌKA
399 Kč –15 %
339 Kč
30001
venira tělové mléko s kolagenem
449 Kč –14 %
382 Kč
KT018
Dětský olej na masáž bříška
349 Kč –14 %
297 Kč
KD1002
KRÉM NA OPRUZENINY kopie
349 Kč –14 %
297 Kč
KD1003
venira cestovní kosmetická taška bílá
399 Kč –50 %
199 Kč
518
20 položek celkem

Kosmetika a vitamíny pro těhotné a kojící maminky

Nejste si jisté tím, jestli přijímáte dostatek vitamínů důležitých v období těhotenství a kojení? Buďte bez obav – v této kategorii najdete vše pro své zdraví jako i zdraví svého miminka.

 

Vitaminy a minerální látky pro těhotné

K nejdůležitějším vitaminům v období těhotenství patří bezesporu kyselina listová, která je velmi duležitá pro zachování normálního vývoje plodu a rustu zárodecných tkání behem tehotenství. Dále byste měly suplementovat vitamin D, který přispívá k normalnimu vývoji kosti a zubu plodu

 

Z hlediska minerálních látek musíme zmínit zinek, který funguje v těle jako antioxidant, který podporuje udržení normálního stavu kůže, nehtů a vlasů. Dále železo, které se podílí na procesu dělení buněk a jako hlavní složka hemoglobinu přispívá k tvorbě červených krvinek. A v neposlední řadě vápník podporující zdravý vývoj kostí plodu

 

Jednotlivé látky můžete užívat samostatně nebo ve formě vitamino-minerálních směsí. Příkladem jsou naše cucavé kostičky pro těhotné ženy, které již obsahují všechny klíčové látky v potřebném množství a poměru.

 

Vzhledem k tomu, že potřeby těla se v průběhu těhotenství liší, přečtěte si náš článek na blogu, ve kterém se dozvíte, jaké látky doplňovat v jednotlivých trimestrech. Dozvíte se například i to, proč jsou pro vás důležité omega-3 mastné kyseliny a kdy začít s jejich užíváním.

 

Vitaminy a minerální látky pro kojící maminky

S užíváním vitamínů a minerálních látek byste rozhodně neměly přestat ani po porodu, kdy začínáte kojit a zvykáte si na novou životní roli

 

My vám doporučujeme cucavé kostičky pro kojící ženy se sladkou příchutí meruňky. Obsahují devět vitaminů skupiny B včetně důležité kyseliny listové. Ve složení najdete také silné antioxidační vitaminy A, C a E. Nechybí ani vitamin D3 a vitamin K2 důležitý pro udržení normálního stavu kostí. Na závěr jsme přidali jód, který přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu a činnosti nervové soustavy.

 

Kosmetika pro těhotné a kojící maminky

Během těhotenství vám v důsledku rychlého natahování kůže mohou vzniknout strie – nejčastěji na prsou, bříšku a na bocích. Pokud chcete jejich vzniku zabránit, začněte hned zkraje těhotenství používat speciální krém proti striím, který díky obsahu aktivní látky LIFTONIN®-XPERT ECO proniká snadno do hlubších vrstev pokožky, kde podporuje tvorbu vlastního kolagenu. Tím napomáhá eliminovat vznik nových strií a minimalizovat vzhled těch existujících.

 

Při pravidelném a dlouhodobém používání můžete očekávat viditelné zmenšení velikosti strií, kdy budou až o 14 % kratší a až o 24 % užší. Zároveň se dočkáte zjemnění jejich vzhledu, kdy budou až o 31 % mělčí než před začátkem používání. Účinek krému proti striím podpoříte i pravidelným používáním sprchového oleje.

 

Doplňky stravy pro těhotné a kojící maminky

O tom, jestli se strie vytvoří nebo ne, rozhoduje odolnost kůže vůči napínání. Vzhledem k tomu, že tato schopnost je do značné míry ovlivněna kvalitou kolagenních vláken, začněte co nejdříve s užíváním VENIRA PREMIUM kolagenového drinku pro těhotné a kojící maminky, jehož složení jsme přizpůsobili potřebám žen, které prochází tímto citlivým obdobím. Jedná se navíc o jeden z nejsilnějších kolagenů na trhu, jelikož obsahuje 8 000 mg bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu v každé denní dávce

 

Kromě kolagenu najdete ve složení tohoto doplňku stravy dalších 11 účinných látek, jako například kyselinu hyaluronovou, vitamin C, kyselinu listovou, hořčík, zinek, vitaminy skupiny B a další. Obsahuje tedy všechny důležité vitamíny a minerální látky jak pro těhotné, tak i kojící maminky.

 

Zpět do obchodu