Vitamíny pro děti

 

Oblíbená akce je poprvé v tomto roce tady!

Právě teď máme dopravu zdarma na naprostou většinu produktů a k tomu si ještě vyberete dáreček k objednávce. Těch je celkem 6 a rozdáváme třeba vzorek jahodových medvídků, balzám na rty nebo dokonce anti-aging sérum na pleť.

Zobrazit dárečky a info o akci >

 

Cena

289518
1289518

Značky

Položek k zobrazení: 6
MULTIVITAMIN
ZDARMAZDARMA
349 Kč
30016
VITAMIN C
ZDARMAZDARMA
349 Kč
30004
B KOMPLEX
ZDARMAZDARMA
299 Kč
30005
IMUNO SIRUP kopie
ZDARMAZDARMA
518 Kč
VPIS
VITAMIN D
ZDARMAZDARMA
299 Kč
30015
IMUNO SIRUP
ZDARMAZDARMA
289 Kč
40008
6 položek celkem

 

Vitaminy pro děti s přírodním složením

Když přijde řeč na péči o zdraví dětí, hned by vás měla napadnout prevence. Někteří z vás se možná domnívají, že doplňky stravy jsou určené pouze pro dospělé, ale není tomu tak. Je zcela běžné, že i děti trpí nedostatkem klíčových vitaminů a minerálních látek, protože jich nepřijímají dostatek v rámci běžné stravy (což je dokonce u některých vitaminů takřka nemožné).

 

 

Vitaminy pro děti – kdy je zařadit do jídelníčku?

Vitaminy by měly být samozřejmou součástí jídelníčku vašeho dítěte v případě, kdy:

  • má alergii nebo intoleranci na potraviny konzumované v rámci zachování vyváženého jídelníčku;
  • na základě doporučení od lékaře dodržuje striktní dietu
  • trpí chronickým onemocněním;
  • je vybíravé, a tedy nechce jíst potraviny obsahující tělu prospěšné látky.

 

 

Jaké vitaminy by měly děti konzumovat?

Vitamin D pro děti by měl být tím prvním, po kterém sáhnete. Právě ten totiž patří k vitaminům, které je prakticky nemožné získat v dostatečném množství pouze ze stravy. A přitom se jeho nedostatek projevuje ve formě únavy, zvýšené náchylnosti k nachlazení; bolesti svalů a kloubů; podrážděnosti; krvácení dásní; nechutenství a ztráty hmotnosti. Vytvořili jsme ho ve formě cucavých tablet se skvělou pomerančovou příchutí, takže se na něj budou vaše děti doslova těšit. 

 

Každá tableta vitaminu C pro děti obsahuje 250 mg vitaminu C. Složení jsme navíc obohatili o zinek a vitamin D3, a tak se jedná o skutečnou vitaminovou bombu přispívající k:

  • posílení imunity;
  • zvýšení odolnosti organismu;
  • udržení psychické pohody;
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání;
  • zvýšení vstřebávání železa.

 

Gumové vitaminy pro děti B-komplex představují směs devíti vitaminů (kromě všech „béček“ je součástí i vitamin C), které navzájem podporují svůj účinek. Nedostatky některého z vitaminů B se projevují únavou, nespavostí, bolestí hlavy, slabostí, závratěmi, dušností, kožními problémy, podrážděností, náladovostí, zmateností, stresem, nechutí k jídlu. Pokud u svého dítěte pozorujete některé z těchto problémů, pak vám doporučujeme sáhnout právě po tomto doplňku stravy.

  

 

Komplex klíčových vitaminů pro děti obsažený v každé tabletě 

VENIRA multivitamin pro děti v sobě kombinuje účinky všech 13 vitaminů, které jsou navíc obohacené o extrakt z kurkumy. Ten přispívá ke správnému trávení, podporuje normální činnost jater, správnou funkci nervové soustavy a kloubů. Navíc má protizánětlivý a antiseptický účinek.

 

Zpět do obchodu