Kosmetika a doplňky stravy proti striím

 

Využijte naše 2 akce najednou!

Právě teď máme dopravu zdarma pro všechny objednávky nad 499 Kč a k tomu si ještě vyberete dáreček. Těch je celkem 6 a rozdáváme vzorečky, hřeben na vlasy, medvídky na vlasy a nebo celé balení kolagenu.

Zobrazit dárečky a info o akci >

 

Cena

449979
1449979

Značky

Položek k zobrazení: 15
venira krém proti striím
ZDARMAZDARMA
499 Kč
KT012
venira tělové mléko s kolagenem
449 Kč
KT018
venira olej na celulitidu
ZDARMAZDARMA
599 Kč
KT001
venira beauty drink by michaela jonas
ZDARMAZDARMA
849 Kč
21062
15 položek celkem

Kosmetika a doplňky stravy proti striím

Strie (= pajizévky) jsou specifickým typem jizev, které se na povrchu kůže objevují v důsledku popraskání kolagenních a elastinových vláken. S pomocí naší přírodní kosmetiky a doplňků stravy proti striím můžete eliminovat jejich viditelnost a zabránit vzniku nových.

 

Nejčastější příčiny vzniku strií

  • Růst svalové hmoty;
  • rapidní změny na váze;
  • těhotenství;
  • dospívání;
  • hormonální změny.

 

Prevence vzniku strií

1. Hydratace pokožky

Kůže je sama o sobě pružná, ale samozřejmě má své limity. Abyste její schopnost natahovat se co nejvíce podpořili, udržujte ji hydratovanou s pomocí tělového mléka a sprchového oleje. Vzhledem k tomu, že udržení konzistentní péče je tou nejlepší prevencí vzniku strií, přípravky používejte opravdu na denní bázi.

 

2. Masáž rizikových partií

Vzniku strií předejdete i prováděním pravidelných masáží rizikových partií a to zvláště v těhotenství, kdy vám může popraskat kůže na bříšku a na prsou. K masírování vám doporučujeme využít za studena lisovaný kosmetický olej, který si zachovává účinnost obsažených biologicky aktivních látek. Zvláště pak švestkový olej je dobře známý tím, že zlepšuje pružnost pokožky, a tedy pomáhá předcházet vzniku těhotenských strií

 

Eliminace viditelnosti současných strií

V momentě, kdy se vám nějaká strie objeví, nikdy se jí naplno nezbavíte – pouze můžete ovlivnit to, jak moc výrazná bude. V tomto ohledu se můžete spolehnout na krém proti striím s obsahem aktivní látky LIFTONIN®-XPERT ECO, která proniká do hlubších vrstev kůže, kde stimuluje a hromadí kolagen přispívající k posílení svrchní vrstvy kůže

 

Při pravidelném a dlouhodobém používání můžete očekávat viditelné zmenšení velikosti strií, kdy budou až o 14 % kratší a až o 24 % užší. Zároveň se dočkáte zjemnění jejich vzhledu, kdy budou až o 31 % mělčí než před začátkem používání.

 

Doplňky stravy na strie – vyzrajte na ně s kolagenem

O tom, jestli se strie vytvoří nebo ne, rozhoduje odolnost kůže vůči napínání. Tato schopnost je do značné míry ovlivněna kvalitou kolagenních vláken. Pokud chcete mít jistotu, že jsou vaše kolagenní vlákna dostatečná silná na to, aby odolala případnému namáhání kůže v budoucnu, tak co nejdříve začněte užívat kolagenové doplňky stravy.

 

V naší nabídce najdete kolagenové drinky; kapsle pro vlasy, nehty a pleť; cucavé kostičky pro vlasy, nehty a pleť a gumové medvídky pro vlasy, nehty a pleť. Jestli se nemůžete rozhodnout, jaký produkt si vybrat, dobrou zprávou je, že jich můžete užívat více současně. Složení všech zmíněných doplňků stravy jsme totiž vyvinuli tak, aby vzájemně zesilovaly svůj účinek a vaše tělo bylo schopné vstřebat všechny účinné látky, které obsahují.

 

Zpět do obchodu