Bělení zubů

 

Jarní úklid skladu je tady!

Zlevnili jsme úplně vše, slevy dosahují až do výše 40 % a ke své objednávce si ještě vyberete dáreček. Těch je celkem 6 a rozdáváme vzorečky, balzám na rty, nebo dokonce šampon proti vypadávání vlasů.

Zobrazit dárečky a info o akci >

 

Cena

211873
1211873

Značky

Položek k zobrazení: 7
7 položek celkem

Přírodní bělení zubů

Naše kategorie produktů na bělení zubů vás přesvědčí o tom, že krásně zářivý úsměv není výsadou jen hollywoodských hvězd. Pyšnit se jím můžete i vy! Díky správné technice čištění, vhodnému kartáčku a přípravkům na bělení zubů se zbavíte nežádoucí pigmentace, odstraníte zubní plak a budete podporovat udržení zdravé ústní dutiny.

 

 

Vybělte své zuby z pohodlí domova

Pro zuby jako perličky už nemusíte spěchat do ordinace zubního lékaře. Celý proces bělení zubů zvládnete z pohodlí svého domova a v rámci své každodenní péče o dutinu ústní

 

Jediné, co musíte udělat, je nahradit dosavadní přípravky na ústní hygienu naším bělicím zubním gelem a bělicí zubní pastou. Oba produkty jsou dermatologicky testované. Mají 100% přírodní složení a neobsahují žádný cukr, který by mohl potenciálně zvyšovat riziko vzniku zubního kazu.

 

 

Bělicí zubní gel

Náš přírodní gel na bělení zubů eliminuje pigmentaci a nevzhledné skvrny způsobené kouřením nebo konzumací barevných potravin a nápojů. Zároveň je součástí kompletní péče o dutinu ústní, jelikož obsahuje abrazivní složky, které odstraňují plak a leští povrch zubů.

 

Při dlouhodobém (alespoň 30 dnů) a pravidelném (3× denně) používání vybělíte přirozenou barvu svých zubů o 1–1,4 odstínu. To vše díky obsahu speciálně povrchově upravených minerálů. Bělení je šetrné k zubní sklovině a nezvyšuje citlivost zubů

 

 

Bělicí zubní pasta

Celý proces bělení zubů ještě více podpoříte pravidelným používáním naší přírodní zubní pasty s obsahem aktivního uhlí. Její složení jsme uzpůsobili tak, aby ji mohla používat celá rodina, tedy i děti. Díky své nízké abrazivitě a přírodnímu složení je vhodná i pro jedince s velmi citlivými zuby.

 

Naše zubní pasta pro šetrné bělení zubů, tedy bez rizika narušení zubní skloviny, pečuje o zdraví ústní dutiny tím, že eliminuje zubní plak a napomáhá k dokonale čistým a vyleštěným zubům. Bonusem je mátová příchuť, která okamžitě osvěží váš dech.Bělicí zubní pudr

Bělicí zubní pudr představuje inovativní způsob odstranění pigmentace zubů a jejich dokonalého vyleštění pomocí aktivního uhlí z kokosových skořápek SpecKareTM. 


Díky 100% přírodnímu složení a optimální abrazivitě může být každodenní součástí péče o dutinu ústní, kterou osvěžuje a udržuje zdravou. Na zuby se nanáší vždy až po vyčištění zubů pastou a dá se bez problémů používat v kombinaci s rotačním kartáčkem.

 

Zpět do obchodu