Šampony na vlasy

 

Naše beauty days jsou tady!

Právě teď můžete použít kód BT13 a ušetřit 13 % a ještě si vybrat ke své objednávce dáreček. Těch je celkem 6 a rozdáváme vzorečky, opalovací máslo, nebo dokonce i šampon pro objem vlasů.

Zobrazit dárečky a info o akci >

 

Cena

449479
1449479

Značky

Položek k zobrazení: 12
šampon pro objem vlasů CZ (1) KV2023
ŠAMPON VANILKA
449 Kč
KV2009
Šampon proti šedinám
449 Kč
KV2020
ŠAMPON MANGO A LIČI KV2010
Šampon proti lupům (1)
449 Kč
KV2011
proti vypadávání CZ (1)
449 Kč
KV2015
bez textu
449 Kč
KV2028
MERUŇKA Šampon pro podporu růstu vlasů KV2019
Šampon pro mastné vlasy (1)
449 Kč
KV2012
KOKOS Šampon pro podporu růstu vlasů
449 Kč
KV2014
12 položek celkem

Šampony na vlasy s přírodním složením

Svěřte péči o svou korunu krásy do rukou přírody a získejte krásné, silné a zdravě vypadající vlasy. Díky šamponům na vlasy české značky VENIRA o ně bude postaráno přímo královsky!

 

Přírodní šampony bez parabenů, silikonů a sulfátů

Ve složení vlasové kosmetiky od VENIRY nenajdete parabeny, silikony a sulfáty, které vlasy zatěžují a narušují přirozenou ochrannou mikroflóru vlasové pokožky.

 

Veškeré šampony na vlasy z naší nabídky obsahují pečlivě vybrané ingredience jako výtažky z bylin a rostlin, které při výrobě neprochází žádným chemickým procesem, a tak si naplno zachovávají svou přírodní sílu, vlasy vyživují do hloubky a to zcela bez zatížení. 

 

Bližší informace se dočtete v článku, proč je přírodní vlasová kosmetika bez sulfátů, silikonů a parabenů lepší volbou.

 

Jaký vlasový šampon si vybrat?

Podle barvy vlasů: Na trhu najdete šampony sloužící k posílení a oživení přirozených odstínů vlasů. Může se jednat například o speciální péči o blond vlasy, ale výjimkou nejsou ani produkty vyvinuté speciálně pro zrzavé, hnědé, nebo černé vlasy. Samozřejmě se můžete setkat i se šampony proti šedinám nebo šampony pro barvené vlasy. 

 

Podle typu vlasů: Svou roli při výběru vlasové péče hraje i to, jestli máte vlasy rovné, vlnité nebo kudrnaté. Například šampon pro kudrnaté vlasy snižuje jejich krepatění a prodlužuje výdrž kudrlin.

 

Podle typu vlasové pokožky: Ta může být v závislosti na činnosti mazových žláz buďto normální, suchá nebo mastná. Pokud máte suchou pokožku hlavy, sáhněte po přírodním šamponu s kolagenem, který přispívá ke zlepšení stávající kvality vlasů tím, že stimuluje a prokrvuje vlasové folikuly, kterým dodává potřebné vitaminy a minerály. V případě, že máte opačný problém, vyzkoušejte přírodní šampon pro mastné vlasy, který eliminuje tvorbu kožního mazu a přispívá k normalizaci funkce mazových žláz.

 

Podle aktuální problematiky: Přírodní vlasové šampony obsahují aktivní látky, které přispívají k řešení specifických problémů vlasů a vlasové pokožky – typicky se může jednat o lámání, třepení, nadměrné vypadávání, lupy, ekzémy, nadprodukci kožního mazu apod. Efekt sice není okamžitý, ale za to je trvalý. Příkladem je přírodní šampon proti nadměrnému vypadávání vlasů, který pomáhá k lepšímu ukotvení vlasových cibulek v pokožce hlavy. Nebo vyzkoušejte přírodní šampon proti lupům, který šetrně pečuje o podrážděnou pokožku hlavy a eliminuje tvorbu nových suchých i mokrých lupů.

 

Podle očekávání: Existují také šampony pro růst vlasů, které podporují prokrvení vlasové pokožky a napomáhají k obnově vitality vlasového vlákna. Příkladem je přírodní šampon pro podporu růstu vlasů. Dále můžete vyzkoušet šampon pro objem vlasů, který zamezuje slábnutí vlasových kořínků a zvyšuje hydrataci vlasů. 

 

Proč používat vlasové šampony?

Základní funkcí vlasového šamponu je čistit vlas do hloubky. Zároveň můžete s jeho pomocí vyřešit problematiku své vlasové pokožky

 

Aby byla vaše vlasová péče skutečně komplexní, neváhejte ji rozšířit o kondicionér na vlasy, který vlas uzavírá a vyhlazuje. V neposlední řadě musíme zmínit také masky na vlasy & vlasová séra a spreje, díky kterým budou vaše vlasy vyživené, lesklé a hebké na dotek

 

 

 

 

Zpět do obchodu