Péče o řasy o obočí

 

Slevy až 50 % znamenají jediné - velký podzimní výprodej je tady!

Všechny naše produkty teď nakoupíte se slevou a to není vše! Ke každé objednávce máme dáreček a všechny je najdete právě zde.

 

Cena

13991400
113991400

Značky

Položek k zobrazení: 1
venira sérum pro podporu růstu řas a obočí
2 199 Kč –36 %
1 399 Kč
KV2013
1 položek celkem

Přírodní péče o řasy a obočí

Máte řídké, málo lesklé, pomalu rostoucí a nadměrně vypadávající řasy? A dalo by se to stejné říct také o vašem obočí? Vyzkoušejte naše přírodní produkty pro péči o řasy a obočí, se kterými podpoříte jejich přirozený růst a zdravý vzhled. Viditelných výsledků se dočkáte již po sedmi až deseti dnech pravidelného používání

 

Nejlepší sérum na řasy a obočí

VENIRA sérum pro podporu růstu řas a obočí je multifunkční produkt, díky kterému se konečně dočkáte řas à la mrkací panenka a hustého obočí, o kterém jste se do té doby neodvažovali ani snít. Sérum podporuje růst řas a obočí tím, že hloubkově regeneruje, posiluje, vyživuje a hydratuje folikuly. Zároveň je chrání před lámáním a nadměrným vypadáváním.

 

Ve složení séra najdete například aktivní látku AnaGain™, která účinně stimuluje molekuly v dermální papile k reaktivaci růstu řas a obočí. Dále nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou zajišťující hydrataci v těch nejhlubších vrstvách pokožky, silný antioxidant vitamin E, zklidňující panthenol a v neposlední řadě blahodárné oleje.

 

Zpět do obchodu