Aminokyseliny a BCAA

 

Využijte naše 2 akce najednou!

Právě teď máme dopravu zdarma pro všechny objednávky nad 499 Kč a k tomu si ještě vyberete dáreček. Těch je celkem 6 a rozdáváme vzorečky, hřeben na vlasy, medvídky na vlasy a nebo celé balení kolagenu.

Zobrazit dárečky a info o akci >

 

Cena

499500
1499500

Značky

Položek k zobrazení: 2
BCAA mango kopie
Novinka
ZDARMAZDARMA
VENIRA BCAA 2:1:1 mango, 300 g
Skladem ihned k odeslání
499 Kč
BCAA1
BCAA Jahoda máta,sklenička kopie
Novinka
ZDARMAZDARMA
499 Kč
BCAA2
2 položek celkem

Aminokyseliny a BCAA

Chcete posílit fyzickou kondici a maximální výkonnost na trénincích, nebo zlepšit svou regeneraci? Bez našich lahodných BCAA v jedinečné kvalitě, tedy spektrem hned několika důležitých aminokyselin potřebných pro růst a obnovu svalové tkáně, se pak rozhodně neobejdete. Ať už jste sportovec nebo fitness nadšenec, aminokyseliny a BCAA vám mohou poskytnout mnoho výhod!


Proč zrovna aminokyseliny?

Aminokyseliny představují organické sloučeniny, které tvoří základní stavební strukturu proteinů hrající důležitou roli v růstu a regeneraci svalové tkáně. Jsou složeny z atomů dusíku, uhlíku, kyslíku i vodíku a mimo správné fungování svalů v těle plní další důležité funkce, jako je tvorba enzymů, hormonů, protilátek a neurotransmiterůEsenciální a neesenciální aminokyseliny

Ne všechny tyto organické sloučeniny je naše tělo schopno syntetizovat samo, a proto jsme vyvinuli zcela speciální kategorii prémiových větvených aminokyselin vhodných k suplementaci nejen pro sportovce.

 

Které aminokyseliny si tedy naše tělo neumí samo vytvořit? Lysin, methionin, fenylalanin, histidin, threonin, tryptofan, isoleucin, leucin a valin. Těchto 9 esenciálních aminokyselin nemůže být tělem syntetizováno, a proto je musíme získávat prostřednictvím potravy nebo sportovní výživy. Jedná se o klíčové složky pro správné fungování těla důležité pro růst, opravu a udržení zdraví tkání.

 

S neesenciálními aminokyselinami, kterých je celkem 11 (alanin, arginin, asparagin, kyselina asparagová, cystein, glutamin, kyselina glutamová, glycin, prolin, serin a tyrosin), si naše tělo dokáže jednoduše poradit, tzn. umí si je samo vytvořit. Tyto aminokyseliny jsou důležité pro tvorbu hormonů, enzymů i neurotransmiterů.BCAA aneb aminokyseliny s rozvětveným řetězcem

Pod názvem BCAA (branched-chain amino acids) se skrývají větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1. Tuto specifickou skupinu aminokyselin hned s 5656 mg BCAA v denní dávce jsme pro vás vyvinuli ve speciálním instantním nápoji s příchutí manga nebo jahody a máty.

 

 

Leucin, isoleucin a valin

Větvená aminokyselina l-leucin umožňuje stimulovat syntézu bílkovin ve svalové tkáni a je celkově považována za aminokyselinu s největším anabolickým účinkem, tzn. má schopnost nejlépe budovat a zvětšovat svalová vlákna. Mimo to podporuje regeneraci svalů po tréninku a zvyšuje celkovou sílu i výdrž.

 

L-isoleucin, podobně jako leucin, je aminokyselina nezbytná pro silné a regenerované svaly. Pomáhá udržovat optimální energetický metabolismus v těle a podporuje tvorbu hemoglobinu, čímž zlepšuje přenos kyslíku do svalů

 

Důležitou roli v metabolismu bílkovin zastává l-valin, poslední ze tří aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Valin také sestává důležitou roli při regeneraci svalů, snižuje únavu a zlepšuje celkovou výkonnost.Aminokyseliny + proteiny pro maximální anabolický potenciál

Doplnit svou suplementaci pomocí doplňků stravy z kategorie sportovní výživy můžete společně s whey proteiny hned v 5 skvělých příchutích - čokoláda, slaný karamel, vanilka s jahodou či malinou nebo perník se skořicí. 

 

S clear proteiny, tedy lehčí variantou hutných krémových proteinů, dodáte svému tělu nejen potřebné aminokyseliny a bílkoviny, ale zároveň si pochutnáte na osvěžující chutné limonádě prospěšné pro vaše tělo.

 

Tip: Věděli jste o tom, že aminokyseliny v podobě instantních drinků můžete užívat klidně každý den i když zrovna nesportujete, a to i dlouhodobě? Navíc díky snadnému rozmíchání v našem shakeru v nápojích plných aminokyselin nenajdete žádné nepříjemné hrudky!

Zpět do obchodu