VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť 40denní kúra

 Prémiové kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou tady 

Vitamíny pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou kapsle VENIRA! Nově s 20 látkami v každé své kapsli a vylepšeným složením obohaceným o látku budoucnosti Astaxanthin. Jednou větou - přírodní doplněk stravy pro vlasy, nehty a pleť pro ty nejnáročnější uživatele.

Obsah balení: 80 kapslí, což je kúra na 40 dní

Dávkování: užívejte 2 kapsle denně (1 ráno a 1 večer)

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
17.5.2022
Skladem ihned k odeslání
Kód: 0019099
Značka: Venira
899 Kč
Kategorie: Produkty

Teď už 20 účinných látek v každé kapsli a nově obohaceno o látku budoucnosti - Astaxanthin. Vše pro krásné vlasy, nehty a pleť!

Vitamíny pro podporu růstu, objemu a kvality vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou VENIRA kapsle. Tento přírodní doplněk stravy jsme uvedli na trh roku 2017, kdy jsme vytvořili čistě přírodní složení s 18 látkami v každé jedné kapsli! Od té doby si Venira získala srdce tisíců zákaznic, kterým pomáhá na cestě za ještě krásnějšími vlasy, nehty a pletí. Už jednou jsme je vylepšili a udělali složení s 19 účinnými látkami. Nemožné se ale stalo skutečností a po více než dalším ročním vývoji představujeme nové vylepšené složení, s neuvěřitelnými 20 účinnými látkami v každé kapsli!


VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Venira kapsle se vyznačují vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. Zatímco nejznámější konkurenční produkty obsahují 16, 10, nebo pouze 6 účinných složek, VENIRA je složena z 20 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. Patří tak mezi nejsilnější produkty svého druhu na trhu. 

Věděli jste, že velmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasů i nehtů, které se dnes v populaci vyskytují, jsou právě způsobeny nedostatečnou výživou pokožkové tkáně? 

VENIRA poskytuje pokožce ve vyvážené kombinaci nejrozmanitější živiny ve formě esenciálních aminokyselin, rostlinných extraktů, vitaminů, minerálů, kolagenu, MSM a kyseliny hyaluronové, které jsou nezbytné pro její správnou funkci, následnou kvalitu a dokonalý vzhled. Receptura dále obsahuje komplex 3 aminokyselin.

Kapsle pomáhají s těmito problémy

- Pomalý růst vlasů, nízká kvalita vlasů - vypadávání, roztřepené konečky, malý objem vlasů, mastící se vlasy, suché vlasy, vlasy poničené špatnou úpravou, apod.

- Pomalý růst nehtů, lámající se nehty 

- Běžné problémy s pletí - lehké akné, pupínky, apod.

- Celkovými problémy s vlasy, nehty a pletí v období těhotenství a kojení - kapsle mohou užívat, po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem, i těhotné a kojící maminky.

- Problémy s vlasy, nehty a pletí způsobené stresem - kdy kvůli stresu tělo nedostatečně přijímá vitamíny z přirozené stravy.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je nového?

- složení má nově 20 účinných látek v každé kapsli, místo 19ti

- velikost kapsle zůstala stejná, nemusíte se bát, že by s více látkami byla větší

po ročním vývoji, zjištěních a zkoušení jsme přidali novou účinnou látku Astaxanthin, která zvlášť například ve Spojených státech amerických patří průlomové látky v oblasti osobní péče a patří mezi nejlepší antioxidanty

- v novém prémiovém složení zůstala i účinná látka Saw palmetto (Serenoa repens), která má vliv na růst vlasů

- a to nejlepší, s tímto prémiovým složením jsme zaznamenali ještě vyšší efektivitu v růstu a celkové kvalitě vlasů, pleti a nehtů

denně se opět užívají 2 kapsle (1 ráno a 1 večer, těsně před jídlem) a opět je lze užívat dlouhodobě, bez pauzy

- jsou vhodné pro ženy i muže

- těhotné a kojící maminky mohou kapsle užívat, opět po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je Astaxanthin? 

Astaxanthin patří mezi jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů a má tak široké spektrum blahodárných účinků na lidský organismus. Díky své struktuře pomáhá odbourávat volné radikály a bojovat tak proti oxidačnímu stresu. Právě oxidační stres má totiž negativní vliv na stárnutí organismu. Astaxanthin má tak jedinečnou strukturu, díky které chrání membrány ve všech částech těla a pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí a poškození.

Zvlášť populární je v zahraničí a nejvíce pak v USA, kde si díky svým účinkům získal oblibu u těch nejvyšších celebrit (Madonna, Gwyneth Palthrow, Heidi Klum), zpěvaček a v neposlední řadě i celé hollywoodské branži. Právě z těchto míst získal označení látka budoucnosti. 

Jeho účinky jsou vskutku obrovské a jako antioxidant předčí svou silou i známé antioxidanty. 

- je 6000x účinnější než vitamin C

- je 3000x účinnější než resveratrol

- je 800x účinnější než koenzym Q10

- je 560x účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji

- je 500x účinnější než vitamin E

Kdy mám kapsle užívat? Užívejte 2 kapsle denně, a to ideálně jednu ráno a jednu večer. Každou kapsli zapijte dostatečným množstvím tekutin.
Snažte se je zároveň užívat co nejblíže k jídlu, a to nejlépe před, během nebo těsně po něm. Čím blíž k jídlu totiž kapsle užijete, tím vyšší bude díky nastartovanému trávení i vstřebatelnost všech aktivních látek.
Mezi užitím jednotlivých kapslí se snažte dodržet minimální časový rozestup alespoň 5 hodin, aby mělo tělo čas na vstřebání aktivních látek v co nejvyšší míře!


Je možné kapsle užívat v těhotenství, nebo při kojení? Kapsle jsou přírodní a zdravotně nezávadné, jejich užívání v obou těchto obdobích je tedy možné, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.


Můžu kapsle užívat dlouhodobě, nebo musím dát pauzu? Ano můžete a můžete navázat z jednoho balení na druhé. Pauza v tomto případě není nutná. Pravidelné a dlouhodobější užívání zlepšuje celkový efekt. 


Mohou kapsle užívat jen ženy, nebo je i vhodný pro muže? Kapsle jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť


Upozornění: Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem, či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Vyrobeno v ČR.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Dotaz 7.3.2022 09:57
Dobrý den, jsou tyto vitamíny vhodné pro dítě 13 let na problémy s pletí ? Děkuji Sylvie
Odpovědět
V Avatar autora 7.3.2022 10:07
Krásný den Sylvie, produkt Venira kapsle pro vlasy, nehty a pleť je vhodný užívat od věku 12 let. Pro dítě ve věku 13 let je tedy tento produkt vhodný a může ho již užívat. Ještě upozorním, že speciálně pro aknózní pleť máme vyvinut přípravek VENIRA Akné srdíčka <3, která obsahují speciálně sestavenou směs plnou těch nejlepších vitamínů a minerálů, které skvěle podporují hormonální rovnováhu a pomáhají v boji proti neustupujícímu akné. Na našem e-shopu je najdete pod tímto odkazem: https://www.venira.cz/venira-akne-srdicka/
K Avatar autora Dotaz 1.2.2022 20:18
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu uzivat v jeden den kapse, gumové medvídky i ovocné kostičky? Děkuji za odpověď
Odpovědět
V Avatar autora 7.2.2022 15:36
Krásný den Kristýno, kombinace těchto produktů je možná. Doporučujeme však užívat produkty jednotlivě během dne, s odstupem alespoň 3 hod.
L Avatar autora Dotaz 24.1.2022 11:25
Dobrý den ráda bych vyzkoušela vitamíny na vlasy od Vaší firmy.Vlasy mám slabé,chtěla jsem se teda zeptat ,jestli mám vyzkoušet tablety nebo kolagenovy drink. Dekuji za odpověď Lenka
Odpovědět
V Avatar autora 31.1.2022 16:42
Krásný den, ve vašem případě bychom vám doporučili tento produkt - Venira Premium kapsle pro vlasy, nehty a pleť. Jedná se o komplexní doplněk stravy s obsahem 20 aktivních látek pro péči o vlasy, nehty a pleť. Kolagenové drinky obsahují z většiny méně aktivních látek než tento produkt, ale za to více kolagenu v jedné denní dávce. Kolagen je další nezastupitelnou látkou pro péči o vlasy, nehty a pleť a proto tento produkt doporučujeme náročnějším uživatelům. Popřípadě kombinaci produktu Venira Premium kapsle pro vlasy, nehty a pleť a kolagenového drinku.
J Avatar autora Venira premium kapsle 21.1.2022 07:35
Dobrý den, jaká je minimální doba užívání kapslí Venira? Musím brát i jiný doplněk stravy, tak to musím prostřídat. Děkuji
Odpovědět
V Avatar autora 31.1.2022 16:32
Krásný den, tento produkt VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť obsahuje 80 kapslí, což je kúra na 40 dní. Ze zkušeností od našich zákazníků by se první viditelné výsledky měli dostavit již po skončení 40denní kúry (někdy i dříve). Ve většině případů je však dostavení se prvních výsledků užívání produktu velice individuální, kdy záleží na více faktorech (organismus, životospráva, životní styl, apod). Jedná se o komplexní doplněk stravy, který je určen pro péči o vlasy, nehty a pleť a není nutné ho tedy kombinovat s jiným produktem. Náročnější uživatelé však mohou tento produkt kombinovat také s některým z našich kolagenových drinků Venira či jiným produktem (gumový medvídci pro vlasy, nehty a pleť nebo kostičky pro vlasy, nehty a pleť).
L Avatar autora Dotaz - slozeni 8.1.2022 23:31
Dobrý den,jaké je přesné složení Venira Kapsle má vlasy premium ...? Chci držet dietu a nevím zda je vůbec můžu. A předpokládám že se kapsle zapíjí celé, v tom obalu, ano?
Odpovědět
V Avatar autora 10.1.2022 12:47
Krásný den, kompletní složení a seznam aktivních látek naleznete v záložce "Složení" u tohoto produktu. Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný, je bez cukru a vhodný také pro zařazení do redukční diety. Kapsle se zapíjí celé (užívejte 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, vždy těsně před jídlem (ideálně 5 - 10 minut před jídlem).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení