VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť 40 denní kúra, 80 kapslí

  • BESTSELLER už 6 let!
  • přírodní doplněk stravy s obsahem 20 aktivních látek
  • dodává vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
  • podporuje udržení normálního stavu nehtů, vlasů a kůže
  • napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

 

Obsah balení: 80 kapslí, což je kúra na 40 dní

Dávkování: užívejte dvě kapsle denně – jednu ráno a druhou večer

Určení: pro ženy i muže

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: 21005
Značka: Venira
899 Kč

Váš nejoblíbenější produkt z naší nabídky obsahuje nově 20 účinných látek z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. 

Úspěch našich čistě přírodních kapslí stojí na mnohaletém vývoji a kvalitě jednotlivých složek. V roce 2017, kdy jsme kapsle pro vlasy, nehty a pleť poprvé uvedli na trh, obsahovala každá denní dávka 18 synergicky působících látek. I přes toto neuvěřitelné číslo a úžasné proměny našich zákazníků jsme pokračovali ve vylepšení současné receptury a díky tomu vám můžeme představit dokonale vyváženou kombinaci 20 účinných látek, která nemá na současném trhu obdoby!


VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pro koho je tento prémiový doplněk stravy vhodný?

Tento doplněk stravy doporučujeme každému, kdo chce soustavně pracovat na zlepšení kvality a vzhledu svých vlasů, nehtů a pokožky a zároveň každému, kdo hledá účinné řešení pro své lámavé nehty, slabé a vypadávající vlasy a drobné nedokonalosti pleti

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou vhodné pro ženy i muže – nicméně pro ty jsme na základě tohoto bestselleru vyvinuli speciální VENIRA hair & beard booster pro mužeobsahující složky, které mají vliv na hormonální aktivitu v mužském těle.

Vzhledem k tomu, že kapsle jsou přírodní a zdravotně nezávadné, mohou je užívat i ženy v období těhotenství a kojení, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Jaké problémy řeší?

Po VENIRA PREMIUM kapslích pro vlasy, nehty a pleť sáhněte v případě, že máte:

- slabé nehty se sklony k lámání a třepení

jemné, lámavé nebo řídnoucí vlasy

pomalu rostoucí vlasy

ochablou pleť bez života

drobné nedokonalosti na pleti


Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Při pravidelném užívání se dočkáte celkového zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti. Změny budou znatelné na pohled i na dotek. Můžete očekávat zřetelné zpevnění nehtů a vlasů, urychlení růstu vlasů i nehtů, viditelné zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky. 

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je nového?

Vylepšení původní receptury sestávající z 18 účinných látek jsme vám už jednou přinesli, když jsme složení doplnili o serenou plazivou. Nemožné se ale stalo skutečností, a tak vám po dalším více než ročním vývoji představujeme dosud nejnadupanější verzi kapslí, kdy každá z nich obsahuje neuvěřitelných 20 účinných látek!

Dosavadních 19 účinných složek jsme tentokrát doplnili o látku budoucnosti – Astaxanthin. Tento přírodní karotenoid patří k největším objevům 21. století, protože se jedná o jeden z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Obrovské popularitě se těší zejména v zahraničí. Například v USA  je považovaný za průlomovou látku v oblasti osobní péče. Do své rutiny ho zařadily celebrity jako Madonna, Gwyneth Paltrow nebo Heidi Klum. Právě v těchto společenských kruzích získal označení látka budoucnosti. 

Astaxanthin svou antioxidační silou předčí i daleko známější antioxidanty. Astaxanthin je:

- 6 000× účinnější než vitamin C

3 000× účinnější než resveratrol

800× účinnější než koenzym Q10

560× účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji

500× účinnější než vitamin E

Jaké aktivní látky obsahuje každá kapsle?

Astaxanthin – patří k nejsilnějším přírodním antioxidantům se širokým spektrem blahodárných účinků na lidský organismus. Svou jedinečnou strukturou přispívá k ochraně membrány ve všech částech těla, a tím zabraňuje předčasnému stárnutí a poškození organismu. Napomáhá odbourávat volné radikály a bojovat tak proti oxidačnímu stresu, který má negativní vliv na stárnutí organismu. 

Serenoa plazivá – extrakt z plodu 4:1, který dokáže blokovat DHT (hormon sehrávající zásadní roli při padání vlasů). Eliminuje vypadávání vlasů a zlepšuje pevnost a celkový vzhled těch stávajících. Podporuje přirozený růst vlasů.

Kolagen – je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

MSM – organická síra přirozeně se vyskytující v těle zelených rostlin, živočichů a lidí. Jedná se o prášek téměř bez chuti, zápachu a barvy, který je klíčový pro udržení správného fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, vlasů a nehtů. 

Kyselina hyaluronová – je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

L-Cystein – neesenciální aminokyselina klíčová pro růst vlasů. Cystein ve svém složení obsahuje síru, která přispívá k udržení pevných a silných folikul. V těle se podílí mimo jiné na mnoha metabolických procesech. Dle klinických studií má přímý vliv na redukci vypadávání vlasů a podporu pevnosti vlasů.

L-Methionin – esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit samo, a tak je nezbytné ji dodávat potravou a doplňky stravy. Její nedostatek v těle se projevuje padáním vlasů, jejich nízkou kvalitou a lámáním nehtů. Může mít vliv i na hustotu vlasů.

L-tyrosin – patří mezi neesenciální aminokyseliny. Je prekurzorem takzvaných katecholaminů – adrenalinu, noradrenalinu a hlavně hormonu štěstí dopaminu, ten má zásadní vliv na naši náladu. Napomáhá tak našemu organismu lépe snášet zátěžové situace, přispívá ke zlepšení nálady a paměti.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pivovarské kvasnice (kvasinky Saccharomyces cerevisiae) – jedná se o přírodní zdroj bílkovin a jeden z nejlepších přirozených zdrojů vitaminů skupiny B, vitaminu H a zinku, tedy látek prospěšných pro udržení normálního stavu nehtů, vlasů, vousů a pokožky.

Zinek – antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů i pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Selen – důležitý stopový prvek podílející se na udržení normálního stavu nehtů, který zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.

Měď – stopový prvek, který přispívá k tvorbě melaninu, jenž je zodpovědný za naši barvu vlasů a kůže. Pomáhá k přirozené regeneraci pokožky a k tvorbě kolagenu, který přispívá k eliminaci vzniku vrásek. Peptidy mědi navíc eliminují vypadávání vlasů, posilují vlasové folikuly i samotnou pokožku hlavy.

Retinol – vitamin A podporuje cirkulaci kyslíku v krvi a podílí se na udržení optimálního stavu pokožky.

Vitamin B6 – podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň okysličuje pokožku. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Biotin – vitamin B7 podporuje tvorbu keratinu, tedy hlavního proteinu, který dodává vlasům pevnost a pružnost. Kromě toho pomáhá udržet normální stav vlasů a kůže. 

Kyselina listová – vitamin B9 je klíčový z hlediska obnovy DNA. Zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a jejich ztenčování. 

Kyselina askorbová – vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k zachování optimální tvorby kolagenu pro normální funkci kůže.

Kyselina pantotenová – Vitamin B5 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Extrakt z natě přesličky rolní – obsahuje kyselinu křemičitou jejíž soli jsou klíčovými stavebními kameny pojivových tkání (např. kostí, vazů, chrupavek, nehtů, vlasů). Jejich nedostatek může vést k vyšší lámavosti nehtů, vypadávání vlasů nebo svědění kůže. 

Extrakt z listů kopřivy dvoudomé – Listy kopřivy  jsou bohaté na chlorofyl, vitamin C a minerální látky. Obsahují i kyselinu křemičitou, která prospívá vlasům a nehtům.

Jak se tento doplněk stravy užívá?

Užívejte dvě kapsle denně – jednu užijte hned ráno a druhou večer. 

Prémiové kapsle užívejte buď před jídlem, v jeho průběhu, nebo po dojedení. Díky tomu nastartujete své trávení, a tím i vstřebatelnost všech aktivních látek. Ze stejného důvodu dodržujte mezi užitím jednotlivých kapslí časový rozestup alespoň pět hodin.

Balení obsahuje 80 kapslí, což při dodržení doporučeného denního dávkování odpovídá kúře na 40 dní. Pauza mezi jednotlivými baleními není nutná, takže po dobrání můžete rovnou přejít na další. Pravidelné a dlouhodobější užívání zlepšuje celkový efekt.


S čím kombinovat?

V naší nabídce najdete další doplňky stravy, které vzájemně podporují svůj účinek. VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť proto doporučujeme kombinovat s VENIRA gumovými medvídky pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kostičkami pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kolagenem ve formě srdíček a kolagenovými drinky.


Upozornění: Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem, či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Vyrobeno v ČR.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
73x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 10.5.2024
Užívám par dnů, zatím spokojenost 🤗
5
HG Avatar autora | 15.4.2024
Zatím beru krátce / několik dní/, nedokážu proto účinek posoudit.
5
T Avatar autora | 12.4.2024
Minulý týden jsem začala používat druhé balení. Vlasy se zdají na dotyk lepší, víc hebké...Ale padají pořád dost :( Dám tomu ještě aspoň 2 měsíce šanci a snad se účinek dostaví.
5
LV Avatar autora | 6.4.2024
Jsem spokojená.
5
GK Avatar autora | 25.3.2024
Po tabletách a kolagenu je vidět zlepšení. Kamarádka, která je kadeřnice vždycky pozná, když beru Veniru.
5
NH Avatar autora | 17.3.2024
Báječné… Top produkt ! Všechno mají vynikající 🩷 Moc mi to pomáhá . Děkuji
5
J Avatar autora | 19.2.2024
Produkt používám třetí měsíc, vlasy mi padají méně, určitě doporučuji.
5
L Avatar autora | 10.2.2024
Velmi spokojená.
5
MG Avatar autora | 4.2.2024
Zatím nemůžu ohodnotit, užívám krátce a poprvé. Koupila jsem na doporučení přátel, kteří přípravek hodnotí velice dobře.
5
M Avatar autora | 22.1.2024
Produkt užívám teprve pár dnů, takže ještě nemohu hodnotit. Ale věřím,že budu spokojená jako s dalšími produkty, které mám již zakoupené a odzkoušené (šampony, maska na vlasy..)
5
MS Avatar autora | 20.1.2024
Jsem velmi spokojená
5
HK Avatar autora | 12.1.2024
Velmi spokojena.
5
MC Avatar autora | 7.1.2024
S produktem jsem opravdu spokojena, proto jsem si jej objednala opakovaně.
5
N Avatar autora | 6.1.2024
velka spokojenost🤍vlasky krasne rostou, uzivam jiz 4 mesice
5
AS Avatar autora | 21.12.2023
Vyzkoušela jsem různé produkty na trhu. Tento se mi osvědčil nejvíce. Jsem spokojená. Složením má v porovnání s konkurenty navrch a navíc je přírodní. Funguje!
5
AB Avatar autora | 8.12.2023
Objednávka byla vyřízená rychle :) produkt samotný nemůžu hodnotit, teprve jsem začala užívat.
5
AS Avatar autora | 19.11.2023
Velká spokojenost, po užívání vlasy opravdu přestanou padat
5
N Avatar autora | 5.11.2023
velka spokojenost
4
MS Avatar autora | 21.9.2023
Pouzivam uz roky a skvelé
5
L Avatar autora | 16.9.2023
Již po prvním měsíci mi začaly růst baby vlásky ale bohužel jinak vlasy stále padají,ale věřím že časem to bude dobré 😉 Veniru premium kapsle budu brát i na dále .
5
VB Avatar autora | 8.9.2023
Mohu jen a jen doporučit. Rychlost, kvalita.
5
Avatar autora | 4.9.2023
Používám krátce asi tři týdny ale vidím zlepšení na nehtech i pokožka je hezčí na vlasech to zatím moc videt není uvidíme:)
5
GR Avatar autora | 25.8.2023
Balení vypadá moc hezky, ale užívám teprve necelý týden a to se účinky ještě nemohly projevit. Doufám, že splní mé očekávání.
5
Avatar autora | 21.8.2023
Zatím užívám týden, takže zatím nemohu posoudit, ale doufám, že výsledky budou skvělé!😉
5
VW Avatar autora | 21.8.2023
Jsem velmi spokojená, užívám pravidelně.Vlasy rostou rychle,nehty jsou mnohem pevnější.Za mě top produkt.
5
MK Avatar autora | 20.8.2023
Velmi, jsou super 🙂
5
KN Avatar autora | 15.8.2023
Skvělý doplněk, který funguje👏
5
VT Avatar autora | 9.8.2023
Super za mně nejlepší doplněk jaký jsem kdy měla 👌
4
IK Avatar autora | 30.7.2023
Dobrý den, vždy jsem byla s výrobky velmi spokojená. Bohužel v poslední zásilce byly tři tobolky s poškozeným obalem a byly vysypané.
5
RJ Avatar autora | 22.7.2023
Rychlé vyřízení. Zatím nemůžu uplně hodnotit, užívám krátce.
5
HH Avatar autora | 11.7.2023
Po ročním užívání zlepšení vypadávání vlasů, růst nových.
4
HJ Avatar autora | 3.7.2023
Produkt užívám pouze měsíc, zatím nepozorují žádné viditelné změny.
5
KN Avatar autora | 22.6.2023
Jsem dlouhodobe velmi spokojena.
5
RR Avatar autora | 3.6.2023
Jsem vždy spokojená se všemi výrobky Venira
5
KZ Avatar autora | 20.5.2023
Zatím je krátká doba na hodnocení. Ale šampon je super
5
EK Avatar autora | 6.5.2023
Velice spokojená
5
Avatar autora | 28.4.2023
Veniru vlastně její výrobky užívám trvale již několik let.Když se některý výrobek vylepší ráda na něj připlatím,protože se mě vyplatila kúra vlasy,nehty pleť.Spojení tel.je vynikající ,Vřele doporučuji.Libuše Šulová Praha4
5
TR Avatar autora | 23.4.2023
Doporučuji :-)
5
VS Avatar autora | 22.4.2023
Doporučuji všem, děkuji
5
RB Avatar autora | 15.4.2023
Zatím používám chvíli, ale doufám že mi pomůže s vypadávaním vlasu😃
5
JP Avatar autora | 4.4.2023
Zatím používám měsíc tak nemohu hodnotit ale dodání vše v pořádku. Věřím že zabere po delší době užívání jestli ano uvidíme mám foto vlasů před tak snad budou pěkné husté i po :) co ale chválím už po měsíci užívání je hormonální rovnováha už u prvního cyklu od užívání výrazné zlepšení!
5
KR Avatar autora | 2.4.2023
Zatím nemůžu posoudit, užívám pouze týden 🙂
5
PH Avatar autora | 24.3.2023
S produktem jsem velmi spokojená, užívám již několik let. Padání vlasů je pryč, mohu jen doporučit!
5
SH Avatar autora | 17.3.2023
Užívám krátce ,ale věřím, že se mi kvalita vlasů zlepší..
5
PL Avatar autora | 5.3.2023
Zatím používám krátce, takže nelze ohodnotit, ale věřím, ze mi produkty pomohou pro lepší kvalitu vlasů a rychlejší růst.
5
MK Avatar autora | 5.3.2023
Jsem velmi spokojená, výsledky se brzo dostavily, mám spoustu novych vlasů :-)
5
IS Avatar autora | 4.3.2023
Zatím používám krátce, tak nemohu ještě posoudit. Dodání a komunikace výborná a okamžitá.
5
IS Avatar autora | 3.3.2023
Zatim pouzivam krátce, tak snad se výsledky dostaví casem :) avsak s nákupem jsem spokojena velmi.. Rychle dodani, komunikace fajn :)
5
OT Avatar autora | 3.3.2023
Dobrý den,už dřive jsem pouzivala vitaminy na vlasy a byla jsem velmi spokojena,pak jsem je vysadila,protoze jsem otehotnela a nejak jsem si neprecetla,ze jsou vhodne i behem tehotenstvi.Po porodu mi zacaly strasne padat vlasy a tak jsem si hned objednala vase vitaminy,nez budu uplne plesata,no a stal se zazrak.Vitaminy uzivam od 22.2 a uz je videt velky pokrok,vlasy uz tolik nepadaji a vypadaji daleko zdraveji.Dekuji Vam za vase zazracny vitaminy.Preji krásný den.Oliwie
5
DM Avatar autora | 6.2.2023
Zatím používám krátkodobě,ale mám pocit,že vlasy už tolik napadají.
5
PB Avatar autora | 29.1.2023
Spokejená????
5
MS Avatar autora | 29.1.2023
Vlasy jsou hustší, rychleji rostou a tolik nepadají. I nehty jsou pevnější a nelámou se. Skvělý produkt, doporučuji.
5
KH Avatar autora | 27.1.2023
Zatím používám krátkodobě..
5
KL Avatar autora | 27.1.2023
Jedny z nejlepších kapslí na vlasy, které jsem kdy vyzkoušela. Už po 2-3 týdnech jsou znát výsledky. Spokojenost, doporučuji.
5
ŠF Avatar autora | 22.1.2023
Doporučuji.
5
SC Avatar autora | 7.1.2023
Jsem velmi spokojená, vlasy rostou, nehty jsou pevnější a pokožka vypadá zdravě. Určitě Vás doporučim.
5
JS Avatar autora | 23.12.2022
Na tabletky od Venira nedám dopustit, zlepšila se mi pleť, zhoustly a vyrostly vlasy. Děkuji
5
PP Avatar autora | 21.12.2022
Zatím používám krátkodobě. Ráda ohodnotím po delším využívání produktu. Těším se
5
PP Avatar autora | 14.12.2022
Funguje skvěle, obrovská spokojenost, objednávám už delší dobu
5
VN Avatar autora | 23.11.2022
Velká spokojenost.
5
DV Avatar autora | 23.11.2022
Kapsle beru skoro rok a opravdu pomohly, mám spousty baby vlásků, vlasy zhoustly a rychleji rostou.
5
AK Avatar autora | 21.11.2022
Velmi spokojená.
5
JU Avatar autora | 20.11.2022
Veliká spokojenost
5
MM Avatar autora | 16.11.2022
Vynikající. Nejlepší gumoví medvídci (bez chemické pachuti), což oceňuji.
5
NO Avatar autora | 12.11.2022
Skvěle funguje
5
KH Avatar autora | 30.10.2022
Kupuji pravidelně již druhým rokem a nedám na něj dopustit. Vlasy rostou rychleji a jsou hustší. Skvěle funguje také na pleť a nehty.
5
I Avatar autora | 7.10.2022
Veniru - vlasy nehty pleť premium používám dlouho a pravidelně. Koupila jsem si ji na doporučení kamarádky a jsem spokojená. Vlasy přestaly padat a začaly rychleji růst. Po nějakém čase užívání si efektu všimla i moje kadeřnice se kterou jsem svůj problém s vypadáváním vlasů také řešila. Doporučuji.
5
KC Avatar autora | 3.10.2022
Veniru jsem si nekoupila poprvé. To jen potvrzuje mou spokojenost. Poslední objednávka byly premium kapsle na 40 dní. Kapsle bych řekla že fungují, společně používám s Plantur 21. Vytvořilo to jakýsi boost pro vlasy. Mam i problematickou pleť a řekla bych, že se hojí rychleji. Inchi olej je boží! Neucpava póry, má skvělou konzistenci a do pleti se hezky vstřebává - aplikuji gua Shou. A pro maminku jsem objednala kyselinu hyaluronovou a ta je velmi spokojená. Těším se na další objednávku :)
5
M Avatar autora | 20.9.2022
Po letech hledání a zkoušení různých produktů proti vypadávání vlasů jsem před 2 roky vyzkoušela kapsle od Veniry a díky za ně! Užívám je od té doby pravidelně, nyní už PREMIUM kapsle a jsem nadšená. Zhruba po 3 měsících vlasy padaly méně, ale hlavně krásně začaly růst vlásky nové. Proto doporučuji trpělivost, ne každý vidí výsledky hned po první kúře. Po dvou letech užívání mám vlasy zdravé, lesklé, méně se mastí a vůbec se mi netřepí konečky. Díky viditelnému účinku je začala užívat i moje sestra, kadeřnice, a zničené (suché, lámavé) vlasy má teď taky vyživené. Rozhodně kapsle doporučuji.
5
LD Avatar autora | 19.9.2022
Spokojenost
5
SK Avatar autora | 15.9.2022
Jsem spokojená s produkty, užívám je delší dobu. Doporučuju všem.
5
PS Avatar autora | 4.9.2022
Užívám teprve pár dní, takže účinek ještě nemohu posoudit, ale rychlost doručení byla perfektní, zboží skvěle zabaleno.
5
ZB Avatar autora | 2.9.2022
Ještě nevím používám Veniru teprve týden.
5
M Avatar autora | 22.8.2022
funguje jak má
5
K Avatar autora | 19.8.2022
ještě nemůžu soudit účinek po pár dnech, ale komunikace skvělá, rychlost doručení a krásné balení.
5
I Avatar autora | 23.7.2022
Tento produkt mi opravdu velice pomohl, vlasy opravdu přestaly padat. Velice všem doporučuji!
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť 22.11.2023 17:20
Dobrý den, kapsle Venira jsou doslova nadupané vytaminy :-) a fungují .Má otázka zní je vhodné dělat po 3 měsících užívání pauzu ?? Uvádíte ,že ne ,ale u většiny vitamínů je to doporučeno .Jde mi hlavně o vitamin D ,kterého je zde dost a není vhodný ho užívat dlouhodobě .Moc děkuji za odpověd A.
Odpovědět
V Avatar autora VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť 24.11.2023 11:25
Krásný den. Děkujeme za Váš dotaz. <3 Kapsle je možné užívat dlouhodobě bez pauzy. Vitamin D neobsahují, patrně jste měla na myslí D-Biotin, který je možné užívat dlouhodobě. U vitamínů A, D, E a K je toto doporučováno v případě, že jsou v daném doplňku stravy obsaženy ve větším množství, například 200 a více % RHP, což ale není tento případ, takže můžete i po třech měsících bez problémů v kúře pokračovat. :-) Anička, zákaznická podpora Venira.cz <3
K Avatar autora 21.8.2023 12:00
Dobrý den, mohli byste mi poradit, zda mohu užívat Veniru na vlasy, nehty, pleť i současně s jinými doplňky stravy zaměřené na posílení imunity?(mimo posílení imunity podporují i vlasy a nehty, ale ne tak jak bych si představovala). Děkuji
Odpovědět
V Avatar autora 25.8.2023 14:54
Krásný den, Kláro. <3 Děkujeme za Váš dotaz. Bohužel neznáme přesné složení daného doplňku stravy, který užíváte, ale mělo by to být v pořádku. U kombinace dvou doplňků stravy je hlavně potřeba dávat na celkové množství jednotlivých vitaminů a minerálů, které za den užijete. Například u Zinku byste ideálně neměla překročit 25mg denně. Anička, zákaznická podpora Venira.cz <3
LK Avatar autora Kapsle pro vlasy nehty a pleť a kapsle pro vlasy nehty a pleť premium 25.2.2023 14:13
Jaký je rozdíl mezi premium a mezi normálními kapslemi na vlasy nehty a pleť? Gumové medvidky a malinove kostičky už mám odzkoušené a zajímali by mě právě ty kapsle děkuji
Odpovědět
V Avatar autora Kapsle pro vlasy nehty a pleť a kapsle pro vlasy nehty a pleť premium 27.2.2023 14:07
Krásný den, Lucie <3 Mockrát děkujeme za dotaz. Premiové kapsle jsou oproti těm klasickým obohaceny ještě o jednu látku navíc a tou je Astaxanthin. Ten je velmi silným antioxidantem a chrání naše buňky a tkáně, tedy i vlasové folikuly před oxidačním stresem. Tím pádem jsou vlasy silnější = krásnější <3 Kapsle (ať už "klasické" nebo prémiové) jsou obecně účinnější, než kostičky nebo medvídci, protože je do nich možné "vměstnat" více účinných látek, jelikož neobsahují nic navíc, co by upravovalo jejich chuť nebo drželo tvar, jako tomu je u medvídků a kostiček. Pokud se rozhodnete je vyzkoušet, budeme se moc těšit na zprávu, jak jste s nimi spokojená <3 Anička, zákaznická podpora Venira
M Avatar autora Kolagenový drink premium + kapsle Vlasy, nehty, pleť premium + Gumový medvídci 14.10.2022 15:08
Dobrý den, mohli byste mi poradit zda lze tyto tři doplňky stravy užívat současně? A případně jak dávkování během dne rozložit abych nepřijímala zbytečně moc vitamínů bez užitku? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
V Avatar autora Kolagenový drink premium + kapsle Vlasy, nehty, pleť premium + Gumový medvídci 14.10.2022 15:25
Krásný den, doporučili bychom užívat PREMIUM kolagenový drink a k němu buď kapsle na vlasy, nebo gumové medvídky. Všechny 3 produkty současně by bylo užívat zbytečné. Čili stačí pouze 2 produkty, ten třetí Vám zbyde a můžete jej užívat po dobrání těch daných dvou. Další možnost je to střídat, to je také možné a kombinovat kolagen s medvídky v některé dny a v jiné zase kolagen s kapslemi pro vlasy. Kolagen můžete vypít kdykoliv v průběhu dne. Kapsle pro vlasy se užívají 1 ráno a 1 večer. Medvídci se užívají 2 denně a můžete je také užívat kdykoliv během dne. Anet - zákaznická podpora Venira.cz
V Avatar autora Kolagen + kapsle 20.6.2022 11:11
Dobrý 6, lze užívat kolagen premium + kapsle vlasy, nehty, pleť premium aby nedošlo k předávkování některého z vitamínů? Děkuji
Odpovědět
V Avatar autora 20.6.2022 12:11
Krásný den, co se týče užívání kapslí a kolagenu, tak nejenže je to možné, ale dokonce je to i doporučováno :). Kombinace těchto dvou produktů je totiž speciálně navržena tak, ať je tělo schopné pojmout všechny látky a zesílit tak celkový účinek v péči o vaše vlasy, nehty a pleť. Pro lepší vstřebávání můžeme doporučit následující dávkování: Jednu kapsli užijte ráno se snídaní, kolagenový drink si dejte kdykoliv během dne a druhou kapsli si pak vezměte večer s večeří. Tak budete své tělo zásobovat během celého dne a bude tak mít dostatek času všechny látky zpracovat :). Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
S Avatar autora Dotaz 7.3.2022 09:57
Dobrý den, jsou tyto vitamíny vhodné pro dítě 13 let na problémy s pletí ? Děkuji Sylvie
Odpovědět
V Avatar autora 7.3.2022 10:07
Krásný den Sylvie, produkt Venira kapsle pro vlasy, nehty a pleť je vhodný užívat od věku 12 let. Pro dítě ve věku 13 let je tedy tento produkt vhodný a může ho již užívat. Ještě upozorním, že speciálně pro aknózní pleť máme vyvinut přípravek VENIRA Akné srdíčka <3, která obsahují speciálně sestavenou směs plnou těch nejlepších vitamínů a minerálů, které skvěle podporují hormonální rovnováhu a pomáhají v boji proti neustupujícímu akné. Na našem e-shopu je najdete pod tímto odkazem: https://www.venira.cz/venira-akne-srdicka/ Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
K Avatar autora Dotaz 1.2.2022 20:18
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu uzivat v jeden den kapse, gumové medvídky i ovocné kostičky? Děkuji za odpověď
Odpovědět
V Avatar autora 7.2.2022 15:36
Krásný den Kristýno, kombinace těchto produktů je možná. Doporučujeme však užívat produkty jednotlivě během dne, s odstupem alespoň 3 hod. Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
L Avatar autora Dotaz 24.1.2022 11:25
Dobrý den ráda bych vyzkoušela vitamíny na vlasy od Vaší firmy.Vlasy mám slabé,chtěla jsem se teda zeptat ,jestli mám vyzkoušet tablety nebo kolagenovy drink. Dekuji za odpověď Lenka
Odpovědět
V Avatar autora 31.1.2022 16:42
Krásný den, ve vašem případě bychom vám doporučili tento produkt - Venira Premium kapsle pro vlasy, nehty a pleť. Jedná se o komplexní doplněk stravy s obsahem 20 aktivních látek pro péči o vlasy, nehty a pleť. Kolagenové drinky obsahují z většiny méně aktivních látek než tento produkt, ale za to více kolagenu v jedné denní dávce. Kolagen je další nezastupitelnou látkou pro péči o vlasy, nehty a pleť a proto tento produkt doporučujeme náročnějším uživatelům. Popřípadě kombinaci produktu Venira Premium kapsle pro vlasy, nehty a pleť a kolagenového drinku. Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
J Avatar autora Venira premium kapsle 21.1.2022 07:35
Dobrý den, jaká je minimální doba užívání kapslí Venira? Musím brát i jiný doplněk stravy, tak to musím prostřídat. Děkuji
Odpovědět
V Avatar autora 31.1.2022 16:32
Krásný den, tento produkt VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť obsahuje 80 kapslí, což je kúra na 40 dní. Ze zkušeností od našich zákazníků by se první viditelné výsledky měli dostavit již po skončení 40denní kúry (někdy i dříve). Ve většině případů je však dostavení se prvních výsledků užívání produktu velice individuální, kdy záleží na více faktorech (organismus, životospráva, životní styl, apod). Jedná se o komplexní doplněk stravy, který je určen pro péči o vlasy, nehty a pleť a není nutné ho tedy kombinovat s jiným produktem. Náročnější uživatelé však mohou tento produkt kombinovat také s některým z našich kolagenových drinků Venira či jiným produktem (gumový medvídci pro vlasy, nehty a pleť nebo kostičky pro vlasy, nehty a pleť). Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
L Avatar autora Dotaz - slozeni 8.1.2022 23:31
Dobrý den,jaké je přesné složení Venira Kapsle má vlasy premium ...? Chci držet dietu a nevím zda je vůbec můžu. A předpokládám že se kapsle zapíjí celé, v tom obalu, ano?
Odpovědět
V Avatar autora 10.1.2022 12:47
Krásný den, kompletní složení a seznam aktivních látek naleznete v záložce "Složení" u tohoto produktu. Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný, je bez cukru a vhodný také pro zařazení do redukční diety. Kapsle se zapíjí celé (užívejte 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, vždy těsně před jídlem (ideálně 5 - 10 minut před jídlem). Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
Zpět do obchodu