VENIRA brain booster

 NOVINKA 

  • s obsahem kofeinu, zeleného čaje a dalších přírodních látek

  • dodává přísun energie

  • přispívá k lepší koncentraci a paměti

  • podporuje produktivitu

  • obsahuje adaptogen (který pomáhá zvyšovat odolnost našeho organismu vůči stresu)

  • snižuje míru únavy a vyčerpání

  • vhodný při náročném dni v práci, během studia nebo sportování

 

Obsah balení: 80 kapslí

Dávkování: při běžném užívání 1 kapsle denně, při vyšší zátěži 2 kapsle denně (s alespoň 4hodinovým rozestupem)

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Vhodný pro muže i ženy.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Můžeme doručit do:
28.3.2023
Skladem ihned k odeslání
Kód: 920
Značka: Venira
499 Kč
VENIRA brain booster
ZDARMAZDARMA

Zahoďte energy drinky plné cukru a dalších pro tělo neprospěšných látek za hlavu… Vsaďte na přírodu! Venira Brain booster obsahuje vyvážené množství prvotřídních látek, které Váš den nastartují na maximum.

Dokonale podpoří nejen Vaši výkonnost, ale zároveň také koncentraci a paměť! Navíc pomáhají navozovat pocit dobré nálady, eliminovat únavu i vyčerpání!

Venira Brain booster

Brain booster byl navržen tak, aby splňoval všechna Vaše očekávání. Cílem vývoje tohoto produktu bylo dodat mozku stabilní příjem energie a podpořit schopnost koncentrovat se na řešení každodenních výzev.

V jeho složení najdeme dostatečné množství kofeinu a zeleného čaje, který nejenže podporuje koncentraci a paměť, ale současně stimuluje psychické a fyzické zdraví a celkovou pohodu při práci. Zelený čaj navíc obsahuje velmi důležitou aminokyselinu s názvem Theanin, o který jsme tento produkt obohatili i formou čistého extraktu. Proč? Tato aminokyselina má totiž v kombinaci s kofeinem vliv na jeho dobré vstřebávání v našem těle. To znamená, že nedochází k tak prudkému nástupu kofeinu a maximálně prodlužuje jeho pozitivní účinky. Zároveň L-theanin tlumí pokofeinovou nervozitu. Obohatili jsme jej také o pepř černý, vitamin B6 a B12, L-Arginin, L-Tyrosin, L-Cholin, bakopu drobnolistou a ženšen sibiřský!

VENIRA brain booster
VENIRA brain booster

Komu bychom kapsle doporučili užívat?

Produkt bychom doporučili užívat zejména těm, kteří chtějí přírodní cestou podpořit své soustředění, paměť a produktivitu během učení, dlouhé cesty autem nebo těžkém dni v práci plném nejrůznějších pracovních povinností.


S čím kapsle pomáhají?

- povzbuzují a napomáhají k lepší výkonnosti

- maximálně podporují koncentraci a paměť

- eliminují únavu a vyčerpání

- přispívají ke zlepšení nálady

- tlumí pokofeinovou nervozitu


Jaký bude výsledný efekt?

Neustále se zrychlující doba nás nutí řešit spoustu věcí současně a to vše vede ke ztrátě efektivity práce, důsledkem nedostatečného věnování se jednotlivým problémům. Venira Brain booster Vám pomůže se na svou práci lépe soustředit, zároveň pozitivně podpoří produktivitu a dobrou náladu.

Co všechno Brain booster obsahuje?

Kofein pomáhá stimulovat celou centrální nervovou soustavu a dočasně pomáhá eliminovat únavu či ospalost. Navíc pomáhá zlepšovat náladu!

Zelený čaj účinně povzbuzuje a napomáhá k osvěžení těla i koncentraci.

Pepř černý podporuje prokrvení cév a kapilár, což vede ke zlepšení zásobování těla důležitými živinami. Zároveň tak podporuje správné fungování nervové činnosti, kterou nezbytně potřebujeme ke každému druhu práce. 

L-Arginin je částečně esenciální aminokyselina, což znamená, že si ho naše tělo dokáže v ideálních podmínkách syntetizovat úplně samo. V dnešní době se ale ideální podmínky z pohledu stravy nedodržují zrovna snadno, a proto je dobré tuto aminokyselinu přijímat i prostřednictvím doplňků stravy hlavně v době zvýšené psychické a fyzické zátěže. Dokonale podporuje vytrvalost a celkovou kondici.

L-Tyrosin patří mezi neesenciální aminokyseliny. Je prekurzorem takzvaných katecholaminů – adrenalinu, noradrenalinu a hlavně hormonu štěstí dopaminu, ten má zásadní vliv na naši náladu. Napomáhá tak našemu organismu lépe snášet zátěžové situace, přispívá ke zlepšení nálady a paměti.

VENIRA brain booster
VENIRA brain booster

L-Cholin je stavební látkou pro acetylcholin, který funguje jako přenašeč nervových vzruchů do mozku. Vyšší nároky na konzumaci jsou například v případě dlouhodobému vystavení psychickému stresu a nadměrným nárokům na paměť. Jeho nedostatek je spojován s poruchami paměti.

Theanin je aminokyselina vyskytující se v zeleném čaji, která má skvělé uklidňující účinky! Dokáže také podporovat paměť, čímž přispívá ke schopnosti učení a pomáhá navodit pocit pohody.

Vitaminy B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Zároveň přispívá také k normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti a také ke snížení míry únavy či vyčerpání. Nízká hladina vitaminu B6 se může projevovat únavou, depresí, otupělostí a nervozitou. Nedostatek vitaminu B12 vede k horší paměti a chronické únavě.

Ženšen sibiřský působí jako adaptogen, který má pozitivní vliv na náš krevní oběh a kognitivní funkce. S užíváním ženšenu je spojována zejména pak dobrá nálada a relaxační účinky. 

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) je rostlina, která se hojně využívá v ajurvédské medicíně. Extrakt této byliny totiž podporuje duševní výkonnost, paměť a koncentraci a působí jako antioxidant. Celkově tak podporuje naše duševní zdraví a kognitivní funkce. 

Jak se tento přírodní doplněk stravy užívá?

Při běžném užívání Vám doporučujeme 1 kapsli denně – kapsli neužívejte před spaním. Při vyšší zátěži můžete dávkování zvýšit na 2 kapsle denně. Jednotlivé kapsle však užívejte s alespoň 4hodinovým rozestupem a neužívejte je najednou. Toto dávkování už nepřekračujte! Každou kapsli zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Snažte se kapsle zároveň užívat co nejblíže k jídlu, a to nejlépe těsně před, během nebo po něm. Čím blíž k jídlu totiž kapsle užijete, tím vyšší bude díky nastartovanému trávení i vstřebatelnost všech aktivních látek.

Brain booster není případně potřeba užívat každý den, ale zejména při zvýšené zátěži (například jen ve všední dny, když jsme v práci). Mezi jednotlivými tabletami si můžete udělat pár dní pauzu (třeba o víkendu).

POZOR! Kapsle v žádném případě neslouží jako náhrada plnohodnotného a kvalitního spánku.

VENIRA brain booster
VENIRA brain booster

Za jak dlouho uvidím výsledky?

Výsledky by se měly dostavit zhruba po 15 až 30 minutách po užití kapsle! 


Jak dlouho před spaním je dobré užívat tabletu?

Stimulační účinky mohou po užití trvat i několik hodin. U dospělých se poločas rozpadu kofeinu – doba potřebná k tomu, aby tělo eliminovalo 50 % kofeinu – značně liší v závislosti na faktorech jako je věk, tělesná hmotnost, těhotenství, užívání léků a zdraví jater. U zdravých dospělých lidí se poločas rozpadu pohybuje v rozmezí od dvou do osmi hodin, průměrně čtyři hodiny. Doporučujeme teda užívat poslední tobolku aspoň 8 před spánkem.


Od kolika let je možné Brain booster užívat?

Užívání je možné zhruba od 15 let.


Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje kofein - není vhodné pro děti, těhotné a kojící.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

Vyrobeno v ČR.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 29.1.2023
Nemám co vytknout
5
MP Avatar autora | 29.1.2023
Jsem velmi moc spokojená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu