Neohodnoceno

VENIRA vitamíny pro kojící ženy meruňka, kostičky

 NOVINKA 

Unikátní doplněk stravy ve formě chutných cucavých kostiček s meruňkovou příchutí a s obsahem vyváženého komplexu 15 pečlivě vybraných vitaminů a minerálních látek, které jsou speciálně přizpůsobené pro toto citlivé období. Každá z obsažených látek je šetrná k mamince i miminku a užívání je zcela bezpečné.

Balení tohoto přírodního doplňku stravy obsahuje 60 tablet (což odpovídá 30 až 60 dávkám) a je určen pro kojící maminky.

Kostičky jsou bez cukru, lepku a mají příjemnou meruňkovou příchuť.

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem
Kód: 545
Značka: Venira
399 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
VENIRA vitamíny pro kojící ženy  meruňka, kostičky
ZDARMAZDARMA

Naprostá SENZACE pro všechny kojící maminky! Cucavé kostičky s neodolatelnou příchutí meruňky a s obsahem 15 přírodních látek v podobě vitaminů a minerálů.

Každá maminka by si měla v období kojení denně dopřát značnou dávku hned několika velmi důležitých vitamínů a minerálních látek. Proto jsme se rozhodli vyvinout chutnou variantu ve formě chutných cucavých kostiček!


Proč by měly kojící maminky užívat nějaké doplňky stravy s obsahem vitamínů?

Nejen v období těhotenství, ale také v období kojení potřebuje každá kojící maminka svému tělu pravidelně dopřávat značnou dávku hned několika důležitých vitamínů a minerálů, jelikož jejich tělo prochází ohromnou zátěží. 

Ty by si měla dopřávat primárně díky bohaté, pestré a hlavně vyvážené stravě, která přísun těchto nepostradatelných látek zajistí. Některé vitamíny však nemusí být pouze díky stravě dodány v dostatečné míře, a tak by měly kojící maminky vsadit i na nějaké kvalitní doplněk stravy (v nejlepším případě samozřejmě přírodní).

Vyzkoušejte Venira vitamínový komplex pro kojící ženy ve formě kostiček!

Venira kostičky pro kojící ženy je přírodní doplněk stravy určený pro všechny kojící maminky plný vyvážené kombinace několika vitamínů a minerálních látek, které jsou pro ženu i miminko v tomto citlivém období důležité.

V každé kostičce najdeme kromě dalších 14 přírodních látek také kyselinu listovou (mnohdy označovanou také jako vitamin B9), která je v tomto citlivém období pro organismus maminky velice nezbytná primárně proto, že napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, a také přispívá k normální krvetvorbě, tudíž je důležité správnou hladinu kyseliny listové v období kojení udržovat. Její nedostatek totiž způsobuje slabost, únavu a například i výkyvy nálad. Dobrou zprávou ale je, že můžeme tento nezbytný vitamín v období kojení doplňovat prostřednictvím stravy, kde se vyskytuje primárně ve špenátu, kapustě, brokolici, zelí a dalších nebo díky přírodním doplňkům stravy určeným přímo pro kojící ženy.

Jaké další účinné látky obsahují?

Kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě, normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk 

Vitamín B1 je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a srdce 

Vitamín B2 přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a normální funkce nervového systému 

Vitamín B3, B5, B6 a B12 pomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání 

Vitamín B7 pomáhá k růstu a přirozenému vývoji dětí. Přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a normální funkce nervového systému 

Vitamín A přispívá k normálnímu metabolismu železa, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a  zraku, přispívá k normální funkci imunitního systému 

Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k normální funkci imunitního systému 

Vitamín D3 je důležitý pro udržení normálního stavu kostí a zubů, a to nejen v průběhu těhotenství. Přispívá k normální hladině vápníku v krvi, normálního vstřebávání vápníku a fosforu a k normální funkci imunitního systému. 

Vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem 

Vitamín K2 je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí, přispívá k normální srážlivosti krve a zajišťuje vstřebávání vápníku do kostí. 

Jód přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím a k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy 

Inositol je součástí buněčných membrán a účastní se řady biochemických reakcí v těle 

K čemu tento vitamínový komplex přispívá?

- Zajišťuje potřebné minerály a živiny

- Přispívá k normální krvetvorbě

- Podporuje imunitní systém

- Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání

- Napomáhá chránit buňky před oxidativním stresem

- Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi

- Podporuje normální psychickou činnost


Jak se tabletky užívají?

Doporučené denní dávkování jsou 1-2 kostičky. Pro lepší a rychlejší vstřebávání je doporučujeme nepolykat, ale cucat. Snažte se kostičky užívat vždy s časovým odstupem alespoň 5 hodin, aby měly všechny látky dostatečný čas na jejich vstřebání.

Mohu vitamíny užívat dlouhodobě? 

Ano, vzhledem k tomu, že přípravek je zcela přírodní, není nutné dělat mezi baleními pauzu, a tak je možné jej užívat po celou dobu kojení.

Upozornění: Přípravek je určen pro kojící. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Chraňte před slunečním svitem. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Používáme pouze přírodní barviva, případná změna barvy tablety neovlivňuje kvalitu přípravku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: