Neohodnoceno

Venira vitamíny pro těhotné ženy, 1-3 trimestr černý rybíz, kostičky

 NOVINKA 

Vitamínový komplex a přírodní doplněk stravy s obsahem 15 pečlivě vybraných účinných látek, které zajišťují potřebné minerály a živiny, jejichž dostatečný přísun je velmi důležitý v období těhotenství, přesněji tedy v 1.-3. trimestru, nebo ještě před samotným plánovaným otěhotněním. Složení produktu je čistě přírodní, každá z látek je šetrná k mamince i miminku a jeho užívání je zcela bezpečné.

Balení tohoto přírodního doplňku stravy obsahuje 60 tablet (což odpovídá 30 až 60 dávkám) a je určen primárně pro užívání v 1. – 3. trimestru těhotenství.

Kostičky jsou bez cukru, lepku a mají příjemnou příchuť černého rybízu.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem
Kód: 425
Značka: Venira
479 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
pro těhotné kostičky, rybíz
Doprava zdarma

Naprosto nová revoluční forma vitamínů pro těhotné ženy. Cucavé Venira kostičky pro těhotné ženy s neuvěřitelnými 15 účinnými látkami a skvělou příchutí černého rybízu!

Kostičky obsahují účinné látky jako vitamin B9 (neboli kyselinu listovou), B3, B1, vitamin C, jód nebo třeba i zinek pro zajištění všech potřebných minerálů a živin, které se postarají o celkový komfort a lepší zdraví jak maminky, tak i miminka.


Proč by měly těhotné ženy užívat doplňky stravy plné vitamínů a minerálů?

V průběhu těhotenství jsou maminky často vyčerpané, trápí je bolest hlavy, únava, otékají jim nohy a potrápit je dokáže třeba i náladovost nebo psychické vypětí.

V mnoha případech navíc maminkám chybí jedny z důležitých minerálů nebo vitamínů, kterých má jejich tělo v období těhotenství (ale třeba i po něm) bohužel většinou značný nedostatek. Přece jenom jejich tělo musí v tomto období fungovat na 100 % a ještě k tomu rovnou za dva.

To už si žádá opravdu velkou zásobu vitamínů a minerálů, které však v těle velice rapidně klesají. Proto by měla každá maminka svému tělu dopřát nejlépe přírodní doplněk stravy, který ji v tomto těžkém období pomůže veškeré tyto vitaminy, minerály a živiny doplnit.

Vyzkoušejte Venira vitamínový komplex pro těhotné ženy ve formě kostiček!

Venira pro těhotné ženy ve formě kostiček je vyvážený a přírodní doplněk stravy plný minerálů a vitamínů, který podporuje zdravý a správný chod organismu ženy v průběhu těhotenství, ale také ještě před samotným plánovaným otěhotněním.

Primárně tyto cucavé kostičky napomáhají k většímu komfortu maminky a jejímu psychickému i fyzickému zdraví. Mezi jeho nejdůležitější účinné látky patří například vitamin B9 neboli kyselina listová, kterou každá maminka jistě dobře zná. Jedná se totiž o skvělý ve vodě rozpustný vitamin skupiny B, který je schopný zvyšovat hladinu folátu u těhotných žen. Což je opravdu velice důležité, jelikož jejich nízká hladina je rizikovým faktorem pro vznik vad u právě vyvíjejícího se plodu.

Tento vitamin bychom našli také v nejrůznějších potravinách jako například květák, špenát nebo červená řepa. Jejich tepelným opracováním se však obsah tohoto vitaminu rapidně vytrácí, a tak by jej každá budoucí maminka měla užívat prostřednictvím nějakého doplňku stravy.

Jaké další účinné látky obsahují?

Kyselina listová je velmi důležitá primárně pro normální vývoj plodu, dále přispívá také k růstu zárodečných tkání během těhotenství, podporuje normální funkci imunitního systému, podporuje snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín B1 je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a srdce.

Vitamín B2 přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a normální funkce nervového systému.

Vitamín B3, B5, B6 a B12, všechny tyto vitaminy společně pomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání.

Vitamín D3 je důležitý hlavně pro udržení normálního stavu kostí a zubů, a to nejen v průběhu těhotenství. Dále přispívá k normální hladině vápníku v krvi, normálního vstřebávání vápníku a fosforu a přispívá také k normální funkci imunitního systému.

Vitamín E pomáhá chránit naše buňky právě před nežádoucím oxidativním stresem.

Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa a zároveň přispívá k normální funkci imunitního systému.

Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci a k normální funkci imunitního systému.

Železo přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, napomáhá k normální činnosti imunitního systému, podílí se na tvorbě červených krvinek a také hemoglobinu.

Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a normální činnosti štítné žlázy, dále je nezbytný také pro zdravý růst dětí, jejich tělesný a duševní vývoj.

Inositol primárně zlepšuje funkci vaječníků, upravuje nepravidelnosti cyklu a poruchy plodnosti.

Cholin je důležitý pro normální metabolismus homocysteinu a zároveň i pro normální neurologický vývoj plodu a novorozence.

K čemu tento vitamínový komplex přispívá?

- Zajišťuje potřebné minerály a živiny

- Přispívá k udržení normálního stavu vlasů

- Podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání 

- Podporuje správné fungování organismu a nervové soustavy

- Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému 

- Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi

- Přispívá k normální psychické činnosti

- Přispívá k udržení normálního stavu kostí


Jak se tyto cucavé kostičky užívají?

Užívejte 1-2 kostičky na cucání denně. Pro lepší a rychlejší vstřebávání všech obsažených účinných látek doporučujeme kostičky nepolykat, ale cucat.

Mohu vitamíny užívat dlouhodobě?

Ano, vzhledem k tomu, že přípravek je zcela přírodní, není nutné dělat mezi baleními pauzu a tak je možné jej užívat v období těhotenství, přesněji pak tedy v 1.-3. trimestru, nebo ještě před samotným plánovaným otěhotněním.

Upozornění: Přípravek je určen pro těhotné. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Chraňte před slunečním svitem. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Používáme pouze přírodní barviva, případná změna barvy tablety neovlivňuje kvalitu přípravku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: