VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky meruňka, vepřový kolagen, 324 g

 NOVÉ VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ I PŘÍCHUŤ 

 • jeden z nejsilnějších kolagenových drinků na trhu ve speciální verzi pro těhotné a kojící maminky
 • obsahuje 8 500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu v každé denní dávce a dalších 11 aktivních látek (včetně kyseliny hyaluronové a vitaminu C)
 • rychlé a viditelné omlazující výsledky
 • s perfektní vstřebatelností pro tělo
 • eliminuje vznik vrásek na minimum
 • přispívá k pevnější, pružnější a dokonale hydratované pokožce
 • udržuje normální stav nehtů, vlasů a kůže
 • dodává vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
 • posiluje imunitu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů
 • omezuje třepení a lámání nehtů

 

Obsah balení: 324 g, což odpovídá kúře na 30 dnů

Dávkování: dvě odměrky kdykoliv během dne

Určení: pro ženy

Příchuť: meruňka

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, slazený stévií.

Doporučený pro těhotné a kojící ženy.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: 21107
Značka: Venira
979 Kč –15 % 830 Kč
TĚHOTENSKÝ KOLAGEN meruňka
979 Kč –15 %

Jedinečná kombinace kolagenu, vitaminů a minerálů dodá magickou sílu vašim vlasům, nehtům a pokožce v kouzelném období těhotenství a kojení.

Všem těhotným a kojícím ženám přinášíme speciálně upravenou verzi našeho bestselleru - VENIRA PREMIUM kolagenového drinku pro vlasy, nehty a pleť. Základem tohoto doplňku stravy je 8500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu spolu s 11 účinnými látkami pro 100% bezpečné a maximálně vhodné užívání. Navíc neobsahuje žádný cukr, laktózu a lepek!


VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Nové vylepšené složení!

Složení PREMIUM kolagenového drinku jsme ještě více přizpůsobili těhotným a kojícím ženám a obohatili o další účinné složky pro ještě lepší a viditelnější účinky! Nově v drinku tak najdete například větší množství samotného kolagenu, a to až8500 mg na denní dávku! Během těhotenství se zvyšují také energetické požadavky, a tím i potřeba vitaminu B1, kterého kolagenový drink obsahuje 80 % denní doporučené dávky. Dále v novém složení najdete i vitamin B5 a vitamin B7 podílející se na správném růstu a vývoji plodu.

Pro koho je PREMIUM kolagenový drink vhodný?

V průběhu těhotenství a kojení jsou na ženy kladeny vysoké nároky na příjem konkrétních vitaminů a minerálů. Všechny zdraví prospěšné látky musí v dostatečné míře zajistit nejen pro sebe, ale také pro vyvíjející se miminko. K tomu samy prochází řadou fyzických a hormonálních změn, jejichž zvládnutí je náročné jak po fyzické, tak i po psychické stránce. 

Klíčové vitaminy a minerální látky by se měly získávat v první řadě prostřednictvím vyvážené a pestré stravy. Ovšem ne vždy jsou pouhou stravou dodány v dostatečné míře, a proto je vhodné užívat doplňky stravy vyvinuté speciálně pro potřeby těhotných a kojících žen


Proč právě kolagenový drink?

Kolagen je bílkovina rozpustná ve vodě, kterou si tělo umí do 25 let vytvořit samo, ale pak začíná jeho produkce přirozeně klesat. Právě v tomto období začínají mnohé ženy přemýšlet nad založením rodiny, a proto jsme chtěli vyvinout doplněk stravy, jehož užívání bude s ohledem na šetrné složení vhodné i v období těhotenství a kojení jak pro maminku, tak pro miminko. 

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Jaké problémy řeší?

Tento drink s lahodnou chutí, minimem kalorií, zato s maximem aktivních látek, je speciálně vyvinutý pro těhotné a kojící ženy, které chtějí předcházet častým problémům, které doprovázejí toto citlivé období, nebo některé z nich již řeší.

Kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky:

- přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů

- napomáhá zlepšovat hydrataci, pevnost a pružnost pokožky

- zjemňuje vrásky a minimalizuje pravděpodobnost vzniku akné

- posiluje přirozenou kožní bariéru

- zamezuje nadměrnému vypadávání a lámání vlasů

- podporuje růst a udržení optimální kvality vlasů i nehtů

- eliminuje třepení a lámání nehtů

- podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání psychického i fyzického charakteru

- podporuje správné fungování organismu a nervové soustavy

- pomáhá udržet normální funkce imunitního systému

- chrání buňky před oxidativním stresem

Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Pravidelné užívání prémiového kolagenového drinku příznivě podporuje stav pleti, vlasů a nehtů. 

Aktivní složky obsažené v každé denní dávce eliminují vznik vrásek a přispívá k hydrataci pokožky a její pružnosti a pevnosti. Rovněž napomáhají ke zlepšení poškozených vlasů a podporují růst vlasového vlákna. Kromě toho se dočkáte kvalitněních nehtů, které budou viditelně pevnější, a tedy se nebudou tolik lámat a třepit. 

Každá denní dávka kolagenového drinku obsahuje směs pečlivě vybraných vitaminů a minerálů, které společně podporují imunitní systém a snižují míru únavy a vyčerpání.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Jaké typy kolagenů existují?

Nejrozšířenějším typem kolagenu, který se také nejčastěji vyskytuje v našich lahodných kolagenových nápojích je kolagen vepřový bohatý na I. a III. typ kolagenních peptidů, jenž jsou přirozeně zastoupeny v kůži, kostech i šlachách. Vepřový kolagen má velmi rychle znatelné výsledky na vlasech, nehtech i pleti díky podobnosti s bílkovinou v lidském těle.

Mořský kolagen tvořený kolagenem typu I. a II. představuje vysoce biologicky dostupnou variantu kolagenu nacházející se nejčastěji v kostech a chrupavkách. Je vhodný pro zdraví pokožky, vlasů i výživu kloubů a pyšní vysokou vstřebatelností. Posledním je kolagen hovězí obsahující peptidytypu I. a III. posilující zdraví střev, kloubů, vazů i celkovou regeneraci těla.

Ve všech našich kolagenech najdete hydrolyzovaný kolagen, což je kolagen v částečně rozštěpené formě, kdy prostřednictvím hydrolýzy dochází ke zkrácení molekulových řetězců. To znamená, že je dobře rozpustný ve vodě a do našeho organismu se lépe vstřebává. Tělo tak prostřednictvím něj maximálně využije veškeré obsažené účinné látky.

Jaké aktivní látky obsahuje každá denní dávka?

Kolagen - ve vodě rozpustná bílkovina přispívající k revitalizaci pokožky, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je navíc snadno rozpustný ve vodě, a tak se lehce vstřebává do organismu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

Vitamin C - pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle, čímž přispívá právě k posílení ochranné kožní bariéry. Zároveň přispívá k posílení imunity i ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Zinek - je nezbytný stopový prvek a antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Hořčík - pomáhá snižovat únavu, vyčerpání a stres. Je užitečný z hlediska udržení soustředěnosti, psychické pohody a normální činnosti nervové soustavy. Zároveň se podílí na procesu dělení buněk. 

Vitamin B1 - je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a srdce.

Vitamin B2 - riboflavin přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zároveň se podílí na udržení optimálního stavu pokožky a zraku. 

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Vitamin B3 - niacin pomáhá udržet normální stav pokožky. Přispívá k zachování obvyklé činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B5 - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Vitamin B6 - podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň napomáhá k okysličení pokožky. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Vitamin B7 - podporuje metabolismus živin, kdy napomáhá přeměňovat potravu, a to zejména sacharidy, tuky a proteiny, na energii, kterou naše tělo potřebuje k normální funkci.

Vitamin B9 - kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě, normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Dále je velmi důležitá pro zachování normálního vývoje plodu a růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Vitamin B12 - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a je prospěšný z hlediska udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje tvorbu červených krvinek, které zásobují pokožku kyslíkem. Zároveň přispívá ke správnému vývoji mozku plodu.

Jak si připravit kolagenový drink pro těhotné a kojící?

Nasypte dvě odměrky do prázdné sklenice, zalijte 200 - 500 ml chladné vody, důkladně promíchejte a vyčkejte alespoň 1 minutu.

Drink obsahuje celkem 30 dávek, což je kúra na 30 dní.

Jeho složení je přírodní, a tak není případně potřeba dělat mezi jednotlivými baleními pauzu a můžete klidně navázat z jednoho balení na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky je vhodné nasadit již v době, kdy začínáte plánovat těhotenství a adekvátně tomu přizpůsobujete svůj životní styl. Samozřejmě ho užívejte po celou dobu gravidity a pokračujte až do ukončení kojení. 

Tip: K přípravě kolagenového nápoje můžete využít VENIRA shaker se zásobníkem, který oceníte i při sportování a cestování.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

S čím kombinovat?

Podpořte ještě více své psychické a fyzické zdraví s cucavými rybízovými kostičkami VENIRA vitaminy pro těhotné ženy, 1–3 trimestr. V jejich složení najdete kyselinu listovou (vitamin B9), která je nejen v počátcích těhotenství klíčová. Vedle té obsahuje také magnesium, jód, zinek a železo.

Po porodu doporučujeme nasadit VENIRA vitaminy pro kojící ženy. Jedná se o speciálně navrženou směs, která kromě vitaminů skupiny B obsahuje také vitamin K2, inositol a další zdraví prospěšné látky.


Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno ČR.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
43x
4
9x
3
2x
2
4x
1
3x
Nevyplňujte toto pole:
5
SS Avatar autora | 23.5.2024
Nápoj je chuťově výborný, dodává energii při kojení a péči o miminko. Tento produkt používám už od 5. měsíce těhotenství. Nevypadávají mi vlasy, netřepí nehty, jako to trápí spoustu žen po porodu. Naopak, vlasy mi konečně začaly zase růst, nehty se zpevnily. Celkově můj stav se zlepšil.
5
KM Avatar autora | 22.4.2024
Používám déle než 3 měsíce v kombinaci s vitamíny pro kojící maminky, zlepšil mi vypadávání a kvalitu vlasů. Za sebe mohu jen doporučit, má i příjemnou chuť :)
5
J Avatar autora | 15.4.2024
Používám krátce. Chutná mi a snad budou vidět i výsledky
5
MV Avatar autora | 14.4.2024
Super
5
B Avatar autora | 26.3.2024
Užívám meruňkový drink. Myslela jsem, že chuť bude lepší, ale dá se to vypít. Užívám zatím krátce společně s vitamíny pro těhotné. Po delším užívání snad budou vidět výsledky.
5
RK Avatar autora | 21.3.2024
Chuťově dobrý, vlasům snad pomohl, nepadaly a zatím nepadají.
5
K Avatar autora | 9.3.2024
Super! Po měsíci užívání při kojení, v kombinaci s vitaminy Venira pro těhotné a kojící, můžu jen doporučit. Menší únava a konečně zlepšení vlasů;)
5
ŠS Avatar autora | 22.2.2024
Velká spokojenost, skvělá chuť.
2
EM Avatar autora | 21.2.2024
Složení fajn! Chuť mi nevyhovuje. Špatně se rozpouští,zůstávají hrudky. Je mi po něm spatně od žaludku.
1
NH Avatar autora | 16.2.2024
Bohužel… chuť je otřesná. Sice bez cukru, ale obsažená uměla sladidla jsou sladší jak kdyby tam bylo kg cukru. Navíc je mi po vypití špatně od žaludku. Rozpustnost (ve srovnání s osloskinlab) velmi špatná. Již neobjednám
2
KV Avatar autora | 5.2.2024
Jako kojící máma oceňuji složení pro těhotné a kojící. Hezky voní, ale bohužel od prvního užití jej piju každý den násilím, pokaždé se mi z něj udělá velmi špatně od žaludku, posledně jsem už opravdu dřepěla nad mísou a čekala, že jej nezvládnu udržet v sobě. Nejspíš mi vadí použitá sladidla, jdou v tom hodně cítit.
5
BM Avatar autora | 25.1.2024
Jsem moc spokojená. Výborná chuť , snadná příprava. Určitě objednán znovu 😊
5
KC Avatar autora | 22.1.2024
S produktem jsem spokojená. Vysoký podíl kolagenu pro těhotné velké plus. Cena příznivá, chuťově dobrý ( užívám meruňku). Rychlé dodání, hezky zabaleno. Já jsem spokojená, určitě objednám zas :)
5
EM Avatar autora | 4.12.2023
Rychlé dodání, super dárek k tomu a chuť kolagenu, konkrétně ledového broskvového čaje v naprostém pořádku:) Účinky bohužel nemohu zatím posoudit, ale z hlediska složení na obalu, to bude jistě v budoucnu jistě znát. :-)
2
D Avatar autora | 26.11.2023
Rychlé doručení, fajn cena. Ale ta chuť nic moc, za mě velmi umělá. Účinky zatím nedokážu posoudit.
5
K Avatar autora | 20.11.2023
Merunkovou příchuť jsem ještě nezkoušela, ale určitě s ní nebude problém. Líbí se mi složení a že kolagen mohou i těhotné.
5
AS Avatar autora | 5.11.2023
Skvělý výrobek, který se dá užívat při kojení 3 druhy příchutí Skvělá chuť
4
Avatar autora | 19.10.2023
Spokojenost, jen chuť je hodně umělá, malinový byl lepší.
4
BM Avatar autora | 19.10.2023
Chuť nic extra, ale vypít se dá. Rychle dodání, komunikace eshopu v pořádku. Užívám třetí týden, řekla bych, že má hezčí pleť a nehty, užívám společně s vitaminy pro kojící. Hvězdičku dolu dávám za ,,umělou” chuť, příště zkusím jinou.
4
BM Avatar autora | 2.9.2023
Oceňuji velké balení i množství mg kolagenu. Za co dávám 1 hvězdu dolů je bohužel chuť, ze které se mi zvedá žaludek, takže mi to nejde opravdu vypít. Možná je to díky sladidlům místo cukru (chápu, že to je i skrz maminky diabetičky), avšak ta přirozená sladkost tam chybí, aby to bylo pitelné. Zkoušela jsem si dosladit, ale nepomáhá to.
5
Avatar autora | 1.9.2023
Jsem spokojená. Na trhu je velmi málo kolagenů pro kojící ženy a poměr cena kvalita hodnotím na pět hvězd. Dále je pro mě důležité, že neobsahuje mléčnou bílkovinu, na kterou syn nereaguje dobře.
5
DT Avatar autora | 25.8.2023
naprostá spokojenost!
5
VG Avatar autora | 23.8.2023
Chutna mi a vyhovuje mi, ze muzu pit pri kojeni a kdykoliv behem dne
4
MB Avatar autora | 28.7.2023
Zatím beru krátce, takže těžko lze posoudit, jak velké účinky to má. Balíček přišel velmi rychle. Kolagen je chuťově takový "umělý". První den mě to nijak zvlášť nepotěšilo, ale člověk si na tu chuť zvykne. Jen je asi lepší rozmíchat v shakeru. Jinak tam zůstávají hrudky. Určitě mám v plánu v užívání pokračovat. Jen mám pocit, že dráždí žaludek. Zatím se mi několikrát udělalo po užívání špatně (a to nejsem těhotná). Ale teď zapiju něčím sladkým a je to lepší. Tak snad jsem našla ten správný recept na užívání.
5
L Avatar autora | 7.7.2023
Rychlé dodání. Kolagen chuťově dobrý, jen si musím pořídit shaker. Užívám krátce, doufám že bude fungovat dobře. Objednala jsem i tablety pro těhotné a kojící a ještě jsem dostala zdarma dáreček gumový medvídky (vitamíny). Děkuji 🙂
5
JN Avatar autora | 22.6.2023
Přípravek má výbornou chuť. Mám již druhý a opravdu se mi přestali třepit nehty.
1
PV Avatar autora | 12.6.2023
Přípravek užívám týden, proto nejsem schopna posoudit účinek, ale pouze chuť, kterou vnímám každý den hur a hur. Chuť je opravdu špatná, piju to s naprostým odporem. Nemyslím si, že ostatní prichute mohou byt lepší, proto přejdu na jinou značku.
1
PK Avatar autora | 22.5.2023
Velké zklamání, chuť připomíná peach vodku, po zamíchání čímkoliv, tak, aby se prášek rozpustil, se vytvoří obří pěna, která než opadne, trvá 5 minut. Vypila jsem jednou s pěnou jednou bez a pokaždé mi bylo na zvracení, přítel zkusil vypít bez pěny a na zvracení mu bylo také, pozn. přítel není těhotný. Barvivo bych klidně také vypustila.
5
L Avatar autora | 12.5.2023
Beru krátce, takže uvidím zda bude fungovat. Nicméně chuťové výborný, voní po meruňce jen se otevře 🤤
5
BM Avatar autora | 25.4.2023
Zatím používám krátce, ale chuťově vynikající. Je osvěžující 😊. Líbí se mi, že je konečně něco pro kojící maminky 💙. Neodolala jsem si koupit ke kolagenu růžový shaker #loveyourself💗.
5
SK Avatar autora | 25.3.2023
Chuťově je výborný, žádná nežádoucí pachuť. Na hodnocení toho, jak funguje je ještě brzo. Líbí se mi, že má 8000mg, to snad jiná značka nenabízí
4
KM Avatar autora | 20.3.2023
Na vlasy a nehty zabírá parádně. Na pleti rozdíl nepozoruji. Jsem ráda, že můžu užívat při kojení. Chuť za mě nejlepší meruňka, jablko mi nechutnalo a malina byla jak cukrová vata.
4
EB Avatar autora | 20.3.2023
Čekala sem lepší chuť, ale třeba o to účinnější bude
5
LL Avatar autora | 9.3.2023
Dodaní rychlé. Produkt je chuťové dobrý, účinky ještě nevidím, ale užíván ho krátce.
4
KR Avatar autora | 18.2.2023
Velmi rychla doba dodani. Ucinek nemohu zatim posoudit, kratka doba uzivani. Jedine, co mi nebyhovuje je dlouha doba rozpousteni ve vode.
5
TL Avatar autora | 6.2.2023
Na kolagen příjemná chuť????, rychlá příprava, rozmíchávám mixíkem????. Účinek nedokážu posoudit????, začala jsem teprve užívat. Jsem maminka trojčat❤️, které kojím, oceňuji speciální složení????????????. Rychlé dodání, hezké balení. ???? Děkuji????
5
MK Avatar autora | 4.2.2023
Velmi příjemná chuť,rychlá příprava. Velká spokojenost.
4
NK Avatar autora | 29.1.2023
Ještě nemohu hodnotit účinnost, protože užívám krátkou dobu, ale je to pohodlné, dobře rozpustné. Meruňka je fajn, ale po pár dnech mi ta příchuť nesedí a říkala jsem si, že jsem měla zvolit jinou příchuť :)
3
RB Avatar autora | 9.1.2023
Nemůžu účinky ještě hodnotit, zkoušela jsem třikrát a bohužel se mi pokaždé po vypití udělalo špatně od žaludku, takže jsem vysadila a zkusím po chvíli znova.
5
VP Avatar autora | 6.1.2023
Spokojenost, nejvetsi zmeny jsem si vsimla na vlasech a ze nejsem jiz tolik unavena :) jen priste zvolím jinou příchuť, jelikoz tato mi prijde trosku umela.
5
OK Avatar autora | 29.12.2022
Chuťově na c dobrý kolagen a hlavně jsem ráda že je speciální a můžu používat během kojení :)
5
KH Avatar autora | 15.12.2022
Chuťově moc dobrý, jak kolagen tak vitamínové kostičky.. Zboží dorazila velice rychle. Spokojenost jak s výrobky tak i s obchodem samotným
5
DK Avatar autora | 9.12.2022
Jsem spokojená.
5
JI Avatar autora | 5.12.2022
Na to, ze je to kolagen, tak je chutove celkem dobrý.
4
NA Avatar autora | 2.12.2022
Chutna to dobre, jen by mozna nebyla spatna neutralni chut, aby se to dalo rozpustit v cemkoli.
5
VM Avatar autora | 26.11.2022
Chutná skvěle a dobře se rozpouští.
5
Avatar autora | 21.11.2022
Obchod reaguje rychle a výrobek chutná dobře. Užívám ho týden, takže zatím nemůžu posoudit, zda funguje.
5
D Avatar autora | 31.10.2022
Používám krátce, každopádně značku mám vyzkoušenou a výsledky vždy byli pozitivní. Není to náročné na přípravu a vypít to jde, jen mi bohužel v tomto případě nesedla příchuť.
5
RP Avatar autora | 30.10.2022
Produkt užíván chvíli, zatím nemůžu říct nějaké větší zkušenosti. Hezky voní, jednoduchý na přípravu a v pohodě se dá vypít, chtěla bych zkusit i jinou příchuť.
5
V Avatar autora | 30.10.2022
Jsem s produktem velmi spokojená
5
M Avatar autora | 30.10.2022
Tento produkt užívám krátce, tedy zatím nemůžu objektivně zhodnotit. Příchuť bych volila jinou. S ostatními produkty jsem byla vždy spokojená.
3
MT Avatar autora | 21.10.2022
Tahle příchuť mi moc nesedla ale jinak jsem s produkty velice spokojená
2
J Avatar autora | 13.10.2022
Bohužel na objednané zboží z 15.9. stále čekám. Už tedy měsíc. Tudíž nemůžu ohodnotit produkt.
5
Avatar autora | 7.10.2022
Zatím nemůžu hodnotit, ale několik měsíců jsem používala tabletky na podporu růstu vlasů a velká spokojenost. Tak věřím že i tohle bude zázrak.
5
ML Avatar autora | 4.10.2022
Zatím to není možné hodnotit, je brzy.
5
MH Avatar autora | 30.9.2022
Zatím nemohu hodnotit účinky, užívám jen krátce. Chuť je moc dobrá a zatím jsem spokojená.
5
L Avatar autora | 27.9.2022
Při delším užívání jsou výsledky skutečně vidět. Super přípravek.
5
TH Avatar autora | 19.9.2022
Kolagen nápoj od značky Venira (vyzkoušeny všechny příchutě) kupuji pravidelně a jsem moc spokojená z jeho fungování. Po jeho užívání mám o poznání pevnější nehty, a vlasy rostou rychleji a tolik se nelámou. Kolagen pro těhotné a kojící jsem si zakoupila nedávno, věřím že bude plnit stejnou funkci.
5
TM Avatar autora | 20.8.2022
S produktem jsem spokojená.
5
VL Avatar autora | 19.8.2022
Rychle dodání. Chuťově dobrý, ale mám ho krátce, tak účinky zatím nemohu soudit.
5
MF Avatar autora | 19.8.2022
Výborná chuť, mám zatím krátce, ale dle složení bude podobné ostatním kolagenovým drinkům
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora Společné užívání 20.5.2022 16:40
Dobrý den, můžu užívat vitamínové kostičky pro těhotné a kojící společně s kolagenem pro těhotné a kojící?? Děkuji za odpověď
Odpovědět
V Avatar autora 23.5.2022 11:17
Krásný den, děkujeme za Váš dotaz. Složení těchto produktů bylo speciálně navrženo tak, aby se produkty daly vzájemně kombinovat. Takže ano, můžete je užívat společně :). Přejeme Vám pohodové těhotenství <3 Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
L Avatar autora Je vhodný? 11.5.2022 17:38
Je vhodný kolagenový drink pro kojící i pro běžné použití, když nejsem těhotná? Líbí se mi meruňková příchuť a láká mě :)
Odpovědět
V Avatar autora 13.5.2022 11:02
Krásný den, děkujeme za Váš dotaz <3. VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky můžete bez obav užívat, i když těhotná nejste a ani nekojíte. Zcela chápeme, že Vás meruňková příchuť láká - meruňka je prostě skvělá <3. Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
Zpět do obchodu