VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky malina, vepřový kolagen, 324 g

 NOVÉ VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ I PŘÍCHUŤ 

 • jeden z nejsilnějších kolagenových drinků na trhu ve speciální verzi pro těhotné a kojící maminky
 • obsahuje 8 500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu v každé denní dávce a dalších 11 aktivních látek (včetně kyseliny hyaluronové a vitaminu C)
 • rychlé a viditelné omlazující výsledky
 • s perfektní vstřebatelností pro tělo
 • eliminuje vznik vrásek na minimum
 • přispívá k pevnější, pružnější a dokonale hydratované pokožce
 • udržuje normální stav nehtů, vlasů a kůže
 • dodává vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
 • posiluje imunitu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů
 • omezuje třepení a lámání nehtů

 

Obsah balení: 324 g, což odpovídá kúře na 30 dnů

Dávkování: dvě odměrky kdykoliv během dne

Určení: pro ženy

Příchuť: malina

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, slazený stévií.

Doporučený pro těhotné a kojící ženy.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: 21109
Značka: Venira
979 Kč

Jedinečná kombinace kolagenu, vitaminů a minerálů dodá magickou sílu vašim vlasům, nehtům a pokožce v kouzelném období těhotenství a kojení.

Všem těhotným a kojícím ženám přinášíme speciálně upravenou verzi našeho bestselleru - VENIRA PREMIUM kolagenového drinku pro vlasy, nehty a pleť. Základem tohoto doplňku stravy je 8500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu spolu s 11 účinnými látkami pro 100% bezpečné a maximálně vhodné užívání. Navíc neobsahuje žádný cukr, laktózu a lepek!


VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Nové vylepšené složení!

Složení PREMIUM kolagenového drinku jsme ještě více přizpůsobili těhotným a kojícím ženám a obohatili o další účinné složky pro ještě lepší a viditelnější účinky! Nově v drinku tak najdete například větší množství samotného kolagenu, a to až8500 mg na denní dávku! Během těhotenství se zvyšují také energetické požadavky, a tím i potřeba vitaminu B1, kterého kolagenový drink obsahuje 80 % denní doporučené dávky. Dále v novém složení najdete i vitamin B5 a vitamin B7 podílející se na správném růstu a vývoji plodu.

Pro koho je PREMIUM kolagenový drink vhodný?

V průběhu těhotenství a kojení jsou na ženy kladeny vysoké nároky na příjem konkrétních vitaminů a minerálů. Všechny zdraví prospěšné látky musí v dostatečné míře zajistit nejen pro sebe, ale také pro vyvíjející se miminko. K tomu samy prochází řadou fyzických a hormonálních změn, jejichž zvládnutí je náročné jak po fyzické, tak i po psychické stránce. 

Klíčové vitaminy a minerální látky by se měly získávat v první řadě prostřednictvím vyvážené a pestré stravy. Ovšem ne vždy jsou pouhou stravou dodány v dostatečné míře, a proto je vhodné užívat doplňky stravy vyvinuté speciálně pro potřeby těhotných a kojících žen


Proč právě kolagenový drink?

Kolagen je bílkovina rozpustná ve vodě, kterou si tělo umí do 25 let vytvořit samo, ale pak začíná jeho produkce přirozeně klesat. Právě v tomto období začínají mnohé ženy přemýšlet nad založením rodiny, a proto jsme chtěli vyvinout doplněk stravy, jehož užívání bude s ohledem na šetrné složení vhodné i v období těhotenství a kojení jak pro maminku, tak pro miminko. 

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Jaké problémy řeší?

Tento drink s lahodnou chutí, minimem kalorií, zato s maximem aktivních látek, je speciálně vyvinutý pro těhotné a kojící ženy, které chtějí předcházet častým problémům, které doprovázejí toto citlivé období, nebo některé z nich již řeší.

Kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky:

- přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů

- napomáhá zlepšovat hydrataci, pevnost a pružnost pokožky

- zjemňuje vrásky a minimalizuje pravděpodobnost vzniku akné

- posiluje přirozenou kožní bariéru

- zamezuje nadměrnému vypadávání a lámání vlasů

- podporuje růst a udržení optimální kvality vlasů i nehtů

- eliminuje třepení a lámání nehtů

- podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání psychického i fyzického charakteru

- podporuje správné fungování organismu a nervové soustavy

- pomáhá udržet normální funkce imunitního systému

- chrání buňky před oxidativním stresem

Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Pravidelné užívání prémiového kolagenového drinku příznivě podporuje stav pleti, vlasů a nehtů. 

Aktivní složky obsažené v každé denní dávce eliminují vznik vrásek a přispívá k hydrataci pokožky a její pružnosti a pevnosti. Rovněž napomáhají ke zlepšení poškozených vlasů a podporují růst vlasového vlákna. Kromě toho se dočkáte kvalitněních nehtů, které budou viditelně pevnější, a tedy se nebudou tolik lámat a třepit. 

Každá denní dávka kolagenového drinku obsahuje směs pečlivě vybraných vitaminů a minerálů, které společně podporují imunitní systém a snižují míru únavy a vyčerpání.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Jaké typy kolagenů existují?

Nejrozšířenějším typem kolagenu, který se také nejčastěji vyskytuje v našich lahodných kolagenových nápojích je kolagen vepřový bohatý na I. a III. typ kolagenních peptidů, jenž jsou přirozeně zastoupeny v kůži, kostech i šlachách. Vepřový kolagen má velmi rychle znatelné výsledky na vlasech, nehtech i pleti díky podobnosti s bílkovinou v lidském těle.

Mořský kolagen tvořený kolagenem typu I. a II. představuje vysoce biologicky dostupnou variantu kolagenu nacházející se nejčastěji v kostech a chrupavkách. Je vhodný pro zdraví pokožky, vlasů i výživu kloubů a pyšní vysokou vstřebatelností. Posledním je kolagen hovězí obsahující peptidytypu I. a III. posilující zdraví střev, kloubů, vazů i celkovou regeneraci těla.

Ve všech našich kolagenech najdete hydrolyzovaný kolagen, což je kolagen v částečně rozštěpené formě, kdy prostřednictvím hydrolýzy dochází ke zkrácení molekulových řetězců. To znamená, že je dobře rozpustný ve vodě a do našeho organismu se lépe vstřebává. Tělo tak prostřednictvím něj maximálně využije veškeré obsažené účinné látky.

Jaké aktivní látky obsahuje každá denní dávka?

Kolagen - ve vodě rozpustná bílkovina přispívající k revitalizaci pokožky, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je navíc snadno rozpustný ve vodě, a tak se lehce vstřebává do organismu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

Vitamin C - pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle, čímž přispívá právě k posílení ochranné kožní bariéry. Zároveň přispívá k posílení imunity i ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Zinek - je nezbytný stopový prvek a antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Hořčík - pomáhá snižovat únavu, vyčerpání a stres. Je užitečný z hlediska udržení soustředěnosti, psychické pohody a normální činnosti nervové soustavy. Zároveň se podílí na procesu dělení buněk. 

Vitamin B1 - je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a srdce.

Vitamin B2 - riboflavin přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zároveň se podílí na udržení optimálního stavu pokožky a zraku. 

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Vitamin B3 - niacin pomáhá udržet normální stav pokožky. Přispívá k zachování obvyklé činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B5 - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Vitamin B6 - podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň napomáhá k okysličení pokožky. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Vitamin B7 - podporuje metabolismus živin, kdy napomáhá přeměňovat potravu, a to zejména sacharidy, tuky a proteiny, na energii, kterou naše tělo potřebuje k normální funkci.

Vitamin B9 - kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě, normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Dále je velmi důležitá pro zachování normálního vývoje plodu a růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Vitamin B12 - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a je prospěšný z hlediska udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje tvorbu červených krvinek, které zásobují pokožku kyslíkem. Zároveň přispívá ke správnému vývoji mozku plodu.

Jak si připravit kolagenový drink pro těhotné a kojící?

Nasypte dvě odměrky do prázdné sklenice, zalijte 200 - 500 ml chladné vody, důkladně promíchejte a vyčkejte alespoň 1 minutu.

Drink obsahuje celkem 30 dávek, což je kúra na 30 dní.

Jeho složení je přírodní, a tak není případně potřeba dělat mezi jednotlivými baleními pauzu a můžete klidně navázat z jednoho balení na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky je vhodné nasadit již v době, kdy začínáte plánovat těhotenství a adekvátně tomu přizpůsobujete svůj životní styl. Samozřejmě ho užívejte po celou dobu gravidity a pokračujte až do ukončení kojení. 

Tip: K přípravě kolagenového nápoje můžete využít VENIRA shaker se zásobníkem, který oceníte i při sportování a cestování.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

S čím kombinovat?

Podpořte ještě více své psychické a fyzické zdraví s cucavými rybízovými kostičkami VENIRA vitaminy pro těhotné ženy, 1–3 trimestr. V jejich složení najdete kyselinu listovou (vitamin B9), která je nejen v počátcích těhotenství klíčová. Vedle té obsahuje také magnesium, jód, zinek a železo.

Po porodu doporučujeme nasadit VENIRA vitaminy pro kojící ženy. Jedná se o speciálně navrženou směs, která kromě vitaminů skupiny B obsahuje také vitamin K2, inositol a další zdraví prospěšné látky.


Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno ČR.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
63x
4
12x
3
3x
2
1x
1
5x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 15.6.2024
Koupeno poprvé, rychlé doručení, užíváno krátce, skvělá chuť. Zatím spokojenost.
5
NH Avatar autora | 5.6.2024
Kolagen od Veniry kupuji delší dobu a jsem moc spokojená, chuťově výborný a hezky se rozpouští. Doporučuji.
5
H Avatar autora | 3.6.2024
Chuťově dobrý, i po pár dnech užívání je na ženě vidět zlepšení stavu z "totálního" vyčerpání zpět k pohodě.
1
BO Avatar autora | 3.6.2024
Dobrý den moc sladké 😖
5
NZ Avatar autora | 30.5.2024
*****
5
VK Avatar autora | 21.5.2024
Příjemná malinová chuť. Jsem moc spokojená. Výsledky po týdnu užívání zatím nepozoruji, ale věřím, že se dostaví.
1
YS Avatar autora | 13.5.2024
Nebyla jsem spokojená s nakupem Tak jak produkt byl jiz otevreny a par gramu prasku tam chybelo.
V Avatar autora VENIRA (Administrátor) 13.5.2024
Krásný den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Samozřejmě je možné využít reklamace a poškozené zboží nám vrátit a rádi Vám pošleme nový kus :-) Markéta, zákaznická podpora Venira.cz
5
GM Avatar autora | 29.4.2024
Efekt bohužel zatím nemohu posoudit, užívám teprve krátce. Chuť je výborná a skvěle se rozpouští :)
5
LM Avatar autora | 29.4.2024
Zatím nemůžu posoudit efekt, užívám krátce, ale musím vyvrátit některé komentáře tady. Kolagen se krásně rozpouští, žádné hrudky nedělá. A jsem v druhém trimestru těhotenství a zvracet jsem po něm taky nešla a to mám žaludek citlivý. Jsem zvědavá na výsledek. :)
5
LN Avatar autora | 19.4.2024
Chuť oproti jiným je výborná, dárek ke každé objednávce, dodání rychlé, celková spokojenost.
5
KK Avatar autora | 17.4.2024
Deník je velmi chutný. Zkouším ho teď před porodem a budu s nim nejspíš i pokračovat po porodu. Uvidíme. Jen bych uvítala ve velkém balení příchuť malina+limetka. To jsem dostala vzorek dárkem a byl vynikající.
3
PV Avatar autora | 15.4.2024
Zatím užívám krátce. Musím se zacpaným nosem, cítím zkažené maso nebo ryby nebo vejce… nevím. Zkusím dobrat, když už jsem ho koupila, ale kvůli tomu zápachu už to nekoupím. Spíš by mi vyhovovalo polknout a zapít a mít pokoj, když to tak smrdí.
5
MS Avatar autora | 12.4.2024
Za mě teda hodně sladké,ale dávám menší odměrku ☺️ jsem zvyklá na jinou rozpustnost,ale to není vada na produktu. Za mě spokojenost.
5
KP Avatar autora | 31.3.2024
Výborná chuť (měla jsem i zelené jablko a malina je významně lepší a opravdu mi chutná), malinko se mi zlepšila pleť, ale myslím, že na vyhodnocení, zda to opravdu funguje, je ještě brzy - začala jsem před týdnem druhou butelu. Rychlé dodání, super komunikace ohledně dodávky. Jsem spokojená.
5
K Avatar autora | 31.3.2024
Rychlé dodání. Chuť příjemná.
5
MK Avatar autora | 29.3.2024
Rychlé dodání. Potěšil mě i dárek. S produktem jsem spokojená. Zakoupeno již několikrát.
4
VM Avatar autora | 13.3.2024
Chuť je hodně sladka a užívám teprve krátce na posouzení účinků
5
LM Avatar autora | 13.3.2024
Výborná chuť
5
LM Avatar autora | 26.2.2024
Je trochu víc kyselý
5
EG Avatar autora | 26.2.2024
Chuť velmi příjemná a sladká Užívám teprve krátce na posouzení funkčnosti
4
K Avatar autora | 24.2.2024
Vybrala jsem příchuť malina, protože jsem doufala, že bude méně sladká, bohužel, na mě je sladká až moc. Kolageny od Veniry kupuju už dva roky a opravdu fungují, vlasy i pleť jsou v lepší kondici.
5
LB Avatar autora | 22.2.2024
Jsem velmi spokojená, příchuť malina je za mě top, rychle se rozpouští, nedělá hrudky, chuť příjemná. Užívám už tři měsíce a zlepšila se mi pleť, vlasy i nehty.
4
H Avatar autora | 22.2.2024
Příchuť malina je moc dobra. Užívám cca 14 dni a cítím se po ni dobře. Nejsem tolik unavená a vlasů mi padá méně.
4
K Avatar autora | 15.2.2024
Chuť celkem dobrá, užívám zatim krátce , ale v kombinaci s vitaminy pro kojící to zatim vypadá, že je menší únava a menší ztráta vlasů;-)
4
HF Avatar autora | 11.2.2024
Zatím používám Veniru kolagenovy nápoj pro kojící a těhotné jen týden. Pokud se mi po měsíci osvědčí, objednám zase. Chuť nápoje je příznivá.
5
MF Avatar autora | 3.2.2024
S produktem jsem velmi spokojená . A doporučuji to všem dál.
5
Avatar autora | 1.2.2024
Sem naprosto spokojená. Chuťovo je produkt výborný naozaj malinová příchuť. A používám tyden a badam zlepšení. Lepší pleť, min padání vlasů, nejsem unavená. Za mne jen doporučuji.
5
KL Avatar autora | 31.1.2024
Velká spokojenost, chuťově je to velmi dobrý kolagen. Po delší době jsou vidět změny k lepšimu na pleti, chce to jen vytrvat.
4
AC Avatar autora | 19.1.2024
Zatím užívám krátce, doufám že výsledek bude lepší než chuť. (Malinová)
5
P Avatar autora | 12.1.2024
Uzivam kratce vysledek zatim nevidim ale spokojenost
5
Avatar autora | 7.1.2024
Velice kvalitní kolagen, je to poznat na horší rozpustnosti, po zamíchání nechám odstát pár minut a je krásně čirý, bez hrudek. Malinová příchuť nemá s malinami nic moc společného, spíše je to taková chutově slabší malinovka ale ničemu to nevadí :)
5
KK Avatar autora | 6.1.2024
Už podruhé a opět spokojenost☺️
5
KP Avatar autora | 27.12.2023
Velmi spokojená.
5
TJ Avatar autora | 21.11.2023
užívám krátce, takže nedokáži posoudit
5
K Avatar autora | 20.11.2023
Malinová příchuť mi sedí, produkt má dobré složení, přesně pro tehule, takze sem rada, ze muzu pit kolagen i v tehotenstvi.
4
Z Avatar autora | 30.10.2023
Dostala jsem jako dárek, při prvním požití jsem myslela, že ho asi vyzvracím, chuťově nic moc, je to můj první kolagen určen přímo pro těhotné a kojící, předtím jsem měla jinou značku neurčen přímo pro tuto skupinu, ale byl lepší, uvidíme jestli bude nějaký účinek.
5
NM Avatar autora | 29.10.2023
Jsem velice spokojená, mám objednaný už 3 a moje vlasy mi chválí i kadeřnice.
5
H Avatar autora | 26.10.2023
Vše v poradku
5
T Avatar autora | 21.10.2023
Za mne výborný, dávám si ho do smooties, a to doporučuji všem třeba s malinama a banánem a mandlovým mlékem, protože v čisté vodě mi jakýkoliv rozpustňák vadí a příjde mi že do vody to není úplně ono. Takže si to více vytuňte. Taky se lépe rozpouští v shakeru, rukou to neumícháte, ale to mi nevadí já si to stejně mixuji. :) Chuť malin je supr, vyzkouším příště i jinou. Užívám preventivně na počátku těhu, a za mne už po 14 dnech výsledek jde vidět, vlasy jsou pružnější lesklejší a takové pevnější. Nehty mi rostou rychleji. Vše v pořádku i dodací lhůta. :)
5
VT Avatar autora | 20.10.2023
Rychlé dodání objednávky. Produkt má příjemnou malinovou chuť, velmi oceňuji, že je zcela přírodní 🙂 není to první objednávka, s produkty jsem byla vždy velmi spokojena, takže není ani poslední ☺️ přípravky/produkty Venira můžu jen doporučit.
5
KB Avatar autora | 14.10.2023
S produktem jsem naprosto spokojená. Opravdu mi pomohl v době, když mi začaly padat vlasy zhruba 4 měsíce po porodu. Nejenže vlasy přestaly postupně vypadávat ,ale začaly mi růst nové. Takže přípravek můžu jenom doporučit 🙂
4
MH Avatar autora | 13.10.2023
Rychle dodání. Malinová příchuť zatím nejlepší jakou jsem ochutnala..
5
NJ Avatar autora | 1.10.2023
Příjemná chuť, zatím je brzy na výsledky, ale rozhodně objednám další.
4
VS Avatar autora | 1.10.2023
Dobra chut, lehce perlivy, jen se spatne rozpousti, tvori hrudky, takze shaker😊
5
NU Avatar autora | 22.9.2023
Zatím užívám krátce, takze výsledky nemůžu posoudit, ale prudukt přišel velmi hezky zabalen s malou pozorností navíc ☺️ Značka je mi velmi sympatická a určitě jsem neobjednávala naposledy
5
LS Avatar autora | 16.9.2023
Prospívá jak mamince, tak malému. Výsledky jsou vidět. :)
1
B Avatar autora | 13.9.2023
Bohužel jsem zklamaná, předešlá objednávka kolagenových drinků super, ale u tohoto kovová pachuť v ústech a do pár minut to šlo ven. Sice bojuji s nevolnostmi v těhu, ale nikdy nic nešlo ven.
5
KB Avatar autora | 10.9.2023
Dodání rychlé, hezky zabalené. Zakoupila jsem kolagen pro kojící, ale za mě je v pozadí zvířecí pachuť nebo jak to nazvat. No to by se ještě dalo se sebezapřením polknout za cenu zase hezkých vlasů, ale co je divné, že když kolagen vypiju, okamžitě je mi na blití a celkově se mi po něm motá hlava třeba další hoďku-dvě a je mi divně🤷‍♀️. A to opravdu nejsem normálně žádný cíťa. Za mě teda vyhozené peníze :(
5
HN Avatar autora | 4.9.2023
chutove je to moc dobre, celkove jsem spokojena
5
ZF Avatar autora | 31.8.2023
Velmi spokojena.
5
A Avatar autora | 27.8.2023
Výborná chuť, vřele doporučuji. Účinky zatím nemůžu hodnotit - výrobek mám krátce.
5
VD Avatar autora | 26.8.2023
Jsem velmi spokojena
5
MR Avatar autora | 19.8.2023
Užívám týden, chuť je skvělá, rozpouští se skvěle. Zatím spokojenost.
5
MS Avatar autora | 17.8.2023
Jsem spokojená s produktem, který funguje :) je i chuťově dobrý
5
JK Avatar autora | 14.8.2023
Užívám druhý týden a už teď mohu potvrdit zlepšení pleti. Jsem naprosto spokojená.
5
MB Avatar autora | 13.8.2023
Tento kolagen si kupuji opakovane a mam ho hrozne rada. Chutove je vyborny. Vlasy mi zhoustly, nehty mam pevnejsi. A beru i jako prevenci na klouby. Jsem moc spokojena.
5
LP Avatar autora | 12.8.2023
Prášek se dobře rozpouští. Je trochu sladší, ale je dobrý :) jsem spokojená🥰
5
LH Avatar autora | 12.8.2023
Spokojenost
5
EH Avatar autora | 7.8.2023
Tento produkt jsem si poridila, abych doplnila kolagen pri kojeni. Chut je vyborna, piji na lacno a nedela mi zadne potize. Beru kratce, ale vlasy mi nepadaji a zda se mi, ze mi docela rychle porostly.
1
LH Avatar autora | 3.8.2023
Bohužel mám problém tento kolagen pozřít, pozvracela jsem se.
4
TJ Avatar autora | 28.7.2023
Jsem spokojená. Musím ho pít v půllitru a po jídle. Když jí piji na lačno, dělá se mi po něm špatně, ale myslím, že jsem to postupně vychytala.
5
K Avatar autora | 21.7.2023
Za mě spokojenost, mohu jen doporučit.
5
KA Avatar autora | 20.7.2023
Skvělý produkt, dobře chutná, kdo ale nemá rád chuť stévie, tak ať ani nekupuje. Je to velmi výrazné v rámci produktu, mě ale osobně chutná. Co se týká výsledku nemůžu zcela hodnotit, piju jej krátce, ale dle okolí jen mládnu, tak kdo vi 😂
1
A Avatar autora | 9.6.2023
Po vypití tohoto nápoje, jsem se okamžitě pozvracela.
3
J Avatar autora | 2.6.2023
Produkt -Malina pro těhotné/ kojící , jsem objednala na základě dobrých recenzí. Nemohu zatím hodnotit účinky, ale chuť je hrozná ( příchuť želatiny ). 1 dávku jsem zkusila ráno nalačno a ač mi celé těhotenství bylo dobře, tak po tomto se mi zvedl žaludek. Dá se to pít jen po jídle ( s jídlem ), to ještě snesu, ale nechutná mi. Určitě se vrátím k původní značce, tento produkt mě zklamal.
5
PZ Avatar autora | 25.5.2023
Jsem velice spokojená. Chutná dobře, nedráždí mi žaludek 👍🏻
5
LL Avatar autora | 24.4.2023
Velmi spokojená, příjemná chuť a pozitivní účinek. Určitě objednám znovu
5
V Avatar autora | 7.4.2023
Zatím je brzy na nějaké výsledky, ale i tak jsem s kolagenem spokojená. Chuť je moc dobrá a dobře se rozpouští. Přemejšlim, že si koupím další balení s jinou příchutí ať mám na střídačku. :) Kolagen si každý den dělám do krásné velké sklenky na víno a vypadá to jako dokonalý lahodný drink. :D Nevypadá, je. :)
5
AK Avatar autora | 6.4.2023
K značce Venira se v průběhu pár let stále vracím, když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak to pro mě byla jasná volba, jaký kolagen si koupit. Ať už klasický nebo pro těhotné a kojící nemohu hodnotit jinak než 5*
5
DG Avatar autora | 2.4.2023
Moc mi to nechutna,piju na dvakrat tak se to da. Priste zkusim jinou prichut. Jsem zvedava na ucinky.
5
TD Avatar autora | 2.4.2023
Vše naprosto v pořádku, mohu jen doporučit.
5
K Avatar autora | 2.4.2023
Zatím používám krátce, takže nemohu posoudit účinky. Po chvíli se rozpustí, chuť je vyhovující.
5
VM Avatar autora | 1.4.2023
Jsem velmi spokojená, doporučuji
5
ER Avatar autora | 27.3.2023
Používám zatím chvilku. Chuť mi vyhovuje, dobře se rozpustí. Dodání bylo druhý den, takže super. Určitě doporučuji.
4
LW Avatar autora | 13.3.2023
Až na chuť (na mě hodně umělá) - na prémiový kolagen zklamání, si nemůžu na nic stěžovat. Bleskové dodání, děkuji 💪
2
T Avatar autora | 10.3.2023
Od prémiového kolagenu jsem čekala víc, chuť za mě dost chemická a oproti klasického kolagenu této značky jde velmi těžce rozmíchat a zůstávají v něm hrudky :(
5
EF Avatar autora | 3.3.2023
Chuť příjemná... užívám pár dní, tak se uvidí,doručení bylo obratem,takže doporučuji EF
4
VE Avatar autora | 2.3.2023
Zatím užívám par dni ještě nedokážu zhodnotit výsledky chuťově moc dobrý
3
LF Avatar autora | 9.2.2023
Kolagen mi bohužel vůbec nechutná. Nevím jestli je to těhotenstvím nebo umělými sladidly, ale mám problém jej vůbec pozřít. Už jsem měla dříve jiné kolageny od teto značky a chuť mi nevadila.
5
PA Avatar autora | 2.2.2023
Naprostá spokojenost, skvělá chuť :)
5
AV Avatar autora | 29.1.2023
Chutný, jsem spokojená ????
5
DH Avatar autora | 21.1.2023
Jeden z mála dobrých a chutných kolagenu.. Přichut výborná..
5
K Avatar autora | 19.1.2023
Rychle se rozpustí. Prichut zkusim jeste dalsi :)
5
JB Avatar autora | 13.1.2023
Příjemná chuť. Snadno se rozpustí ve vodě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu