VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky jablko

 NOVÁ PŘÍCHUŤ 

  • jeden z nejsilnějších kolagenů na trhu
  • je speciálně přizpůsobený pro potřeby těhotných a kojících žen
  • obsahuje 8000 mg bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu a s dalších 11 aktivních látek - jako je kyselina hyaluronová, vitamín C, kyselina listová, hořčík, zinek, vitamíny ze skupiny B a další
  • rychlé a viditelné omlazující účinky
  • podporuje eliminaci vzniku vrásek na minimum
  • přispívá k pevnější, pružnější a dokonale hydratované pokožce
  • podporuje kvalitu, hustotu i růst vlasů a minimalizuje jejich vypadávání
  • napomáhá k pevnosti a odolnosti nehtů proti lámání a třepení

 

Obsah balení: 322 g, což odpovídá 30 dávkám

Dávkování: 2 odměrky kdykoliv během dne

Příchuť: jablko

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, slazen stévií.

Doporučen pro těhotné a kojící ženy.

Můžeme doručit do:
7.2.2023
Skladem ihned k odeslání
Kód: 1584
Značka: Venira
979 Kč

MULTIVITAMÍNOVÁ kolagenová bomba pro těhotné a kojící maminky bez cukru, lepku a laktózy!

Tento Venira PREMIUM kolagenový drink byl speciálně navržen s respektem k těhotným a kojícím ženám. Ve svém složení tak obsahuje 8000 mg bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu a dokonale vyváženou kombinaci dalších 11 účinných látek.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Co je to kolagen a proč jsou vitamíny a minerály v období těhotenství a kojení důležité?

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební složkou pojivových tkání. Tudíž hraje velice důležitou úlohu během stárnutí našeho organismu nejen z hlediska pohybového aparátu. Kolagen má totiž několik skrytých kouzel také pro naši krásu! Do 25 let si ho naše tělo umí samo vytvořit, ale následně začíná jeho přirozená produkce v našem těle klesat a od 40 let je již úplně zastavena. To se začne negativně odrážet především v kvalitě vlasů, nehtů a pleti i v oslabení svalstva, snížení pružnosti šlach a zhoršení stavu kloubů.

Zejména v průběhu těhotenství a kojení je pro maminky velice důležitý dostatečný přísun potřebných vitamínů a minerálů. V tomto období totiž jejich tělo musí fungovat za dva a tak se často setkávají s jejich nedostatkem. Díky tomu pak bývají často vyčerpané, trápí je bolest hlavy, únava, otékají jim nohy a potrápit je dokáže i náladovost nebo psychické vypětí.

Vyzkoušej Venira PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící ženy!

Tento Venira PREMIUM kolagenový drink byl speciálně vyvinut pro potřeby každé z maminek! Jedná se totiž o speciálně navržený nápoj s obsahem 8000 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové společně s vitamínem C a dalšími 9 důležitými vitamíny a minerály, které v tomto citlivém období potřebují. Složení produktu je navíc čistě přírodní a každá z látek je maximálně šetrná k mamince i miminku.

Precizní účinky tohoto kolagenového drinku jsou velmi rychle viditelné jak na pleti, vlasech i nehtech. Napomáhá pokožce, aby byla pevnější, pružnější a dokonale hydratovaná. Eliminuje tak vznik vrásek, čímž pleti navrací její mladistvý vzhled. Podporuje také kvalitu, hustotu a růst vlasů a přispívá ke zmírnění jejich vypadávání. Navíc zvyšuje pevnost a odolnost nehtů proti lámání a třepení.

Směs hned několika pečlivě vybraných vitamínů a minerálů skvěle eliminuje únavu a vyčerpání maminky a zároveň také imunitní systém a zdraví maminky i miminka.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Jaký druh kolagenu drink obsahuje?

V tomto kolagenovém drinku je obsažen vepřový kolagen, jelikož se nejvíce podobá bílkovině v lidském organismu a právě jeho účinek je velmi rychle viditelný na vlasech, nehtech i pleti! Jak to funguje? Kolagen naši pokožku podporuje prostřednictvím zasíťování a zpevňuje převislá vlákna na obličeji. 

 

A proč zrovna hydrolyzovaný kolagen?

Hydrolyzovaný kolagen (neboli kolagenní peptidy), je kolagen v částečně rozštěpené formě, kdy prostřednictvím hydrolýzy dochází ke zkrácení molekulových řetězců. To znamená, že je dobře rozpustný ve vodě a do našeho organismu se lépe vstřebává. Naše tělo si s ním poradí mnohem snadněji a maximálně využije veškeré obsažené účinné látky k regeneraci pojivových tkání. Můžeme jej tak označit za nejefektivnější formu kolagenu.

Má tento drink nějakou příchuť?

Při vývoji drinku jsme si dali záležet nejen na jeho složení, ale také na jeho skvělé jablkové příchuti, která je naprosto skvělá a zároveň bez cukru, což je TOP! Místo něj jsme ho totiž osladili stévií.

Drink je navíc bez lepku a laktózy!


Jak se kolagenový drink pro těhotné a kojící ženy připravuje?

Jeho příprava je naprosto rychlá a jednoduchá! Stačí kdykoliv během dne do prázdné sklenice vysypat 2 odměrky kolagenového instantního prášku, přilít 200 ml chladné vody, důkladně zamíchat a můžete si vychutnat svůj oblíbený beauty drink. 

TIP: Při přípravě můžete použít třeba i shaker!

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

K čemu Venira PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící ženy napomáhá?

- přispívá k udržení normálního stavu vlasů

- napomáhá zlepšovat pevnost a pružnost pokožky

- hydratuje, eliminuje vznik vrásek a minimalizuje vznik akné

- podporuje přirozenou kožní bariéru

- zmírňuje vypadávání i lámání vlasů a podporuje jejich růst i kvalitu

- eliminuje třepení i lámání nehtů a přispívá k jejich růstu

- podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání 

- podporuje správné fungování organismu a nervové soustavy

- k udržení normální funkce imunitního systému a k normální psychické činnosti

Venira PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící ženy obsahuje?

Kolagen je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

Kyselina hyaluronová je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

Vitamin B3 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu; přispívá k normální činnosti nervové soustavy; přispívá k normální psychické činnosti; přispívá k udržení normálního stavu sliznic; přispívá k udržení normálního stavu pokožky; niacin přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a normálnímu přenosu kyslíku v těle. Zároveň přispívá k normální funkci imunitního systému; železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání; podílí se na procesu dělení buněk

Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci a přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Zároveň přispívá k normální syntéze DNA a k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a přispívá také k normální činnosti nervové soustavy. Zároveň přispívá i k normální pigmentaci vlasů a pokožky a k normálnímu přenosu železa v těle.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Hořčík pomáhá snižovat únavu, vyčerpání a stres, napomáhá k soustředění a k celkové psychické pohodě.  Přispívá také k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Zároveň se podílí se na procesu dělení buněk. 

Vitamin B9 (kyselina listová) je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a k normální syntéze aminokyselin. Zároveň přispívá k normální psychické činnosti a k normální funkci imunitního systému. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na i procesu dělení buněk

Vitamin C přispívá zejména k normální funkci imunitního systému, ale také k normální tvorbě kolagenu a přispívá k normální činnosti nervové soustavy a chrání buňky před oxidativním stresem.

Vitamin B6 je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá také k normální psychické činnosti a k normální tvorbě červených krvinek. Nakonec přispívá i k normální funkci imunitního systému.

Vitamin B2 je také ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k udržení normálního stavu pokožky. Zároveň přispívá k udržení normálního stavu zraku a chrání buňky před oxidativním stresem.

Vitamin B12 je opět ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů, jež přispívá k normální činnosti nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti. Dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk

Můžu tento drink užívat dlouhodobě?

Ano, vzhledem k tomu, že je drink zcela přírodní, tak není nutné dělat mezi jendotlivými baleními pauzu.

 

Jakou má drink příchuť? 

Drink má neodolatelnou a příjemně slaďoučkou meruňkovou příchuť. Navíc je slazen stévií, takže je bez cukru.

  

Na jak dlouho mi toto balení vydrží a můžu jej užívat dlouhodobě? 

Dóza obsahuje celkem 30 dávek, což je kúra na 30 dnů. 

Drink je přírodní, a tak není potřeba dělat mezi jednotlivými baleními pauzu a můžete klidně navázat z jednoho balení na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky


Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno ČR.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NK Avatar autora | 27.1.2023
Dobrá chuť. Zatím výsledek nevidím, používám pár dní.
5
KZ Avatar autora | 21.1.2023
Výborná chuť a skvělé složení - co víc si přát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu