VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky jablko, vepřový kolagen, 324 g

 NOVÉ VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ I PŘÍCHUŤ 

 • jeden z nejsilnějších kolagenových drinků na trhu ve speciální verzi pro těhotné a kojící maminky
 • obsahuje 8 500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu v každé denní dávce a dalších 11 aktivních látek (včetně kyseliny hyaluronové a vitaminu C)
 • rychlé a viditelné omlazující výsledky
 • s perfektní vstřebatelností pro tělo
 • eliminuje vznik vrásek na minimum
 • přispívá k pevnější, pružnější a dokonale hydratované pokožce
 • udržuje normální stav nehtů, vlasů a kůže
 • dodává vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
 • posiluje imunitu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů
 • omezuje třepení a lámání nehtů

 

Obsah balení: 324 g, což odpovídá kúře na 30 dnů

Dávkování: dvě odměrky kdykoliv během dne

Určení: pro ženy

Příchuť: jablko

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, slazený stévií.

Doporučený pro těhotné a kojící ženy.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: 21108
Značka: Venira
979 Kč –15 % 830 Kč
TĚHOTENSKÝ KOLAGEN jablko
Zlatá cena
979 Kč –15 %

Jedinečná kombinace kolagenu, vitamínů a minerálů dodá magickou sílu vašim vlasům, nehtům a pokožce v kouzelném období těhotenství a kojení.

Všem těhotným a kojícím ženám přinášíme speciálně upravenou verzi našeho bestselleru - VENIRA PREMIUM kolagenového drinku pro vlasy, nehty a pleť. Základem tohoto doplňku stravy je 8500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu spolu s 11 účinnými látkami pro 100% bezpečné a maximálně vhodné užívání. Navíc neobsahuje žádný cukr, laktózu a lepek!


VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Nové vylepšené složení!

Složení PREMIUM kolagenového drinku jsme ještě více přizpůsobili těhotným a kojícím ženám a obohatili o další účinné složky pro ještě lepší a viditelnější účinky! Nově v drinku tak najdete například větší množství samotného kolagenu, a to až8500 mg na denní dávku! Během těhotenství se zvyšují také energetické požadavky, a tím i potřeba vitaminu B1, kterého kolagenový drink obsahuje 80 % denní doporučené dávky. Dále v novém složení najdete i vitamin B5 a vitamin B7 podílející se na správném růstu a vývoji plodu.

Pro koho je PREMIUM kolagenový drink vhodný?

V průběhu těhotenství a kojení jsou na ženy kladeny vysoké nároky na příjem konkrétních vitaminů a minerálů. Všechny zdraví prospěšné látky musí v dostatečné míře zajistit nejen pro sebe, ale také pro vyvíjející se miminko. K tomu samy prochází řadou fyzických a hormonálních změn, jejichž zvládnutí je náročné jak po fyzické, tak i po psychické stránce. 

Klíčové vitaminy a minerální látky by se měly získávat v první řadě prostřednictvím vyvážené a pestré stravy. Ovšem ne vždy jsou pouhou stravou dodány v dostatečné míře, a proto je vhodné užívat doplňky stravy vyvinuté speciálně pro potřeby těhotných a kojících žen


Proč právě kolagenový drink?

Kolagen je bílkovina rozpustná ve vodě, kterou si tělo umí do 25 let vytvořit samo, ale pak začíná jeho produkce přirozeně klesat. Právě v tomto období začínají mnohé ženy přemýšlet nad založením rodiny, a proto jsme chtěli vyvinout doplněk stravy, jehož užívání bude s ohledem na šetrné složení vhodné i v období těhotenství a kojení jak pro maminku, tak pro miminko. 

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Jaké problémy řeší?

Tento drink s lahodnou chutí, minimem kalorií, zato s maximem aktivních látek, je speciálně vyvinutý pro těhotné a kojící ženy, které chtějí předcházet častým problémům, které doprovázejí toto citlivé období, nebo některé z nich již řeší.

Kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky:

- přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů

- napomáhá zlepšovat hydrataci, pevnost a pružnost pokožky

- zjemňuje vrásky a minimalizuje pravděpodobnost vzniku akné

- posiluje přirozenou kožní bariéru

- zamezuje nadměrnému vypadávání a lámání vlasů

- podporuje růst a udržení optimální kvality vlasů i nehtů

- eliminuje třepení a lámání nehtů

- podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání psychického i fyzického charakteru

- podporuje správné fungování organismu a nervové soustavy

- pomáhá udržet normální funkce imunitního systému

- chrání buňky před oxidativním stresem

Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Pravidelné užívání prémiového kolagenového drinku příznivě podporuje stav pleti, vlasů a nehtů. 

Aktivní složky obsažené v každé denní dávce eliminují vznik vrásek a přispívá k hydrataci pokožky a její pružnosti a pevnosti. Rovněž napomáhají ke zlepšení poškozených vlasů a podporují růst vlasového vlákna. Kromě toho se dočkáte kvalitněních nehtů, které budou viditelně pevnější, a tedy se nebudou tolik lámat a třepit. 

Každá denní dávka kolagenového drinku obsahuje směs pečlivě vybraných vitaminů a minerálů, které společně podporují imunitní systém a snižují míru únavy a vyčerpání.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Jaké typy kolagenů existují?

Nejrozšířenějším typem kolagenu, který se také nejčastěji vyskytuje v našich lahodných kolagenových nápojích je kolagen vepřový bohatý na I. a III. typ kolagenních peptidů, jenž jsou přirozeně zastoupeny v kůži, kostech i šlachách. Vepřový kolagen má velmi rychle znatelné výsledky na vlasech, nehtech i pleti díky podobnosti s bílkovinou v lidském těle.

Mořský kolagen tvořený kolagenem typu I. a II. představuje vysoce biologicky dostupnou variantu kolagenu nacházející se nejčastěji v kostech a chrupavkách. Je vhodný pro zdraví pokožky, vlasů i výživu kloubů a pyšní vysokou vstřebatelností. Posledním je kolagen hovězí obsahující peptidytypu I. a III. posilující zdraví střev, kloubů, vazů i celkovou regeneraci těla.

Ve všech našich kolagenech najdete hydrolyzovaný kolagen, což je kolagen v částečně rozštěpené formě, kdy prostřednictvím hydrolýzy dochází ke zkrácení molekulových řetězců. To znamená, že je dobře rozpustný ve vodě a do našeho organismu se lépe vstřebává. Tělo tak prostřednictvím něj maximálně využije veškeré obsažené účinné látky.

Jaké aktivní látky obsahuje každá denní dávka?

Kolagen - ve vodě rozpustná bílkovina přispívající k revitalizaci pokožky, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je navíc snadno rozpustný ve vodě, a tak se lehce vstřebává do organismu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

Vitamin C - pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle, čímž přispívá právě k posílení ochranné kožní bariéry. Zároveň přispívá k posílení imunity i ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Zinek - je nezbytný stopový prvek a antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Hořčík - pomáhá snižovat únavu, vyčerpání a stres. Je užitečný z hlediska udržení soustředěnosti, psychické pohody a normální činnosti nervové soustavy. Zároveň se podílí na procesu dělení buněk. 

Vitamin B1 - je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a srdce.

Vitamin B2 - riboflavin přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zároveň se podílí na udržení optimálního stavu pokožky a zraku.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Vitamin B3 - niacin pomáhá udržet normální stav pokožky. Přispívá k zachování obvyklé činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B5 - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Vitamin B6 - podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň napomáhá k okysličení pokožky. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Vitamin B7 - podporuje metabolismus živin, kdy napomáhá přeměňovat potravu, a to zejména sacharidy, tuky a proteiny, na energii, kterou naše tělo potřebuje k normální funkci.

Vitamin B9 - kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě, normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Dále je velmi důležitá pro zachování normálního vývoje plodu a růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Vitamin B12 - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a je prospěšný z hlediska udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje tvorbu červených krvinek, které zásobují pokožku kyslíkem. Zároveň přispívá ke správnému vývoji mozku plodu.

Jak si připravit kolagenový drink pro těhotné a kojící?

Nasypte dvě odměrky do prázdné sklenice, zalijte 200 - 500 ml chladné vody, důkladně promíchejte a vyčkejte alespoň 1 minutu.

Drink obsahuje celkem 30 dávek, což je kúra na 30 dní.

Jeho složení je přírodní, a tak není případně potřeba dělat mezi jednotlivými baleními pauzu a můžete klidně navázat z jednoho balení na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky je vhodné nasadit již v době, kdy začínáte plánovat těhotenství a adekvátně tomu přizpůsobujete svůj životní styl. Samozřejmě ho užívejte po celou dobu gravidity a pokračujte až do ukončení kojení. 

Tip: K přípravě kolagenového nápoje můžete využít VENIRA shaker se zásobníkem, který oceníte i při sportování a cestování.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

S čím kombinovat?

Podpořte ještě více své psychické a fyzické zdraví s cucavými rybízovými kostičkami VENIRA vitaminy pro těhotné ženy, 1–3 trimestr. V jejich složení najdete kyselinu listovou (vitamin B9), která je nejen v počátcích těhotenství klíčová. Vedle té obsahuje také magnesium, jód, zinek a železo.

Po porodu doporučujeme nasadit VENIRA vitaminy pro kojící ženy. Jedná se o speciálně navrženou směs, která kromě vitaminů skupiny B obsahuje také vitamin K2, inositol a další zdraví prospěšné látky.


Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno ČR.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
28x
4
2x
3
0x
2
1x
1
4x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 9.6.2024
Zatím beru jen krátce , chuť dobrá Snadno se rozpouští , sem kojicí maminka takže sem uvítala složení přímo pro kojíci .
5
LH Avatar autora | 3.6.2024
Chuťově nejlepší ze všech příchutí, určitě znova objednám.
5
KK Avatar autora | 30.5.2024
Ano, jsem velmi spokojená, kolagen od Veniry si objednávám již druhým rokem.
5
JV Avatar autora | 24.4.2024
Výrobek je chuťově velmi dobrý. Začínám vnímat zpevnění nehtů. Věřím, že se dostaví i ostatní benefity pití kolagenu. Dodání mé objednávky bylo dost rychle. Za mě spokojenost.
5
AK Avatar autora | 15.4.2024
Chuť výborná, snadno se rozpustí a malého nebolí bříško což je největší plus.
5
VB Avatar autora | 22.3.2024
Výborná chuť, zásilka byla rychle zpracována, objednávka byla v pořádku,příště objednávám zase
5
E Avatar autora | 20.3.2024
Používám zatím pár dní, ale jsem spokojená. Chuťově v pořádku, nic na co by se člověk vyloženě těšil, ale na kolagen dobré.
5
AN Avatar autora | 20.3.2024
Těhotná nejsem, ale trpím celoživotně anémii, proto mi složení tohoto drinku vyhovuje a chuť je vynikající. Jen kvůli slabšímu žaludku musím všechny kolageny s jídlem nebo po jídle.
5
Avatar autora | 27.2.2024
Užívám od porodu,vlasy mi sice vypadaly ale neměla jsem lysiny, protože mi obratem narostly nové vlasy.A rostou rychle.Za me spokojenost velika.
5
MT Avatar autora | 21.2.2024
Objednala jsem poprvé, zatím mě provedení velmi baví. Překvapivě mi připravený nápoj i chutná. Piji jej teprve týden, tak uvidíme dále. Doufám, že mi pomůže s problematikou pleti.
5
LP Avatar autora | 24.1.2024
Chuť je příjemná, trošku špatně se rozmíchává, ale stačí chvíli počkat a rozpustí se samo. Není vhodný na prázdný žaludek. Používám teprve týden, takže na účinky musím počkat.
1
JK Avatar autora | 18.1.2024
Po tomto kolagenu se mi udělalo opravdu zle od žaludku. Myslela jsem, že to vydržím, ale raději jsem ho vysadila. Chuťově tedy nic moc. Kdyby prodávali nebo posílali na zkoušku menší balení, tak byste to vyzkoušet mohli a poté se rozhodli, zda koupíte větší balení nebo ne. Mě osobně tedy produkt nevyhovoval a balení jsem přenechala kamarádce, co má silnější žaludek. Prý chuťově je nejlepší ze všech nabízených pro těhotné a kojící.
5
BR Avatar autora | 17.1.2024
Chuť by mohla byt lepší . Ale jinak spokojena .
5
LM Avatar autora | 21.12.2023
V pohodě. Těším se až vyzkousim další příchutě.
4
RT Avatar autora | 9.12.2023
Užívám krátce a jsem velmi zvědavá na účinek. Příchuť mi nevadí. Jablko mi vyhovuje. Zatím nemám špatný pocit. Pokud pocítím pozitivní efekt, koupím klidně i něco dalšího.
5
MI Avatar autora | 3.12.2023
Zatím užívám krátce, tedy zatím nelze objektivně zhodnotit, ale příchuť jablko mi chutná s velmi studenou vodou, jen se tedy nesmí nechat drink půl hodiny stát na stole :-)
1
RB Avatar autora | 26.11.2023
Měla jsem se podívat na recenze dřív, protože bych si to jinak nekoupila. Mám problém to vypít, byť to jen cítit. Vypadá to jako otrávený lektvar a zvedá to žaludek a to mi to stačilo jednou. Nedopiju to ani za tu cenu, to nezvládnu, ale teď nevím, co s tím…
5
Avatar autora | 24.11.2023
Sem maximálně spokojená,nic jiného už nechci, mám pevnější nehty a vlasy, spokojená velice.
4
AV Avatar autora | 31.8.2023
Produkt krasne voni, ale chut je teda typicky kolagenova, piju se zacpanym nosem a i tak je narocne to nevyhodit. :-D S hodnocenim ucinnosti bude treba pockat. Uzivam teprve tyden.
2
ZK Avatar autora | 15.8.2023
Je to můj druhý kolagen. První jsem měla jinou příchuť a jablko bohužel chuť příšerná, natahuje mě z toho a to já toho dost vydržím. Dopiju ho, bylo by mi Škoda těch peněz, ale už nekoupím.
1
EP Avatar autora | 11.8.2023
Klasické kolageny od značky Venira mi vždy chutnaly, příchuť zelené jablko me okamžitě zaujala, ale chuť je bohužel příšerná. Bohužel mě chuť nijak zvlášť nezaujala ani ve verzi malina a u obou mám s vypitím co dělat.. Nevím jestli je to ovlivněno tím, že se jedna o řadu pro těhotné a kojící nebo zda se změnily receptury i u běžných kolagenů. Zelené jablko už nikdy více. Nákup a doručení proběhlo jako vždy bez problémů, za to děkuji :-)
1
K Avatar autora | 31.7.2023
Nemůžu zatím posoudit účinnost, ale je to vážně nechutné, mám co dělat, abych se po vypití kolagenu nepozvracela.
5
HZ Avatar autora | 20.7.2023
Velká spokojenost
5
JP Avatar autora | 18.6.2023
Bohužel příchuť mi vůbec nechutná,ale nákup jako takový proběhl skvěle.Doručení rychlé.Spokojenost!
5
NK Avatar autora | 15.6.2023
Za mě je příchuť jablka nejlepší, co jsem zkoušela! Nechala jsem si to nakonec jakožto nejobyčejnější příchuť, už jsem zbytek zavrhla, že jsem čekala víc a vůbec mě nezaujaly, ale jablko velice příjemně překvapilo a jako o jediném mohu říct, že mi to vyloženě chutná! :) Co se týká účinků, nemohu úplně hodnotit, protože užívám víc produktů, ale kombinace vitamínů speciálně na vlasy, hair booster a tento kolagen fungují. Pěkne mi to konečně vyplňuje kouty :) :)
5
Avatar autora | 27.4.2023
Naprostá spokojenost, vlasy mi padají méně a chuť nápoje je výborná.
5
KP Avatar autora | 19.4.2023
Jsem velmi spokojená, užívám dlouhodobě a cena přijatelná
5
VM Avatar autora | 1.4.2023
S produktem jsem spokojená, vlasy méně padají a nehty jsou pevnější :)
5
M Avatar autora | 13.3.2023
Rychlé dodání, výsledky začínají být znát :)
5
NN Avatar autora | 8.3.2023
Rychlé dodáni,jsem spokojená ☺️
5
M Avatar autora | 27.2.2023
Bohužel příchuť zelené jablko mi nechutná. Chuť je nahořklá…. V ostatních příchutích je to TOP produkt!
5
KV Avatar autora | 25.2.2023
Skvělá chuť, používám už měsíc a výsledky jsou znát.
5
MS Avatar autora | 16.2.2023
S Venirou jsem maximálně spokojena!????????
5
NK Avatar autora | 27.1.2023
Dobrá chuť. Zatím výsledek nevidím, používám pár dní.
5
KZ Avatar autora | 21.1.2023
Výborná chuť a skvělé složení - co víc si přát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu