VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť bez příchutě, mořský kolagen, 129 g

 NOVINKA 

  • jeden z nejčistších a nejlépe vstřebatelných kolagenových drinků obsahující 4000 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného mořského kolagenu Naticol® a dalších 8 aktivních složek (včetně kyseliny hyaluronové a vitaminu C)
  • díky neutrální příchuti lze přimíchat do čaje, kávy, džusu nebo ovesné kaše
  • přispívá k výživě kloubů a vazů
  • s dokonalými anti-aging schopnostmi snižuje hloubku vrásek
  • podílí se na zdraví cév
  • pokožku udržuje pružnou a hydratovanou
  • přispívá k normálnímu stavu nehtů, vlasů a kůže
  • podporuje pevnost kostí
  • zvyšuje tvorbu kolagenu v těle
  • s antioxidačními účinky

 

Obsah balení: 129 g, což odpovídá 30 dávkám

Dávkování: 1 odměrka kdykoliv během dne

Určení: pro ženy i muže

Příchuť: bez příchutě

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: 21118
Značka: Venira
679 Kč

Nejčistší zdroj kolagenu s nejvyšším vstřebáváním je tady! Připijte si na zdraví a krásu svých vlasů, nehtů a pleti se 100% bioaktivním mořským kolagenem Naticol®.

Ohromí vás nejen celkový počet 9 aktivních složek a 4000 mg mořského kolagenu, ale také až o 1,5x lepší vstřebávání se postará o pružnou pleť, pevné kosti i eliminaci vrásek v jednom.


VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

Proč právě mořský kolagen?

Protože i my pro vás chceme to nejlepší! Abychom vám přinesli ještě vyšší kvalitu a účinnost kolagenových drinků, ale zároveň zachovali všechny výhody kolagenu vepřového, který již z našich drinků znáte, přicházíme s novinkou, kterou si jistě taky zamilujete! Inovativní mořský kolagen je vyroben z těch nejlepších a nejčistších zdrojů pro maximální prospěch pro vaše vlasy, nehty a pleť. 

U tohoto kolagenu tvořeného I. a III. typem kolagenních peptidů získávaných z vysoce kvalitních rybích kůží jsme zachovali proces hydrolýzy, při němž si udržuje všechny své živiny včetně esenciálních mastných kyselin ve velmi vysoké čistotě (min. 93 %).

Stejně jako vepřový kolagen je i ten mořský pro tělo velmi dobře vstřebatelný, a to sice ještě o 1,5x více. Pyšní se také vynikající rozpustností. A co víc? Mořský kolagen má navíc schopnost pronikat do krevního oběhu ještě rychleji, a to díky minimální velikosti jeho částic, díky čemuž mohou být použity pro vlastní tvorbu kolagenu. I přestože se jedná o mořský kolagen, žádou nepříjemnou pachuť ryb u něj rozhodně nečekejte! 

Proč nemá kolagenový drink žádnou příchuť?

Kolagenový drink jsme vyvinuli tak, aby byl vhodný pro všechny, a to i pro ty, kteří hledají čisté a prémiové složení hydrolyzovaného mořského kolagenu s neutrální příchutí. Právě ta u tohoto kolagenového drinku představuje jeho největší benefit. 

Díky neutrální chuti kolagenu si jej můžete jednoduše přidat nejen do samotné vody, jako je tomu u našich kolagenových drinků s příchutěmi, ale i do všech vašich oblíbených nápojů a jídel

Své ranní smoothie, dopolední svačinku s ovesnou kaší či odpolední dýchánek v podobě čaje nebo kávy tak můžete obohatit o kolagenový drink bez příchutě, aniž byste měli obavy, že vám překazí chuť!

VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

Pro koho je kolagenový drink vhodný?

Náš kolagenový drink je vhodný jak pro ženy, tak pro muže zhruba od 25 let, kdy v těle začíná produkce kolagenu přirozeně klesat a od 40 let je již úplně zastavena.

Tento kolagenový drink nedoporučujeme užívat těhotným a kojícím ženám. Speciálně pro ně jsme vyvinuli kolagenové drinky pro těhotné a kojící maminky s tím nejlepším složením vhodným pro toto citlivé období.

Tento doplněk stravy doporučujeme každému, kdo:

- chce soustavně pracovat na zlepšení celkového stavu svých vlasů, nehtů a pokožky

- hledá účinné řešení pro své lámavé nehty, slabé a vypadávající vlasy a drobné nedokonalosti pleti

- upřednostňuje kolagen v hydrolyzované podobě, tedy lehce rozpustné ve vodě a rychle vstřebatelné do organismu

- chce užívat kolagen dlouhodobě a bez nutnosti přerušení

- je na dietě, a proto vyžaduje složení zcela bez cukru, lepku a laktózy

Jaké problémy řeší?

Po kolagenovém drinku s obsahem devíti aktivních látek sáhněte, pokud máte:

- slabé nehty se sklony k lámání a třepení

- řídké a pomalu rostoucí vlasy

- příliš jemné a lámavé vlasy

- tenké vlasy se sklony k vypadávání

- hluboké vrásky na pleti

- dehydratovanou pokožku

- oslabenou kožní bariéru

- drobné nedokonalosti na pleti

- celulitidu

- bolestivé klouby a vazy

- častý pocit únavy a vyčerpání

- oslabený imunitní systém

VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Při pravidelném užívání mořského kolagenového drinku příznivě podpoříte hydrataci a elasticitu pokožky, což povede k redukci vrásek i jemných linek. Kolagen je klíčový pro strukturu vlasů, a proto se můžete dočkat posílení vlasových folikulů nebo snížení jejich lámavosti. Aktivní složky obsažené v každé denní dávce přispívají také k silným a odolným nehtům.

Vaše klouby, vazy i šlachy budou díky mořskému kolagenu pružné, pevné a dostatečně pohyblivé. Každá dávka kolagenového drinku obsahuje směs pečlivě vybraných vitamínů a minerálů, které společně podporují imunitní systém a snižují míru únavy a vyčerpání. Díky vysokému množství esenciálních aminokyselin včetně glycinu kolagen podporuje i budování svalové hmoty.

Chcete se o dalších jednotlivých přínosech mořského kolagenu dozvědět více? Podívejte se na náš komplexní článek ve kterém se dozvíte i to, jak se projevuje nedostatek kolagenu v těle.

Jaké typy kolagenů existují?

Nejrozšířenějším typem kolagenu, který se také nejčastěji vyskytuje v našich lahodných kolagenových nápojích je kolagen vepřový bohatý na I. a III. typ kolagenních peptidů, jenž jsou přirozeně zastoupeny v kůži, kostech i šlachách. Vepřový kolagen má velmi rychle znatelné výsledky na vlasech, nehtech i pleti díky podobnosti s bílkovinou v lidském těle.

Mořský kolagen tvořený kolagenem typu I. a II. představuje vysoce biologicky dostupnou variantu kolagenu nacházející se nejčastěji v kostech a chrupavkách. Je vhodný pro zdraví pokožky, vlasů i výživu kloubů a pyšní vysokou vstřebatelností. Posledním je kolagen hovězí obsahující peptidytypu I. a III. posilující zdraví střev, kloubů, vazů i celkovou regeneraci těla.

Ve všech našich kolagenech najdete hydrolyzovaný kolagen, což je kolagen v částečně rozštěpené formě, kdy prostřednictvím hydrolýzy dochází ke zkrácení molekulových řetězců. To znamená, že je dobře rozpustný ve vodě a do našeho organismu se lépe vstřebává. Tělo tak prostřednictvím něj maximálně využije veškeré obsažené účinné látky.

VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

Jaké aktivní látky obsahuje?

Rybí kolagen Naticol® - peptidy mořského kolagenu přírodního původu získávané z rybích šupin a kůží. Jedná se o ve vodě rozpustnou bílkovinu přispívající k revitalizaci pokožky, vlasů a nehtů. 

Kyselina hyaluronová - je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Její funkcí je, že vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny čímž přispívá k udržení normálního stavu kůže. 

MSM - organická síra přirozeně se vyskytující v těle zelených rostlin, živočichů a lidí. Jedná se o prášek téměř bez chuti, zápachu a barvy, který je klíčový pro udržení správného fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, vlasů a nehtů.

Zinek - je nezbytný stopový prvek a antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky - pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Vitamin C - pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle, čímž přispívá právě k posílení ochranné kožní bariéry. Přispívá k posílení imunity i ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje také míru únavy či vyčerpání.

Vitamin B3 - niacin pomáhá udržet normální stav pokožky. Přispívá k zachování obvyklé činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B6 - pyridoxin se podílí na tvorbě nových buněk a zároveň okysličuje pokožku. Zamezuje nadměrnému vypadávání vlasů a podporuje jejich optimální růst.

Vitamin B2 - riboflavin přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zároveň se podílí na udržení optimálního stavu pokožky a zraku.

Vitamin B9 - kyselina listová je klíčová z hlediska obnovy DNA a je důležitá pro tvorbu aminokyselin. Eliminuje nadměrné vypadávání vlasů a jejich ztenčování.

Jak se VENIRA kolagenový drink užívá?

Nasypte jednu odměrku do prázdné sklenice, zalijte 200 - 500 ml chladné vody, důkladně promíchejte a vyčkejte alespoň 1 minutu. Lze přidat i do smoothie, čaje, kávy, džusu, ovesné kaše, polévek nebo omáček a dalších tekutin či jídel. Z důvodu možné ztráty účinnosti obsažených látek není vhodné kolagenový drink přidávat do teplých pokrmů s teplotou nad 60 stupňů.

Drink obsahuje celkem 30 dávek, což je kúra na 30 dní.

Jeho složení je přírodní, a tak není případně potřeba dělat mezi jednotlivými baleními pauzu a můžete klidně navázat z jednoho balení na druhé.

Tip: K přípravě kolagenového nápoje můžete využít VENIRA shaker se zásobníkem, který oceníte i při sportování a cestování.

VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

S čím kombinovat?

Instantní kolagenový drink doporučujeme užívat současně s VENIRA kapslemi pro vlasy, nehty a pleť. Složení obou těchto doplňků stravy jsme vyvinuli tak, aby vzájemně zesilovaly svůj účinek a vaše tělo bylo schopné vstřebat všechny účinné látky, které obsahují. 

Pokud budete užívat oba doplňky stravy současně, tak si na drinku pochutnejte kdykoliv v průběhu dne a kapsle užívejte ráno a večer co nejblíže k jídlu, a to nejlépe před, během nebo těsně po něm. Čím blíž k jídlu totiž kapsle užijete, tím vyšší bude díky nastartovanému trávení i vstřebatelnost všech aktivních látek.


Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

Vyrobeno v ČR.

VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kolagenový drink pro vlasy, nehty a pleť

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
22x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TP Avatar autora | 15.6.2024
5* zatim pouzivam kratkou dobu, nemuzu hodnotit vysledek ale vyhovuje mi, ze je bez prichute a lze zamichat do sirupu, jogurtu, cehokoliv + rychle dodani
5
IK Avatar autora | 7.6.2024
Skvěle se rozpouští, bez chuti bez zápachu, dávám si do iontoveho drinku 😊
5
W Avatar autora | 29.5.2024
viditelne znamky zlepseni pleti,vlasu a nehtu - jsem spokojena
5
EJ Avatar autora | 29.5.2024
5 hvězdiček
5
EC Avatar autora | 29.5.2024
Jsem velmi spokojená, kolagen bez příchuti se dá přimíchat do čehokoliv a pak chutná skvěle a navíc pomáhá. Kupuji znovu a mohu jen doporučit
5
Avatar autora | 23.5.2024
Nemohu hodnotit.Ještě jsem ho nezačala užívat.Ale dobírám kolagenový drink prémium a je skvělý.Rybízová chuť je vynikající.Po měsíci snad i nějaké výsledky.Věřím ,že i tento bude super.
4
DL Avatar autora | 22.5.2024
Používám zatím jen krátce, ale celkově je výrobek velmi dobře vstřebatelný, chuťově je potřeba ho k něčemu přimíchat, mně chutná nejlépe s džusem:-)
5
DK Avatar autora | 18.5.2024
Mořský kolagen je výborný. Každé ráno si ho zamíchám do jogurtu a můžu říct, že s účinky jsem velmi spokojená.
5
IC Avatar autora | 15.5.2024
Koupila jsem si produkt už podruhé. Doporučuji
5
I Avatar autora | 10.5.2024
Kolagen se dobře rozpouští a je bez příchuti. už mám druhé balení a určitě si ho opět koupím. Dodání zboží rychlé, komunikace skvělá.
5
J Avatar autora | 9.5.2024
Komunikace skvělá, rychlé dodání. Kolagen je skvěle rozpustný a bez pachuti a zápachu. Mám velmi suchou kůži na rukou a již po pár dnech jsem zaznamenala obrovskou změnu, pokožka je skvěle hydratovaná a vláčná, po suchých rukou ani stopa. Vřele doporučuji!
5
Avatar autora | 3.5.2024
Kvalitní produkt
5
B Avatar autora | 19.4.2024
Super - bez jakékoli pachuti. Mořský kolagen mi vyhovuje více než kolagen s příchutěmi, který je chuťově trochu syntetický.
5
D Avatar autora | 18.4.2024
Již po pár dnech vidím zlepšení na nehtech. Nákup rychlý, e-shop přehledný.
5
M Avatar autora | 12.4.2024
Rychle dodání ,dobra komunikace . Samotný výrobek němužu zatím skrz krátkou dobu užívání ohodnotit
5
JJ Avatar autora | 5.4.2024
Zatím beru pátý den. Mám slabé nehty se sklony k lámání a mohu říct, že tady vidim zlepšení. Drink je bez příchutě a bez laktózy a to mi vyhovuje. Jinak komunikace a dodání super 👌😊
5
Avatar autora | 25.3.2024
Zatím nemůžu hodnotit. Beru to krátkou dobu. Věřím že to bude dobrý. Jedině co zatím, mám lesklé více vlasy. Myslím si že objednám další balení 🙂
5
OD Avatar autora | 10.3.2024
Zatím užívám krátce, komunikace, balení supr
5
AR Avatar autora | 6.3.2024
Nejdříve jsem byla zklamaná, jelikož po rozmíchání v obyčejné vodě, mi zůstávala nepříjemná chuť v ústech. Po rozmíchání v ochuceném nápoji již jsem nic necítila. Možná příště bude lepší zvolit přípravek s příchutí. Výsledky, jak funguje, však ještě nemohu sdílet, je to zatím velice krátká doba. Rinková A.
5
IH Avatar autora | 2.3.2024
Ryba není vůbec cítit. Lehce se vstřebá i na lačno. Trpím histaminovou intoleranci, tedy sem se rybího kolagenu bála. Je ale super a žádný problém. Vzhledem k celkovému složení i skvěle nakopne.
5
AZ Avatar autora | 23.2.2024
Drink je bez chuti a zápachu, hezké a praktické balení s odměrkou. Dá se nasypat do jakéhokoliv nápoje. Účinek zatím nemohu potvrdit, protože mi hodnocení přišlo po cca 3 dnech od doručení.
5
VV Avatar autora | 3.2.2024
Vaše produkty jsou úžasné,komunikace bezvadná.Určitě budu dál objednávat.
5
VH Avatar autora | 2.2.2024
Jsem velice spokojená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu