VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky mix 3 příchutí, vepřový kolagen, 30 sáčků

 NOVINKA  

 • jeden z nejsilnějších kolagenových drinků na trhu ve speciální verzi pro těhotné a kojící maminky
 • 8500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu v každé denní dávce a dalších 11 aktivních látek
 • obohacen o hořčík, zinek a vitamin C
 • bezpečný při očekávání i při kojení dítěte
 • rychlé a viditelné omlazující výsledky
 • eliminuje vznik vrásek na minimum
 • s komplexem vitamínů skupiny B
 • přispívá k pevnější, pružnější a dokonale hydratované pokožce
 • dodává vlasům, nehtům a pokožce důležité vitamíny, živiny a minerály
 • posiluje imunitu a chrání buňky před oxidativním stresem
 • mix třech neodolatelných příchutí v jediném balení
 • omezuje třepení a lámání nehtů

 

Obsah balení: 30 sáčků, což odpovídá kúře na 30 dnů

Dávkování: jeden sáček kdykoliv během dne

Určení: pro těhotné a kojící ženy

Příchuť: 10x meruňka, 10x malina, 10x jablko

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy. Slazeno stévií.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: 21103
Značka: Venira
979 Kč –15 % 830 Kč

Jedinečná kombinace kolagenu, vitaminů a minerálů dodá magickou sílu vašim vlasům, nehtům a pokožce v kouzelném období těhotenství a kojení.

Všem těhotným a kojícím ženám přinášíme speciálně upravenou verzi našeho bestselleru - VENIRA PREMIUM kolagenového drinku pro vlasy, nehty a pleť. Základem tohoto doplňku stravy je 8500 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu spolu s 11 účinnými látkami pro 100% bezpečné a maximálně vhodné užívání. Navíc neobsahuje žádný cukr, laktózu a lepek!


VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Pro koho je PREMIUM kolagenový drink vhodný?

V průběhu těhotenství a kojení jsou na ženy kladeny vysoké nároky na příjem konkrétních vitaminů a minerálů. Všechny zdraví prospěšné látky musí v dostatečné míře zajistit nejen pro sebe, ale také pro vyvíjející se miminko. K tomu samy prochází řadou fyzických a hormonálních změn, jejichž zvládnutí je náročné jak po fyzické, tak i po psychické stránce. 

Klíčové vitaminy a minerální látky by se měly získávat v první řadě prostřednictvím vyvážené a pestré stravy. Ovšem ne vždy jsou pouhou stravou dodány v dostatečné míře, a proto je vhodné užívat doplňky stravy vyvinuté speciálně pro potřeby těhotných a kojících žen


Proč právě kolagenový drink?

Kolagen je bílkovina rozpustná ve vodě, kterou si tělo umí do 25 let vytvořit samo, ale pak začíná jeho produkce přirozeně klesat. Právě v tomto období začínají mnohé ženy přemýšlet nad založením rodiny, a proto jsme chtěli vyvinout doplněk stravy, jehož užívání bude s ohledem na šetrné složení vhodné i v období těhotenství a kojení jak pro maminku, tak pro miminko. 

Jaké problémy řeší?

Tento drink s lahodnou chutí, minimem kalorií, zato s maximem aktivních látek, je speciálně vyvinutý pro těhotné a kojící ženy, které chtějí předcházet častým problémům, které doprovázejí toto citlivé období, nebo některé z nich již řeší.

Kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky:

- přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů

- napomáhá zlepšovat hydrataci, pevnost a pružnost pokožky

- zjemňuje vrásky a minimalizuje pravděpodobnost vzniku akné

- posiluje přirozenou kožní bariéru

- zamezuje nadměrnému vypadávání a lámání vlasů

- podporuje růst a udržení optimální kvality vlasů i nehtů

- eliminuje třepení a lámání nehtů

- podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání psychického i fyzického charakteru

- podporuje správné fungování organismu a nervové soustavy

- pomáhá udržet normální funkce imunitního systému

- chrání buňky před oxidativním stresem

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Pravidelné užívání prémiového kolagenového drinku příznivě podporuje stav pleti, vlasů a nehtů. 

Aktivní složky obsažené v každé denní dávce eliminují vznik vrásek a přispívá k hydrataci pokožky a její pružnosti a pevnosti. Rovněž napomáhají ke zlepšení poškozených vlasů a podporují růst vlasového vlákna. Kromě toho se dočkáte kvalitněních nehtů, které budou viditelně pevnější, a tedy se nebudou tolik lámat a třepit. 

Každá denní dávka kolagenového drinku obsahuje směs pečlivě vybraných vitaminů a minerálů, které společně podporují imunitní systém a snižují míru únavy a vyčerpání.

Jaké typy kolagenů existují?

Nejrozšířenějším typem kolagenu, který se také nejčastěji vyskytuje v našich lahodných kolagenových nápojích je kolagen vepřový bohatý na I. a III. typ kolagenních peptidů, jenž jsou přirozeně zastoupeny v kůži, kostech i šlachách. Vepřový kolagen má velmi rychle znatelné výsledky na vlasech, nehtech i pleti díky podobnosti s bílkovinou v lidském těle.

Mořský kolagen tvořený kolagenem typu I. a II. představuje vysoce biologicky dostupnou variantu kolagenu nacházející se nejčastěji v kostech a chrupavkách. Je vhodný pro zdraví pokožky, vlasů i výživu kloubů a pyšní vysokou vstřebatelností. Posledním je kolagen hovězí obsahující peptidytypu I. a III. posilující zdraví střev, kloubů, vazů i celkovou regeneraci těla.

Ve všech našich kolagenech najdete hydrolyzovaný kolagen, což je kolagen v částečně rozštěpené formě, kdy prostřednictvím hydrolýzy dochází ke zkrácení molekulových řetězců. To znamená, že je dobře rozpustný ve vodě a do našeho organismu se lépe vstřebává. Tělo tak prostřednictvím něj maximálně využije veškeré obsažené účinné látky.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Jaké aktivní látky obsahuje každá denní dávka?

Kolagen - ve vodě rozpustná bílkovina přispívající k revitalizaci pokožky, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je navíc snadno rozpustný ve vodě, a tak se lehce vstřebává do organismu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

Vitamin C - pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle, čímž přispívá právě k posílení ochranné kožní bariéry. Zároveň přispívá k posílení imunity i ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Zinek - je nezbytný stopový prvek a antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Hořčík - pomáhá snižovat únavu, vyčerpání a stres. Je užitečný z hlediska udržení soustředěnosti, psychické pohody a normální činnosti nervové soustavy. Zároveň se podílí na procesu dělení buněk. 

Vitamin B1 - je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a srdce.

Vitamin B2 - riboflavin přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zároveň se podílí na udržení optimálního stavu pokožky a zraku. 

Vitamin B3 - niacin pomáhá udržet normální stav pokožky. Přispívá k zachování obvyklé činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B5 - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Vitamin B6 - podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň napomáhá k okysličení pokožky. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Vitamin B7 - podporuje metabolismus živin, kdy napomáhá přeměňovat potravu, a to zejména sacharidy, tuky a proteiny, na energii, kterou naše tělo potřebuje k normální funkci.

Vitamin B9 - kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě, normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk. Dále je velmi důležitá pro zachování normálního vývoje plodu a růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Vitamin B12 - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a je prospěšný z hlediska udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje tvorbu červených krvinek, které zásobují pokožku kyslíkem. Zároveň přispívá ke správnému vývoji mozku plodu.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Jak si připravit kolagenový drink pro těhotné a kojící?

Užívejte jeden sáček kdykoliv v průběhu dne. Jeho obsah nasypte do prázdné sklenice, zalijte 200 ml chladné vody a důkladně promíchejte. Vyčkejte alespoň 1 minutu a poté už si jen stačí vychutnat lahodný drink.

Drink obsahuje celkem 30 dávek, což je kúra na 30 dní.

Jeho složení je přírodní, a tak není případně potřeba dělat mezi jednotlivými baleními pauzu a můžete klidně navázat z jednoho balení na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojící maminky je vhodné nasadit již v době, kdy začínáte plánovat těhotenství a adekvátně tomu přizpůsobujete svůj životní styl. Samozřejmě ho užívejte po celou dobu gravidity a pokračujte až do ukončení kojení. 

Tip: K přípravě kolagenového nápoje můžete využít VENIRA shaker se zásobníkem, který oceníte i při sportování a cestování.

S čím kombinovat?

Podpořte ještě více své psychické a fyzické zdraví s cucavými rybízovými kostičkami VENIRA vitaminy pro těhotné ženy, 1–3 trimestr. V jejich složení najdete kyselinu listovou (vitamin B9), která je nejen v počátcích těhotenství klíčová. Vedle té obsahuje také magnesium, jód, zinek a železo.

Po porodu doporučujeme nasadit VENIRA vitaminy pro kojící ženy. Jedná se o speciálně navrženou směs, která kromě vitaminů skupiny B obsahuje také vitamin K2, inositol a další zdraví prospěšné látky.


Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno ČR.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky
VENIRA PREMIUM kolagenový drink pro těhotné a kojicí maminky

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu