Neohodnoceno

VENIRA PREMIUM hormonální rovnováha

 NOVINKA 

Prvotřídní přírodní doplněk stravy pro všechny ženy – Venira PREMIUM hormonální rovnováha s vylepšeným prémiovým složením 8 účinných látek v každé kapsli! Ty se ve své vyvážené kombinaci postarají o správné fungování a vyrovnanou hladinu ženských hormonů a skvěle podpoří správný psychický i fyzický stav každé ženy.

Tento produkt obsahuje 80 kapslí, což odpovídá 40 dávkám. 

Je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
2.12.2021
Skladem
Kód: 629
Značka: Venira
749 Kč –16 % 629 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA PREMIUM
Akce
749 Kč –16 %

Vylepšená PREMIUM hormonální rovnováha = PREMIUM péče s obsahem obohaceného komplexu 8 pečlivě vybraných účinných látek!

Vyvážená kombinace těchto látek pomůže ženskému tělu s hormonální nerovnováhu, se zmírněním jejich příznaků i eliminováním hormonálních výkyvů. Navíc skvěle přispívá také k detoxikaci těla a podílí se na menstruačním komfortu.


Co je hormonální nerovnováha a jak ji poznat?

Připravte se na to, že ohledně hormonů je to vždycky běh na dlouhou trať... Je toho totiž opravdu hodně, co může naše hormony ovlivňovat, a to vše se následně zrcadlí v našem psychickém i fyzickém stavu. 

Jejich změny a výkyvy nás provázejí celý život a působí hned na několik tělesných funkcí. Hormonální změny mají vliv na naše nálady, hubnutí nebo přibírání, plodnost, fyzickou vytrvalost nebo zanesení a zatížení organismu. 

Hladina hormonů by měla být přinejlepším stále vyrovnaná, aby v našem těle vše fungovalo tak, jak má. Největší výkyvy hormonů žena zaznamenává během puberty, při menstruace, v období očekávání miminka a kojení a taky během menopauzy

Pro ženu je zejména důležitá správná hladina hormonu s názvem prolaktin, který má velký vliv na plodnost a později také na tvorbu mateřského mléka.

Jak se může projevovat hormonální nerovnováha?

- hormonální akné v oblasti brady

- těžší a bolestivý průběh menstruace

- nadměrný růst ochlupení

- přejídání a přibírání na váze

- zažívací problémy

- časté změny nálad a nervozita

- noční pocení

- zvýšená únava nebo hubnutí

- návaly horka

- nespavost


Se všemi těmito problémy Vám může pomoct právě naše Venira PREMIUM hormonální rovnováha s vylepšeným složením 8 účinných látek!

Vyzkoušejte Venira PREMIUM hormonální rovnováhu!

Naši klasickou Venira hormonální rovnováhu už určitě dobře znáte. My jsme se ale rozhodli vyvinout PREMIUM verzi pro ty nejnáročnější uživatele! Vzali jsme proto složení našich starých kapslí na hormonální rovnováhu a obohatili jejich složení o další dvě účinné látky – Muira puama a Vitamin B6!

První z nich je tedy účinná látka jménem Muira puama, která se vyrábí ze stejnojmenného stromu rostoucího v brazilském deštném pralese. Zde je již po staletí užívána amazonskými domorodci, kteří ji nazývají také jako „amazonskou viagru“. Proč? Přispívá totiž ke zvýšení libida. Kromě toho má však ještě mnoho dalších skvělých léčivých účinků.

Druhou účinnou látkou je vitamin B6, který je pro náš organismus velice důležitý. Tento vitamin hraje nezastupitelnou roli v tvorbě nejen bílkovin a minerálů, ale i dalších důležitých látek! Celkově má podíl na více než 100 procesů v našem těle a jeho nedostatek se projevuje primárně slabostí a celkovou podrážděností jedince. Vitamin B6 tak podporuje naši duševní pohodu, jelikož přispívá k normální psychické činnosti a dokáže účinně snižovat míru únavy a vyčerpání.


Kolikrát denně se kapsle užívají a na jak dlouho balení vydrží?

Užívejte 2 kapsle denně. Doporučujeme 1 kapsli ráno před jídlem a 1 kapsli večer před jídlem.

Jedno balení obsahuje 80 kapslí a pokud budete dodržovat doporučené denní dávkování, tak Vám vydrží na 40 dnů.

Co PREMIUM hormonální rovnováha obsahuje?

Zelený oves setý podporuje správný trávicí systém, metabolismus, napomáhá detoxikaci, podporuje normální činnost urogenitálního systému žen, podporuje normální funkce střevního traktu, napomáhá osvěžení těla, má relaxační účinky a napomáhá normálnímu stavu pokožky.

Chřest hroznovitý podporuje normální trávení, podporuje správný průběh menopauzy, podporuje funkce ženského pohlavního reprodukčního systému, podporuje plodnost, přispívá ke správnému spánku.

Meduňka lékařská má relaxační účinek, je antioxidantem, napomáhá hormonální rovnováze, podporuje normální činnost oběhové soustavy, podporuje kognitivní a duševní zdraví, přispívá k pozitivní náladě – relaxace.

Mateří kašička podporuje hormonální aktivitu a přirozenou obranyschopnost.

Včelí pyl podporuje menopauzální komfort, duševní stav a výkon, vitalitu i odolnost.

Jód přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu pokožky a k tvorbě hormonů štítné žlázy a normální činnosti štítné žlázy.

Muira puama podporuje naši výkonnost, jelikož je skvělým zdrojem energie. Má pozitivní vliv také na menstruační problémy (které jsou způsobeny hormonální nerovnováhou) a dokáže potlačit projevy menopauzy. Navíc působí jako přírodní afrodiziakum a přispívá ke zvýšení libida.

Vitamin B6 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém, snižuje míru únavy a vyčerpání.


Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Dbejte na zdravý životní styl. Těhotné a kojící ženy mohou užívat po konzultaci s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: