Neohodnoceno

VENIRA hunger blocker

 NOVINKA 

Venira hunger blocker je přírodní doplněk stravy s obsahem dvou účinných látek, které snadno a rychle přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti a pomohou Vám se zbavit nekonečného boje s přejídáním! Díky tomuto doplňku stravy budete mít ihned navozen pocit sytosti a nekonečnému přejídání můžete jednoduše říct A DOST!

Tento doplněk stravy obsahuje 80 kapslí, což odpovídá 40 dávkám. Je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem
Kód: AOFWUB0D7TT14VXV-PRODUCT
Značka: Venira
579 Kč
Kategorie: Produkty
HUNGER BLOCKER
Doprava zdarma

Skvělý doplněk stravy vyvinutý primárně pro ženy a jejich potřeby s obsahem garcinie kambodžské a chromu, které Vám společnými silami pomohou zahnat pocit hladu.

Díky dvěma účinným látkám obsaženým v každé kapsli je tento přírodní doplněk stravy schopen potlačit hlad a vytvořit pocit plnosti již během chviličky!


Co je náš hunger blocker?

Jedná se o skvělý doplněk stravy, který obsahuje dvě účinné látky, které pomohou s kontrolou nad jídlem!

První složkou je garcinie kambodžská, která skvěle přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a také dokáže ovlivňovat chuť k jídlu.

Druhou složku tvoří chrom. Chrom dokonale přispívá ke správnému metabolismu makroživin a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi.

Proč jej doporučujeme vyzkoušet?

- Přispívá ke snížení tělesné hmotnosti

- Napomáhá spalovat tělesný tuk

- Přispívá k nižšímu příjmu potravin

- Vytváří pocit plnosti

- Potlačuje hlad

- Podporuje trávení

- Nastartuje metabolismus

- Vegan, bez lepku, bez cukru a přidané chemie

Jak se přejídání projevuje?

Nehledejte v tom žádné složitosti, i když je pravda, že ona hranice právě mezi úplným najedením a přejídáním bývá opravdu velmi tenká. Kontrolu nad svým jídlem ztrácíme tehdy, kdy začínáme konzumovat jakékoliv větší porce jídla, aniž bychom pociťovali alespoň nějaký náznak pocitu hladu. Člověk se cítí nervózně, na jídlo neustále myslí a neustále vymýšlí, jak by se mohl někde tajně najíst.

Jaké mohou být příčiny špatného stravování a přejídání?

- Stres

- Nejíme v klidu, jídlo z nudy

- Časté střídání diet

- Dojídáme se večer, jelikož přes den nemáme čas

- Neustále zvětšujeme porce

- Hormonální změny

- Konzumace alkoholu

Jak to začít řešit?

Pokud chceme něco opravdu změnit, tak bychom měli začít každý sám u sebe a pořádně si sáhnout od svého svědomí a vědomí. Co přesně za tím tedy může stát? Ano, může toho být hodně, ale začněme postupně.

Pokud odhalíme a připustíme si naše slabiny a spouštěče nesprávného stravování či přejídání, bude se nám na nich mnohem lépe pracovat. Takže odvahu, a do toho! Nezapomeňte, že vše začíná v hlavě, a tak se pro začátek zkuste něčím pořádně namotivovat.


Jak se tento doplněk stravy užívá?

Doporučené denní dávkování je vždy 1 kapsli 2x denně asi půl hodiny před jídlem. Kapsli následně zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy se mohou o vhodnosti užívání poradit se svým lékařem. Dbejte na zdravý životní styl.

Skladování

Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: