Neohodnoceno

VENIRA menstruace

Už žádná chemie kvůli nepříjemným menstruačním výkyvům! Venira menstruace je nový přírodní doplněk stravy, který je určen pro všechny ženy, které prožívají nepříjemné pocity během menstruace.

Toto balení obsahuje 80 kapslí prvotřídního doplňku stravy (což odpovídá 40 dávkám), tvořeného 5 účinnými látkami.

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem
Kód: 420
Značka: Venira
599 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
MENSTRUACE
ZDARMAZDARMA

Nový přírodní doplněk stravy, který pomáhá zmírnit nepříjemné příznaky menstruace

Menstruace je pro ženy jedna z nejpřirozenějších věcí, což ale neznamená, že by každý měsíc musely zažívat řadu nepříjemných pocitů. Řekli jsme dost a vytvořili přírodní doplněk stravy s 5 účinnými látkami, které se podílejí na zmírnění nepřijemných pocitů a stavů spojených s menstruací. Bez zbytečné chemie, vegan, bez cukru a lepku!


PROČ VENIRA MENSTRUACE?

Zná to snad každá žena - únava a špatná nálada, chutě na všechno nezdravé jídlo a nejvíce na sladkosti. Rozhodí vás každá maličkost a nejraději byste zůstala celý den jen v posteli. Takhle u většiny žen a dívek probíhá období před nebo během menstruace. Pro ani jednu z nás to není nic příjemného a nejraději bychom toto období přeskočily úplně. To bohužel zařídit neumíme, ale místo toho jsme vyvinuli nový přírodní doplněk stravy, který napomáhá menstruačnímu komfortu. 

Venira menstruace je přírodní doplněk stravy, který obsahuje celkem 5 účinných látek, které byly speciálně vybrány pro zmírnění nepříjemných pocitů během menstruace. Každá látka se podílí na tom, aby podporovala zdravý menstruační komfort a osvěžení těla. 

Venira menstruace není určena pouze na zmírnění menstruačních příznaků, ale také pomáhá s problémy během menopauzy. 

Vzhledem k tomu, že tento produkt funguje na přírodní bázi, je potřeba dlouhodobého užívání než žena pozná první výsledky. Ty by se měly dostavit do 4 až 5 týdnů od začátku užívání.

Proč ji doporučujeme vyzkoušet?

- Přispívá k zmírnění nepříjemných pocitů během menstruace 

- Podporují premenstruační a menstruační komfort

- Přispívají k stabilizování menopauzy

- Mají antioxidační účinky

- Přispívají k normálnímu stavu kloubů a svalů

- Napomáhají k normálnímu trávení a osvěžení těla


Obsahuje

Pivoňka čínská – podporuje zdraví žen, podporuje menopauzální komfort

Drmek obecný – bylina stvořená pro ženy, antioxidant, podporuje menstruační komfort, kognitivní funkce, napomáhá ke správné činnosti kloubů

Srdečník obecný – hraje důležitou roli při podpoře komfortu při menopauze, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, podporuje (před)menstruační komfort

Smldinec chlupatý (dioscorea willosa) – podporuje komfort při menopauze

Kontryhel obecný  – podporuje (před)menstruační komfort, napomáhá k normálnímu stavu kloubů a svalů, podporuje osvěžení těla a přispívá k přirozenému trávení

Vitamín E -  Je jedním z největších antioxidantů. Chrání před volnými radikály.

Vitamín B5 - Má protistresové účinky. Při jeho nedostatku hrozí únava a zvýšená nervozita.


Kolikrát denně mám kostičky užívat? Užívejte 2 - 4 tablety na cucání denně.

Mohu tyto kostičky kombinovat s Venira kapslemi na vlasy, nehty a pleť? Ano, užívání kostiček na vlasy, nehty a pleť je možné spolu s kapslemi na vlasy.

Mohou tyto kostičky také těhotné a kojící ženy? Ano můžou, ovšem pouze po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: