Využijte aktuální dopravu zdarma a ušetřete dalších 5 % z celého nákupu. Zadejte kód SALE5 v 1. kroku nákupního košíku. Pozor - platí jen dnes a zítra.

Inspirace k Valentýnu: Dárky pro páry (3/4)

Netřeba určovat, kdo má povinnost dávat dárek, dopřejte si párový dárek, který oceníte oba.

 

❤️ Trička s nápisy

Pro sebe i svého miláčka můžete na internetu objednat párová trička s různými designy. Od vtipných “když se ztratím, vraťte mě mojí holce” a “moje holka” až po stylové “King & Queen”. Kdykoliv tak spolu někam vyrazíte, budete neoddělitelní.

 

❤️ Seznam věcí, které spolu prostě musíte zažít

V knihkupectví najdete knížku se seznamem aktivit pro zamilované. Na seznamu figurují různá místa na výlety, zkoušení nových jídel a drobné výzvy. Podobnou knihu si ale můžete vytvořit i doma a doplnit na ni své vlastní místa a cíle, které chcete se svou polovičkou procestovat nebo zažít.

 

❤️ Vlastní fotokniha

Ze společných zážitků jistě vznikla hromada fotek a vzpomínek, které si zaslouží nebýt zapomenuty. Fotokniha se dá připravit doma a už při jejím tvoření si určitě užijete vzájemné lásky a legrace. Vracet se k ní pak můžete neustále.

 

❤️ Párové trenýrky

Jeho potěší nové spodní prádlo a vy zjistíte, jak super je používat je jako pyžamo. Na internetu najdete spoustu designů, a tak můžete společné domácí aktivity trávit stylově.

 

❤️ Kolagenový drink Venira

Zdraví pro klouby, abyste společně mohli cestovat nebo sportovat, krásná pleť a vlasy, aby fotky z cest prostě stály za to. Dejte si jej společně třeba k snídani a budete tak mít svůj malý ranní rituál. K Valentýnu navíc ke každé objednávce dostanete dárek a využít můžete i slevu 13% na všechny produkty.

Zpět do obchodu