Inspirace k Valentýnu: Dárky pro něj (2/4)

Přesto, že jsou muži většinou ti, kteří zamilované dárky dávají, nebudou moct popřít radost z těchto dárků speciálně pro ně.❤️ Peněženka s monogramem

Pokud chcete něco, co váš drahý bude mít pořád u sebe, je to rozhodně peněženka. Kožená klasika nebo moderní ze dřeva? Každopádně ji váš miláček bude pořád vytahovat a chlubit se, navíc muži ocení praktičnost dárku. Extra kouzlo dodá rytý monogram, nebo speciální zpráva.

 

❤️ Hvězda

Jestli si potrpíte na velmi romantické gesto, pojmenujte po svém miláčkovi hvězdu. Vše vyřešíte pohodlně na internetu a domů vám přijde balíček se souřadnicemi hvězdy, samozřejmě jako designový kousek, třeba plakát, který si může doma vyvěsit. Název hvězdy zaregistrujete v národním registru.

 

❤️ Bedna dobrot

Na internetu seženete speciální dárkové boxy plné dobrot a můžete si je personalizovat podle toho, co má váš milý rád. Je to masožravec, whiskey milovník nebo snad fanda dobré kávy? Balíček obsahuje všechny chuťovky speciálně pro něj.

 

❤️ Lístky na akci

Darujte zážitek v podobě návštěvy nějaké kulturní nebo sportovní akce. Lístky na zápas oblíbeného fotbalového klubu (když budete chtít chvilku pro sebe a kamarádky) nebo lístky do divadla či na koncert (kde si užijete kulturu ve dvou).

 

❤️ Venira arganový olej

Oleje už nejsou záležitostí jen žen a oblíbila si je také spousta mužů. Přírodní arganový olej má samozřejmě spoustu blahodárných účinků, ale co nejvíce ocení váš muž je určitě péče o vousy. Uklidňuje podrážděnou pokožku, hydratuje suché vousy a udržuje je měkké, poddajné a lesklé. K Valentýnu navíc ke každé objednávce dostanete dárek a využít můžete i slevu 13% na všechny produkty.

Zpět do obchodu