Neohodnoceno

VENIRA klouby

 NOVINKA 

Nepostradatelný přírodní doplněk stravy, jehož složení se skládá hned ze 4 pečlivě vybraných přírodních účinných látek, které společně tvoří komplexní podporu pro klouby, chrupavky a tkáně. Produkt je skvělý nejen pro regeneraci pohybového aparátu, ale i jako účinná prevence proti jeho problémům.

Balení obsahuje 80 kapslí, což odpovídá 40 dávkám. Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem
Kód: 3240434434323
Značka: Venira
589 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
KLOUBY
Doprava zdarma

Komplexní složení 4 přírodních účinných látek pro podporu kloubů, chrupavek a tkání je tady! Rozlučte se s jejich bolestí a problémy za pomoci našich kapslí.

D-glukosamin sulfát 2KCl, Chondroitin sulfát a MSM obohacené o Vitamin C. To jsou přesně ty přírodní účinné látky, které při začínajících problémech s pohybovým aparátem potřebujeme!


Kdy je vhodné tyto kapsle užívat?

Bohužel je to tak, že nás mohou problémy s klouby a chrupavkami postihnout v jakémkoliv věku, takže si nemyslete, že je to záležitost pouze u starších lidí. Zpočátku se tyto potíže ale mohou tvářit docela nevinně.

Klouby budou pouze trochu citlivější a mírná bolest nastane většinou až po nějaké větší fyzické námaze. Postupem času však mohou být tyto problémy čím dál tím častější a začnou se objevovat také v jiných sférách jako například při změně počasí, přibude první omezení hybnosti, a to se začne neustále zvyšovat.

Čím jsou klouby nejvíce namáhány?

- Hmotnost (nadváha)

- Sport, který klouby zatěžuje

- Přílišná námaha při práci

- Špatná obuv

- Vliv stárnutí

Vyzkoušejte Venira kapsle pro podporu kloubů!

Obsahují 4 přírodní účinné látky, které je maximálně podpoří a pomohou Vám s jejich dokonalou výživou. Při výběru účinných látek jsme si navíc dali opravdu záležet!

Jako první bychom chtěli zmínit účinnou látku Chondroitin sulfát, což je vlastně takový základ pro klouby, chrupavky a kosti. Dodává jim totiž tolik potřebnou pružnost a vitalitu.

Další je D-glukosamin sulfát 2KCl, který si do určitého věku umí naše tělo vytvořit samo. Postupem času jeho přirozená produkce začíná klesat a objevují se první problémy. Jeho příjmem prostřednictvím doplňků stravy přispějeme jak ke zlepšení jejich hybnosti, tak nám pomohou i snížit bolest kloubů.

Třetí účinnou látkou je MSM, což je organická sloučenina, která podporuje zdraví pohybového aparátu, zajišťuje jeho správnou hybnost a funkčnost.

Poslední obsaženou látkou se ale nenechejte zmást! Je jí totiž vitamin C, který neslouží pouze jako skvělá podpora imunitního systému, ale navíc přispívá k lepší kondici kostí a zdravých tkání.

S čím tyto kapsle pomáhají?

- Přispívají k regeneraci kloubů

- Podporují sílu kloubů

- Napomáhají snižovat jejich bolest

- Přispívají k lepší hybnosti

- Mají protizánětlivé účinky

 

Jak se tento přírodní doplněk stravy užívá?

Každý den se užívají 2 kapsle. Užívejte jednu kapsli ráno a jednu kapsli večer vždy před jídlem a zapijte je dostatečným množstvím tekutiny. Dbejte na to, aby mezi jednotlivými kapslemi byl rozestup dávkování alespoň 5 hodin, aby mělo naše tělo čas na vstřebání veškerých účinných látek.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Při přecitlivělosti na některou složku vysaďte užívání přípravku. Dbejte na zdravý životní styl.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: