Neohodnoceno

VENIRA pro podporu funkce cév

 NOVINKA 

Dokonalý přírodní doplněk stravy s obsahem 5 důkladně vybraných účinných látek pro tu nejlepší péči o vaše žíly a cévy. Směs obsahuje vysoké množství diosminu, hesperidinu, rutinu, vitaminu C a kaštanu koňského, které ve své kombinaci skvěle přispívají pro správnou funkci cévní soustavy.

Doplněk stravy obsahuje 60 kapslí, což odpovídá 30 dávkám. Je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem
Kód: 4043443432343
Značka: Venira
549 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
FUNKCE CÉV
Doprava zdarma

Konečně je tady přírodní doplněk stravy s obsahem 5 přírodních účinných látek pro přirozenou podporu činnosti cévní soustavy.

Unikátní složení s vysokým obsahem hesperidinu a diosminu! Rutin, vitamin C a extrakt z kaštanu koňského dokonale podtrhne složení tohoto přírodního doplňku stravy pro tu nejlepší péči o Vaše žíly a cévy.


Proč je důležité pečovat o své cévy?

Asi bychom si měli pro začátek říct, že v České republice zemře na kardiovaskulární onemocnění ročně několik tisíců lidí, a proto je řadíme mezi nejrizikovější zdravotní problémy současnosti.

To je docela odstrašující případ, a tak bychom se měli o své žíly a cévy starat, aby se neucpávaly ani nezužovaly. Věděli jste ale, že si za to většinou mohou jedinci sami?

Nejrůznější kardiovaskulární onemocnění totiž vznikají primárně vlivem nezdravého životního stylu a špatné životosprávy. Na stěnách našich cév se postupně začnou usazovat škodlivé látky, a ty budou čím dál víc snižovat průtok krve, až můžou cévy nakonec úplně ucpat. V tu chvíli už jde opravdu do tuhého a může dojít až k vážnějším kardiovaskulárním onemocněním.

Jak pečovat o své cévy?

- Dopřejte si značnou dávku vitaminu

- Mějte dostatečný příjem tekutin

- Naservírujte si značnou dávku zeleniny, luštěnin a vlákniny

- Vyhněte se tučným jídlům

- Pravidelně se hýbejte

- Omezte alkohol a kouření

- Důkladně odpočívejte

Proč užívat Venira kapsle pro podporu funkce cév?

Jedná se o přírodní doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut s 5 přírodními účinnými látkami.

Diosmin a Hesperidin jsou přírodní aktivní bioflavonoidy získávané z citrusů. Ty ve své kombinaci dokonale přispívají pro lepší stav žilních stěn a celkově podporují kardiovaskulární systém.

Celkový efekt skvěle podpoří extrakt z kaštanu koňského, jelikož činnost cévní soustavy velmi příznivě podporuje tím, že zvyšuje pružnost cév a pečuje o cévní stěny.

Pokud se navíc o problematiku cév aspoň trochu zajímáte, tak jste už rozhodně zaznamenali látku rutin. Jedná se vlastně o flavonoid, který skvěle zajišťuje elasticitu jednotlivých cév a cévních stěn.

Nezapomněli jsme přidat ani starý dobrý vitamín C, který se postará o náš imunitní systém a působí jako skvělý antioxidant.

Jak se produkt užívá?

Užívejte 2 kapsle denně. Ideální dávkování je ráno a večer, aby bylo naše tělo schopno pořádně vstřebat veškeré účinné látky. Kapsli zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Při přecitlivělosti na některou složku vysaďte užívání přípravku. Dbejte na zdravý životní styl.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: