Neohodnoceno

VENIRA podpora krvetvorby

 NOVINKA 

Tento přírodní doplněk stravy je sestaven ze 4 pečlivě vybraných bylin pro účinnou podporu tvorby hemoglobinu a červených krvinek. Železo, vitamin C, vitamin B12 a kyselina listová je tvoří totiž naprosto skvělou kombinaci právě pro podporu krvetvorby.

Balení obsahuje 60 kapslí, což odpovídá 60 dávkám. Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem
Kód: 99988877726
Značka: Venira
289 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
KRVETVORBA
Doprava zdarma

Přírodní doplněk stravy pro podporu krvetvorby je tady! Dokonalá kombinace 4 účinných bylin se postará o naši normální krvetvorbu.

Pokud vás trápí neustálé problémy spojené s krvetvorbou, tak rozhodně vyzkoušejte tento přírodní doplněk stravy, který se o vás díky obsahu železa, vitaminu C, vitaminu B12 a kyseliny listové zaručeně postará.


Co je krvetvorba?

Jako krvetvorbu označujeme proces, kdy si některé z našich orgánů vytvářejí krevní elementy, krvinky a krevní destičky.

Jejich tvorba začíná již dávno před narozením a doprovází nás po celý náš život.

Krev je jedna z nejdůležitějších složek v našem těle a je zodpovědná za transport kyslíku, který je nezbytný pro správný chod našeho těla.

Čím se chudokrevnost projevuje?

- Únava

- Slabost a dušnost

- Bušení srdce

- Bolest hlavy a špatná soustředěnost

 

Čím můžu pomoci?

Chudokrevnost je opravdu velké téma a můžeme ji výrazně omezit vyváženou a pestrou stravou, která bude bohatá na vitamin B2, B6, B12, kyselinu listovou a primárně železo. Celkově můžeme zdravý chod našich krvinek podpořit také díky vitaminu C, který účinně přispívá ke snížení únavy a skvěle podporuje náš organismus.

Vyzkoušejte náš doplněk stravy pro podporu krvetvorby!

Můžeme si skvěle pomoci také užíváním vhodných doplňky stravy, které nám pomohou získat velmi důležité složky a vitamíny právě pro podporu krvetvorby.

Mezi tyto látky rozhodně patří železo, které je důležitou složkou krevního barviva. Železo podporuje přirozenou tvorbu hemoglobinu a červených krvinek, přispívá k normálnímu přenosu kyslíku a skvěle se podílí na procesu dělení buněk.

Nezapomínejte také na kyselinu listovou, které je pro podporu krvetvorby neméně důležitá! Prioritně tedy pomáhá podporu krvetvorby jako celku, přispívá k normální psychické činnosti a podporuje imunitu, podporuje normální metabolismus homocysteinu a zmírňuje míru únavy a vyčerpání. Ne, není to zdaleka vše, umí mnohem víc!

Další látku, kterou jsme zvolili, je vitamin B12, který se taktéž podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a skvěle podporuje normální funkci imunitního systému.

Poslední složku tvoří vitamin C, který všichni dobře známe. Mezi ty jeho nejdůležitější vlastnosti patří, že přispívá k udržení správného fungování imunitního a nervového systému, psychiky a k ochraně̌ buněk před oxidačním stresem.

Jak se Venira pro podporu krvetvorby užívá?

Naprosto jednoduše. Úplně stačí, když budete užívat 1 kapsli denně a ideálně ráno nalačno. Kapsli poté zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Při přecitlivělosti na některou složku vysaďte užívání přípravku. Dbejte na zdravý životní styl.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: