VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť 120 denní kúra, 240 kapslí

 3 BALENÍ ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU 

  • BESTSELLER už 6 let!
  • přírodní doplněk stravy s obsahem 20 aktivních látek
  • dodává vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
  • podporuje udržení normálního stavu nehtů, vlasů a kůže
  • napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

 

Obsah balení: 240 kapslí, což je kúra na 120 dní

Dávkování: užívejte dvě kapsle denně – jednu ráno a druhou večer

Určení: pro ženy i muže

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: VPP120K
Značka: Venira
2 499 Kč –15 % 2 124 Kč
venira premium kapsle pro vlasy, nehty a pleť 120 denní kúra
Zlatá cena
ZDARMAZDARMA 2 499 Kč –15 %

Váš nejoblíbenější produkt z naší nabídky obsahuje nově 20 účinných látek z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. 

Úspěch našich čistě přírodních kapslí stojí na mnohaletém vývoji a kvalitě jednotlivých složek. V roce 2017, kdy jsme kapsle pro vlasy, nehty a pleť poprvé uvedli na trh, obsahovala každá denní dávka 18 synergicky působících látek. I přes toto neuvěřitelné číslo a úžasné proměny našich zákazníků jsme pokračovali ve vylepšení současné receptury a díky tomu vám můžeme představit dokonale vyváženou kombinaci 20 účinných látek, která nemá na současném trhu obdoby!


VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pro koho je tento prémiový doplněk stravy vhodný?

Tento doplněk stravy doporučujeme každému, kdo chce soustavně pracovat na zlepšení kvality a vzhledu svých vlasů, nehtů a pokožky a zároveň každému, kdo hledá účinné řešení pro své lámavé nehty, slabé a vypadávající vlasy a drobné nedokonalosti pleti

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou vhodné pro ženy i muže – nicméně pro ty jsme na základě tohoto bestselleru vyvinuli speciální VENIRA hair & beard booster pro muže obsahující složky, které mají vliv na hormonální aktivitu v mužském těle.

Vzhledem k tomu, že kapsle jsou přírodní a zdravotně nezávadné, mohou je užívat i ženy v období těhotenství a kojení, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Jaké problémy řeší?

Po VENIRA PREMIUM kapslích pro vlasy, nehty a pleť sáhněte v případě, že máte:

- slabé nehty se sklony k lámání a třepení

- jemné, lámavé nebo řídnoucí vlasy

- pomalu rostoucí vlasy

- ochablou pleť bez života

- drobné nedokonalosti na pleti

 

Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Při pravidelném užívání se dočkáte celkového zlepšení kvality vlasů, nehtů a pletiZměny budou znatelné na pohled i na dotek. Můžete očekávat zřetelné zpevnění nehtů a vlasů, urychlení růstu vlasů i nehtů, viditelné zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky. 

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je nového?

Vylepšení původní receptury sestávající z 18 účinných látek jsme vám už jednou přinesli, když jsme složení doplnili o serenou plazivou. Nemožné se ale stalo skutečností, a tak vám po dalším více než ročním vývoji představujeme dosud nejnadupanější verzi kapslí, kdy každá z nich obsahuje neuvěřitelných 20 účinných látek!

Dosavadních 19 účinných složek jsme tentokrát doplnili o látku budoucnosti – Astaxanthin. Tento přírodní karotenoid patří k největším objevům 21. století, protože se jedná o jeden z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Obrovské popularitě se těší zejména v zahraničí. Například v USA  je považovaný za průlomovou látku v oblasti osobní péče. Do své rutiny ho zařadily celebrity jako Madonna, Gwyneth Paltrow nebo Heidi Klum. Právě v těchto společenských kruzích získal označení látka budoucnosti. 

Astaxanthin svou antioxidační silou předčí i daleko známější antioxidanty. Astaxanthin je:

- 6 000× účinnější než vitamin C

- 3 000× účinnější než resveratrol

- 800× účinnější než koenzym Q10

- 560× účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji

- 500× účinnější než vitamin E

Jaké aktivní látky obsahuje každá kapsle?

Astaxanthin – patří k nejsilnějším přírodním antioxidantům se širokým spektrem blahodárných účinků na lidský organismus. Svou jedinečnou strukturou přispívá k ochraně membrány ve všech částech těla, a tím zabraňuje předčasnému stárnutí a poškození organismu. Napomáhá odbourávat volné radikály a bojovat tak proti oxidačnímu stresu, který má negativní vliv na stárnutí organismu. 

Serenoa plazivá – extrakt z plodu 4:1, který dokáže blokovat DHT (hormon sehrávající zásadní roli při padání vlasů). Eliminuje vypadávání vlasů a zlepšuje pevnost a celkový vzhled těch stávajících. Podporuje přirozený růst vlasů.

Kolagen – je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

MSM – organická síra přirozeně se vyskytující v těle zelených rostlin, živočichů a lidí. Jedná se o prášek téměř bez chuti, zápachu a barvy, který je klíčový pro udržení správného fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, vlasů a nehtů. 

Kyselina hyaluronová – je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

L-Cystein – neesenciální aminokyselina klíčová pro růst vlasů. Cystein ve svém složení obsahuje síru, která přispívá k udržení pevných a silných folikul. V těle se podílí mimo jiné na mnoha metabolických procesech. Dle klinických studií má přímý vliv na redukci vypadávání vlasů a podporu pevnosti vlasů.

L-Methionin – esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit samo, a tak je nezbytné ji dodávat potravou a doplňky stravy. Její nedostatek v těle se projevuje padáním vlasů, jejich nízkou kvalitou a lámáním nehtů. Může mít vliv i na hustotu vlasů.

L-tyrosin – patří mezi neesenciální aminokyseliny. Je prekurzorem takzvaných katecholaminů – adrenalinu, noradrenalinu a hlavně hormonu štěstí dopaminu, ten má zásadní vliv na naši náladu. Napomáhá tak našemu organismu lépe snášet zátěžové situace, přispívá ke zlepšení nálady a paměti.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pivovarské kvasnice (kvasinky Saccharomyces cerevisiae) – jedná se o přírodní zdroj bílkovin a jeden z nejlepších přirozených zdrojů vitaminů skupiny B, vitaminu H a zinku, tedy látek prospěšných pro udržení normálního stavu nehtů, vlasů, vousů a pokožky.

Zinek – antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů i pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Selen – důležitý stopový prvek podílející se na udržení normálního stavu nehtů, který zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.

Měď – stopový prvek, který přispívá k tvorbě melaninu, jenž je zodpovědný za naši barvu vlasů a kůže. Pomáhá k přirozené regeneraci pokožky a k tvorbě kolagenu, který přispívá k eliminaci vzniku vrásek. Peptidy mědi navíc eliminují vypadávání vlasů, posilují vlasové folikuly i samotnou pokožku hlavy.

Retinol – vitamin A podporuje cirkulaci kyslíku v krvi a podílí se na udržení optimálního stavu pokožky.

Vitamin B6 – podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň okysličuje pokožku. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Biotin – vitamin B7 podporuje tvorbu keratinu, tedy hlavního proteinu, který dodává vlasům pevnost a pružnost. Kromě toho pomáhá udržet normální stav vlasů a kůže. 

Kyselina listová – vitamin B9 je klíčový z hlediska obnovy DNA. Zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a jejich ztenčování. 

Kyselina askorbová – vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k zachování optimální tvorby kolagenu pro normální funkci kůže.

Kyselina pantotenová – Vitamin B5 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Extrakt z natě přesličky rolní – obsahuje kyselinu křemičitou jejíž soli jsou klíčovými stavebními kameny pojivových tkání (např. kostí, vazů, chrupavek, nehtů, vlasů). Jejich nedostatek může vést k vyšší lámavosti nehtů, vypadávání vlasů nebo svědění kůže. 

Extrakt z listů kopřivy dvoudomé – Listy kopřivy  jsou bohaté na chlorofyl, vitamin C a minerální látky. Obsahují i kyselinu křemičitou, která prospívá vlasům a nehtům.

Jak se tento doplněk stravy užívá?

Užívejte dvě kapsle denně – jednu užijte hned ráno a druhou večer. 

Prémiové kapsle užívejte buď před jídlem, v jeho průběhu, nebo po dojedení. Díky tomu nastartujete své trávení, a tím i vstřebatelnost všech aktivních látek. Ze stejného důvodu dodržujte mezi užitím jednotlivých kapslí časový rozestup alespoň pět hodin.

Balení obsahuje 80 kapslí, což při dodržení doporučeného denního dávkování odpovídá kúře na 40 dní. Pauza mezi jednotlivými baleními není nutná, takže po dobrání můžete rovnou přejít na další. Pravidelné a dlouhodobější užívání zlepšuje celkový efekt.

 

S čím kombinovat?

V naší nabídce najdete další doplňky stravy, které vzájemně podporují svůj účinek. VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť proto doporučujeme kombinovat s VENIRA gumovými medvídky pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kostičkami pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kolagenem ve formě srdíček a kolagenovými drinky.


Upozornění: Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem, či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Vyrobeno v ČR.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
57x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HK Avatar autora | 21.7.2024
Skvělý produkt!
5
SG Avatar autora | 25.5.2024
Skvělý, opravdu funguje!!!
5
LZ Avatar autora | 29.3.2024
Používám již delší dobu a jsem velmi spokojená.
5
AN Avatar autora | 22.3.2024
Velká letitá spokojenost s produkty, které jsou opravdu účinné. Pravidelné objednávky produktů, rychlé dodání, skvělý tým pracovníků.
5
AC Avatar autora | 22.3.2024
Ano, jsme spokojeni...
5
EB Avatar autora | 18.3.2024
Velká spokojenost. Velice rychlé dodání, krásně zabaleno + dárek uvnitř.
5
JO Avatar autora | 18.3.2024
Používám opět a znova a stále spokojenost ❤️
5
IS Avatar autora | 5.3.2024
Jsem moc spokojená, objednávám opakovaně, vynikající, doporučuji.
5
RK Avatar autora | 23.2.2024
Produkt používám již řadu let. Vlasy jsou díky němu kvalitnější.
5
SG Avatar autora | 25.1.2024
Velká spokojenost, kvalita, a hlavně opravdu funguje!!!....používám už dlouho.
5
D Avatar autora | 25.1.2024
Spokojenost
5
LH Avatar autora | 18.1.2024
Zatím nevíme.Mám to jako dárek pro neteř.Přišla o spoustu vlasů při covidu.Slyšela jsem ,že Vaše výrobky pomohly mojí kolegyni v práci.Ale určitě dám vědět.
5
I Avatar autora | 21.12.2023
Rychlé doručení, spokojenost
4
JB Avatar autora | 5.12.2023
Spokojenost
5
ES Avatar autora | 1.12.2023
S kapslemi Venira Premium jsem spokojena. Užívám na radu své kadeřnice už skoro rok. Padání vlasů se výrazně zmírnilo.
5
A Avatar autora | 30.11.2023
Maximální spokojenost Venira je na vlasy nejlepší
5
OV Avatar autora | 28.11.2023
Jsem spokojena
5
DR Avatar autora | 11.11.2023
Ano objednávám už poněkolikáté
5
AN Avatar autora | 4.11.2023
Vynikajici produkt!
5
LJ Avatar autora | 13.10.2023
Pouzivam jen Veniru, jsem max. spokojena. Rychle dodani.
5
AH Avatar autora | 9.10.2023
Kupuji již poněkolikáté, po roce užívání je patrné zesílení nehtů a rychlejší růst vlasů
5
ZJ Avatar autora | 24.9.2023
Manželka je spokojená a já mám klid!😁
5
EJ Avatar autora | 7.9.2023
Velice ,pravidelně objednavam ,mam dobrou zkušenost sama i od kamarádek
5
SK Avatar autora | 25.8.2023
Jsem maximálně spokojená, určitě si zase objednám. Kvalitní a rychlé dodání 😊
5
AK Avatar autora | 23.8.2023
Po měsíci spousta baby vlásku. Používám vždy jen veniru. Doporučuji.
5
SK Avatar autora | 12.8.2023
M-I-L-U-J-U Nejlepší doplněk stravy na vlasy. Vždy spokojenost. Vlasy rostou jako divé a ta jejich kvalita je neskutečná ❤️❤️
5
JB Avatar autora | 6.8.2023
Jsem moc spokojená, všechny výrobky jsou kvalitní, poznala jsem to hodně na vlasech a nehtech.
5
VK Avatar autora | 5.8.2023
Spokojenost, pozitivní vliv hlavně na nehty.
5
AN Avatar autora | 2.7.2023
velká spokojenost s výrobky už víc jak 2 roky, příjemné jednání a přístup
5
MV Avatar autora | 1.7.2023
Výborný produkt, jako vše od Veniry , maximální spokojenost
5
AN Avatar autora | 6.6.2023
Skvělé!
5
Avatar autora | 20.5.2023
Vitamíny opravdu fungují.Vlasy,nehty i pleť mám mnohem lepší.Užívala jsem cca rok po ostříhání a vlasy mi rychle rostly.
5
VK Avatar autora | 14.5.2023
Užívám krátce nemohu hodnotit, po 3 mesicich uvidím zda funguje
5
VS Avatar autora | 10.5.2023
Vlasy, nehty i pleť mám lepší. Určitě doporučuji.
5
EP Avatar autora | 6.5.2023
Opravdu funguje. Zlepšily se i řasy a obočí. Za mě super produkt.
5
S Avatar autora | 9.4.2023
Užívám zatím krátce, asi 2 měsíce, nehty a pleť se lepšily výrazně, ale vlasům bych chtěla dát delší čas nepřetržitého užívání, alespoň půl roku :-).
5
RV Avatar autora | 18.3.2023
Kupuji již po několikáté a teď už i pro své dcery.Opravdu funguje!!! Vlasy nádherné rostou a nehty nosím velmi dlouhé.Od té doby,co beru kapsle premium jsou pevné,zdravé a vůbec se nelámou. Doporučuji i všem svým známým a jsou také spokojeni.
5
MV Avatar autora | 16.3.2023
Velmi spokojen
5
ŠR Avatar autora | 16.3.2023
Jsme spokojené s dcerami. Děkujeme
5
ES Avatar autora | 16.3.2023
Moc děkuji. Je to asi první z mnoha přípravků, které jsem za poslední roky vyzkoušela, u kterého mám skutečně pocit, že opravdu funguje. Po několika týdnech mi vlasy přestaly padat a viditelně se zlepšuje i jejich kvalita. Mohu jen doporučit!!
5
PD Avatar autora | 1.3.2023
Skvělé produkty,které skvěle fungují.
5
RN Avatar autora | 30.1.2023
S produkty na vlasy a nehty jsem spokojená, koupila jsem znovu.
5
Avatar autora | 21.1.2023
Perfektní, doporučuji
5
ŠV Avatar autora | 19.1.2023
Produkt jsem zakoupila již po druhe
5
LB Avatar autora | 18.12.2022
Úžasný produkt , kupuji ho i dceři , je nejlepší na trhu ! Vyzkoušeli jsme hodně značek, ale zn. VENIRA je jednoznačně opravdu jednička a špička ! Vřele doporučuji !!!
5
EM Avatar autora | 13.12.2022
Objednala jsem na doporučení, užívám velmi krátce, zatím spokojenost.
5
MS Avatar autora | 12.12.2022
Spokojenost je veliká,používám již 2 roky.
5
DR Avatar autora | 24.11.2022
Top produkt, doporučuji…!!! Objednávám pravidelně ;)
5
RS Avatar autora | 10.11.2022
Super.
5
Avatar autora | 30.10.2022
S produktem jsem velmi spokojena. Už jsem absolvovala 120 denní kůru a znovu si 120 denní kůru opakuji. Doporučuji.
5
Avatar autora | 30.10.2022
Ze všech přípravku na podporu růstu a síly vlasů je tento podle mého vyzkoušení nejlepší
5
DR Avatar autora | 4.10.2022
Skvělý produkt
5
HD Avatar autora | 2.10.2022
Zatím se k tomuto produktu nemohu vyjádřit - teprve začnu Ale měla jsem kapsle Venira na 80 dní a moje zničené nehty, na které nic nezabíralo (po některých výrobcích z drogerie, které se měly aplikovat na nehty 2x denně se mi nehty začaly ještě více rozpadat) se nehty opravdu zlepšily. Proto jsem zakoupila výrobek Venira na 120 dní a budu pokračovat. Věřím, že budu spokojena stejně jako při kůře na 80 dní. Jo, vlasy jsem měla a mám zdravé, ale začaly růst rychleji.
5
DR Avatar autora | 29.9.2022
Velká spokojenost s produktem
5
MK Avatar autora | 26.9.2022
zatím spokojen
5
SG Avatar autora | 25.9.2022
Jsem velmi spokojená s produktem!!! Opravdu funguje, moje vlasy se zlevnily, rychle rostou a nesou o hodně zdravější!!
5
MT Avatar autora | 20.9.2022
Ano
5
AP Avatar autora | 16.9.2022
Objednávka dorazila včas a produkt funguje.
Nevyplňujte toto pole:
PS Avatar autora Složení kapsle 3.5.2022 14:11
Dobrý den, prosím vás jaké je složení kapsle? Děkuji moc Petra
Odpovědět
V Avatar autora 3.5.2022 14:23
Krásný den, Petro, děkujeme za Váš dotaz. Níže Vám zasíláme výčet látek, které jsou v kapslích obsaženy. Pokud by Vás zajímalo, v jakém množství jsou jednotlivé látky zastoupeny, stačí otevřít záložku složení (nalevo od záložky diskuze), kde naleznete tabulku s detailním rozpisem obsaženého množství spolu s referenční hodnotou příjmu :). Složení kapsle: Přeslička rolní (Equisetum arvense), L–methionin, L–cystein báze, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), MSM (methylsulfonylmethan), Hydrolyzovaný kolagen, Vitamin C (kyselina L–askorbová), Saw palmetto (Serenoa repens), Pivovarské kvasnice, L–tyrosin, Hyaluronát sodný, Kyselina pantothenová (D–pantothenát vápenatý), Zinek (citrát zinečnatý), Astaxanthin, Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), Vitamin A (retinyl acetát), Kyselina listová, Biotin (D–biotin), Měď (glukonát měďnatý), Selen (Seleničitan sodný). Složení obalu kapsle: bovinní želatina, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin. Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
PS Avatar autora Děkuji 5.5.2022 09:36
Vaše produkty odebírám pravidelně už skoro 4 roky, složení znám jen mě zajímalo složení kapslí to jsem tam nikde nenašla. Moc děkuji a s Venirou jsem moc spokojená a doporučuji dál. Petra
PS Avatar autora :-) 5.5.2022 09:39
Ježiši ono to tam fakt máte napsané. Asi jsem to neviděla v mobilní verzi. Omluva. Petra
V Avatar autora 5.5.2022 10:31
Krásný den, nic se neděje, rádi jsme Vám Váš dotaz zodpověděli. Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
L Avatar autora Pleť zhoršení 7.7.2024 11:19
Dobrý den. Užívám venira premium na vlasy a po delším užívání, mám již několikáté balení, vidím zhoršení pleti. Po přečtení složení vidim, že obsahuje pivovarské kvasnice a vitamin B6. Obojí zhoršuje pleť. Jsem na to citlivá a trpívám na akne. Mohu mít horší pleť z těchto tabletek? Vysadím je a vyzkouším rozdíl. Napište prosím nějaký názor. Děkuji. Jinak jsou kapsle fajn.
Odpovědět
V Avatar autora Pleť zhoršení 8.7.2024 13:48
Krásný den, děkujeme za Vaši zprávu. S touto reakcí jsme se zatím u zákaznic nesetkali. Doporučuji kapsle na týden vysadit a poté vyzkoušet opět užívat, zkuste případně začít užívat pouze po 1x kapsli denně :-) Pokud by se zhoršení pleti opět vrátilo, tak samozřejmě můžete produkt vrátit :-) Pokud ovšem trpíte na akné, doporučuji spíše sáhnout po produktu Akné srdíčka, které skvěle pomáhají na aknózní pleť :-) Markéta, zákaznická podpora Venira.cz
Zpět do obchodu