VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť 80 denní kúra, 160 kapslí

 2 BALENÍ ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU 

  • BESTSELLER už 6 let!
  • přírodní doplněk stravy s obsahem 100 mg hydrolyzovaného kolagenu a dalších 18 aktivních látek v denní dávce (včetně kyseliny hyaluronové a biotinu)
  • dodávají vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
  • podporují udržení normálního stavu nehtů, vlasů a kůže
  • napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • zamezují třepení a lámání nehtů 
  • eliminují drobné nedokonalosti pleti
  • bojují s nadměrným vypadáváním vlasů

 

Obsah balení: 160 kapslí, což je kúra na 80 dní

Dávkování: užívejte 2 kapsle denně (1 ráno a 1 večer)

Určení: pro ženy i muže

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: VP80K
Značka: Venira
1 299 Kč –16 % 1 080 Kč
venira kapsle pro vlasy, nehty a pleť 80 denní kúra
Zlatá cena
1 299 Kč –16 %

Váš nejoblíbenější produkt z naší nabídky obsahuje nově 19 účinných látek z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty.

Vitamíny pro podporu růstu, objemu a kvality vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou VENIRA kapsle. Úspěch našich čistě přírodních kapslí stojí na mnohaletém vývoji a kvalitě jednotlivých složek. V roce 2017, kdy jsme kapsle pro vlasy, nehty a pleť poprvé uvedli na trh, obsahovala každá denní dávka 18 synergicky působících látek. I přes toto neuvěřitelné číslo a úžasné proměny našich zákazníků jsme pokračovali ve vylepšení současné receptury a díky tomu vám můžeme představit dokonale vyváženou kombinaci 19 účinných látek v každé kapsli.


VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pro koho je tento doplněk stravy vhodný?

Tento doplněk stravy doporučujeme každému, kdo chce soustavně pracovat na zlepšení kvality a vzhledu svých vlasů, nehtů a pokožky a zároveň každému, kdo hledá účinné řešení pro své lámavé nehty, slabé a vypadávající vlasy a drobné nedokonalosti pleti. 

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou vhodné pro ženy i muže – nicméně pro ty jsme na základě tohoto bestselleru vyvinuli speciální VENIRA hair & beard booster pro muže obsahující složky, které mají vliv na hormonální aktivitu v mužském těle.

Vzhledem k tomu, že kapsle jsou přírodní a zdravotně nezávadné, mohou je užívat i ženy v období těhotenství a kojení, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Jaké problémy řeší?

Po našich kapslích na vlasy, nehty a pleť sáhněte v případě, že máte:

- slabé nehty se sklony k lámání a třepení

- jemné, lámavé nebo řídnoucí vlasy se sklonem k vypadávání

- vlasy s roztřepenými konečky, nebo poničené špatnou úpravou

- pomalu rostoucí vlasy

- ochablou pleť bez života

- drobné nedokonalosti na pleti


Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Při pravidelném užívání se dočkáte celkového zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti. Změny budou znatelné na pohled i na dotek. Můžete očekávat zřetelné zpevnění nehtů a vlasů, urychlení růstu vlasů i nehtů, viditelné zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky. 

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je nového?

- složení má 19 účinných látek v každé kapsli, místo 18ti

- velikost kapsle zůstala stejná, nemusíte se bát, že by s více látkami byla větší

- po ročním vývoji, zjištěních a zkoušení jsme upravili poměr jednotlivých látek. Snížili jsme třeba obsah pivovarských kvasnic ze 150 mg na 50 mg - často jste nám totiž psali, zda se po pivovarských kvasnicích nepřibírá (nebojte, nepřibírá). Na základě testů se ale ukázalo, že můžeme jejich obsah snížit, nahradit je jinými látkami a vyjít vám tak vstříc!

- přidali jsme novou účinnou látku Saw palmetto (Serenoa repens), která zesiluje účinky dalších složek zaměřených na podporu přirozeného růstu vlasů, eliminaci jejich nadměrného vypadávání, zlepšení pevnosti a celkového vzhledu těch stávajících

- a to nejlepší, s novým složením jsme zaznamenali vyšší efektivitu v růstu a celkové kvalitě vlasů

- denně se opět užívají 2 kapsle (1 ráno a 1 večer, těsně před jídlem) a opět je lze užívat dlouhodobě, bez pauzy

- jsou vhodné pro ženy i muže a těhotné a kojící maminky mohou kapsle užívat, opět po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem

Jaké aktivní látky kapsle obsahují?

Serenoa plazivá (Saw palmetto) – extrakt z plodu 4:1, který dokáže blokovat DHT (hormon sehrávající zásadní roli při padání vlasů). Eliminuje vypadávání vlasů a zlepšuje pevnost a celkový vzhled těch stávajících. Podporuje přirozený růst vlasů.

Kolagen – je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

MSM – organická síra přirozeně se vyskytující v těle zelených rostlin, živočichů a lidí. Jedná se o prášek téměř bez chuti, zápachu a barvy, který je klíčový pro udržení správného fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, vlasů a nehtů. 

Kyselina hyaluronová – je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

L-Cystein – neesenciální aminokyselina klíčová pro růst vlasů. Cystein ve svém složení obsahuje síru, která přispívá k udržení pevných a silných folikul. V těle se podílí mimo jiné na mnoha metabolických procesech. Dle klinických studií má přímý vliv na redukci vypadávání vlasů a podporu pevnosti vlasů.

L-Methionin – esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit samo, a tak je nezbytné ji dodávat potravou a doplňky stravy. Její nedostatek v těle se projevuje padáním vlasů, jejich nízkou kvalitou a lámáním nehtů. Může mít vliv i na hustotu vlasů.

L-tyrosin – patří mezi neesenciální aminokyseliny. Je prekurzorem takzvaných katecholaminů – adrenalinu, noradrenalinu a hlavně hormonu štěstí dopaminu, ten má zásadní vliv na naši náladu. Napomáhá tak našemu organismu lépe snášet zátěžové situace, přispívá ke zlepšení nálady a paměti.

Pivovarské kvasnice – jedná se o přírodní zdroj bílkovin a jeden z nejlepších přirozených zdrojů vitaminů skupiny B, vitaminu H a zinku, tedy látek prospěšných pro udržení normálního stavu nehtů, vlasů, vousů a pokožky.

Zinek – antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů i pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Selen – důležitý stopový prvek podílející se na udržení normálního stavu nehtů, který zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.

Měď – stopový prvek, který přispívá k tvorbě melaninu, jenž je zodpovědný za naši barvu vlasů a kůže. Pomáhá k přirozené regeneraci pokožky a k tvorbě kolagenu, který přispívá k eliminaci vzniku vrásek. Peptidy mědi navíc eliminují vypadávání vlasů, posilují vlasové folikuly i samotnou pokožku hlavy.

Retinol – vitamin A podporuje cirkulaci kyslíku v krvi a podílí se na udržení optimálního stavu pokožky.

Vitamin B6 – podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň okysličuje pokožku. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Biotin – vitamin B7 podporuje tvorbu keratinu, tedy hlavního proteinu, který dodává vlasům pevnost a pružnost. Kromě toho pomáhá udržet normální stav vlasů a kůže. 

Kyselina listová – vitamin B9 je klíčový z hlediska obnovy DNA. Zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a jejich ztenčování. 

Kyselina askorbová – vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k zachování optimální tvorby kolagenu pro normální funkci kůže.

Kyselina pantotenová – Vitamin B5 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Extrakt z natě přesličky rolní – obsahuje kyselinu křemičitou jejíž soli jsou klíčovými stavebními kameny pojivových tkání (např. kostí, vazů, chrupavek, nehtů, vlasů). Jejich nedostatek může vést k vyšší lámavosti nehtů, vypadávání vlasů nebo svědění kůže. 

Extrakt z listů kopřivy dvoudomé – Listy kopřivy  jsou bohaté na chlorofyl, vitamin C a minerální látky. Obsahují i kyselinu křemičitou, která prospívá vlasům a nehtům.

Jak se tento doplněk stravy užívá?

Užívejte 2 kapsle denně – jednu užijte hned ráno a druhou večer. 

Kapsle užívejte buď před jídlem, v jeho průběhu, nebo po dojedení. Díky tomu nastartujete své trávení, a tím i vstřebatelnost všech aktivních látek. Ze stejného důvodu dodržujte mezi užitím jednotlivých kapslí časový rozestup alespoň pět hodin.

Balení obsahuje 160 kapslí, což při dodržení doporučeného denního dávkování odpovídá kúře na 80 dní. Pauza mezi jednotlivými baleními není nutná, takže po dobrání můžete rovnou přejít na další. Pravidelné a dlouhodobější užívání zlepšuje celkový efekt.


S čím kombinovat?

V naší nabídce najdete další doplňky stravy, které vzájemně podporují svůj účinek. VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť proto doporučujeme kombinovat s VENIRA gumovými medvídky pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kolagenem ve formě srdíček a kolagenovými drinky. 


Upozornění: Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem, či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Skladování: Uchovávejte v suchu a mimo sluneční záření při teplotě 25 °C. Chraňte před malými dětmi.

Vyrobeno v ČR.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
188x
4
6x
3
1x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
GK Avatar autora | 8.7.2024
Spokojená
5
VJ Avatar autora | 27.6.2024
Užívám už třetím rokem a všude chválím a doporučuju. Bez provize 😂
5
MH Avatar autora | 23.6.2024
Používá krátce, ale zatím spokojenost.
5
JU Avatar autora | 21.6.2024
Kapsle vlasy,nehty, pleť používám jen pár dní, nemohu zatím hodnotit
5
NP Avatar autora | 17.6.2024
Tento doplněk stravy užívám už cca 3 měsíce a myslím si, že jdou vidět pokroky. Přidala jsem k němu i rozpustný ochucený kolagen. Největší změnu vidím na pleti, nemám už tolik akné a pomalu a jistě se mi začínají zlepšovat také vlasy, což byl hlavní důvod, proč jsem začala přípravek užívat. Doporučuji, určitě koupím i příště. :-)
5
LD Avatar autora | 13.6.2024
Spokojenost, dcera používá a je velmi spokojená, milý je i dárek, který se dá vybrat a doprava zdarma od určité výše objednávky.
5
M Avatar autora | 5.6.2024
Naprostá spokojenost
5
AV Avatar autora | 1.6.2024
Kapsle užívám už 2 roky. Vlasy mi přestaly padat a zhoustlly mi. Používám i šampon Venira proti vypadávání vlasů. Jsem spokojená. A.
5
V Avatar autora | 27.5.2024
Kupuji opakovaně. VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť mě maximálně vyhovují.
5
LR Avatar autora | 9.5.2024
Nejlepší kapsle na vlasy , vlasy jsou silné, rychleji rostou a nevypadáji 👍doporučuji všude
5
KB Avatar autora | 2.5.2024
Objednávám zde pravidelně, s produkty jsem moc spokojená, nejvíce využívám kapsle- vlasy, nehty, pleť. Za mě nejlepší produkt proti vypadávalní vlasů a pro růst nových. Určite ještě objednám.
5
Avatar autora | 29.4.2024
Kupuji opakovaně, zlepšení kvality vlasů i nehtů.
5
VS Avatar autora | 23.4.2024
Objednávám pravidelně s produktem jsem maximálně spokojená. Kvalita vlasů se zlepšila
5
PB Avatar autora | 22.4.2024
Zatím produkt používám velmi krátce, ale mám na něj výborné "reference".
4
FB Avatar autora | 19.4.2024
Zatím je brzy na hodnocení
4
VW Avatar autora | 19.4.2024
Zatím je brzy na hodnocení po krátké době, ale nemám připomínky.
5
IV Avatar autora | 13.4.2024
Zatím žádné změny jsem nepocítila , užívám krátce
5
SP Avatar autora | 25.3.2024
váš produkt mi byl doporučen,takže uvidíme ;)
5
ED Avatar autora | 21.3.2024
Objednávala jsem opakovaně. Spokojenost.
5
K Avatar autora | 21.3.2024
Som verný zákazník už od leta, rozhodne funguje. Začali mi dorastať vlásky, rozhodne sa zlepšila kvalita vlasov a ich rýchlosť ich rastu. Môžem len doporučiť.
5
LM Avatar autora | 12.3.2024
Spokojenost s produktem
5
V Avatar autora | 8.3.2024
Veniru používám už asi 2 roky a je to opravdu poznat. Vlasy se neodlamují a dorůstají.
4
S Avatar autora | 7.3.2024
Pevnější nehty...😊
5
ED Avatar autora | 6.3.2024
Jsem spokojená s produktem, opakovaná objednávka.
5
Avatar autora | 4.3.2024
Zatím nevím, protože jsem teprve ty prášky začala brát. Takže uvidím jaký bude výsledek až za delší dobu...
5
MN Avatar autora | 29.2.2024
Tento produkt jsem si od vás v minulosti hodně nakupovala.Jsem s ním velice spokojená 👍Měla jsem po něm velice krásné zdravé, silné vlasy, Ikdyż si je odbarvuji.Kolegyne v práci mi mé vlasy stále chválily a když jsem jim řekla,že si kupují vaše produkty, neváhaly a už si je také objednávají.Všehny jsou velice spokojené😃Máme teď v práci samé dlouhovlásky.
5
MH Avatar autora | 29.2.2024
Kapsle na vlasy, nehty a pleť beru teprve krátce, zakoupila jsem dvě balení. Tak uvidíme... :)
5
PH Avatar autora | 28.2.2024
Uz mam 2 balení ,první jsem koupila v drogerií ,obsahuje to plno vitamínu ,nehty rostou rychle .u vlasů je to dlouhodobějšsi 3 měsíce ,tak uvidime😀
5
LZ Avatar autora | 21.2.2024
Dala jsem na doporučení a vzala produkty od Veniry na vlasy, nehty a pleť, zároveň jsem vzala i kolagen a komplet vitamíny. Zatím nemůžu posoudit výsledky, ale jsou to jedny z mála vitamínů, které neobsahují jód, který nemůžu brát kvůli štítné žláze. ❤️
5
LN Avatar autora | 16.2.2024
S produktem jsem dlouhodobě spokojená, vlasy rostou a nepadají a jako bonus mám díky tomu krásné dlouhé řasy.
5
MR Avatar autora | 11.2.2024
Jsem spokojena s vitaminy na vlasy.
5
KT Avatar autora | 11.2.2024
Ano 😊
5
PJ Avatar autora | 10.2.2024
Mám již několikáte balení a doporučuji vždy všem kamarádkám. Za mě 100% funguje.
5
JJ Avatar autora | 2.2.2024
Za mě nejlepší produkt na trhu. Zachránil mi vlasy po covidu. Děkuji ♥️
5
KT Avatar autora | 27.1.2024
Zatím užívám krátce, abych mohla ohodnotit, zda produkt funguje, ale věřím, že bude :)
5
SM Avatar autora | 27.1.2024
Spokojeni.
5
KB Avatar autora | 25.1.2024
Spokojenost veliká. Vlasy mi začaly růst už po měsíci používání VENIRA kapslích pro vlasy, nehty se zpevnily. Takže vřele doporučuji.
5
ŠK Avatar autora | 20.1.2024
Koupila jsem na doporučení dcery. Používám teprve týden, tak uvidíme :-). Každopádně kolagenový drink překvapil svou chutí, chutná opravdu dobře :-)
5
LK Avatar autora | 18.1.2024
Již jsem používala, znovu se vracím, spokojenost.
5
AD Avatar autora | 12.1.2024
jiné tabletky na nehty a vlasy mi dělají žaludeční potíže, venira tohle nedělá. Mám po ní krásné vlasy a naštěstí mi přestali konečně padat po porodu ❤️
5
V Avatar autora | 8.1.2024
Spokojená, po roce se o5 vracím k těmto produktům, které funguji. Doporučuji.
5
MH Avatar autora | 7.1.2024
Zatím nelze zhodnotit, užívám necelý týden. Ale doufám, že budu spokojená a vlasy porostou rychle :).
5
MH Avatar autora | 6.1.2024
S Venirou jsem velmi spokojená. Vlasy po měsíci užívání jsou znatelně pevnější a zdravější, vypadávání vlasů je mnohem menší.
5
MM Avatar autora | 6.1.2024
Zatím nemohu hodnotit, dárek k vánocům na doporučení dcery, která produkt používá a je spokojená
5
KC Avatar autora | 27.12.2023
po mesici pouzivani muzu rict ze vlasy vypadavaji o neco mene, cekam co bude dal :-)
5
MM Avatar autora | 21.12.2023
ještě nevím kratce použivám
5
D Avatar autora | 15.12.2023
kupuji pravidelně mamce, zastaveno padání vlasů, max spokojenost
5
LP Avatar autora | 3.12.2023
Koupila jsem vaše výrobky pro dceru k vánocům,ma pocit,že se jí zhoršil stav vlasu.me po covidu vypadaly skoro všechny vlasy a díky vašim výrobkům mám dneska zdravé husté vlasy.
5
LK Avatar autora | 3.12.2023
Perfektní! Doporučuji. Vážně funguje. Mám 100% lepší vlasy - rychle rostou i houstnou. Jsem nadšená.
5
GM Avatar autora | 3.12.2023
Zatím jsem na začátku užívání, ale již teď mám z toho lepší pocit :)
5
PF Avatar autora | 28.11.2023
Před pár lety, jsme již tento produkt používala pravidelně a rostly mi nové vlásky. Teď se k němu ráda vracím a těším se na výsledky.
5
EH Avatar autora | 24.11.2023
Super
5
M Avatar autora | 24.11.2023
Za mě TOP, vlasy padají méně a roste spousty nových.
5
JP Avatar autora | 23.11.2023
Jako vždy na výbornou tento produkt je úžasný a opravdu pomůže s problémy konkrétně s vlasy mám už několikátou zásilku .
5
JU Avatar autora | 21.11.2023
Velká spokojenost
5
J Avatar autora | 13.11.2023
Zatím jsem na začátku užívání, ale již teď mám z toho lepší pocit :)
5
MV Avatar autora | 13.11.2023
S produktem jsem spokojena. Po tabletách se nadměrné vypadávání vlasů zastavilo a začínají růst nové.
5
RD Avatar autora | 11.11.2023
🤩🤩🤩🤩🤩
5
DF Avatar autora | 6.11.2023
Veniru jsem si koupila na doporučení a jde velice mile překvapena, ze funguje. Podrostya lepší pleť.
5
HZ Avatar autora | 4.11.2023
Kupuju dlouhodobě, perfektní. Lepší pleť, vlasy mi porostly, méně se mastí a lámou od té doby, co kupuju, nehty pevnější. Kupuju když je v akci.
5
NB Avatar autora | 30.10.2023
Zatím začínám první balení,tak teprve testuji,ale určitě budou perfektní
5
IC Avatar autora | 27.10.2023
Doručení rychlé a hezký zabalené. Užívám jen krátce, tak ještě nelze hodnotit🙂
5
AP Avatar autora | 20.10.2023
Úplně super. Používám již dlouho a nad míru spokojená.
5
Avatar autora | 12.10.2023
Zakoupila jsem na doporučení kamarádky,která je spokojená
5
JT Avatar autora | 12.10.2023
Po covidu mi vypadavaly vlasy, zůstala mi během necelých dvou měsíců sotva polovina. Po těchto tabletach se vypadávání zastavilo a začaly růst nové. Za mě je to velmi účinný prostředek a děkuji za něj.
5
Avatar autora | 9.10.2023
Zatím užívám jen pár dní,ale už se těším na výsledek.Gumové medvídky užívá syn a je nadšený.😉
5
VR Avatar autora | 5.10.2023
Produkt jsem zakoupila na doporučení. Užívám jej krátce a doufám, že se brzy dočkám zlepšení.
5
DK Avatar autora | 2.10.2023
Nemohu zatím hodnotit,uzivam 1 tyden
5
MN Avatar autora | 21.9.2023
Rychlé doručení. Spokojenost
5
N Avatar autora | 19.9.2023
Tomuto produktu velmi věřím,kdysi jsem už používala a doporučila i kamarádce, které po porodu šíleně vypadávaly vlasy. Teď jsem ve stejné situaci,po 4 měsících co je naše holčička na světě to začalo taky.(samozřejmě ani jedna jsme nekojily) takže Venira je jasná volba 😊.
5
M Avatar autora | 14.9.2023
Velmi rychlé doručení. Užívám druhý měsíc, vlasy přestaly padat. Spokojenost.
5
MR Avatar autora | 14.9.2023
Po delším užívání vidím rozdíl. Vlasy jsou pevnější
5
KK Avatar autora | 13.9.2023
Produkt užívám druhy měsíc. Mám v plánu ho vyzkoušet alespoň rok jestli uvidim efekt. Vlasy mi dost padají a třepi se. Teď se to ustálilo, tak jsem zvědavá, jaká změna bude po delší době
5
TV Avatar autora | 8.9.2023
jsem spokojená s nákupem, vše proběhlo hladce. Výsledek uvidím po delším užívání, ale věřím mu, protože ho používá známá a její vlasy vypadají opravdu lépe
5
KB Avatar autora | 7.9.2023
Velká spokojenost, děkuji
5
PK Avatar autora | 25.8.2023
Původně dárek od přítelkyně, ale dneska neodmyslitelná součást života. Znatelně mi pokleslo vypadávání vlasů i vousů a zlepšil se mi stav pokožky po celém těle.
5
AG Avatar autora | 21.8.2023
Velká spokojenost , objednávám už po několikráté😍
5
Avatar autora | 21.8.2023
Spokojenost, objednávám už několikáté balení :-)
5
JP Avatar autora | 20.8.2023
Velká spokojenost
5
VA Avatar autora | 20.8.2023
Spokojenost
5
EN Avatar autora | 10.8.2023
Rychlé doručení, uvidíme po čase užívání
5
UH Avatar autora | 7.8.2023
Spokojenost 👍
5
LE Avatar autora | 6.8.2023
Nejlepší produkt!
5
K Avatar autora | 6.8.2023
Spokojená k
5
EK Avatar autora | 5.8.2023
Opakované jsem pořídila kolagen v prášku a poprvé kapsle, tak uvidíme který budu objednávat příště. Super rychlé doručení.diky
5
IP Avatar autora | 5.8.2023
Produkt jsem objednala poprvé, těším se na účinky.
5
N Avatar autora | 4.8.2023
Naprosto spokojena !!!! Děkuji moc
5
T Avatar autora | 3.8.2023
Produkt používám již několik měsíců a velká spokojenost. Začali mi růst nové baby vlásky a přestali vypadávat jako dříve. Možná jediné malé mínus je velikost tabletky. Je poměrně velká.
5
R Avatar autora | 31.7.2023
Spokojenost.
5
R Avatar autora | 25.7.2023
Kapsle užívám 2 měsíce, bohužel, zatím bez efektu :-(.
5
KK Avatar autora | 24.7.2023
Produkt užívám kratce, takže ho stale testuji :) Určitě mohu ale říci, ze mi přestaly padat vlasy a ty, co dorůstají jsou zdravé a rychle rostou. Co mohu 100% vyzdvihnout je komunikace a ochota. Mohu jedine doporučit 👌
5
DV Avatar autora | 24.7.2023
Spokojenost pleť se mi hodně zlepšila a vlasy rostou.
4
VV Avatar autora | 23.7.2023
Zatím nemohu hodnostit jelikož používám krátkou dobu. Příjemný byl dárek jahodoví medvídci.
4
A Avatar autora | 22.7.2023
Na pozorování účinků je ještě brzy, ale zarazilo mě, jak strašně vitamíny smrdí, někdy cítím i tu pachuť. Raději nečichat. Na svou velikost se ale dobře polykají a špatně se mi po nich nedělá. Trpělivě vyčkávám, zda se dostaví nějaké účinky.
5
MN Avatar autora | 7.7.2023
Pro mě něj výrobek, který jsem zatím na podporu vlasů vyzkoušela .
5
PJ Avatar autora | 5.7.2023
Zatím nejlepší produkt jaký jsem vyzkoušela. Doporučuji 👍
5
Avatar autora | 30.6.2023
Mám za sebou 2 balení a nestačím se divit. Super. Budu pokračovat dále.
5
HG Avatar autora | 29.6.2023
Děkuji mnohokrát za vaše produkty, vždy když jsme zkoušela produkty na ,,krásu” od konkurencí, udělala se mi vyrážka na těle, ale díky VENIRA produktům, žádnou vyrážku na těle či obličeji nemám.. Za mě už jedině VENIRA.
5
T Avatar autora | 27.6.2023
Začínám třetí balení, vlasy mám opravdu moc zničené od barvení, tam nepomůže ani svěcená voda, ale vidím růst nových vlasů po celé hlavě. Zlepšila se mi kvalita nehtů, včetně růstu, každé tři dny musím pilovat, jak rychle rostou. Za mě TOP. Jen to chce vydežet a nečekat zázraky za 14 dnů.
5
K Avatar autora | 22.6.2023
Užívám již třetí balení, daleko méně mi padají vlasy a mám zdravé nehty. Jsem spokojená, děkuji, doporučuji.
5
HM Avatar autora | 17.6.2023
Zatím nemohu hodnotit tbl. Užívám teprve týden. Sérum je velice příjemné, ale zatím je to krátká doba na hodnocení.
5
HK Avatar autora | 14.6.2023
Tabletky užívám přes 2 měsíce a jsem s nimi velice spokojena. Mé nehty byly opravdu ve špatném stavu. Byly třepivé a lámavé. Nikdy jsem neměla krásné, zdravé a dlouhé nehty, jako je mám nyní. Vlasy rostou jako o závod. Jsou vyživené a pevné. Pleť je bez nedokonalostí. Jsem opravdu mile překvapena, co dokážou tyto tabletky za neuvěřitelné zázraky a rozhodně je můžu všem z vás doporučit.
1
KK Avatar autora | 12.6.2023
Beru již 60 dní společně s medvídky a doplněk nemá žádný efekt.
5
DS Avatar autora | 10.6.2023
Moc spokojená, objednáno už počtvrté, vlasy rostou rychleji a doufám, že mi nyní kapsle pomůžou i na
5
DB Avatar autora | 2.6.2023
Nemohu si to vynachválit
5
OK Avatar autora | 29.5.2023
Již opakovaně zakoupeno, vlasy jsou mnohem zdravější a méně vypadávají.
5
Avatar autora | 26.5.2023
Super 👍🏻
5
PG Avatar autora | 26.5.2023
Zakoupeno už po druhé a spokojená
5
HK Avatar autora | 24.5.2023
Kapsle na vlasy a nehty užívám již minimálně 3 roky, přes léto občas vysadím. Zastavily mi padání vlasů a nastartovaly růst nových, prodloužila se i délka vlasů. Dala jsem na doporučení své kadeřnice a nelituji. Úžasný produkt. Líbí se mi i nabídkové akce 2+1, ráda je využívám.
5
MS Avatar autora | 20.5.2023
Ano
5
N Avatar autora | 14.5.2023
Užívám teprve 14 dní, tak nemůžu hodnotit. Akné srdíčka jsou chuťově ale moc dobrá. Kapsle na pleť, vlasy a nehty se celkem dobře polykají, jsou bez chuti a zápachu.
5
IL Avatar autora | 12.5.2023
S produktem jsem velice spokojena,mám po něm lepší kvalitu vlasů. Vracím se k němu už poněkolikáté .
5
LS Avatar autora | 7.5.2023
S produktem na vlasy jsem maximálně spokojená. Velmi rychle po nasazení zastavil vypadávání vlasů po porodu a ihned začaly podrůstat nové vlasy. Mám teď vlasy hustší a kvalitnější než před těhotenstvím. Doporučuji všude! Vlasy rostou rychleji a kvalitnější. Děkuji i za akce 2+1 zdrama. Vždy využívám i když mám ještě v zásobě.
5
OB Avatar autora | 24.4.2023
Super produkt ,zlepšení stavu nehtů i vlasů. DOBPORUCUJI
5
K Avatar autora | 21.4.2023
Díky tomuto produktu se mi zlepšila kvalita vlasů. Kupuji již po několikáté a jsem spokojena.
5
KB Avatar autora | 14.4.2023
Určitě doporučuji. Mám příjemnou a čistou pleť
5
ŠS Avatar autora | 14.4.2023
Rychlé dodání.Začínám s užíváním.
5
JT Avatar autora | 9.4.2023
Rychlé dodání začínám s užíváním
5
LK Avatar autora | 6.4.2023
Rychlé dodání, začínám s užíváním. Věřím produktu a v to že se účinek brzy ukáže.
5
Avatar autora | 2.4.2023
Objednávka byla rychle vyřízena, vitamíny beru krátce, takže zatím hodnotit nemůžu. Věřím, že účinek se dostaví.
5
KL Avatar autora | 30.3.2023
Rychlé dodání, zatím zacinam užívat, tak výsledek ještě nevím
5
VM Avatar autora | 26.3.2023
5hviezdiciek
5
B Avatar autora | 24.3.2023
S kapslema jsem moc spokojená, nyní jsem objednala již po druhé 80D kúru. Vlasy jsou pevnější, lesknou se, tolik nepadají a podrůstají novýmimi ;-)) Doporučuji.
5
Avatar autora | 20.3.2023
Kapsle na výživu vlasů a nechtů - super výsledky, ostatní zboží ještě musím vyzkoušet.
5
MM Avatar autora | 17.3.2023
S produkty jsem velice spokojená a proto objednávám opakovaně. Kapsle na výživu vlasu a nehtů, kolagen v prášku nebo olejíčky. Díky :-)
5
ŽK Avatar autora | 13.3.2023
Prozatím nemohu hodnotit, používám tablety necelý měsíc. K tomu jsem objednala kolagen a jsem spokojená.
5
JM Avatar autora | 11.3.2023
S produktem jsem spokojena. Mám už třetí balení
5
ST Avatar autora | 9.3.2023
Tablety používám teprve týden, tak zatím nemůžu hodnotit. Objednala jsem i kolagen a je moc dobrý.
5
PK Avatar autora | 9.3.2023
Užívám kapsle zatím jen 14 dní, žádný problém s polykáním, rychlé dodání, ručníček perfektní. Petra
4
JN Avatar autora | 6.3.2023
Přípravek užívám teprve druhy tyden proto je brzy k hodnocení ,ale s dodáním a komunikaci jsem velmi spokojena. Rada bych hodnocení zaslala později
5
LM Avatar autora | 5.3.2023
Vlasy jsou krásné, husté, lesklé, přestaly padat a rostou nové. Zlepšila se mi i kvalita nehtů, netřepí se, nelámou. Jsem nadšená.
5
MH Avatar autora | 3.3.2023
Zlepšila se mi kvalita vlasů a rostou i nové vlásky.
5
Avatar autora | 3.3.2023
S produktem jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem mnoho různých podobných či jiných přípravků slibující kvalitu a růst vlasů a zatím jsem neobjevila žádný lepší, než nabízí Venira - nepociťuji a nespatřuji žádné vedlejší účinky - naopak! Nehty snesou i domácí práce a úklid a vlasy bych řekla, že méně padají a houstnou (u mě je to však ještě běh na dlouhou trať a spíše mě Venira zachránila před úplnou ztrátou vlasů a lysými místy)... DOPORUČUJI!!!
5
KD Avatar autora | 19.2.2023
S venirou jsem naprosto spokojená ???? ale co musím hlavně vyzdvihnout je venira pro muže. Objednala jsem jí manželovi na zkoušku a musím říct, že mu ohromně zhoustly vousy teda????. A i vlasy se začínají pomalé ukazovat kde nebyly ????
5
AF Avatar autora | 16.2.2023
Spokojenost
5
MP Avatar autora | 6.2.2023
*****
5
AZ Avatar autora | 2.2.2023
Spokojenost
5
Avatar autora | 2.2.2023
Vše super, je vidět zlepšení.
5
MJ Avatar autora | 27.1.2023
Kvalita vlasů se po dlouhodobém užívání výrazně zlepšila. Jsem maximálně spokojená a kapsle na vlasy mohu vřele doporučit dál.
5
BH Avatar autora | 27.1.2023
Jsem spokojená, kvalita vlasů se mi zlepšila. Produkt na vlasy, nehty a pleť mám již podruhé a velká spokojenost.
5
MS Avatar autora | 21.1.2023
VŠE SUPER, spokojenost. :)
5
LC Avatar autora | 21.1.2023
Ano, s produktem jsem velmi spokojena
5
AM Avatar autora | 13.1.2023
Jsem velmi spokojena, vlasy po měsíci přestaly padat, mene se masti a jsou fakt lepsi.Doporucuji
5
DN Avatar autora | 12.1.2023
Zatím nedokážu ohodnotit. užívám jej krátce.
5
MP Avatar autora | 10.1.2023
S Venirou jsem opravdu spokojená. Vlasy nepadaji a rostou, pleť mám čistou a nechty pevné. Výborný produkt. Používám něco, co opravdu pomáhá.
5
E Avatar autora | 9.1.2023
Kupuji poprvé na základě recenzí, takže zatím spokojenost, časem uvidíme :)
5
PH Avatar autora | 9.1.2023
S Venirou jsem naprosto spokojena. Koupila jsem vlasy- nehty- pleť a konecne vidim pokrok. Vlasy rostou a již tolik nepadaji. Proto jdu do dalšího balení ☺️
5
J Avatar autora | 8.1.2023
Dala jsem si snad reálný cíl . Zlepšení kvality vlasů do roka a do dne:-) I když podvědomě sleduji a porovnám od samého začátku každý den :-) Zatím se zdá, že by to mohlo vyjít. Na srovnávací fotky to ještě není , takové štěstí nemám, ale po 2 měsících už je vidět ,že se něco děje . Vlasy jsou lesklejší ,pevnější a hlavně rostou nové. Dřív jsem ofinu nadzvedávala, aby nebyla připlácnutá k hlavě .Teď ji připlácávám , protože trčí na podrostech :-) Jako bonus zpevněné nehty .A to jsem si myslela ,že ty mám v pohodě :-)
5
I Avatar autora | 7.1.2023
Jsem zvědavá na výsledek, zacinám teprve použivat, ale màm dobré teference od kadeřnice
5
B Avatar autora | 1.1.2023
Zatím beru krátce tak nemohu hodnotit ale již po dvou týdnech užívání vlasy nepadají a celkově jsou zdravější a pevnější.
5
MP Avatar autora | 29.12.2022
S produktem Venira - vlasy, nechty, pleť jsem velice spokojena.Pleť mám čistou, nechty pevnější a vlasy hustější. Mohu všem doporučit, opravdu to pomáhá.
5
AT Avatar autora | 25.12.2022
Kupovala jsem jako dárek a věřím, že obdarovaná bude spokojená
5
Avatar autora | 24.12.2022
Beru krátce, tak zatím neumím posoudit, ale mám dobré reference od kamarádek.
5
JM Avatar autora | 24.12.2022
Velice spokojena
5
KV Avatar autora | 23.12.2022
Užívám již několikáté balení včetně šamponu, kůry na vlasy. Vše je super, vlasy rostou, jsou vyživovány a nepadají.
5
EV Avatar autora | 21.12.2022
ještě nevím posoudit, používám krátce
5
B Avatar autora | 7.12.2022
Produkt kupuji již několikátou sezonu. Mimo růstu vlasů pozoruji i vliv na řasy a obočí. Jediné, co mi na tabletách nevyhovuje, je jejich velikost. Alternativa ochucených bonbonů nebo medvídků mi nepřijde tak efektivní.
5
TZ Avatar autora | 3.12.2022
Kupovala jsem jako dárek a věřím že bude osoba nadšená ♥️
5
R Avatar autora | 3.12.2022
S produkty teprve začínám, zatím to vypadá velmi slibně.
5
Avatar autora | 2.12.2022
Ja jsem s Venirou velmi spokojena, vlasy mi rozhodne méně padají a rostou rychleji :)
5
LG Avatar autora | 2.12.2022
Kupovala jsem jako dárek pro dceru,moc děkuji za rychlost dodání a určitě nenakupuji naposled Lenka
5
MT Avatar autora | 28.11.2022
Rychlé dodání, perfektní kvalita.
5
M Avatar autora | 24.11.2022
Rychlé dodání, skvělá komunikace
5
HL Avatar autora | 21.11.2022
Spokojenost...mohu jenom doporučit,každému kdo má problém s vypadaváním vlasů a špatné kvality nehtů i pokožky...nyní už nemám žádné akné,nehty rostou a netřepí se a vlasy jsou pevné husté a lesklé. Díky Veniro ❤
5
P Avatar autora | 20.11.2022
Opakovaně pomáhá, výborný produkt.
5
LV Avatar autora | 31.10.2022
Dobrá komunikace a rychlé dodání. Zatím užívám jen krátce .Dostala jsem doporučení od kolegyně a na ní už jsou výsledky znát.Pleť je krásně prozářená a vypadá zdravěji.Vlasy jsou lesklé a rostou rychleji. Tak už se těším na svoje výsledky.
5
MG Avatar autora | 30.10.2022
Po stresovém období jsem začala pociťovat, že mi nadměrně padají vlasy, sáhla jsem po Vasich kapslích na vlasy, pravidelně užívám spolu d kolagenovým nápojem a po 14 dnech vidím první známky zlepšení, vlasy tolik nepadají a začínám vidět malé baby vlásky v kontuře kolem obličeje, objednama jsem si 2 balení, tedy na 80 dní a těším se na efekt. Zatím max spokojenost!
5
RB Avatar autora | 30.10.2022
Jsem spokojená. Užívám krátce ale velmi mi to pomáhá. Příště neváhá a kupují více věcí. Děkuji
5
EP Avatar autora | 30.10.2022
*****
5
Avatar autora | 24.10.2022
spokojenost rostou vlasy a výborný na plet
5
B Avatar autora | 13.10.2022
Nikdy jsem na pilulky nevěřila, ale na doporučení jsem zkusila a po měsíci jsem viděla růst první baby vlásky na místech, kde nikdy před tím nebyly. Za mě skvělé!
5
AG Avatar autora | 13.10.2022
Top produkt!
5
VP Avatar autora | 6.10.2022
Rychlé dodání Kvalitní výrobky, které opravdu fungují. Jsem stálý zákazník už několik let a jsem moc spokojená❤️
5
MP Avatar autora | 5.10.2022
S produktem jsem velmi spokojená. Měla jsem možnost už produkt vyzkoušet a výsledky mě přesvědčily o jeho účinku.
5
BZ Avatar autora | 5.10.2022
Zatím používám krátce, ale jsem spokojená. Vlasy jsou lesklejší, začínají se už projevovat i účinky na pleti.
5
TC Avatar autora | 2.10.2022
Uzívám teprve 2 týdny a zatim jsem spokojená. Už teď vidím výsledek na pleti.
5
MU Avatar autora | 30.9.2022
Jsem moc spokojená
5
DS Avatar autora | 29.9.2022
S produktem jsem spokojená.
5
VH Avatar autora | 26.9.2022
Velká spokojesnost, doporučuji.
5
NB Avatar autora | 25.9.2022
Jsem velice spokojena. Vlasy i plet jsou uzasne! Rozhodne doporucuji! Uzivam uz nekolik let pravidelne.
5
JJ Avatar autora | 25.9.2022
Dobry den, s výrobky od Vas jsem velice spokojená, vitamíny, šampon na růst vlasů, zahušťovač vlasů, to vše mi pomohlo k opětovnému nárůstu vlasů po vypadání vlasů po covidu19, takže vřele doporučuji.
5
H Avatar autora | 22.9.2022
Spokojenost s dodáním objednávky. Co se týče úžívaní, již teď vypadá moje pleť mnohem svěžejší a odpočatější. Doufám, že mi to zlepší i kvalitu vlasů.
3
KK Avatar autora | 22.9.2022
Blesku rychlé dodání. Produkt teprve testují.
5
MH Avatar autora | 19.9.2022
Naprostá spokojenost.
5
NB Avatar autora | 18.9.2022
Nejlepší na trhu ❤
5
MF Avatar autora | 18.9.2022
Naprostá spokojenost
5
MH Avatar autora | 17.9.2022
Super, jsem spokojená.
5
PK Avatar autora | 12.9.2022
Velmi spokojená
5
RD Avatar autora | 8.9.2022
jsem spokojena
5
Avatar autora | 4.9.2022
Spokojenost, používám už několik let a stále zkouším nové produkty.
5
Avatar autora | 1.9.2022
Naprostá spokojenost.
5
Avatar autora | 22.8.2022
Veniru bych neměnila. Výsledky jsou viditelné a trvalé. Užívám ji už několik let a zůstávám věrná. Uvítala bych i náhradní balení, jelikož už mám několik prázdných obalů. Tím pádem by to bylo šetrnější k přírodě díky úsporám plastů. Snad Venira zváží.
2
ŠP Avatar autora | 22.8.2022
Produkt beru 3dny, tak ještě logicky nevím ????
5
Avatar autora | 22.8.2022
Jak můžu hodnotit, když produkt beru týden. Židková
5
AB Avatar autora | 21.8.2022
5/5
5
MK Avatar autora | 20.8.2022
Super.
5
ML Avatar autora | 18.8.2022
Dobrý den, teprve beru týden. Vím od kolegyně že jsou velmi dobré .
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Kombinace 2.11.2023 10:00
Dobrý den, zajímalo by mě,zda tento produkt můžu kombinovat s produktem " vlasy,nehty,pleť - gumoví medvídci " Myšleno tak, že bych si vzala klasicky dvě tablety + 1 medvídka? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
V Avatar autora Kombinace 10.11.2023 15:19
Krásný den, Petro. Děkujeme za Váš dotaz. <3 Určitě ano, naše doplňky stravy pro vlasy, nehty a pleť jsou vyvinuty tak, aby bylo možné je mezi sebou kombinovat. :-) Anička, zákaznická podpora Venira.cz <3
J Avatar autora 6.3.2024 11:27
Dobrý den, užívám denně 2 tablety pro vlasy, nehty a pleť. Zajímá mě, zda můžu ještě přidat zvlášť magnezium a betakaroten od Veniry. Děkuji
Odpovědět
V Avatar autora VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť 6.3.2024 12:17
Krásný den, Jiřino, děkujeme za Váš dotaz. Ano, naše produkty můžete užívat současně, dle doporučeného denního dávkování. Kapsle pro vlasy, nehty a pleť 2 kapsle denně (ráno a večer), betakaroten 1 kapsle denně a magnesium 3 kapsle denně (po zvýšené fyzické či psychické aktivitě nebo před spaním). Markéta, zákaznická podpora Venira.cz
Zpět do obchodu