VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť 120 denní kúra, 240 kapslí

 3 BALENÍ ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU 

  • BESTSELLER už 6 let!
  • přírodní doplněk stravy s obsahem 100 mg hydrolyzovaného kolagenu a dalších 18 aktivních látek v denní dávce (včetně kyseliny hyaluronové a biotinu)
  • dodávají vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
  • podporují udržení normálního stavu nehtů, vlasů a kůže
  • napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • zamezují třepení a lámání nehtů 
  • eliminují drobné nedokonalosti pleti
  • bojují s nadměrným vypadáváním vlasů

 

Obsah balení: 240 kapslí, což je kúra na 120 dní

Dávkování: užívejte 2 kapsle denně (1 ráno a 1 večer)

Určení: pro ženy i muže

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: VP120K
Značka: Venira
1 899 Kč –15 % 1 614 Kč
venira kapsle pro vlasy, nehty a pleť 120 denní kúra
ZDARMAZDARMA 1 899 Kč –15 %

Váš nejoblíbenější produkt z naší nabídky obsahuje nově 19 účinných látek z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty.

Vitamíny pro podporu růstu, objemu a kvality vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou VENIRA kapsle. Úspěch našich čistě přírodních kapslí stojí na mnohaletém vývoji a kvalitě jednotlivých složek. V roce 2017, kdy jsme kapsle pro vlasy, nehty a pleť poprvé uvedli na trh, obsahovala každá denní dávka 18 synergicky působících látek. I přes toto neuvěřitelné číslo a úžasné proměny našich zákazníků jsme pokračovali ve vylepšení současné receptury a díky tomu vám můžeme představit dokonale vyváženou kombinaci 19 účinných látek v každé kapsli.


VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pro koho je tento doplněk stravy vhodný?

Tento doplněk stravy doporučujeme každému, kdo chce soustavně pracovat na zlepšení kvality a vzhledu svých vlasů, nehtů a pokožky a zároveň každému, kdo hledá účinné řešení pro své lámavé nehty, slabé a vypadávající vlasy a drobné nedokonalosti pleti. 

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou vhodné pro ženy i muže – nicméně pro ty jsme na základě tohoto bestselleru vyvinuli speciální VENIRA hair & beard booster pro muže obsahující složky, které mají vliv na hormonální aktivitu v mužském těle.

Vzhledem k tomu, že kapsle jsou přírodní a zdravotně nezávadné, mohou je užívat i ženy v období těhotenství a kojení, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Jaké problémy řeší?

Po našich kapslích na vlasy, nehty a pleť sáhněte v případě, že máte:

- slabé nehty se sklony k lámání a třepení

- jemné, lámavé nebo řídnoucí vlasy se sklonem k vypadávání

- vlasy s roztřepenými konečky, nebo poničené špatnou úpravou

- pomalu rostoucí vlasy

- ochablou pleť bez života

- drobné nedokonalosti na pleti


Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Při pravidelném užívání se dočkáte celkového zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti. Změny budou znatelné na pohled i na dotek. Můžete očekávat zřetelné zpevnění nehtů a vlasů, urychlení růstu vlasů i nehtů, viditelné zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky. 

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je nového?

- složení má 19 účinných látek v každé kapsli, místo 18ti

- velikost kapsle zůstala stejná, nemusíte se bát, že by s více látkami byla větší

- po ročním vývoji, zjištěních a zkoušení jsme upravili poměr jednotlivých látek. Snížili jsme třeba obsah pivovarských kvasnic ze 150 mg na 50 mg - často jste nám totiž psali, zda se po pivovarských kvasnicích nepřibírá (nebojte, nepřibírá). Na základě testů se ale ukázalo, že můžeme jejich obsah snížit, nahradit je jinými látkami a vyjít vám tak vstříc!

- přidali jsme novou účinnou látku Saw palmetto (Serenoa repens), která zesiluje účinky dalších složek zaměřených na podporu přirozeného růstu vlasů, eliminaci jejich nadměrného vypadávání, zlepšení pevnosti a celkového vzhledu těch stávajících

- a to nejlepší, s novým složením jsme zaznamenali vyšší efektivitu v růstu a celkové kvalitě vlasů

- denně se opět užívají 2 kapsle (1 ráno a 1 večer, těsně před jídlem) a opět je lze užívat dlouhodobě, bez pauzy

- jsou vhodné pro ženy i muže a těhotné a kojící maminky mohou kapsle užívat, opět po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem

Jaké aktivní látky kapsle obsahují?

Serenoa plazivá (Saw palmetto) – extrakt z plodu 4:1, který dokáže blokovat DHT (hormon sehrávající zásadní roli při padání vlasů). Eliminuje vypadávání vlasů a zlepšuje pevnost a celkový vzhled těch stávajících. Podporuje přirozený růst vlasů.

Kolagen – je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

MSM – organická síra přirozeně se vyskytující v těle zelených rostlin, živočichů a lidí. Jedná se o prášek téměř bez chuti, zápachu a barvy, který je klíčový pro udržení správného fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, vlasů a nehtů. 

Kyselina hyaluronová – je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

L-Cystein – neesenciální aminokyselina klíčová pro růst vlasů. Cystein ve svém složení obsahuje síru, která přispívá k udržení pevných a silných folikul. V těle se podílí mimo jiné na mnoha metabolických procesech. Dle klinických studií má přímý vliv na redukci vypadávání vlasů a podporu pevnosti vlasů.

L-Methionin – esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit samo, a tak je nezbytné ji dodávat potravou a doplňky stravy. Její nedostatek v těle se projevuje padáním vlasů, jejich nízkou kvalitou a lámáním nehtů. Může mít vliv i na hustotu vlasů.

L-tyrosin – patří mezi neesenciální aminokyseliny. Je prekurzorem takzvaných katecholaminů – adrenalinu, noradrenalinu a hlavně hormonu štěstí dopaminu, ten má zásadní vliv na naši náladu. Napomáhá tak našemu organismu lépe snášet zátěžové situace, přispívá ke zlepšení nálady a paměti.

Pivovarské kvasnice – jedná se o přírodní zdroj bílkovin a jeden z nejlepších přirozených zdrojů vitaminů skupiny B, vitaminu H a zinku, tedy látek prospěšných pro udržení normálního stavu nehtů, vlasů, vousů a pokožky.

Zinek – antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů i pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Selen – důležitý stopový prvek podílející se na udržení normálního stavu nehtů, který zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.

Měď – stopový prvek, který přispívá k tvorbě melaninu, jenž je zodpovědný za naši barvu vlasů a kůže. Pomáhá k přirozené regeneraci pokožky a k tvorbě kolagenu, který přispívá k eliminaci vzniku vrásek. Peptidy mědi navíc eliminují vypadávání vlasů, posilují vlasové folikuly i samotnou pokožku hlavy.

Retinol – vitamin A podporuje cirkulaci kyslíku v krvi a podílí se na udržení optimálního stavu pokožky.

Vitamin B6 – podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň okysličuje pokožku. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Biotin – vitamin B7 podporuje tvorbu keratinu, tedy hlavního proteinu, který dodává vlasům pevnost a pružnost. Kromě toho pomáhá udržet normální stav vlasů a kůže. 

Kyselina listová – vitamin B9 je klíčový z hlediska obnovy DNA. Zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a jejich ztenčování. 

Kyselina askorbová – vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k zachování optimální tvorby kolagenu pro normální funkci kůže.

Kyselina pantotenová – Vitamin B5 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Extrakt z natě přesličky rolní – obsahuje kyselinu křemičitou jejíž soli jsou klíčovými stavebními kameny pojivových tkání (např. kostí, vazů, chrupavek, nehtů, vlasů). Jejich nedostatek může vést k vyšší lámavosti nehtů, vypadávání vlasů nebo svědění kůže. 

Extrakt z listů kopřivy dvoudomé – Listy kopřivy  jsou bohaté na chlorofyl, vitamin C a minerální látky. Obsahují i kyselinu křemičitou, která prospívá vlasům a nehtům.

Jak se tento doplněk stravy užívá?

Užívejte 2 kapsle denně – jednu užijte hned ráno a druhou večer. 

Kapsle užívejte buď před jídlem, v jeho průběhu, nebo po dojedení. Díky tomu nastartujete své trávení, a tím i vstřebatelnost všech aktivních látek. Ze stejného důvodu dodržujte mezi užitím jednotlivých kapslí časový rozestup alespoň pět hodin.

Balení obsahuje 240 kapslí, což při dodržení doporučeného denního dávkování odpovídá kúře na 120 dní. Pauza mezi jednotlivými baleními není nutná, takže po dobrání můžete rovnou přejít na další. Pravidelné a dlouhodobější užívání zlepšuje celkový efekt.


S čím kombinovat?

V naší nabídce najdete další doplňky stravy, které vzájemně podporují svůj účinek. VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť proto doporučujeme kombinovat s VENIRA gumovými medvídky pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kolagenem ve formě srdíček a kolagenovými drinky. 


Upozornění: Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem, či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Skladování: Uchovávejte v suchu a mimo sluneční záření při teplotě 25 °C. Chraňte před malými dětmi.

Vyrobeno v ČR.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
188x
4
5x
3
4x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
4
JB Avatar autora | 17.5.2024
Začala jsem brát třetí balení, vlasy padají dál, zkusila jsem ještě jednou další balení třeba to chce delší dobu. Jinak chválím dobrou komunikaci, rychlé dodání a dáreček k tomu.
5
MZ Avatar autora | 13.5.2024
Kupuji dlouhodobě, kvalita vlasů se zlepšila.
5
BD Avatar autora | 12.5.2024
Kupuju pravidelne, rostou potom vlasy a zlepsil se mi i stav kolen.
5
BF Avatar autora | 12.5.2024
Spokojenost
5
LA Avatar autora | 12.5.2024
Jsem spokojená.Funguje to kapsle i medvidci.Kvalita vlasů i nehtů je super.
5
DP Avatar autora | 10.5.2024
Rychlé dodání, spokojenost.
5
BC Avatar autora | 21.4.2024
Jsem velice spokojená. Není to moje první balení a rozhodne není ani poslední 👍 Vlásky po něm krásně rostou. Navíc jsem využila slevové akce s dárkem zdarma .
5
TS Avatar autora | 19.4.2024
Měla jsem možnost vyzkoušet pár kapslí přes vlastním nákupem. Během cca 2 týdnů začaly vlasy opravdu hustě růst. Výsledek byl prokazatelně pozorovatelný. Takže jsem neměla důvod účinkům nevěřit a využila jsem lákavé slevové akce na velke balení a jako dárek jsem obdržela bělící pudr na zuby, což je za mne opravdu top výrobek pro citlivé zuby. Perfektně vybělí hned po prvním použití a další dny se výsledek jen násobí.
5
IM Avatar autora | 18.4.2024
Spokojenost. Výrobek omezil vypadávání vlasů a zlepšil jejich kvalitu.
5
Avatar autora | 14.4.2024
Kupuji opakovaně, co se týče složení účinných látek patří mezi nejlepší.
5
DC Avatar autora | 7.4.2024
Skvělý produkt, zastavil vypadávání vlasů
5
B Avatar autora | 28.3.2024
Kapsle vlasy, nehty, pleť. Jsem kupovala už po několikáté. S produktem jsem velmi spokojená hlavně co se týká vlasů. Nehty taky super. Zároveň používal i kolagen je to moje denní rutina.
5
LG Avatar autora | 27.3.2024
Spokojnost
5
JS Avatar autora | 27.3.2024
Velmi, super
5
LK Avatar autora | 24.3.2024
Supeer
5
PN Avatar autora | 18.3.2024
Dobrý den, užívám již opakovaně a naprostá spokojenost :)
5
DS Avatar autora | 16.3.2024
Dobrý den, děkuji za bezvadné doručení zásilky. Produkty jejich účinky ještě nemohu ohodnotit , protože je to zatím krátká doba doufám že nějaké zlepšení zaznamenám ,ale tak za měsíc až dva .Užívání je příjemné žádný problém srdíčka jsou dokonce chutná. Ještě jednou děkuji. Slípková Dana
5
Avatar autora | 15.3.2024
Koupila jsem kůru na tři měsíce-potěšily mne gumíci jako dárek k nákupu Šampón s mangem je luxusní🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Koupím určitě zase🍀
5
ES Avatar autora | 6.3.2024
Vlasy padaji mene. Zato nehty rostou jako o zavod a jsou o hodne tvrdsi. Beru teprve mesic.
5
LK Avatar autora | 29.2.2024
Uplne nejviiiiiic.... tesim se az budu mit zas krasne vlasky... jiz mam zkusenosti... zkousela sem snad uplne vsechny vitaminy ale tohle je topka.... doporuceno vsem kamoskam a rodine a vsichni objednavaji zas a zas. Dekuji za Vas.... ❤️❤️❤️
5
MH Avatar autora | 29.2.2024
Velká spokojenost. Objednávám pravidelně
5
PC Avatar autora | 29.2.2024
Perfektní. Objednávám opakovaně.
5
ŠH Avatar autora | 25.2.2024
Maximálně
5
PB Avatar autora | 23.2.2024
Super vlasy padají méně.
3
PM Avatar autora | 22.2.2024
Začala jsem brát treti balení (po 80 tbl.) a zatím žádný výsledek, vlasy padají dál. Takže uvidíme, možná to chce více času...
5
AG Avatar autora | 22.2.2024
Veniru beru dlouho, jsem s ní velice spokojená!! Prášky mi zachránily vlasy 😍doporučuji je všem v mém okolí
4
MK Avatar autora | 18.2.2024
Těžko se mi hodnotí, beru zatím pár dní, takže výsledky ještě nejsou vidět.
5
M Avatar autora | 14.2.2024
Kupuji opakovaně, jsem spokojená. Produkt opravdu pomáhá 👍
5
MS Avatar autora | 14.2.2024
Supr
3
PN Avatar autora | 9.2.2024
Užívám krátce, zatím nemohu hodnotit. Ale v minulosti spokojenost
5
J Avatar autora | 8.2.2024
Kapsle jsem nakoupila již v minulosti a každý rok se k nim ráda vracím. Kupuji si 120 denní kuru, což je dostačující, aby se mi vlasy upravily. Jsou lesklejší, zdravější, silnější a rychleji rostou 😉 Výsledek je viditelný již po pár týdnech užívání. Určitě doporučuji ❤️
5
MC Avatar autora | 4.2.2024
Jsem spokojena Dekuji za výrobek
5
OA Avatar autora | 2.2.2024
S dcerami jsme s vašimi produkty moc spokojeny, nemůžeme si je vynachválit.
5
MG Avatar autora | 2.2.2024
Doručení bylo až neuvěřitelně rychlé. Je mi přes šedesát, takže Veniru používám pravidelně, abych si udržela dobrý stav vlasů. Loni mi po operaci ze stresu hodně vlasů vypadalo a díky Veniře mi znovu ve velkém množství dorůstají. Výrobek jednoznačně doporučuji.
5
JB Avatar autora | 28.1.2024
Vyřízení objednávky a doručení velice rychlé, to zaslouží pochvalu. Kapsle používám jen krátce, očekávám zpevnění nehtů - připadá mi, že už nejsou tak křehké. Očekávám a pevně doufám ve zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky, ale to bude chtít určitě více času. Vlasy naštěstí řešit nemusím.
5
AC Avatar autora | 27.1.2024
Ano, jsme spokojeni...
5
LK Avatar autora | 26.1.2024
S kapslemi je dcera velmi spokojená. Moc si všechny produkty chválí.
3
JK Avatar autora | 19.1.2024
Při pravidelném užívání opravdu funguje na omezení padání vlasů, nehty se mi lámou stále. Na vlasy za mne je účinek dohledatelný.
5
L Avatar autora | 18.1.2024
Pravidelně jsme doplněk začali doma užívat a sledujeme pozitivní dopad na vlasy i nehty. Jsme spokojení.
5
ZH Avatar autora | 18.1.2024
Beru už několik let a jsem spokojená. Vlasy jsou s Venirou zdravější a úžasně lesklé. Méně padají a opravdu rychleji rostou. V porovnání s ostatními značkami má Venira nejvíce bylin, vitamínů atd. a cenách vzhledem k dávkování vychází také nejlépe.
5
PV Avatar autora | 18.1.2024
Za mě nejlepší vitanímy na vlasy, pleť. Vitamíny užívám delší dobu a vidím na kvalitě vlasů, že fungují. Nosím také umělé řasy a slečna lash stylistka vždy chválí hustotou mých přírodních řas.
5
MZ Avatar autora | 17.1.2024
*****
5
JS Avatar autora | 13.1.2024
Super
5
AC Avatar autora | 12.1.2024
Kapsle kupuji opakovaně mamince. Je velmi spokojená. Má pevnější vlasy i nehty a vlasy nepadají.
5
OA Avatar autora | 11.1.2024
Produkt používáme už dva měsíce. Není úplně ještě vidět markantní rozdíl,nicméně výrobek mi vyhovuje
5
PT Avatar autora | 7.1.2024
Používám teprve chvíli,tak nemohu posoudit
5
PB Avatar autora | 31.12.2023
S produktem jsem velmi spokojena. Užívám již několik let a nyní ho začala užívat i dcera.
5
DD Avatar autora | 22.12.2023
S produktem jsem velmi spokojena, opět budu objednávat
5
JM Avatar autora | 18.12.2023
Manželka ho kupuje pravidelně a nemůže si vynachválit.
5
NS Avatar autora | 11.12.2023
Tyto kapsle kupuji již po několikáté. Vlasy jsou krásnější a hlavně více rostou i podrůstají nové.
5
JJ Avatar autora | 11.12.2023
Objednávám kapsle na vlasy opakovaně
5
JK Avatar autora | 10.12.2023
Dárek pro dceru, používá dlouhodobě.
5
MB Avatar autora | 5.12.2023
Dárek pro dcery, užívají dlouhodobě a jsou spokojené.
5
JM Avatar autora | 2.12.2023
Dárek pro manželku, používá výrobek dlouhodobě a je moc spokojená.
5
LV Avatar autora | 22.11.2023
Nevím je to dárek k vánocům.
5
AK Avatar autora | 10.11.2023
Oopakovaná koupě a spokojenost
5
JK Avatar autora | 10.11.2023
Opakovaně spokojena
5
ŠJ Avatar autora | 9.11.2023
Super produk, kupuji pravidelně.
5
MU Avatar autora | 5.11.2023
Zatím nedokážu posoudit,užívám teprve pár dní
5
JK Avatar autora | 4.11.2023
Super
4
AD Avatar autora | 3.11.2023
kupuji už po 3, mám pocit že fakt pomáhají:)💖
5
DT Avatar autora | 3.11.2023
Velká spokojenost a hlavně to funguje 👍🙏
5
MN Avatar autora | 31.10.2023
kupuji často,dobry vyrobek
5
JS Avatar autora | 30.10.2023
Dobrý den. Kapsle užívám pravidelně jakož i další člen rodiny. Výsledky jsou vynikající hlavně u vlasů a nehtů. Určitě budu objednávat další
5
TK Avatar autora | 30.10.2023
Užívám už měsíc a vidím, že se mi vlasy zpevnily a začínají růst i malé vlásky tam, kde mi chyběly. Dlouhodobě jsem bojovala s vypadáváním vlasů a tohle mi neskutečně pomohlo! Používám nadále
5
JP Avatar autora | 30.10.2023
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou perfektní. Užívám je pravidelně a výrazně se mi zlepšila kvalita vlasů. Vlasy mi začaly podrůstat a kladně to ohodnotila i moje kadeřnice.
5
NP Avatar autora | 30.10.2023
Produkt mi doporučila kamarádka a jsem velmi spokojená. Kapsle na vlasy používám již čtvrtý měsíc a jejich účinek jde velmi znát. Přestaly mi vypadává vlasy a mám spoustu nových podrůstků
5
Avatar autora | 28.10.2023
To nej co jsem vyzkoušela na vlasy a nehty.Užívám pravidelně už rok a maximální spokojenost.
5
LV Avatar autora | 28.10.2023
nemůžu hodnotit, přípravek užívám teprve 5 dní
5
MP Avatar autora | 28.10.2023
Nejlepší doplněk na vlasy 👍
5
JN Avatar autora | 22.10.2023
Vyřízení objednávky a doručení OK. Kapsle používám jen krátce, doufám, že za pár týdnů mi k hodnocení nebudou stačit hvězdičky:-)
5
LP Avatar autora | 21.10.2023
Kapsle, které opravdu pomáhají. Rychlá doprava. Jsem velmi spokojená. Děkuji
5
PM Avatar autora | 16.10.2023
Rychlé dodání Objednala jsem již podruhé stejný produkt, protože na vlasy je TOP!!! Vřele doporučuji všem, kterým vlasy padají a chtějí hustší hřívu🙂 Zkoušela jsem i jiné výrobky ale tento se osvědčil hned po měsíci užívání.
5
IG Avatar autora | 16.10.2023
Uvidíme, zatím pouze krátké užívání :) ostatní produkty se zdají také být ok. Uvidíme výsledek.
5
IH Avatar autora | 15.10.2023
Užívám teprve krátkou dobu, ale zdá se mi, že se mi trošičku zpevnily nehty, které se mi stále lámaly a třepily. Co se týká vlasů, ještě žádnou změnu nepozoruji, asi to bude chtít delší čas. Kvůli dlouhodobé hormonální nerovnováze mi dost vypadávají. Jsem zvědavá, jestli mi to pomůže. Pleť je zatím také beze změny, ale je to příliš krátká doba na zhodnocení. 🙂
5
Avatar autora | 9.10.2023
skvely produkt, vlasy, nehty i plet jsou po nem opravdu pevnejsi, hustejsi. Nejvetsi zmenu ale vidim na pleti, kdy mi skoro zmizelo akne.
5
Avatar autora | 6.10.2023
malo času na komentář
5
ŽM Avatar autora | 2.10.2023
Není co vytknout, užívám opakovaně a jsem vážně spokojená ;-)
5
RJ Avatar autora | 28.9.2023
Produkt používám opakovaně, jsem s nim hodně spokojena a mohu doporučit všem, kdo chce mít krásné zdravé vlasy a pleť.
5
HB Avatar autora | 21.9.2023
Zatím spokojenost. Ještě produkt nepoužívám dlouhodobě. Předpokládá, že na kvalitě vlasů se účinky projeví min za 3-4 měsíce.
5
MZ Avatar autora | 16.9.2023
Používám dlouhodobě, jsem spokojená.
5
ZV Avatar autora | 9.9.2023
Beru kratce
3
MS Avatar autora | 29.8.2023
Tento produkt již užívám cca 1 a 1/2 roku spolu s vašim šampionem proti vypadávání vlasů. Působení na nehty i pleť pociťuji pozitivně, ale vlasy mně vypadávají stále stejně silně. Tentokrát jsem zkusila přípravek bez obohacení astraxantinem. Jestli nedojde k nějaké lepší reakci na moje vlasy.
5
LK Avatar autora | 22.8.2023
Nakoupila jsem poprve a dala na recenzí... chvala a 5 hvězd me přesvědčili. Mela jsem i jine probukty a take za 5 *. Dekuji
5
J Avatar autora | 21.8.2023
Nakoupila jsem teď podruhé. Myslím, že produkty vlasy, nehty, pleť zabírají. Děkuji.
5
DN Avatar autora | 21.8.2023
Super produkty :)
5
JL Avatar autora | 21.8.2023
Spokojeni. Kupujeme opakovaně.
5
AP Avatar autora | 20.8.2023
Rychle dodání, krásně zabalené. Zatím nemohu hodnotit beru 1 týden dle recenzích určitě kvalitní. Už se těším na další objednávku.
5
EP Avatar autora | 20.8.2023
Nejprve jsem objednala pouze měsíční kúru. Po vyzkoušení jsem objednala hned celou tříměsíční, zlepšení je opravdu vidět. Mohu jen doporučit.
5
ID Avatar autora | 19.8.2023
Užívám teprve krátce, zatím nemohu ohodnotit, ale Venira je celkově značkou kvality
5
G Avatar autora | 19.8.2023
Vlasy přestaly tolik vypadávat, již po prvním balení. Spokojenost.
5
AN Avatar autora | 18.8.2023
Super složení kapslí na vlasy, nehty a pleť. Vlasy opravdu méně padají a pleť je po měsíci používání krásnější.
5
KS Avatar autora | 17.8.2023
Beru už přes rok a spokojenost :-) vyzkoušela jsem už mnoho přípravků a Venira je bezkonkurenční :-)
5
KP Avatar autora | 10.8.2023
Zatím kapsle užívám krátce. Co se týče objednávky a dodání - vše proběhlo v pořádku.
5
MS Avatar autora | 7.8.2023
Jsem velmi spokojená,vlasy se mě i mé dceři zlepšily kvalitou a zhoustly.No a určitě rychleji rostou.
5
MK Avatar autora | 7.8.2023
Vlasy mi přestaly vypadávat a jsou kvalitnější, objednávám již podruhé :).
5
BC Avatar autora | 5.8.2023
S kaplemi jsem velmi spokojena, vlásky mi vždy rychleji rostou a začnou mi růst i baby vlásky. Velký rozdíl vidím i pevnosti nehtů. Nehty mám potom krásné dlouhé a pevné 🙂
5
MS Avatar autora | 4.8.2023
Velmi spokojená 🤩
5
MF Avatar autora | 3.8.2023
Jsem nadmíru spokojena….užívám již delší dobu a výsledky jsou znát….doporučila mi to moje kadernice a ji zase její zákaznice a k tomu používám na její radu kofeinovy šampion Alpecin…
5
SO Avatar autora | 3.8.2023
S dlouhodobým užíváním nemám prozatím zkušenost - na doporučení jsem vyzkoušela poprvé. Objednání, komunikace, rychlé dodání - vše v pohodě :-)
5
IH Avatar autora | 31.7.2023
Velmi spokojeni.Kupujeme opakovaně.
5
JD Avatar autora | 28.7.2023
Velice
5
ŠR Avatar autora | 25.7.2023
K produktům se vracím již rok. Vždy mi pomohly s kvalitou vlasů. Jsem velmi spokojena
5
RV Avatar autora | 1.7.2023
Zatím jej uzivam velmi krátce, ale objednávka a dodání bylo rychlé.
5
MK Avatar autora | 28.6.2023
Tyto kapsle jsem objednala již dříve a několikrát,vždy jsem byla velmi spokojená.Potom jsem si udělala delší pauzu a soustředila jsem se na kolagenové produkty.Zhoršila se mně kvalita vlasů a proto jsem se k Veniře vrátila.
5
BR Avatar autora | 28.6.2023
Jsem velmi spokojena. Objednala jsem po delší době, ale již poněkolikáté.
5
IB Avatar autora | 16.6.2023
Tyto vitamíny používám už dva roky a vlasy přestaly padat. Dokonce mé jemné vlasy jsou i pevnĕjší a lesklejší. Objednávám je i dceři, která žije ve Švýcarsku a velice si je také chválí. Dobře se polykají a jsou krásnĕ zabalené.
5
Avatar autora | 11.6.2023
Kapsle kupuji již x roků. Jsem velmi spokojená. Opravdu fungují! Vlasy rostou o sto šest a zvláště teď po porodu mi tablety pomohly ustálit vypadávání vlasů. Nyní mám na hlavě malé anténky z nových vlásků :)
1
AJ Avatar autora | 7.6.2023
Produkt je krásně zabalen. Působí kvalitně a luxusním dojmem. Tobolka jde pohodlně polknout. Užívání jsem však musela přerušit, jelikož se mi po týdnu od počátku braní doplňku začaly tvořil kožní vyrážky a podkožní pupínky v oblasti obličeje a zátylkové vlasové části. Po přerušení užívání se pleť vrátila do předchozího stavu bez pupínků.
5
JP Avatar autora | 29.5.2023
Skvělý výrobek, zlepšení je viditelné už po dvou týdnech užívání. Určitě budu kupovat znovu.
5
PZ Avatar autora | 25.5.2023
Moc, opakovaně nakupuji
5
Avatar autora | 25.5.2023
Perfektní, objevují se nové vlásky...
5
KD Avatar autora | 21.5.2023
Jsem naprosto spokojena :)
5
JP Avatar autora | 20.5.2023
Jsem velice spokojená, po dlouhé nemoci opět mohu používat a vlasy rychle rostou 😉
5
HS Avatar autora | 29.4.2023
Spokojenost👍
5
MK Avatar autora | 28.4.2023
S produktem jsem velmi spokojená.
5
MP Avatar autora | 27.4.2023
Naprostá spokojenost.
5
JP Avatar autora | 25.4.2023
Rychlé dodání a naprostá spokojenost sproduktem
5
H Avatar autora | 21.4.2023
Kupuju opakovaně kapse Vlasy, nehty, pleť. Vlasy jednoznačně lepší, nelámou se s mi vydrží déle bez mytí, klidně 4 dny (dříve co 2 dny), nehty jsou pevnější, rychleji rostou a pleť taky moc fajn.
5
MK Avatar autora | 21.4.2023
Veniru pouzivam uz vice jak rok a me vlasy se vyrazne zlepsily! Doporucuji vsem!
5
BO Avatar autora | 17.4.2023
Naprostá spokojenost. Používám už přes rok a na vláskách to jde poznat, jsou pevnější a zdravější.
5
JP Avatar autora | 14.4.2023
Určitě obchod i zboží doporučuji.Přítelkyně spokojená.
5
IA Avatar autora | 14.4.2023
Nemohu hodnotit, měla jsem jej jako dárek.
5
AP Avatar autora | 13.4.2023
Všechny objednané výrobky jsou skvělé :) Používáme je s dcerou delší dobu a vůbec nelitujeme investice, kterou jsme do přípravků daly, výsledky jsou viditelné. Firmu s těmito přípravky bych doporučila všem.
5
LD Avatar autora | 11.4.2023
Naprostá spokojenost. Po měsíci užívání jsou vidět výsledky - vlasy hezky rostou.
5
JF Avatar autora | 4.4.2023
Vše O.K.
4
V Avatar autora | 30.3.2023
Největší změnu jsem pocítila na nehtech. Rychle rostou a jsou o dost pevnější. Na vlasech ještě moc rozdíl nevidím, ale doufám že brzy přijde, jsem na začátku 3. měsíce užívání tablet.
5
PK Avatar autora | 28.3.2023
Veniru používám od ledna. Změnu jsem poznala na nehtech, které rostou rychleji a jsou lepší kvalitou. A na vlasech zatím tak velký rozdíl není, jen jsou více jemnější a lesklejší. Určitě objednám další balení, ať mám pořádné porovnání.
5
NV Avatar autora | 27.3.2023
Začínám již druhou kúru a nejrychlejší efekt jsem pocítila na nehtech,jak jejich kvalitě tak jejich barvě.Na vlasech se efekt projevil také,ale chtělo to troschu delsi čas.Pokud jste na vážkách nad pořízením,jenom doporučuji.
4
LK Avatar autora | 26.3.2023
Užívám krátce, proto ještě nemohu hodnotit zlepšení.
5
BS Avatar autora | 25.3.2023
Spokojenost velka narostly mi nehty a to sem s tim ze nerostou bojovala nekolik let
5
ZS Avatar autora | 23.3.2023
Ano jsem. Kupuji již několik let i pro dceru a maminku
5
MM Avatar autora | 20.3.2023
Produkt ještě není využíván, ale dodání a komunikace k naprosté spokojenosti.
5
VB Avatar autora | 19.3.2023
Jsem velmi spokojená
5
JM Avatar autora | 19.3.2023
Objednala jsem potřetí 120 denní kúru, vlasy mi už přestaly padat, jejich kvalita se zlepšila. S produktem jsem moc spokojená, objednávka je vždy obratem vyřízena, balíček přijde dobře zabalený.
5
KR Avatar autora | 19.3.2023
Zatím nemohu hodnotit, čekám na reakci, užívám týden, tak sem zvědavá 😊
5
V Avatar autora | 18.3.2023
*****
5
TV Avatar autora | 16.3.2023
Jsem naprosto spokojená už objednávám podruhé.
5
M Avatar autora | 14.3.2023
Produkt používám rok, měla jsem řídké, slabé vlasy a hrozně mi padaly. Teď mám po celé hlavě několik nových vlasů a zarůstají mi místa, která jsem měla téměř "holá" a vlasy mi přestaly padat. Už jsem objednala další balení!
5
PL Avatar autora | 9.3.2023
Pri kojeni mi padaly vlasy po chomacich, po 3 tydnech pouzivani Veniry se to zastavilo a vlasy zacaly zhusta podrustat.
5
SH Avatar autora | 4.3.2023
Používám produkt krátce, ale vlasy se zdají být už silnější.
5
JR Avatar autora | 27.2.2023
Používám zatím jen chvíli, takze nemohu posoudit výsledek.
5
HG Avatar autora | 24.2.2023
Užívala jsem již v minulosti a opět jsem se ke kapslím vrátila. Po měsíci zase vlasy dorůstají.
5
AN Avatar autora | 24.2.2023
Užívám krátce, ale zdá se mi, že vlasy vypadávají méně než dřív.
5
JJ Avatar autora | 21.2.2023
Jsem naprosto spokojená, přestaly mi padat vlasy. Je mi 56 let a mám jemné vlasy, proto bylo pro mě důležité, zastavit to vypadávání.
5
HK Avatar autora | 20.2.2023
Užívám jen krátce, ale už se mi zdá, že mi vlasy moc napadají.
5
JK Avatar autora | 16.2.2023
Zatím nemám vyzkoušeno-
5
BS Avatar autora | 16.2.2023
Velmi..produkt pouzivam jiz nekolik let..problemy s alopecii myslim ze jsem zachranila pomoci vitaminu dalsi cast mych oslabenych vlasu Doporucuji vsem ...co nekdo resi vlasovy problem
5
JN Avatar autora | 16.2.2023
*****
5
ID Avatar autora | 14.2.2023
Objednávám mamce už 3. rokem, od cca 4. měsíce užívání si začala všímat menšího vypadávání vlasů a naopak jí začaly růst podrosty, které nikdy dřív neměla. Nyní má viditelně větší objem vlasů a žádné výkyvy jako "jarní padání" apod. Zkoušela dříve dlouhodobě i dvoje jiné vitamíny, ale efekt žádný. Takže rozhodně může porovnávat a hodnotit.
5
IG Avatar autora | 30.1.2023
Jsem spokojená, proto jse si ho objednala již po nekolikáté.
5
ŠR Avatar autora | 30.1.2023
Objednávám po roce. Minuly rok jsem byla s Venirou velmi spokojena. I má kadeřnice si všimla změny kvality vlasů.
5
JR Avatar autora | 23.1.2023
Jeden z nejlepších produktů na trhu. Vypadávání vlasů se zastaví a po měsíci jsou viditelné nové přírůstky vlasů.
5
HS Avatar autora | 22.1.2023
*****
5
Avatar autora | 22.1.2023
Zatím nevím beru pár dní
5
RK Avatar autora | 22.1.2023
S Venirou jsem moc spokojena. Používá ji můj syn na akné a po měsíci užívání už je pleť o dost lepší.
5
R Avatar autora | 21.1.2023
Vynikajicí produkt. Manželka je velmi spokojená. Vlasy prakticky nepadají a jsou kvalitnější.
5
MZ Avatar autora | 19.1.2023
Veniru používám dlouhodobě. Jsem spokojená.
5
MM Avatar autora | 19.1.2023
Veniru beru již několik let. Velká spokojenost. Doporučuji
5
IH Avatar autora | 12.1.2023
Zatím nevím, třiměsíční kůru jsem začala před pár dny.
5
MJ Avatar autora | 10.1.2023
Velká spokojenost nakupuji již poněkolikáte díky moc Markéta
5
KS Avatar autora | 8.1.2023
Zatím,beru jen týden,ale vlasy jsou jemnější a hladší
5
MP Avatar autora | 6.1.2023
Venira kapsle vlasy, nehty, pleť užívám pravidelně již rok. Po vypadání vlasů ve velkém množství jsem začla užívat Veniru a padání se zastavilo, vlasy dorostly do původní hustoty, již se neopakuje vypadávání v období jara a podzimu. Určitě budu kupovat dále.
5
KZ Avatar autora | 22.12.2022
Spokojenost
5
PT Avatar autora | 8.12.2022
Kupuji pravidelně, velká spokojenost
5
EK Avatar autora | 8.12.2022
Kupuji pravidelne a jsem nadmiru spokojena
5
P Avatar autora | 7.12.2022
rychlost vybaveni objednavky, kvalitne zabaleny, skvela chut kolagenoveho drinku
5
P Avatar autora | 5.12.2022
Je skvělý.
5
JP Avatar autora | 2.12.2022
Přípravek užívám již 1 rok a jsem s ním spokojená.
5
Avatar autora | 1.12.2022
rychlost dodání, spokojenost s vitamíny
5
M Avatar autora | 30.11.2022
Užívám měsíc a musím říct, že vlasy začaly méně padat. A začínají mi podrůstat nové :)
5
SH Avatar autora | 28.11.2022
Za mě nejlepší tablety na českém trhu. Vyzkoušela jsem již od více výrobců. ale tyhle mi vyhovují nejvíce. Nakoupila jsem už vícekrát. Vlasy přestaly padat, narostla mi spousta nových vlásků a kvalita vlasů se také hodně zlepšila. Společně s kolagenovým drinkem nejlepší kombinace, doporučuji!
5
SK Avatar autora | 27.11.2022
Nejlepší produkt, který proti padání vlasů účinkuje. Po silné infekci organismu mi začaly hustě padat vlasy. Kapsle mi byly doporučeny kamarádkou, které dnes děkuji, jinak bych na hlavě už neměla ani vlas. ???? Užívám kapsle 3 měsíce a vlasy po dvou měsících přestaly padat a podrůstají. Kapsle obsahují všechny vitamíny, které mi doktor předepsal. Objednávám další balení. Za mě naprostý TOP produkt.
5
L Avatar autora | 26.11.2022
Obchod perfektní, domluva skvělá, zboží zabaleno na jedničku. Kvalitu výrobku zatím nemohu hodnotit, užívám chvíli a poprvé
5
LA Avatar autora | 24.11.2022
Perfektní výrobek. Na 100% pomůže zlepšit kvalitu vlasů. Veniru používám půl roku a spokojenost největší.
5
BM Avatar autora | 20.11.2022
Nemohu hodnotit, kupovala jsem jako dárek na Vánoce, ale doručení rychle a krásný dáreček k tomu
5
BT Avatar autora | 8.11.2022
Bylo pro manželku a prý je spokojená.
5
PP Avatar autora | 3.11.2022
Ztím nemohu honotit produkt, byl mi doporučen mou kaděřnicí na růst vlasů. Užívám teprve pár dní. Ale rychlé dodání + dárek:)Mohu ohodnotit tak za měsíc.
5
JJ Avatar autora | 3.11.2022
+rychlé doručení +dárek k objednávce +zlepšil se mi růst a kvalita vlasů :)
5
MZ Avatar autora | 31.10.2022
Super po dlouhé době jsem se opět vrátila k venire.
5
Avatar autora | 29.10.2022
Já i moje dcery jsme na doporučení známé začaly používat přípravky na vlasy od vás. Všechny 3 máme totiž stejně problematické vlasy a jedině Venira nám pomáhá. A tak mám pro všechny neustále připravené balíčky. Teď už budu brzy zase objednávat dárky k Vánocům, Navíc mi přibyla ještě 16letá vnučka, která po operaci letos přišla o dlouhé vlasy a oblíbila si medvídky od vás, které jsem ji již patery od vás darovala. Je to pro mne dost finančně náročné ,jsem důchodkyně, ale jsem šťastná, že ode mne mají skutečně to, po čem touží. Díky všem slevám, které od vás využívám, to ale zvládám. Děkuji Vám a jsem nadále Vaše spokojená Vlasta Šimková
5
KV Avatar autora | 13.10.2022
Skvělé složení, efekt na vlasech je již vidět. Zakoupila jsem další balení a k tomu i šampon, kondicionér a sérum. Vynikající.
5
E Avatar autora | 11.10.2022
Čekala jsem s psaním hodnocení až po vyzkoušení kapslí. Dobrala jsem teď první 40denní kúru a opravdu musím napsat, že jsem velice spokojená. Stresovalo mě mytí vlasů, protože mi vždy spousta zůstala v rukách a hlavně vlasy byly strašlivé kvality - suché až drsné, bez lesku, strašlivě se zacuchávaly, takže při česání mi jich ještě spousta zůstala v kartáči. Usoudila jsem, že je to asi věkem. Teď je to paráda, mytí vlasů pohoda, samozřejmě nějaké vlasy mi stále vypadávají, ale proti padání před kúrou se to vůbec nedá srovnat. Pokračuji dál ...
5
Avatar autora | 2.10.2022
5 hvězdiček
5
EO Avatar autora | 30.9.2022
Produkt jsem koupila dceři, která vyzkoušela různé doplňky stravy ,ale pouze u tohoto výrobku je vidět zlepšení.
5
MZ Avatar autora | 22.9.2022
Užívám již delší dobu a velká spokojenost
5
PL Avatar autora | 22.9.2022
Funkčnost zatím nemohu posoudit, rychlé dodání!
5
LK Avatar autora | 19.9.2022
Super ❤️spokojenost
5
AO Avatar autora | 12.9.2022
Jsem velmi spokojená, beru už několik let ????
5
NK Avatar autora | 10.9.2022
Na 100% spokojenost . Opakovaně kupuji vitaminy na vlasy .
5
AH Avatar autora | 9.9.2022
produkt beru teprve týden, zatím nemohu posoudit účinky, jinak rychlé jednání, dodání, vyhovuje mě přírodní složení
5
JG Avatar autora | 8.9.2022
Produkt mám doma zatím pár dní, nemohu posoudit.
5
EB Avatar autora | 4.9.2022
Spokojenost.
5
DK Avatar autora | 22.8.2022
Super produkt, velká spokojenost, kupuji opakovaně. Doporučuji.
5
PV Avatar autora | 21.8.2022
Skvělý produkt, nakupuji opakovaně, opravdu jsem poznala na vlasech změnu k lepšímu. Doporučuji.
5
Avatar autora | 21.8.2022
S kapslemi Venira jsme velice spokojeni. Už jsme je několikrát vyzkoušeli a skutečně fungují. Skvělý výrobek.
5
AM Avatar autora | 19.8.2022
Velká spokojenost.
5
VD Avatar autora | 18.8.2022
Spokojenost
Nevyplňujte toto pole:
MF Avatar autora Venira kapsle vlasy nehty pleť 1.12.2023 11:28
Doporučila mi to moje kadernice a jsem spokojena…vlasy se mi hodně zlepšily …
Odpovědět
Zpět do obchodu