Neohodnoceno

VENIRA sérum pro podporu růstu řas a obočí 5 ml

 NOVINKA 

Prvotřídní sérum, které jsme speciálně vyvinuli tak, aby účinně a viditelně přispělo k prodloužení a zhuštění řas a také růstu obočí. V jeho složení najdete třeba skvělou patentovanou složku zvanou AnaGain™️ v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, ricinovým a Inca Inchi olejem. Ty společně s přírodním vitaminem E efektivně podpoří tvorbu skutečných řas, eliminují jejich vypadávání a navíc i hloubkově posílí jejich oslabené folikuly. První viditelné výsledky se dostaví již po 7-10 dnech.

Objem: 5 ml

Můžeme doručit do:
19.10.2021
Skladem
Kód: 22059090032239
Značka: Venira
2 199 Kč
Kategorie: Séra

Dokonalé sérum s inovativní recepturou pro podporu růstu řas a obočí s prvními viditelnými výsledky již po 7-10 dnech!

Sérum s obsahem patentované složky AnaGain™️, kyseliny hyaluronové, ricinového a Inca Inchi oleje a také vitaminu E dokáže ve své vyvážené kombinaci o řasy a obočí nádherně pečovat, regenerovat je a účinně posilovat po celé jejich délce od kořínků až ke konečkům.


Proč nám vypadávají a řídnou řasy?

Je to skoro stejné jako s tím, proč nám vypadávají vlasy. I s vypadáváním řas se jedná o naprosto přirozený proces, kdy řasa prostě po nějakém čase vypadne a místo ní většinou vyroste nová. Říká se, že denně člověku vypadne zhruba 2 až 5 řas, a to je pořád ještě považováno za normální.

Existuje ale mnoho faktorů, kvůli kterým může řas vypadávat denně klidně i mnohem víc. Některé z těchto faktorů můžeme navíc ovlivnit i my sami! Jako už tomu tak bývá i u jiných problémů, tak i za nadměrným vypadáváním řas často stojí právě stres. Do něho je zakomponováno nejen emocionální vypětí a tedy i nižší přísun vitamínů, ale také časté tření očí a obličeje.

Dalším důležitým faktorem je nadměrné zatěžování našich řas, což se děje třeba při jejich umělém prodlužování nebo malování řasenkou. To opravdu velmi přetěžuje jejich folikuly a řasy se pak stávají oslabené a ztenčené. V tuto chvíli je důležité naše řasy pořádně vyživovat a náležité regenerovat.

Jak se tomu dá zabránit?

- Vyváženou stravou a zdravým životním stylem

- Kvalitní odličovací kosmetikou

- Správnou technikou  odličování

- Kvalitním vyživujícím a regeneračním sérem


Vyzkoušejte Venira sérum pro podporu růstu řas a obočí

Na jeho složení jsme si dali opravdu velice záležet, a tak jsme do něj přidali to nejlepší!

Jako první je to patentovaná složka jménem AnaGain, u které bylo dokázáno, že příznivě podporuje tvorbu nových řas i obočí už za pouhé 2 týdny. Přidali jsme do něj také extrakt z hrachu setého, který je bohatý na vitamíny a minerály. Ty pomáhají chránit jednotlivá vlákna řas i obočí a účinně stimulují jejich růst.

Další složkou je olej jménem Inca Inchi, jenž je velmi bohatý na esenciální mastné kyseliny. Tento olej navíc přispívá i ke zlepšení struktury jednotlivých vláken a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy. Složení jsme doplnili také o ricinový olej. Ricinový olej je znám pro své prvotřídní účinky na řasy i obočí, kdy skvěle napomáhá přímo k jejich rychlejšímu růstu.

V séru je obsaženo také mnoho vitamínů a minerálů, které zajišťuje právě máslo ze semen Mangovníku Indického. Právě i díky nim je totiž podpořen jejich celkový růst. Nebojte, nezapomněli jsme přidat pověstnou kyselinu hyaluronovou, která má skvělé účinky pro naši pokožku, protože ani na tu nesmíme v péči o řasy zapomínat. Kyselina hyaluronová ji totiž precizně vyživuje, posiluje a hydratuje, čímž dokáže eliminovat vypadávání řas i obočí.

Jak sérum funguje?

Naše sérum obsahuje komplex hned několika pečlivě vybraných účinných látek, které dokážou ve své vyvážené kombinaci proniknout hluboko do pokožky až ke kořínkům našich řas nebo obočí, kde je precizně vyživí, hydratuje a regeneruje. To znamená, že jejich kořínkům dodává tolik důležitou výživu v podobě nejrůznějších vitamínů a minerálů, čímž nastartují jejich růst a eliminuje nadměrné vypadávání.

 Co dokáže?

- Pomáhá řasy prodlužovat a dodává jim objem

- Zlepšuje růst řas a chrání řasy před vypadáváním

- Celkově řasy posiluje, regeneruje a vyživuje

- Dodává řasám potřebnou hydrataci 

- Řasy a obočí tak zůstanou viditelně hustější, a navíc získají krásný lesk.

Jak se aplikuje?

Důkladně otřete přebytečnou tekutinu na aplikátoru o hranu nádobky. Pomocí přiloženého štětečku naneste sérum v malém množství ke kořínkům odlíčených řas (nenanášejte ale na řasy samotné, na nich sérum nijak nepůsobí). 

Používejte obden (3x-4x týdně). Nepřekračujte doporučenou aplikaci.

Jaké látky sérum pro podporu růstu řas a obočí obsahuje?

AnaGain je patentovaná složka, která zlepšuje růst řas do délky, podporuje tvorbu nových folikul řas a obočí za pouhé 2 týdny, přirozeně a trvale přispívá k plnějším a silnějším řasám i obočí.

Extrakt z hrachu setého obsahuje mnoho prospěšných vitamínů a minerálů, čímž pomáhá stimulovat růst řas i obočí.

Inca Inchi olej přispívá ke zlepšení struktury řas a obočí a chrání je před vnějšími vlivy. Navíc i skvěle pomáhá eliminovat jejich vypadávání.

Ricinový olej dokonale podporuje růst řas i obočí.

Máslo ze semen Mangovníku indického skvěle přispívá k obnově našich buněk, čímž přispívá k růstu obočí i řas. Obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálů.

Kyselina hyaluronová podporuje pevnost a pružnost pokožky. Vyživuje, posiluje a hydratuje pokožku, čímž účinně eliminuje vypadávání řas i obočí.

Vitamin E má skvělé antioxidační účinky.

Proč je v séru obsažena zrovna patentovaná složka AnaGain?


Protože je to naprostý poklad! Tato látka je získávána z klíčků organického hrachu a má naprosto unikátní účinky. Dokáže totiž účinně stimulovat a aktivovat signální molekuly uložené v tzv. dermální papile, která je umístěna přímo pod folikulem jednotlivých řas i obočí a dodává jim všechny potřebné vitaminy a živiny.

 To znamená, že jim následně přísun všech těchto důležitých látek pomůže k nastartování jejich růstu, ale navíc také přispívají k prodloužení jejich životního cyklu, eliminují vypadávání řas i obočí na minimum a pomohou obnovit jejich vitalitu a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: