Využijte aktuální dopravu zdarma a ušetřete dalších 5 % z celého nákupu a zadejte kód SALE5 v 1. kroku nákupního košíku.

Trápí vás vypadávání vlasů? Kolik jich běžně vypadne a proč?

Stále vám vypadávají vlasy a vy už si nevíte rady?

Přejete si mít krásné, dlouhé, husté a lesklé vlasy, ale začíná Vám jich vypadávat pořád víc a víc? Máte strach, že se Vám s takovou za chvíli na hlavě začnou tvořit holá místa? Většina z nás by v tuto chvíli začala panikařit, to je ale chyba! Zachovejte klid, všechno má své řešení. Víte vůbec, proč vlasy vypadávají?

 

a11 

 

Kolik denně vypadne přirozeně vlasů a proč?

Smiřte se s tím, že vypadávání vlasů nezabráníte. Jedná se totiž o přirozený proces, který se stále opakuje a navždy bude součástí našeho života. Uvádí se, že každý člověk má na hlavě zhruba 100 000 vlasů. Z toho jeden vlas většinou vyroste za měsíc zhruba o 1 cm a je ukotven v jednom vlasovém váčku, kterému říkáme folikul. Ve své růstové fázi o tuto délku vlas většinou roste dva až šest let, dokud nedojde do tzv. klidové fáze a pouze čeká na vypadnutí. Vlas v tuto chvíli vypadne z toho důvodu, že vlasový váček odumírá a na jeho místě se tvoří nový vlasový váček s novým vláskem. Většinou se zhruba 85 % našich vlasů nachází v první fázi růstu a pouze 15 % v druhé odpočívací fázi.

 

a12

 

 

Kolik vypadlých vlasů je už moc?

Víte jaká je denní norma vypadlých vlasů? Ta činí zhruba 50 až 100 vlasů denně a samozřejmě je i geneticky podmíněna. Pokud se Vám zdá, že Vaše vlasy padají rapidně více, možná byste se nad tím měli zamyslet. Příčin tohoto vypadávání je samozřejmě mnoho, my jsme pro Vás ale vybrali ty, které považujeme za nejčastější:

Špatný jídelníček - Ano, i vlasy se potřebují čas od času něčeho pořádně „najíst“. Měli bychom jim dopřát důležité minerály v podobě zinku, železa, dále kyselinu listovou a biotin.

Únava a stres - Představte si, jak se cítíte, když se stále za něčím honíte, jste unavení a ve stresu. Není to moc příjemné, že? Proto se nemůžete divit, že se stejně cítí a vypadají i Vaše vlasy. I ty totiž potřebují Vaši energii a dlouhodobá psychická zátěž jim příliš nesvědčí. Myslete na to, že právě stres bývá mnohdy spouštěčem nadměrného vypadávání vlasů.

Těhotenství - Těhotenství je pro tělo obrovský hormonální boom, a navíc je podpořen také zvýšeným fyzickým stresem. Už jen z toho důvodu se v tomto období ženy potýkají s nadměrným vypadáváním vlasů.

Dědičnost - Tady s tím moc nenaděláme, i kdybychom se na hlavu stavěli. Co Vám bylo dáno, s tím se taky musíte naučit hospodařit. To se týká především Vaší hustoty a barvy vlasů. V tomto případě se bude řešení hledat kapánek obtížněji. Proto jim zkuste dopřát alespoň prvotřídní péči, která je v tomto směru trochu nakopne.

Nevhodná péče o vlasy - Slyšíte to všude, vhodná péče, vhodná péče, vhodná péče… Už jste udělali víc škody než užitku a ta vhodná péče stále nikde? Nebojte. Stačí pouze trochu omezit používání fénu, žehličky a kulmy nebo alespoň používat kvalitní tepelnou ochranu. Nejlepším řešením bude svým vlasům dodávat výživu, vitamíny, minerály a všechny potřebné látky prostřednictvím VENIRA kapslí!

A14

 

Proč vyzkoušet Venira kapsle?

Jednoduše proto, že je to přírodní doplněk stravy pro růst, objem a výrazně lepší kvalitu vlasů. Jak už víme, velká část problémů s jejich vypadáváním tvoří právě nedostatečná výživa a nekvalitní péče. VENIRA kapsle se ale mohou pyšnit hned 19 účinnými látkami, mezi které patří esenciální aminokyseliny, rostlinné extrakty, vitamíny, minerály, kolagen, MSM a hyaluronát. Ty Vám zaručeně pomohou s problémem ohledně vypadávání vlasů! Pokud tomu nemůžete uvěřit, koukněte na naše webové stránky, na kterých si můžete prohlédnout více než 210 proměn, které nám posílají naše spokojené zákaznice! 

 

 

 

Zpět do obchodu