Neohodnoceno

VENIRA stop stress višeň, bez cukru

 NOVINKA 

VENIRA stop stress je instantní přírodní doplněk stravy, který byl vytvořen speciálně navrženým komplexem vitamínů B1, B2, B3, B6 a B12, extraktů hned z 2 bylin, kterými jsou kozlík lékařský spolu s mučenkou oplétavou a nakonec jsme složení obohatili o hořčík v jeho nejrychleji se vstřebatelné formě a L-Theanin. Díky tomuto dokonalému složení napomáhá ke zklidnění, relaxaci a odolnosti vůči stresu. Navíc jsme jej vyvinuli s vaší velmi oblíbenou příchutí višně.

Toto balení obsahuje 180 g, což odpovídá 30 dávkám. Přírodní složení, bez přidaného cukru a lepku.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem
Kód: 859419817026009
Značka: Venira
489 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
STOP STRESS, VIŠEŇ
Doprava zdarma

Dokonalá instantní směs s 9 účinnými látkami a višňovou příchutí napomáhající ke zklidnění celého našeho organismu a snížení hladiny stresu.

Skvělý přírodní doplněk stravy ve formě instantního prášku pro ženy, který přispěje k lepší náladě a podpoří zklidnění těla i mysli – to je Venira stop stress!


Asi každý z nás se v dnešní době alespoň několikrát ocitl v nějaké stresové situaci. Musíme si bohužel přiznat, že stresové situace jsou opravdová zátěž a jejich dlouhodobost nám může způsobit nemilé komplikace jak po zdravotní, tak i po psychické stránce. Často si však za mnohé stresové situace můžeme i my sami – chceme mít všechno hned a nakládáme si toho na sebe častokrát opravdu mnoho. Proto bychom se s ním měli naučit nějak efektivně pracovat, jinak si zakládáme na problém.

 

Co dělat k eliminaci stresu?

- Předcházet stresovým situacím

- Dodržovat zdravý životní styl

- Starat se o své tělo i mysl

- Sportovat

- Relaxovat a odpočívat

Vyzkoušejte Venira Stop Stress!

Jedinečný přírodní doplněk stravy pro podporu zklidnění těla i mysli je tady!

Venira stop stress obsahuje extrakt z bylin kozlíku lékařského a mučenky oplétavé, přidali jsme do něj také hořčík společně s L-Theaninem a nakonec jej obohatili o vitamíny B1, B2, B3, B6 a B12. Tyto přírodní účinné látky ve své kombinaci dokonale podpoří psychickou i duševní pohodu v období plném stresu!

Navíc jsme zvolili hořčík ve formě bisglycinátu, což je ta nejlépe vstřebatelná forma! Tato forma hořčíku má velmi dobré zklidňující a regenerační účinky. Účinně snižuje stresový hormon kortizol a tím pádem zvyšuje odolnost vůči stresu a napomáhá k větší psychické pohodě. 

Další látkou je L-Theanin, která patří mezi neesenciální aminokyseliny. Ta napomáhá s navozením stavu relaxace a potlačením stresu. Přirozeně se vyskytuje třeba v zeleném čaji.

S čím pomáhá?

- Podporuje duševní a fyzickou pohodu

- Snižuje míru únavy

- Přispívá k udržení dobré nálady

- Má relaxační a uklidňující účinky

- Podporuje zklidnění těla i mysli

- Eliminuje míru stresu, úzkosti a napětí

- Podporuje kvalitnější spánek a lepší usínání

- Pomáhá s bolestí hlavy

Co drink obsahuje?

Hořčík ve formě bisglycinátu (což je nejlépe vstřebatelná forma) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Hořčík navíc působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhá udržet zdravé zuby a kosti.

L-Theanin patří mezi neesenciální aminokyseliny. Jeho účinky souvisí se zklidněním organismu, navozením stavu relaxace a potlačením stresu.

Kozlík lékařský napomáhá při zvýšeném stresu, napětí nebo nadměrné psychické zátěži. Může přispět k usnadnění usínání.

Mučenka oplétavá působí proti stresu, úzkosti a zklidňuje napětí. Podporuje spánek (usínání a kvalitu) a relaxaci.

Vitamíny B1, B2, B3, B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, zároveň přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

- Bez přidaného cukru a lepku

- Obsahuje 30 dávek

- S višňovou příchutí

- Vyrobeno v České republice

- Přírodní produkt

 

Jak se Venira stop stress užívá? Nasypejte jednu odměrku směsi zhruba do 200 ml studené vody a důkladně zamíchejte. Následně si můžete drink maximálně do 30-45 minut od jeho přípravy vychutnat. Užívejte drink pouze rozpuštěný ve vodě, nikoliv samotný prášek!

Kolikrát denně mám směs užívat? Směs užívejte pouze 1x denně a nepřekračujte toto doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: