Využijte aktuální dopravu zdarma a ušetřete dalších 5 % z celého nákupu. Zadejte kód SALE5 v 1. kroku nákupního košíku. Pozor - platí jen dnes a zítra.

Kolagen dodá vlasům kvalitu a zdravý vzhled

Mít lesklé vlasy kypící vitalitou, pevné dlouhé nehty a bohaté husté řasy je ideální představou a mnohdy i snem jakékoliv ženy. Matka příroda však nepřistupuje ke každému stejně a co bylo jednomu dopřáno, druhému je odepřeno. Bohužel tak někteří musejí bojovat se zplihlými a lámavými vlasy, s tenkými a neustále se třepícími nehty, či řídkými řasami. Tento boj je navíc často doprovázen nemalými výdaji a mnohdy dokonce nebývá ani úspěšný.

 

Trh je přesycen předraženými kosmetickými prostředky a přiznejme si, že slibující formulky lákavých obalů mnohdy ani zdaleka neodpovídají realitě. Pokud jste už vyzkoušeli kdeco, nebo naopak teprve prověřujete možnosti a pečlivě vybíráte, co by z té nepřeberné škály mohlo být skutečně účinné, jste tady správně.

 

V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že vlasům nestačí dodávat živiny pouze zvenku, pomocí kvalitních kosmetických přípravků, ale je důležité vyživovat je také zevnitř. Jedině tímto způsobem je možné dosáhnout maximální efektivity a účinku přesně tam, kde to potřebujeme. A přesně tento problém nám může pomoci vyřešit kolagen. Ten je dnes značně využívaný v kosmetice jako součást kondicionérů, vlasových kůr a různých krémů, ale také ve formě doplňků stravy. Jeho nejcharakterističtější vlastností je pevnost, dále pak schopnost regenerovat a vyživovat. Další unikátní funkcí této látky je, že se dokáže vázat na pokožku, proniká do hloubky vlasu, kde zadržuje vodu, čímž ho zvláčňuje, zpevňuje a zároveň chrání.

 

Z76

 

 

Pokud tedy potřebujete podpořit pokožku, nehty či zdravý růst vašich vlasů i hustotu řas, s tím vším vám kolagen dokáže pomoci. Jeho dostatek zapříčiní lesklou kštici, ztrátu lámavosti a bohatý objem, který drží. Zvláště pak pro vlasy namáhané žehlením, barvením či trvalou, je kolagenová kůra skutečným požehnáním.

Zpět do obchodu