Jak použít arganový olej na vlasy

Arganový olej je zázrakem pro vaši pleť, nehty a hlavně vlasy. Nenadarmo se mu přezdívá tekuté zlato. Jeho blahodárné účinky jsou známé po celém světě, hlavně díky tomu, že dokáže zastoupit hned několik kosmetických přípravků najednou. Arganový olej hydratuje, obnovuje a pomáhá udržet elasticitu pokožky. Jeho největším přínosem je právě hydratační účinek na vlasy, které jsou poškozené barvením, špatným zacházením nebo třeba jsou jen vysušené od sluníčka.

 

Z31

 

 

Arganový olej jako maska na vlasy

Roztřepené konečky nebo poškozené vlasy trápí snad každou druhou dívku/ženu. S arganovým olejem můžete docílit viditelného zlepšení a to za relativně krátkou dobu. Jeho použití je jednoduché, pokud chcete vlasy hloubkově ošetřit, tak zde pomůže celkový zábal na vlasy. Naneste potřebné množství arganového oleje na ruce, zahřejte a jemně vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy. Poté zabalte vlasy do ručníku a nechte působit alespoň hodinu. Poté vlasy důkladně umyjte šampónem.

 

Z30

 

 

Arganový olej jako kondicionér

Stejně jako v předchozím kroku budeme arganový olej nanášet na vlasy. Tentokrát ho naneste na konečky vlasů, vmasírujte a nechte působit přibližně hodinu nebo dle potřeby. Poté je potřeba vlasy důkladně umýt šamponem. 

 

Arganový olej v boji proti vráskám

Arganový olej napomáhá k vyhlazení vrásek, elasticitě pokožky a má anti-aging účinky. Je velkým antioxidantem a díky tomu pomáhá regenerovat pokožku. Po nanesení oleje zůstane vaše pleť hebká a jemná a hydratovaná. Olej nezanechává na pokožce mastný film a tak je vhodný pro každý typ pleti. Jednoduše každý den naneste přiměřené množství do dlaní a vmasírujte olej do pleti.

 

Arganový olej jako dlouhodobý pomocník

Arganový olej lze používat pravidelně a dlouhodobě. Pokud Vás trápí lámavost a suchost vlasů, arganový olej používejte jednou až dvakrát týdně, přes noc. Nakapejte několik kapek arganového oleje, rozehřejte a vmasírujte do vlasů, vezměte koupací čepici a nechte působit přes noc. Ráno klasicky hlavu pečlivě umyjte.

 

Aganový olej jako pomocník v hojení ran

Arganový olej napomáhá hojení ran, popálenin, ale také pomáhá zklidnit pokožku po bodnutí hmyzem.

 

Arganový olej dále pomáhá:

 

-regenerovat a vyživovat nehty a jejich okolí,

-zahušťovat řasy a obočí,

-chránit buňky před UV zářením a zabraňuje jejich stárnutí.

Zpět do obchodu