VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť 40 denní kúra, 80 kapslí

  • BESTSELLER už 6 let!
  • přírodní doplněk stravy s obsahem 100 mg hydrolyzovaného kolagenu a dalších 18 aktivních látek v denní dávce (včetně kyseliny hyaluronové a biotinu)
  • dodávají vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
  • podporují udržení normálního stavu nehtů, vlasů a kůže
  • napomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • zamezují třepení a lámání nehtů 
  • eliminují drobné nedokonalosti pleti
  • bojují s nadměrným vypadáváním vlasů

 

Obsah balení: 80 kapslí, což je kúra na 40 dní

Dávkování: užívejte 2 kapsle denně (1 ráno a 1 večer)

Určení: pro ženy i muže

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: 21006
Značka: Venira
699 Kč –15 % 590 Kč
venira kapsle pro vlasy, nehty a pleť 40 denní kúra
Zlatá cena
699 Kč –15 %

Váš nejoblíbenější produkt z naší nabídky obsahuje nově 19 účinných látek z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty.

Vitamíny pro podporu růstu, objemu a kvality vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou VENIRA kapsle. Úspěch našich čistě přírodních kapslí stojí na mnohaletém vývoji a kvalitě jednotlivých složek. V roce 2017, kdy jsme kapsle pro vlasy, nehty a pleť poprvé uvedli na trh, obsahovala každá denní dávka 18 synergicky působících látek. I přes toto neuvěřitelné číslo a úžasné proměny našich zákazníků jsme pokračovali ve vylepšení současné receptury a díky tomu vám můžeme představit dokonale vyváženou kombinaci 19 účinných látek v každé kapsli.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pro koho je tento doplněk stravy vhodný?

Tento doplněk stravy doporučujeme každému, kdo chce soustavně pracovat na zlepšení kvality a vzhledu svých vlasů, nehtů a pokožky a zároveň každému, kdo hledá účinné řešení pro své lámavé nehty, slabé a vypadávající vlasy a drobné nedokonalosti pleti. 

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou vhodné pro ženy i muže – nicméně pro ty jsme na základě tohoto bestselleru vyvinuli speciální VENIRA hair & beard booster pro muže obsahující složky, které mají vliv na hormonální aktivitu v mužském těle.

Vzhledem k tomu, že kapsle jsou přírodní a zdravotně nezávadné, mohou je užívat i ženy v období těhotenství a kojení, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Jaké problémy řeší?

Po našich kapslích na vlasy, nehty a pleť sáhněte v případě, že máte:

- slabé nehty se sklony k lámání a třepení

- jemné, lámavé nebo řídnoucí vlasy se sklonem k vypadávání

- vlasy s roztřepenými konečky, nebo poničené špatnou úpravou

- pomalu rostoucí vlasy

- ochablou pleť bez života

- drobné nedokonalosti na pleti


Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Při pravidelném užívání se dočkáte celkového zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti. Změny budou znatelné na pohled i na dotek. Můžete očekávat zřetelné zpevnění nehtů a vlasů, urychlení růstu vlasů i nehtů, viditelné zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky. 

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je nového?

- složení má 19 účinných látek v každé kapsli, místo 18ti

- velikost kapsle zůstala stejná, nemusíte se bát, že by s více látkami byla větší

- po ročním vývoji, zjištěních a zkoušení jsme upravili poměr jednotlivých látek. Snížili jsme třeba obsah pivovarských kvasnic ze 150 mg na 50 mg - často jste nám totiž psali, zda se po pivovarských kvasnicích nepřibírá (nebojte, nepřibírá). Na základě testů se ale ukázalo, že můžeme jejich obsah snížit, nahradit je jinými látkami a vyjít vám tak vstříc!

- přidali jsme novou účinnou látku Saw palmetto (Serenoa repens), která zesiluje účinky dalších složek zaměřených na podporu přirozeného růstu vlasů, eliminaci jejich nadměrného vypadávání, zlepšení pevnosti a celkového vzhledu těch stávajících

- a to nejlepší, s novým složením jsme zaznamenali vyšší efektivitu v růstu a celkové kvalitě vlasů

- denně se opět užívají 2 kapsle (1 ráno a 1 večer, těsně před jídlem) a opět je lze užívat dlouhodobě, bez pauzy

- jsou vhodné pro ženy i muže a těhotné a kojící maminky mohou kapsle užívat, opět po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem

Jaké aktivní látky kapsle obsahují?

Serenoa plazivá (Saw palmetto) – extrakt z plodu 4:1, který dokáže blokovat DHT (hormon sehrávající zásadní roli při padání vlasů). Eliminuje vypadávání vlasů a zlepšuje pevnost a celkový vzhled těch stávajících. Podporuje přirozený růst vlasů.

Kolagen – je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

MSM – organická síra přirozeně se vyskytující v těle zelených rostlin, živočichů a lidí. Jedná se o prášek téměř bez chuti, zápachu a barvy, který je klíčový pro udržení správného fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, vlasů a nehtů. 

Kyselina hyaluronová – je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

L-Cystein – neesenciální aminokyselina klíčová pro růst vlasů. Cystein ve svém složení obsahuje síru, která přispívá k udržení pevných a silných folikul. V těle se podílí mimo jiné na mnoha metabolických procesech. Dle klinických studií má přímý vliv na redukci vypadávání vlasů a podporu pevnosti vlasů.

L-Methionin – esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit samo, a tak je nezbytné ji dodávat potravou a doplňky stravy. Její nedostatek v těle se projevuje padáním vlasů, jejich nízkou kvalitou a lámáním nehtů. Může mít vliv i na hustotu vlasů.

L-tyrosin – patří mezi neesenciální aminokyseliny. Je prekurzorem takzvaných katecholaminů – adrenalinu, noradrenalinu a hlavně hormonu štěstí dopaminu, ten má zásadní vliv na naši náladu. Napomáhá tak našemu organismu lépe snášet zátěžové situace, přispívá ke zlepšení nálady a paměti.

Pivovarské kvasnice – jedná se o přírodní zdroj bílkovin a jeden z nejlepších přirozených zdrojů vitaminů skupiny B, vitaminu H a zinku, tedy látek prospěšných pro udržení normálního stavu nehtů, vlasů, vousů a pokožky.

Zinek – antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů i pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Selen – důležitý stopový prvek podílející se na udržení normálního stavu nehtů, který zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.

Měď – stopový prvek, který přispívá k tvorbě melaninu, jenž je zodpovědný za naši barvu vlasů a kůže. Pomáhá k přirozené regeneraci pokožky a k tvorbě kolagenu, který přispívá k eliminaci vzniku vrásek. Peptidy mědi navíc eliminují vypadávání vlasů, posilují vlasové folikuly i samotnou pokožku hlavy.

Retinol – vitamin A podporuje cirkulaci kyslíku v krvi a podílí se na udržení optimálního stavu pokožky.

Vitamin B6 – podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň okysličuje pokožku. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Biotin – vitamin B7 podporuje tvorbu keratinu, tedy hlavního proteinu, který dodává vlasům pevnost a pružnost. Kromě toho pomáhá udržet normální stav vlasů a kůže. 

Kyselina listová – vitamin B9 je klíčový z hlediska obnovy DNA. Zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a jejich ztenčování. 

Kyselina askorbová – vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k zachování optimální tvorby kolagenu pro normální funkci kůže.

Kyselina pantotenová – Vitamin B5 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Extrakt z natě přesličky rolní – obsahuje kyselinu křemičitou jejíž soli jsou klíčovými stavebními kameny pojivových tkání (např. kostí, vazů, chrupavek, nehtů, vlasů). Jejich nedostatek může vést k vyšší lámavosti nehtů, vypadávání vlasů nebo svědění kůže. 

Extrakt z listů kopřivy dvoudomé – Listy kopřivy  jsou bohaté na chlorofyl, vitamin C a minerální látky. Obsahují i kyselinu křemičitou, která prospívá vlasům a nehtům.

Jak se tento doplněk stravy užívá?

Užívejte 2 kapsle denně – jednu užijte hned ráno a druhou večer. 

Kapsle užívejte buď před jídlem, v jeho průběhu, nebo po dojedení. Díky tomu nastartujete své trávení, a tím i vstřebatelnost všech aktivních látek. Ze stejného důvodu dodržujte mezi užitím jednotlivých kapslí časový rozestup alespoň pět hodin.

Balení obsahuje 80 kapslí, což při dodržení doporučeného denního dávkování odpovídá kúře na 40 dní. Pauza mezi jednotlivými baleními není nutná, takže po dobrání můžete rovnou přejít na další. Pravidelné a dlouhodobější užívání zlepšuje celkový efekt.


S čím kombinovat?

V naší nabídce najdete další doplňky stravy, které vzájemně podporují svůj účinek. VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť proto doporučujeme kombinovat s VENIRA gumovými medvídky pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kolagenem ve formě srdíček a kolagenovými drinky. 


Upozornění: Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem, či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Skladování: Uchovávejte v suchu a mimo sluneční záření při teplotě 25 °C. Chraňte před malými dětmi.

Vyrobeno v ČR.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
297x
4
7x
3
5x
2
3x
1
3x
Nevyplňujte toto pole:
5
LT Avatar autora | 15.7.2024
Maximální spokojenost
4
AL Avatar autora | 7.7.2024
Zatím s použitím začínám, dostala jsem jako doporučení od bratra. Balíček přišel velmi rychle.
5
MH Avatar autora | 5.7.2024
ano jsem v zacatku krem antiage male mnozstvi 30 ml a dosti vysoka cena
5
MK Avatar autora | 4.7.2024
Od Veniry kupuji doplňky stravy (vlasy-nehty-pleť) již po několikáté . Musím říct, že pomáhají. Kolagen s ostružinovou příchutí chutná skvěle :) a ještě nedám dopustit na tobolky “strizlive ráno” :) a na Veniře se mi líbí jejich krásný design na obalech :)
5
DB Avatar autora | 3.7.2024
100% spokojená
5
DD Avatar autora | 2.7.2024
Vždy spokojenost 👍🏻objednávám poněkolikáté.
5
AK Avatar autora | 22.6.2024
Produkt neužívám poprvé, jsem s ním spokojená, kupovala jsem opakovaně, pomáhá mi.
5
DT Avatar autora | 21.6.2024
Jsem hodně spokojená mám už druhou krabičku pomáhá
5
DK Avatar autora | 21.6.2024
Naprosto spokojená
5
GK Avatar autora | 20.6.2024
Supr
5
JP Avatar autora | 12.6.2024
Jsem s produktem spokojena, nehty se mi velice zlepšily
5
Avatar autora | 8.6.2024
Produkt byl jako dárek pro sestru a ty si ho chválila... Za mě spokojenost s jinými produkty a to již dlouhodobě... Určitě doporučuji značku Venira...
5
JH Avatar autora | 1.6.2024
Beru teprve krátce,ale už teď vidím změnu k lepšímu ..vlasy začínají být pevnější ,takže věřím že budu spokojená 😊
5
KK Avatar autora | 31.5.2024
Před pár lety jsem Veniru užívala a hodně mi pomohla s vlasy. Míň padaly a hlavně mi rychle rostly. A teď po porodu nastal čas si dát vlasy zase do pořádku.
5
T Avatar autora | 31.5.2024
Skvělý produkt. Používám už třetím rokem. Vlasy jsou opravdu hustší, rychle rostou. Nehty jsou pevné a nelámou se. Budu používat nadále.
5
A Avatar autora | 25.5.2024
Maximální spokojenost, doporučuji
5
V Avatar autora | 23.5.2024
Mám už několikáté balení. Vidím změnu na nehtech i vlasech. Nehty jsou pevnější, netřepí se a celkově vypadají zdravěji. Na vlasové pokožce vidím růst nové vlasy, vypadané kouty pomalu zarůstají.
5
MB Avatar autora | 20.5.2024
Vynikající, konečně mě začali růst vlasy po spálení peroxidem.
5
J Avatar autora | 14.5.2024
Tablety Venira uz beru dlouho a za me top produkt
5
Avatar autora | 12.5.2024
velmi spokojená
5
MH Avatar autora | 12.5.2024
Mám již několikáté balení. Kupuji je hlavně na vlasy a jsou super.
5
LJ Avatar autora | 9.5.2024
Dobrý den, tablety jsem začala brát před týdnem ,takže věřím že výsledek se dostaví brzy.
3
JP Avatar autora | 6.5.2024
Zatím vitamíny užívám krátkou dobu, takže účinek nelze zpozorovat, ale věřím, že přijde.
1
D Avatar autora | 3.5.2024
Bez efektu
5
PV Avatar autora | 27.4.2024
Vitamíny jsem začala užívat v prosinci,pred operaci mám už několikáté baleni,ale po narození mě vůbec napadají vlasy,čeho jsem se bála,tak za mě super
5
JK Avatar autora | 24.4.2024
Maximální spokojenost.
5
Avatar autora | 22.4.2024
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
5
MU Avatar autora | 22.4.2024
Beru to jen chvili tak doufam ze tu zmenu poznam.
5
Avatar autora | 20.4.2024
Jsem spokojená s výrobky. Kvalita cena a rychlé dodání .
5
MV Avatar autora | 19.4.2024
Užívám zatím krátce ale věřím že produkt bude ok,mám zjištěno od ostatních...
5
Avatar autora | 13.4.2024
Jsem s výrobky moc spokojená
5
Avatar autora | 12.4.2024
Velmi spokojená
5
Avatar autora | 12.4.2024
Beru teprve kratce, ale za mě pomáhá.
5
RL Avatar autora | 9.4.2024
Zatím nevidím žádný efekt, ale ještě jsem nedobrala. Uvidíme..
5
Avatar autora | 7.4.2024
7.4.2024 JSEM SPOKOJENÁ
5
Avatar autora | 3.4.2024
Již několik let pravidelně užívám produkt vlasy nehty pleť,nyní jsem přidala i na klouby.Nejraději si objednávám telefonicky protože je u telefonu vždy velmi ochotná specialistka která umí i doporučit a poradit.Je mě 86 let padají vlasy už jsem uvažovala i o paruce ale zatím díky vaším tabletam to není nutné mírně mě vlasy dorůstají.
5
V Avatar autora | 30.3.2024
Užívám pravidelně a jsem maximálně spokojená. Děkuji.
5
MK Avatar autora | 30.3.2024
Super díky
5
ML Avatar autora | 29.3.2024
Vitamíny používám už přes 4 roky kdy jsem značku poprvé zaznanenala u mamadomisha a od té doby na ně nedám dopustit. Vlasy mi krásně rostou a pleť která trpí na akné je mnohem lepší. Doporučuji kde můžu🙏
5
KK Avatar autora | 20.3.2024
Beru již delší dobu a jsem maximálně spokojená. Vlasy nepadají a jsou pevnější. Zlepšení vidím i u nehtů.
5
JP Avatar autora | 20.3.2024
Jsem spokojená, a výsledky už jsou vidět, na nových baby vlásků
5
EB Avatar autora | 17.3.2024
Beru teprve týden takže nemohu posoudit. Uvidím jsem zvědavá
5
MM Avatar autora | 17.3.2024
Zatím užívám krátkou dobu, přesto vlasy vypadávají méně a jsou pevnější. Rychlé dodání, pěkné baleni
5
AJ Avatar autora | 17.3.2024
Vynikající
5
ZH Avatar autora | 14.3.2024
Dárek pro kamarádku-pěkné balení.
5
AL Avatar autora | 13.3.2024
5* kdybych nebyla spokojena,neobjednavala bych ho
4
NK Avatar autora | 13.3.2024
Vlasy se mi zlepsily
5
MP Avatar autora | 10.3.2024
Zatím užívám týden, je to krátká doba na hodnocení.
5
MM Avatar autora | 7.3.2024
Vlasy nevypadavaji a mají lepší kvalitu, jsou viditelně hustší,beru dlouhodobě.
5
MP Avatar autora | 4.3.2024
Vynikající!
2
PN Avatar autora | 2.3.2024
Nadšená z recenzí jsem na zkoušku zakoupila Vaše produkty a nerada píši negativní recenzi, ale vychází z mé osobní zkušenosti, tak se o ni chci také podělit. Po kapslích pro vlasy, nehty, pleť jsem nezaznamenala rozdíl, vlasy mi padali a padají stále stejně, nehty měkké, třepí se. :( Stejně to mám bohužel i s šamponem proti šedinám, který tedy neskutečně krásně voní, ale moje šediny neneutralizuje, jednoduše nevnímám žádný efekt. Stále hledám na své drobné šediny něco přírodního, co není barva, ale spíše přeliv, myslela jsem, že částečně by to mohl tento šampón vyřešit, ale nepomohl. :( Stále věřím, že Vaše produkty mnohým pomáhají, já to ale bohužel nejsem.
5
BB Avatar autora | 1.3.2024
Je to dárek, snad bude spokojenost
5
PV Avatar autora | 25.2.2024
Dobrý den, dlouho jsem váhala, než jsem se odhodlala objednat z Vaší kosmetiky šampon proti vypadávání vlasů a k tomu kapsle. Přečetla jsem hodně recenzí a nakonec jsem to zkusila objednat. Když jsem začala brát kapsle a používat šampon, zjistila jsem ,že to opravdu funguje a vlasy mi přestaly tolik vypadávat. Tuto kombinaci používám od poloviny ledna 2024 a jsem maximálně spokojená. Už jsem to doporučila i své kamarádce, která má stejný problém. Určitě to nebyla poslední objednávka. Moc Vám děkuji a přeji Vám mnoho dalších spokojených zákaznic.
5
PH Avatar autora | 25.2.2024
Velmi jsem spokojená užívám ho druhý měsíc a již začínám vidět výsledky. Určitě si objednám opět.
5
SF Avatar autora | 24.2.2024
Jedna z nejlepších značek co používám na vlasy a prášky vždy pomůžou
5
MP Avatar autora | 22.2.2024
Produkt jsem si koupila podruhé. Poprvé před rokem, když mi padaly vlasy a pomohl mi. Jsem velmi spokojená.
5
LH Avatar autora | 22.2.2024
Používám již 6 let a výborné zkušenosti .
5
PH Avatar autora | 22.2.2024
Používám už poněkolikáté, jsem velice spokojena.
5
BS Avatar autora | 21.2.2024
Kupuji stale dokola..za me a me vlasy top produkt.
5
BK Avatar autora | 19.2.2024
spokojenost
5
PS Avatar autora | 15.2.2024
spokojenost
5
JP Avatar autora | 7.2.2024
Užívání je opravdu znát, kupuji pravidelně.
5
AR Avatar autora | 4.2.2024
Velká spokojenost
5
NZ Avatar autora | 1.2.2024
Zatím nevím beru teprve krátce ale doufám že bude fungovat 🙂
5
Avatar autora | 1.2.2024
Je dobrý pomáhá
5
MM Avatar autora | 28.1.2024
Jak jsem spokojená? Víc než na 100%. Prostě to funguje.
5
MM Avatar autora | 26.1.2024
Beru dlouhodobe, vlasy přestaly padat a pleť je mnohem lepší, hebká kůže na nohách.
5
ŠŠ Avatar autora | 17.1.2024
Nevím ještě výsledek,beru pár dní
5
YS Avatar autora | 16.1.2024
Super doporučuji
5
MO Avatar autora | 13.1.2024
Zatím ještě výsledky nejsou, ale beru to první týden.
5
A Avatar autora | 8.1.2024
Chuťově skvělé
5
HS Avatar autora | 7.1.2024
Velmi spokojená
5
AW Avatar autora | 1.1.2024
Skvely
5
IJ Avatar autora | 27.12.2023
Velká spokojenost
5
EV Avatar autora | 24.12.2023
Produkt užívám už podruhé, poprvé po chemoterapii, nyní po covidu.Nehty a vlasy se hodně zlepšily. Spokojenost jen cena vyšší.
5
MU Avatar autora | 23.12.2023
Spokojená vlasy opravdu lepší
5
JD Avatar autora | 23.12.2023
Tento produkt doporučuji, vlasy mi padají o dost méně.
5
AD Avatar autora | 22.12.2023
Musím říct že jsem velice překvapená jaké účinky to má,vřele doporučuji
5
SW Avatar autora | 21.12.2023
Zatim ano spokojena, ale musim to brat dyl.
5
AH Avatar autora | 11.12.2023
Není co vytknout
5
MH Avatar autora | 7.12.2023
Používám druhým rokem a jsem nejvíc spokojená, každý produkt je zcela bezkonkurenční:-)
5
KB Avatar autora | 7.12.2023
Používám už několik let, po porodu jsem se k tomuto produktu vrátila a pomohl mi zabránit vypadávání vlasů, naopak je mám husté a rostou mi nové baby vlásky 🥰
5
DF Avatar autora | 5.12.2023
Naprostá spokojenost. Objednávám opakovaně, neboť je to jediný produkt na našem trhu, který opravdu funguje a pomohl mi s problémem padání vlasů. Vlasy mám ve vynikající kondici, rovněž tak pleť a nehty.
5
MM Avatar autora | 2.12.2023
Jsem spokojená, funguje to. Rostou mi vlasy, pleť je lepší. Prostě paráda.
5
PL Avatar autora | 1.12.2023
Jsem spokojená, zlepšila se mi plet i vlasy.
5
ŠM Avatar autora | 24.11.2023
Myslím že funguje
5
MP Avatar autora | 22.11.2023
Vše v poradku
5
HS Avatar autora | 16.11.2023
Zatím jsem spokojená, ale na výsledky si musím ještě počkat😉
5
BK Avatar autora | 14.11.2023
Užívám cca měsíc a už je znát menší změna.Začaly mi růst rychleji vlasy a taky nové a nehty jsou mnohem lepší,uvidíme po delším užívání.Co se týče pleti,zatím nevidím změnu,ale jak říkám,uvidíme po delším užívání.Za mě spokojenost.
5
B Avatar autora | 13.11.2023
Kapsle Venira na vlasy užívám posledních par let opakovaně. Nehty jsou pevnější, pleť se nezhoršuje. Vlasy mi už tolik napadají, hlavně teď na podzim je to záchrana❤️ určitě budu kupovat dál
5
PG Avatar autora | 12.11.2023
Užívám už po několikáté a jsem spokojená. Vlasy mi podrustaji a jsou zdravější. Můžu jen doporučit. Určitě objednám zase.
5
HK Avatar autora | 11.11.2023
Produkt už používám několik let a jsem s nim spokojena. Rychle po něm rostou vlasy.)
5
OJ Avatar autora | 10.11.2023
Užívák krátce, přestávají se mi lámat vlasy.
5
ŠŠ Avatar autora | 10.11.2023
Zatím užívám krátce, ale předpokládám, že kvalita a účinnost bude stejná jako u kolagenu a medvídků, které už mám vyzkoušené.
5
ZG Avatar autora | 10.11.2023
Užívám krátce, tak nedokážu ohodnotit. S objednáním a doručením jsem byla spokojená.
5
A Avatar autora | 10.11.2023
Užívám krátce ale jsem velmi spokojená
5
P Avatar autora | 8.11.2023
Vše v pořádku. Produkt doporučuji.
5
MJ Avatar autora | 3.11.2023
Produkt je vynikající, dodání rychlé.
5
SK Avatar autora | 2.11.2023
Dobře investované peníze. Kapsle pomáhají.
5
PS Avatar autora | 1.11.2023
Jsem velice spokojena
5
LT Avatar autora | 31.10.2023
naprostá bomba, tak lexusní vlasy jsem nikdy, opravdu nikdy neměla.
5
ND Avatar autora | 30.10.2023
Nejlepší doplněk stravy, který jsem vyzkoušela.
5
RR Avatar autora | 30.10.2023
*****
5
PN Avatar autora | 23.10.2023
*****
5
Avatar autora | 22.10.2023
S vitaminy jsem velmi spokojena, do týdne viditelný výsledek. Opakovaně objednávám.
5
JD Avatar autora | 20.10.2023
Velmi
5
MD Avatar autora | 19.10.2023
Jsem vel.i spokojená
5
JZ Avatar autora | 15.10.2023
Zatím nevím, beru pár dní. Jinak rychlé dodání.
2
A Avatar autora | 14.10.2023
Mam druhe baleni, plet a nehty beze zmeny, vlasy mi prijdou stale stejne.
5
Avatar autora | 9.10.2023
S vyrobkama jsem velmi spokojená, doporučuji
5
AB Avatar autora | 9.10.2023
Rychlé vyřízení, krásně balené. Produkt ohodnotím později mám poprvé.
5
GS Avatar autora | 8.10.2023
Jsem velice spokojená. Účinky jsou skvělé
5
Avatar autora | 6.10.2023
Nejlepší
5
JH Avatar autora | 6.10.2023
Užívám teprve krátce, ale zatím spokojenost
5
IH Avatar autora | 5.10.2023
Koupila jsem již opakovaně...po měsíci používání rostou nové vlasy.
5
NS Avatar autora | 29.9.2023
Nákupu nelituji. Spokojenost!!👍🏻👍🏻👍🏻
5
LN Avatar autora | 29.9.2023
Objednávám již několik let a za mě funguje perfektně.
3
MD Avatar autora | 29.9.2023
Zatím nevím, užívám jen pár dní.
5
ND Avatar autora | 28.9.2023
Velmi spokojena, nakoupila jsem ho už vícekrát a výsledky jsou viditelné.❤️
5
ZH Avatar autora | 28.9.2023
Naprostá spokojenost , rostou i nové vlásky 👌🏻 objednavam již opakovaně
2
M Avatar autora | 20.9.2023
Kapsle na vlasy používám 5 měsíců a bohužel žádná změna😌.
5
PK Avatar autora | 16.9.2023
Kapsle používám krátkou dobu, abych je mohla už hodnotit ale myslím, že už trochu nějaké výsledky vidět jsou. Hlavně u pleti. Přijde mi hezčí 🙂
5
K Avatar autora | 15.9.2023
Za mě výborný produkt. Vlasy jsou v lepším stavu a hodně mi podrustají 🤩🤩🤩
5
Avatar autora | 11.9.2023
Jsem spokojená, opravdu pomáhá.
5
LS Avatar autora | 8.9.2023
Velice 🤩
5
DC Avatar autora | 8.9.2023
Naprosto skvělý produkt, vlasy přestaly padat
5
Avatar autora | 7.9.2023
Perfektní produkty ,rychle dodání . Spokojenost na 100%
5
Avatar autora | 4.9.2023
Velmi spokojená, objednavám už 3tí balení a vlasy přestávají padat, dokonce začínají růst nové
5
J Avatar autora | 4.9.2023
Jsem velmi spokojená
5
DS Avatar autora | 22.8.2023
Jsem nadsena, jiz po 1.baleni se nehty ani vlasy netrepi
5
MS Avatar autora | 21.8.2023
Veliceo
5
JS Avatar autora | 21.8.2023
Velmi spokojena
5
DS Avatar autora | 20.8.2023
Jsem nadsena. V 55 letech jsem zacala mit krehci nehty a nic mi nezabiralo..Venira po 1.baleni opravdu zabrala. Uz jim druhe baleni.
5
MD Avatar autora | 20.8.2023
100%spokojenost
5
VJ Avatar autora | 19.8.2023
Veniru užívám už rok a je to první přípravek, který mi viditelně pomohl s růstem vlasů. Mám hodně špatnou kvalitu vlasů, ale Venira mi fakt pomohla. Jen je potřeba užívat dlouhodobě.
5
HH Avatar autora | 17.8.2023
Jsem moc spokojená s produktem ,opravdu funguje...
5
MC Avatar autora | 17.8.2023
Ano jsem spokojená, již jsem produkt několikrát užívala, nejvíce to bylo znát na kvalitě vlasů.
5
HP Avatar autora | 14.8.2023
Jsem spokojená.Vyrobek splňuje mé očekávání co se týče fungování.Vlasy po covidu přestaly padat, kůru jim dopřávám po pár měsících.
5
VJ Avatar autora | 13.8.2023
Velmi. Nejenže jsou vlasy vitálnější, pleť je hladká a nehty pevné, ale cítím se skvěle. Nejsem unavená, dobře spím a velmi se mi zlepšila paměť. Už léta mi nebylo tak dobře, což si neuvědomujete dokud nepřijde změna. Nevím , která ze složek ve vašem produktu mi chyběla, ale pro mne je to lék. Pokračuji v užívání 1 tbl denně, nikoliv kvůli vzhledu, ale pro svou kondici. Děkuji. Dala bych hvězd i 10.
5
MB Avatar autora | 10.8.2023
Myslim, ze produkt opravdu funguje 👍
5
PP Avatar autora | 10.8.2023
Vynikající, jsem velice spokojena.
5
VO Avatar autora | 5.8.2023
Již po prvním balení citelná změna, vlasy přestaly padat a tak hezké nehty jsem doteď neměla, jedu dál ☺️
5
KP Avatar autora | 4.8.2023
Spokojenost
5
IJ Avatar autora | 4.8.2023
Spokojená jsem nad míru, už používám skoro půl roku a vlasy jsou lepší a nevypadávají
5
LS Avatar autora | 29.7.2023
OK
5
KJ Avatar autora | 28.7.2023
Skvěle výrobky, výsledky jsou opravdu vidět!!
5
PJ Avatar autora | 24.7.2023
Kupuji opakovaně, při pravidelném užívání mi vlasy rostou rychlostí blesku, nehty jsou krásně pevné a přežijí i zahradní práci bez rukavic a moje pleť konečně nevypadá jako struhadlo. Každá kamarádka, která si je na mé doporučení koupila, mi děkuje a je spokojená.
5
ID Avatar autora | 24.7.2023
Mamka užívá už několik let a je to to jediné, co opravdu nikdy nevynechá, na jiné vitamíny kolikrát po pár měsících zanevře a zkouší jiné. Chválí je, kde může :o)
5
Avatar autora | 23.7.2023
Je super, objednávám už několikáté balení, rychlé dodání, prostě perfekt.
5
MB Avatar autora | 20.7.2023
Dobrý den, tento produkt mám zatim krátce, nemohu tedy více sdělit.
5
LL Avatar autora | 18.7.2023
Kvalita, rychlé dodání
5
BH Avatar autora | 9.7.2023
Jako vždy TOP!! Produkt který funguje ❤️🙏🏻!! Milá komunikace a rychle dodání
5
JS Avatar autora | 6.7.2023
Velmi spokojená používám Vás produkt již po několikáté a vždy pomohl
5
RU Avatar autora | 4.7.2023
Super, po dvou balení už podrůstají nové vlasy, kvalita vlasů je taky o poznaní lepší.
3
KO Avatar autora | 3.7.2023
Šampon s kolagenem krásně voní po broskvích.Hodně pění,takže stačí použít opravdu malé množství šamponu.Vlasy se po umytí dobře rozčesávají i bez použití kondicionéru,nejsou rozlítané,ale rychleji se mi po tomto šamponu mastí hlava,takže druhý den můžu umývat vlasy znovu.
5
VB Avatar autora | 1.7.2023
Jsem spokojená už beru 3 měsíc a vlasy kvalitnější.
5
MR Avatar autora | 30.6.2023
Používám už 3 roky a jsou dokonalé *****
5
ML Avatar autora | 30.6.2023
Spokojenost veliká 😀👍
5
VL Avatar autora | 29.6.2023
Naprosto úžasné výrobky,jsem velice spokojená.
5
BH Avatar autora | 29.6.2023
Tyto vitamínky jsou TOP!! První které funguji!! Dekuji za ně a doporučuji 😇
5
RL Avatar autora | 22.6.2023
Patří k dárkům, které se u nás v rodině mezi dívčí částí opakovaně předávají. To mluví za vše :-).
5
LV Avatar autora | 22.6.2023
5
5
KV Avatar autora | 16.6.2023
Produkt Venira užívám dlouhodobě, vše funguje jak má. Vlasy, pleť a nehty jsou ve výborné kvalitě. Kombinuji i se šamponem, kondicionérem, maskou.
5
MS Avatar autora | 16.6.2023
Užívám kapsle teprve chvíli, ale věřím že se mi vlásky dají opět do kupy :-)
5
IK Avatar autora | 15.6.2023
Jsem velmi spokojená
5
KC Avatar autora | 11.6.2023
Používám již rok v kuse a naprostá spokojenost, začala jsem brát primárně kvůli pleti a ta se opravdu velmi vylepšila cca po 2 měsících používání, po půl roce beru pouze jednu pilulku denně a akné se nevrátilo🫶🏼
5
EU Avatar autora | 6.6.2023
Mám již druhé balení a jsem naprosto spokojená i kadeřnice chválila , že vlasy jsou na omak daleko silnější .
5
JK Avatar autora | 5.6.2023
Jsem velmi spokojená. Skvělá značka a úžasné výrobky.
5
AJ Avatar autora | 2.6.2023
Protože kapsle pro mě byla nová věc, tak jsem si je vysypala do vody a následně vypila. Po nějakých 30 minutách se mi udělalo špatně. Po nějaké době, co už jsem byla znalejší, tak jsem kapsle spolkla a žádné špatné účinky či trávící potíže se neprojevily, ba naopak. Doporučuji kapsle polykat.
5
SV Avatar autora | 29.5.2023
Jsem spokojená. Vlasy mi dost padají, ale začíná se to zlepšovat. Takže jsem zvědavá, po delším užívání.
5
JJ Avatar autora | 28.5.2023
Mně výrobky od Veniry zachránily vlasy po covidu. Doporučuji všem, pomáhá, užívám již 2 roky a super. Díky za to, že jste.
5
KD Avatar autora | 27.5.2023
Velmi rychlé dodání Krásná vůně Funkčnost cítit již při prvním použití
5
MH Avatar autora | 26.5.2023
Opravdu nemám slov uu po dvou týdnech značný rozdíl že suchých vlasu se staly zdravé rostoucí vlasy milujuuuuu
5
IK Avatar autora | 22.5.2023
Super spokojnosť
5
KK Avatar autora | 20.5.2023
S produktem jsem velice spokojena vlasy mám zas krásné husté doporučuji
5
SP Avatar autora | 19.5.2023
Perfektní Venira je top . Jediný produkt , co mi nepadaji vlasky a rostou nové . Za mne 10/10
1
DV Avatar autora | 8.5.2023
Bohužel velké zklamání. Vždy jsem měla husté vlasy a tenké, lámavé nehty. Po 30. roce mi začaly vlasy více vypadávat, v posledních měsících “po trsech”.. brala jsem již různé vitamíny, ale po 14 dnech Veniry mi vyrašilo akné na čele a spáncích, osypal se mi celý dekolt! Vlasy mi vypadávají snad ještě více a nehty beze změny. Dobrala jsem celé balení, ale změna žádná. Nemohu doporučit.
5
SL Avatar autora | 7.5.2023
Maximálně *****
5
LI Avatar autora | 6.5.2023
S produktem jsem zatím spokojena, používám ho zatím krátce. Jsem ale velice spokojena s objednávkou a bleskovým dodáním, až mě to překvapilo. hodnotím nejvyšším bodováním.
5
MB Avatar autora | 28.4.2023
Pouzivam jiz delsi dobu a s produkty jsem spokojen. Martin
5
LZ Avatar autora | 22.4.2023
Tohle jsou asi čtvrté vitamíny na vlasy, co jsem vyzkoušela a jen s těmito se dostavil efekt růstu nových vlasů, zkvalitnění vlasů a celkově prostě lepší skladba vlasů. Mám ted třetí balení, po druhém jsem začala vidět efekt. A to mám "problém" s pravidelností a ne každý den si dám 2, dle doporučení. Takže za mě super! Všem a všude je doporučuji! 🙂
1
DJ Avatar autora | 22.4.2023
Používám jej poctivě asi týden, naprosto žádné výsledky nevidím. Pevně věřím, že (za ty peníze, které jsem za výrobek zaplatila)) uvidím nějaký výsledek nejpozději za oněch 40 dní, kdy je doužívám, jak mě přesvědčovala paní z Veniry, se kterou jsem nákup produktu konzultovala... D. Jurtíková
5
JV Avatar autora | 16.4.2023
S produktem jsem velmi spokojená, rychlé dodání.
5
HB Avatar autora | 14.4.2023
Super produkt
5
DH Avatar autora | 11.4.2023
S produktem jsem velmi spokojená, zachránil mi zničené vlasy.
5
KK Avatar autora | 7.4.2023
S produktem jsem spokojená i s rychlostí dodání zboží.
5
JL Avatar autora | 6.4.2023
Jako jediný produkt mi zachránil vlasy po covidu-19 (veliké množství vlasů mi vypadalo). Rozhodne doporučuji všem, kdo trpí na vypadávání vlasů.
5
VR Avatar autora | 1.4.2023
Je to naprosto famózní produkt. Jeho účinky jsou viditelné po několika dnech. Naprosto mi to vyřešilo problém s padáním vlasů. Děkuji
5
VK Avatar autora | 30.3.2023
Výsledky jsou viditelné po pravidelném používání a stojí to za to! Mám již druhé balení a jsem spokojená. Všechny výrobky od Veniry jsou dokonalé:)
5
BH Avatar autora | 28.3.2023
Naprostý TOP !!
5
ST Avatar autora | 27.3.2023
Jsem spokojená...
5
IJ Avatar autora | 27.3.2023
S produktem jsem velmi spokojená, rychle dodání. Krásně zabalené.
5
Avatar autora | 26.3.2023
Zatím užívám krátce, ale věřím, že výsledek bude super :)
5
PD Avatar autora | 26.3.2023
Začala jsem užívat teprve nedávno takže sama ze své zkušenosti úplně ještě nevím ale mám recenze od jiných a ti jsou moc a moc spokojení
5
MI Avatar autora | 23.3.2023
Produkt je fajn, užívám teprve pár dní....
5
AV Avatar autora | 19.3.2023
Už jsem si koupila čtvrté balení. V kombinaci se šamponem vlasy přestaly vypadávat a mají lepší kvalitu. Doporučuji.
5
Avatar autora | 16.3.2023
Vitamíny už jsem si koupila podruhé a myslím, že spolu se šamponem a kondicionérem mám vlasy lepší.
5
E Avatar autora | 16.3.2023
Jsem teprve na začátku, ale plné hodnocení je zatím hlavně za tu rychlost dodání! :)
5
NL Avatar autora | 14.3.2023
Velmi
5
OK Avatar autora | 13.3.2023
Jsem velmi spokojena !!! A rozhodně mužů tento produkt doporučit
5
V Avatar autora | 13.3.2023
Používám již 3. rokem a jsem naprosto spokojená. Vlasy mi už tolik nepadají, jsou pevné a rostou.
5
JH Avatar autora | 10.3.2023
Velmi
5
EB Avatar autora | 9.3.2023
Doporučuji .. Po 14dnech užívání mám pevnější nehty a vlasy mi začaly krásné podrustat.
5
P Avatar autora | 9.3.2023
Už třetí objednávka a výrobky jsou úžasné. Vlasy rostou,pleť se mi taky zlepšila a nehty jsou pevnější .Určitě doporučuji vyzkoušet.
5
MS Avatar autora | 9.3.2023
Objednávám již po druhé. S produktem jsem spokojená. Vlasy mi více rostou a nehty jsou pevné a konečně se mi nelámou
5
NS Avatar autora | 9.3.2023
Já jsem moc spokojená,vlasy krásně rostou,ta kvalita se taky zlepšila a produkt na pleť? Super! Mohu jen doporučit,pleť nemám vysušenou a hezky hydratuje.
5
Avatar autora | 6.3.2023
Jsem spokojena, beru už druhý měsíc a zdá se, že funguje. Určitě doporučím.
5
MF Avatar autora | 2.3.2023
Zatím nemůžu ohodnotit, teprve jsem kapsle začala užívat. Ale dostala jsem velmi kladné doporučení , tak pevně věřím , že budou fungovat a budu nad míru spokojená. Všichni v mém okolí co je užívají, tak jen chválí … jinak výborná komunikace a rychlé dodání bez problémů ????????
5
MC Avatar autora | 2.3.2023
Jsem velmi spokojená. Tablety mám už poněkolikáté. Vloni jsem měla i rozpustné sáčky na drink. Vlasy, a hlavně nehty se mně hodně zlepšily.
5
DL Avatar autora | 27.2.2023
Zatim nemohu hodnotit výsledky,beru krátce. Ale na základě recenzí jsem se rozhodla vyzkoušet. Vlasy se mi lámou a nerostou. Již jsem vyzkoušela různé přípravky, tak jsem zvědavá jestli pomůže Venira.
3
RN Avatar autora | 26.2.2023
Užívám teprve pár dnů, nemohu zatím posoudit.
3
JL Avatar autora | 26.2.2023
Mám teprve několik dní a tak zatím nemohu posoudit
5
MD Avatar autora | 26.2.2023
Perfektní ???? užívám 3mesice a jsem moc spokojená doporučuji
5
B Avatar autora | 25.2.2023
Jediný produkt, který mi pomohl, když mi po Covidu začaly padat vlasy! 100% spokojenost a doporučuji!
5
K Avatar autora | 23.2.2023
Top produkt
5
LK Avatar autora | 20.2.2023
5hvezdicek
5
JK Avatar autora | 16.2.2023
Tento výrobek nemám poprvé a ráda jsem se k němu vrátila. Vlasy jsou pevnější nemají sklon se mi tolik lámat a hlavně ta délka je opravdu perfektní jak po něm vlasy vyrostou. Můžu vřele doporučit.
5
M Avatar autora | 14.2.2023
Maximální spokojenost. Už beru 3 balení a výsledky jsou opravdu znát. Konečně první produkt který opravdu funguje!!!
5
L Avatar autora | 13.2.2023
Kapsle užívám krátce,takže zatím nemohu hodnotit.A gumoví medvídci jsou chuťově výborní,zmákla bych je klidně i na posezení:-) Rychlé dodání a komunikace s obchodem vřele doporučuji.
5
KD Avatar autora | 11.2.2023
Tobolky větší, ale není problém s užíváním. Zatím užívám týden, recenzi dále aktualizuji.
5
DM Avatar autora | 11.2.2023
Objednala jsem již druhé balení a zatím mohu říct, že vlasy se tolik netřepí a nehty mi rostou rychleji, jsem spokojená a určitě objednám znovu ????
5
RS Avatar autora | 10.2.2023
S produktem jsem spokojená. Vlasy přestaly vypadávat a rostou nové.
4
L Avatar autora | 7.2.2023
S produktem jsem spokojená. Účinek jsem začala pozorovat po dobrání druhého balení, takže u mě to chvíli trvalo. Spolu s používání šamponu pro růst vlasů od jiné značky jsou ale výsledky super. Padání vlasů se zmírnilo a objevují se i baby vlásky. Takže doporučuji.
5
DV Avatar autora | 5.2.2023
Jsem moc spokojená, doporučuji.
5
JV Avatar autora | 4.2.2023
Jsem moc spokojený. Asi to funguje.
5
JM Avatar autora | 3.2.2023
Zatím beru první měsíc, ale vlasy padají méně, za mě první produkt u kterého mám pocit že opravdu funguje
5
PP Avatar autora | 30.1.2023
Zatim beru kratce, takze nemohu soudit, ale dlouhodobe jsem brala kolagen, se kterym jsem spokojena, takze doufam, ze s tabletama budu spokojena stejne. Hlavne s vysledkem.
5
MD Avatar autora | 30.1.2023
Objednala jsem si kapsle na silné vypadávání vlasů a jsem spokojená, je to o hodně lepší a to i když zatím beru poloviční dávku.
5
LD Avatar autora | 26.1.2023
Zatím užívám týden, takže nemůžu posoudit.
5
Avatar autora | 26.1.2023
Jsem moc spokojená,beru jen poloviční dávku a vypadávání vlasů se zlepšilo o 70 %. A začaly růst i nové.
5
JM Avatar autora | 23.1.2023
Vřele doporučuji!
5
Avatar autora | 22.1.2023
Zatím užívám krátce ale příště určitě objednám znovu.
5
VV Avatar autora | 19.1.2023
Ok
5
MP Avatar autora | 19.1.2023
Vitamíny užívám už více jak 2,5 měsíce a jsem velmi spokojená, vlasy padají o dost méně než na začátku a jsou silnější a na pohled hezčí. Určitě doporučuji a budu užívat nadále
5
LD Avatar autora | 19.1.2023
Užívám tabletky s pauzama a jsem spokojená. Konečně se zmírnilo vypadávání vlasů. Nedám dopustit. ????
5
JP Avatar autora | 14.1.2023
Produkt užívám druhý týden a určitě budu znovu objednávat. Kladný výsledek očekávám díky složení vitamínů prospěšným pro vlasy a nehty. Jsem spokojená a kouknu i na ostatní produkty. Dávám 5 hvězdiček.
5
Avatar autora | 12.1.2023
je to super produkt hodnotim 5 hvezdičkami
5
ZU Avatar autora | 10.1.2023
Tento produkt užívám druhý týden tak zatím nelze naplno hodnotit, ale já věřím a mám dojem, že vlasy jsou o něco lepší a nehty jsou pevnější. Děkuji za dáreček a hvězdiček určitě 5
5
AL Avatar autora | 8.1.2023
Tento produkt používám dlouhodobě,je fantastický.Krásně mi po něm rostou vlasy,nechty jsou pevnější.Celkově produkty od VENIRY,super...
5
DR Avatar autora | 6.1.2023
Velmi. Užívám dlouhodobě a výsledky jsou vidět, ale měsíc opravdu nestačil.
4
MV Avatar autora | 2.1.2023
Rostou nové vlásky
5
NV Avatar autora | 1.1.2023
Užívám již několik měsíců a jsem naprosto spokojena
5
K Avatar autora | 30.12.2022
Veniru používám s přestávkami již několik let. Vždy zkusím něco jiného, ale VŽDY se k Venire vrátím! chce to vydržet min 3 balení ale výsledek se vážně dostaví! moc dekuji!
5
JH Avatar autora | 30.12.2022
Nejlepší z nejlepších
5
AG Avatar autora | 30.12.2022
Nejlepší vitamíny na vlasy. Objednávám už dlouho.
5
ML Avatar autora | 30.12.2022
Tabletky zatím beru krátce, zlepšení ještě nepozoruji, ale ani ne zhoršení. Užívám je společně s kolagenovými nápoji, které jsou opravdu dobré, stejně tak jsou výborní i gumoví medvídci, které jsem radši nekoupila, neb bych je nezvládla nesníst na posezení, ale mám už vyhlídnuté další produkty.
5
VS Avatar autora | 29.12.2022
Splnilo me očekávání příště objednám znova
5
BH Avatar autora | 22.12.2022
Je super. Vlasy přestaly padat a pleť i nehty jsou mnohem lepší
5
ŽD Avatar autora | 21.12.2022
Co jsem začala používat, hned byly vidět změny,začaly podrustat vlasy i pleť mi přišla lepší. Zakoupila jsem už po druhé a doporučila kamarádkam.
5
KH Avatar autora | 21.12.2022
Začala jsem s Venirou asi před 5-6lety, kdy jsem si upálila vlasy peroxidem a za 4 měsíce mě dostala z nejhoršího. Studovala jsem a tak jsem si nemohla dovolit kupovat dál. Nyní rok od porodu jsem chtěla o své vlasy zas pečovat a šla jsem rovnou po Veniře!
5
BH Avatar autora | 14.12.2022
Vyzkoušela jsem již hodně opravdu hodně produktů, ale nejlépe se cítím po Veniře!! Objednavam již po 4.té
5
AB Avatar autora | 14.12.2022
Užívám dlouhodobě, opravdu funguje.
5
MK Avatar autora | 8.12.2022
Zatím nemohu říct, užívám první týden.
5
HC Avatar autora | 8.12.2022
Je to nejlepší produkt spolu s kolagenem, opravdu funguje.
5
DC Avatar autora | 4.12.2022
Zatím nevím, je příliš brzy
4
DV Avatar autora | 3.12.2022
Myslím, že se mi díky tomuto produktu trošku zlepšila pleť :)
5
KB Avatar autora | 2.12.2022
Zatím nemůžu hodnotit jsem v púlce užívání
5
VH Avatar autora | 2.12.2022
Jsem spokojená,je super....
5
HH Avatar autora | 2.12.2022
Používám často, nejúčinnější produkt na vlasy...
5
HJ Avatar autora | 28.11.2022
Produkt používám teprve týden ale na nehtech je už používání znát.
5
MS Avatar autora | 26.11.2022
Používám již třetí balení a jsem spokojena. Myslím, že opravdu pomáhá
5
PS Avatar autora | 20.11.2022
Mám za sebou jedno balení na vlasy, nehty a pleť, jsem naprosto spokojená, konečně jsem našla značku která funguje, je vyšší cena, ale stojí to za to.
5
IL Avatar autora | 19.11.2022
Zatim pouzivam kratce, ale uz ted se mi zda, ze vlasy nejsou tak krehke a padaji mene.
5
AM Avatar autora | 16.11.2022
Zatím nemohu říct, užívám první týden.
5
RT Avatar autora | 14.11.2022
Používám dlouho, nejlepší produkt na vlasy je to jednička
5
SJ Avatar autora | 14.11.2022
Produkt je super, doporučuji.
5
LK Avatar autora | 11.11.2022
Venira je to co jsem pro své vlasy potřebovala, moc mi pomáhá , i kadeřnice si všimla změny. Moc děkuji.
5
M Avatar autora | 10.11.2022
Užívám již druhý měsíc a musím říct, že nehty jsou silné, dlouhé nelámou se, pleť nemám pupínky, co jsem mívala a vlasy spolu s vlasovou kosmetikou, co mám taky, jsou o dost ! lepší. Já jsem velmi spokojená a doporučuji i pro ostatní, kdo se trápíte polámanými nehty, špatnou pletí a a padáním vlasů. Jsem moc ráda, že jsem na Veniru narazila, protože si připadám konečně pěkně a když jdu do společnosti, už se nestydím za mé ruce ani pleť. :)
5
MV Avatar autora | 10.11.2022
Užívám první týden, tak zatím nemůžu posoudit, ale doufám že pomůže.
5
AK Avatar autora | 10.11.2022
Mám už 3balení a jsem spokojená.
5
MC Avatar autora | 3.11.2022
Používám uz několik let. Takže spokojená.
5
HE Avatar autora | 3.11.2022
S produktem jsem spokojená, doba dodání byla velmi krátká. Potěšil i dárek, za nějž děkuji.
5
D Avatar autora | 3.11.2022
Objednávám už podruhé, jasná volba při používání doplňků stravy pro krásné vlasy, nehty i pleť
5
PO Avatar autora | 3.11.2022
Užívám první týden, zatím nemůžu posoudit, doufám, že se výsledek po nějaké době dostaví
5
LH Avatar autora