Neohodnoceno

VENIRA hormonální rovnováha, Maca 2+1 zdarma

 Mimořádný balíček 2+1 ZDARMA jen pro akci BLACK FRIDAY 

Po skončení už letos podobnou akci dělat nebudeme! 

Objevte sílu těchto dvou přírodních doplňků stravy, speciálně určených pro ženy. Hormonální rovnováha obsahuje komplex 6 účinných látek, který pomáhá ženskému tělu ke správné funkci hormonů a podílí se na jejich vyrovnané hladině. Díky Mace peruánské pak podpoříte nejen fyzické a duševní zdraví, ale také vytrvalost, vitalitu, plodnost a sexualitu.

V tomto balíčku najdete celkem 160 kapslí Hormonální rovnováhy (2 dózy), které vám vydrží na 80 dní (denně se užívají 2 kapsle) a 80 kapslí Macy (1 krabička, zdarma v tomto balíčku), které vám vydrží na 40 dnů (denně se užívají 2 kapsle).

Můžeme doručit do:
2.12.2021
Skladem
Kód: 689
Značka: Venira
1 597 Kč –25 % 1 198 Kč
Kategorie: 2+1 a 3+1 zdarma
HORMONY+MACA
Akce
1 597 Kč –25 %

 Mimořádný balíček 2+1 ZDARMA jen pro akci BLACK FRIDAY! Ušetříte 399 Kč.

-----------------

Venira hormonální rovnováha je přírodní doplněk stravy s 6 látkami, který pomáhá ke správnému fungování ženských hormonů, vitalitě a podporuje správný psychický i fyzický stav ženy. SUPERpotravina Maca peruánská v kombinaci s Tolicí setou a Ashwagandou! Tyto 3 přírodní účinné látky skvěle podporují ustálení hormonů, přispívají ke sjednocení menstruačního cyklu, pomáhají s problémy s početím a navíc podporují náš imunitní systém.

Proč užívat hormonální rovnováhu?

Hormony ovlivňují celkový psychický i fyzický stav člověka. Jejich změny a výkyvy nás doprovázejí celý život a ovlivňují nespočet tělesných funkcí, o kterých možná ani netušíte. Změny hormonů mají vliv na naše nálady, hubnutí nebo přibírání, plodnost, fyzickou vytrvalost nebo zanesení a zatížení organismu. Hladina hormonů by měla být přinejlepším stále vyrovnaná, aby v našem těle vše fungovalo tak, jak má. Největší výkyvy hormonů žena zaznamenává během menstruace. V období plánování a očekávání miminka je důležitá správná hladina hormonu prolaktinu, který má velký vliv na plodnost a později také na tvorbu mateřského mléka.

Venira hormonální rovnováha je komplexní péče o ženské zdraví a podílí se na správné funkci ženských hormonů během různých fází a období života každé ženy. Udržuje jejich rovnováhu a zmírňuje příznaky výkyvů. Produkt přispívá k menopauzalnímu komfortu, pomáhá detoxikovat tělo a podílí se na menstruačním komfortu.

Jak se může projevovat hormonální nerovnováha?

- zažívací problémy

- těžší a bolestivý průběh menstruace

- kožní změny a problémy

- nadměrný růst ochlupení

- přejídaní a přibírání na váze

- změny nálad a nervozita

- noční pocení

- zvýšená únava nebo hubnutí

- návaly horka

- vypadávání vlasů

- nespavost

 Se všemi těmito problémy může pomoct Venira hormonální rovnováha.

Obsahuje:

Oves setý – podporuje správný trávicí systém, metabolismus, napomáhá detoxikaci, podporuje normální činnost urogenitálního systému žen, podporuje normální funkce střevního traktu, napomáhá osvěžení těla, má relaxační účinky, napomáhá normálnímu stavu pokožky

Chřest hroznovitý – podporuje normální trávení, pomáhá při kojení, podporuje správný průběh menopauzy, podporuje funkce ženského pohlavního reprodukčního systému, podporuje plodnost, přispívá ke správnému spánku

Meduňka lékařská – má relaxační účinek, je antioxidantem, napomáhá hormonální rovnováze, podporuje normální činnost oběhové soustavy, podporuje kognitivní a duševní zdraví,přispívá k pozitivní náladě – relaxace

Pyl + mateří kašička – podporuje hormonální aktivitu– menopauza, podporuje přirozenou obranyschopnost – imunitní systém

Včelí pyl – menopauzální komfort, duševní stav a výkon, vitalita, odolnost

Jód – přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu pokožky a k tvorbě hormonů štítné žlázy a normální činnosti štítné žlázy

Kolikrát denně mám kapsle užívat?

Užívejte 2 kapsle denně. Doporučujeme 1 kapsli ráno před jídlem a 1 kapsli večer před jídlem.

Co je to Maca peruánská?

Maca peruánská neboli peruánská řeřicha má svůj původ v peruánských Andách, kde roste převážně v horských oblastech. Jedná se tedy o dokonalou rostlinu, která umí přežít i ve velmi drsných podmínkách ve vysoké nadmořské výšce. Jako nejdůležitější část této rostliny se považuje její kořen. Proč? Právě on totiž obsahuje hned několik prospěšných látek v podobě vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin, které mají velice blahodárný vliv na lidský organismus. Maca je navíc známá již po tisíce let a už staří Inkové ji užívali zejména proto, aby měli dostatek síly, vitality a pomohli tak k přežití jejich rodu. Odtamtud se následně dostala až sem k nám a jsou z ní vyráběny nejrůznější doplňky stravy určené nejen pro ženy, ale mnohdy také pro muže.

Není divu, že je Maca všeobecně známá a navíc označovaná jako SUPERpotravina. Její kořen totiž v sobě obsahuje hned několik velice důležitých a prospěšných složek. Mezi ně patří značná dávka minerálních látek jako je třeba fosfor, železo, jód či vápník. Ty jsou následně obohacené také o vitaminy B1, B2, C a E, které mají na naše tělo a jeho správný chod velice značný vliv. Navíc se v jeho složení objevují také aminokyseliny, antioxidanty a nakonec i nenasycené mastné kyseliny. Ty si naše tělo bohužel neumí samo vytvořit, a tak bychom je měli přijímat alespoň touto cestou.


Jak už jsme si řekli, tak má Maca velice mnoho blahodárných účinků na celý náš lidský organismus a nenadarmo si vysloužila přezdívku jako zázračná rostlina. Hlavním důvodem, proč takto bývá pojmenována, proč se ji většina žen rozhodne užívat a proč je tolik žádaná a oblíbená je ten, že skvěle napomáhá ustálit hladinu hormonů.

To znamená, že nám může pomoct nejen sjednotit náš menstruační cyklus, ale také je často používána jako podpůrný prostředek proti neplodnosti. Maca však neslouží pouze jako podpůrný prostředek při problémech s početím, ale navíc také skvěle podporuje i náš imunitní systém, čímž zlepšuje naši vitalitu a to však nejen fyzickou, ale také psychickou.

To je zajištěno hlavně prostřednictvím obsažených vitamínů, minerálů a aminokyselin, které je potřeba svému tělu dopřávat nejen díky stravě, jelikož tento příjem může být někdy pro naše tělo nedostačující, ale také z nejrůznějších doplňků stravy.

- Pomáhá podporovat plodnost a pozitivně ovlivňuje hladinu hormonů

- Harmonizuje menstruační cyklus

- Přispívá k posílení paměti

- Napomáhá zvyšovat libido

- Posiluje imunitní systém a má antioxidační účinky

Obsahuje

Maca (Lepidium meyenii) podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, plodnost a sexualitu.

Tolice setá (Medicago sativa) má skvělé antioxidační účinky, napomáhá nám bojovat vůči volným radikálům a posiluje imunitní systém.

Ashwaganda (Withania somnifera) napomáhá udržovat správnou hladinu a rovnováhu látek v našem těle, posiluje imunitní systém a dokáže také zlepšovat náladu.

Jak se Venira Maca užívá?

Užívejte každý den 2 kapsle - jednu ráno a jednu večer (vždy před jídlem). Dostatečně je zapijte tekutinou. Mezi užíváním těchto kapslí navíc nezapomínejte dodržovat časový rozestup alespoň 5 hodin. Proč? Je to z toho důvodu, aby mělo naše tělo čas na vstřebání všech potřebných látek v co největší míře.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro ženy s rakovinou prsu, dělohy, vaječníků, endometriózou či myomatózní dělohou. Dbejte na zdravý životní styl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: