VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť 80 denní kúra, 160 kapslí

 2 BALENÍ ZA VÝHODNĚJŠÍ CENU 

  • BESTSELLER už 6 let!
  • přírodní doplněk stravy s obsahem 20 aktivních látek
  • dodává vlasům, nehtům a pokožce důležité vitaminy, živiny a minerály
  • podporuje udržení normálního stavu nehtů, vlasů a kůže
  • napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

 

Obsah balení: 160 kapslí, což je kúra na 80 dní

Dávkování: užívejte dvě kapsle denně – jednu ráno a druhou večer

Určení: pro ženy i muže

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem ihned k odeslání
Kód: VPP80K
Značka: Venira
1 699 Kč –15 % 1 444 Kč
venira premium kapsle pro vlasy, nehty a pleť 80 denní kúra
Zlatá cena
1 699 Kč –15 %

Váš nejoblíbenější produkt z naší nabídky obsahuje nově 20 účinných látek z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. 

Úspěch našich čistě přírodních kapslí stojí na mnohaletém vývoji a kvalitě jednotlivých složek. V roce 2017, kdy jsme kapsle pro vlasy, nehty a pleť poprvé uvedli na trh, obsahovala každá denní dávka 18 synergicky působících látek. I přes toto neuvěřitelné číslo a úžasné proměny našich zákazníků jsme pokračovali ve vylepšení současné receptury a díky tomu vám můžeme představit dokonale vyváženou kombinaci 20 účinných látek, která nemá na současném trhu obdoby!


VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pro koho je tento prémiový doplněk stravy vhodný?

Tento doplněk stravy doporučujeme každému, kdo chce soustavně pracovat na zlepšení kvality a vzhledu svých vlasů, nehtů a pokožky a zároveň každému, kdo hledá účinné řešení pro své lámavé nehty, slabé a vypadávající vlasy a drobné nedokonalosti pleti

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť jsou vhodné pro ženy i muže – nicméně pro ty jsme na základě tohoto bestselleru vyvinuli speciální VENIRA hair & beard booster pro muže obsahující složky, které mají vliv na hormonální aktivitu v mužském těle.

Vzhledem k tomu, že kapsle jsou přírodní a zdravotně nezávadné, mohou je užívat i ženy v období těhotenství a kojení, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Jaké problémy řeší?

Po VENIRA PREMIUM kapslích pro vlasy, nehty a pleť sáhněte v případě, že máte:

- slabé nehty se sklony k lámání a třepení

jemné, lámavé nebo řídnoucí vlasy

pomalu rostoucí vlasy

ochablou pleť bez života

- drobné nedokonalosti na pleti


Jaký bude výsledný efekt při pravidelném užívání?

Při pravidelném užívání se dočkáte celkového zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti. Změny budou znatelné na pohled i na dotek. Můžete očekávat zřetelné zpevnění nehtů a vlasů, urychlení růstu vlasů i nehtů, viditelné zvýšení pružnosti a pevnosti pokožky. 

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Co je nového?

Vylepšení původní receptury sestávající z 18 účinných látek jsme vám už jednou přinesli, když jsme složení doplnili o serenou plazivou. Nemožné se ale stalo skutečností, a tak vám po dalším více než ročním vývoji představujeme dosud nejnadupanější verzi kapslí, kdy každá z nich obsahuje neuvěřitelných 20 účinných látek!

Dosavadních 19 účinných složek jsme tentokrát doplnili o látku budoucnosti – Astaxanthin. Tento přírodní karotenoid patří k největším objevům 21. století, protože se jedná o jeden z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Obrovské popularitě se těší zejména v zahraničí. Například v USA  je považovaný za průlomovou látku v oblasti osobní péče. Do své rutiny ho zařadily celebrity jako Madonna, Gwyneth Paltrow nebo Heidi Klum. Právě v těchto společenských kruzích získal označení látka budoucnosti. 

Astaxanthin svou antioxidační silou předčí i daleko známější antioxidanty. Astaxanthin je:

- 6 000× účinnější než vitamin C

3 000× účinnější než resveratrol

800× účinnější než koenzym Q10

560× účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji

500× účinnější než vitamin E

Jaké aktivní látky obsahuje každá kapsle?

Astaxanthin – patří k nejsilnějším přírodním antioxidantům se širokým spektrem blahodárných účinků na lidský organismus. Svou jedinečnou strukturou přispívá k ochraně membrány ve všech částech těla, a tím zabraňuje předčasnému stárnutí a poškození organismu. Napomáhá odbourávat volné radikály a bojovat tak proti oxidačnímu stresu, který má negativní vliv na stárnutí organismu. 

Serenoa plazivá – extrakt z plodu 4:1, který dokáže blokovat DHT (hormon sehrávající zásadní roli při padání vlasů). Eliminuje vypadávání vlasů a zlepšuje pevnost a celkový vzhled těch stávajících. Podporuje přirozený růst vlasů.

Kolagen – je základem pro naše pojivové tkáně a jedná se o ve vodě nerozpustnou bílkovinu. Podporuje pevnost a pružnost pokožky, zmírňuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst a eliminuje třepení a lámání nehtů.

MSM – organická síra přirozeně se vyskytující v těle zelených rostlin, živočichů a lidí. Jedná se o prášek téměř bez chuti, zápachu a barvy, který je klíčový pro udržení správného fungování bílkovin, zdraví kloubních a kožních pojivových tkání, svalů, vlasů a nehtů. 

Kyselina hyaluronová – je přirozená součást mezibuněčné hmoty a najdeme ji téměř ve všech tkáních, kde plní funkci hydratační složky. Dokáže na sebe totiž vázat 1000x více vody než je její samotná váha. Nazývá se také jako elixír mládí, jelikož napomáhá zlepšit pevnost a pružnost pokožky, dokonale ji hydratuje, eliminuje vznik vrásek a má tedy naprosto dokonalý omlazující účinek!

L-Cystein – neesenciální aminokyselina klíčová pro růst vlasů. Cystein ve svém složení obsahuje síru, která přispívá k udržení pevných a silných folikul. V těle se podílí mimo jiné na mnoha metabolických procesech. Dle klinických studií má přímý vliv na redukci vypadávání vlasů a podporu pevnosti vlasů.

L-Methionin – esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vyrobit samo, a tak je nezbytné ji dodávat potravou a doplňky stravy. Její nedostatek v těle se projevuje padáním vlasů, jejich nízkou kvalitou a lámáním nehtů. Může mít vliv i na hustotu vlasů.

L-tyrosin – patří mezi neesenciální aminokyseliny. Je prekurzorem takzvaných katecholaminů – adrenalinu, noradrenalinu a hlavně hormonu štěstí dopaminu, ten má zásadní vliv na naši náladu. Napomáhá tak našemu organismu lépe snášet zátěžové situace, přispívá ke zlepšení nálady a paměti.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Pivovarské kvasnice (kvasinky Saccharomyces cerevisiae) – jedná se o přírodní zdroj bílkovin a jeden z nejlepších přirozených zdrojů vitaminů skupiny B, vitaminu H a zinku, tedy látek prospěšných pro udržení normálního stavu nehtů, vlasů, vousů a pokožky.

Zinek – antioxidant chránící buňky před nežádoucími vnějšími vlivy. Přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů i pokožky – pomáhá snižovat produkci kožního mazu a eliminovat akné.

Selen – důležitý stopový prvek podílející se na udržení normálního stavu nehtů, který zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.

Měď – stopový prvek, který přispívá k tvorbě melaninu, jenž je zodpovědný za naši barvu vlasů a kůže. Pomáhá k přirozené regeneraci pokožky a k tvorbě kolagenu, který přispívá k eliminaci vzniku vrásek. Peptidy mědi navíc eliminují vypadávání vlasů, posilují vlasové folikuly i samotnou pokožku hlavy.

Retinol – vitamin A podporuje cirkulaci kyslíku v krvi a podílí se na udržení optimálního stavu pokožky.

Vitamin B6 – podílí se na tvorbě nových buněk a zároveň okysličuje pokožku. Zamezuje nadměrnému vypadání vlasů a podporuje jejich optimální růst. 

Biotin – vitamin B7 podporuje tvorbu keratinu, tedy hlavního proteinu, který dodává vlasům pevnost a pružnost. Kromě toho pomáhá udržet normální stav vlasů a kůže. 

Kyselina listová – vitamin B9 je klíčový z hlediska obnovy DNA. Zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a jejich ztenčování. 

Kyselina askorbová – vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k zachování optimální tvorby kolagenu pro normální funkci kůže.

Kyselina pantotenová – Vitamin B5 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Extrakt z natě přesličky rolní – obsahuje kyselinu křemičitou jejíž soli jsou klíčovými stavebními kameny pojivových tkání (např. kostí, vazů, chrupavek, nehtů, vlasů). Jejich nedostatek může vést k vyšší lámavosti nehtů, vypadávání vlasů nebo svědění kůže. 

Extrakt z listů kopřivy dvoudomé – Listy kopřivy  jsou bohaté na chlorofyl, vitamin C a minerální látky. Obsahují i kyselinu křemičitou, která prospívá vlasům a nehtům.

Jak se tento doplněk stravy užívá?

Užívejte dvě kapsle denně – jednu užijte hned ráno a druhou večer. 

Prémiové kapsle užívejte buď před jídlem, v jeho průběhu, nebo po dojedení. Díky tomu nastartujete své trávení, a tím i vstřebatelnost všech aktivních látek. Ze stejného důvodu dodržujte mezi užitím jednotlivých kapslí časový rozestup alespoň pět hodin.

Balení obsahuje 80 kapslí, což při dodržení doporučeného denního dávkování odpovídá kúře na 40 dní. Pauza mezi jednotlivými baleními není nutná, takže po dobrání můžete rovnou přejít na další. Pravidelné a dlouhodobější užívání zlepšuje celkový efekt.


S čím kombinovat?

V naší nabídce najdete další doplňky stravy, které vzájemně podporují svůj účinek. VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť proto doporučujeme kombinovat s VENIRA gumovými medvídky pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kostičkami pro vlasy, nehty a pleť, VENIRA kolagenem ve formě srdíček a kolagenovými drinky.


Upozornění: Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem, či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Vyrobeno v ČR.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vaši objednávku odešleme ihned v nádherném balení

Že vám přišel balíček z VENIRY poznáte na první pohled. Produkty posíláme v krásné poštovní krabici s děkovací kartičkou. 

Vše v balíčku je pečlivě zabaleno do obalového materiálu a krabice je ještě oblepena páskou, ať se vyhneme jakýmkoliv problémům při doručování. Veškeré námi používané materiály jsou navíc plně recyklovatelné.

Objednávky odesíláme bleskově každý pracovní den přes Českou poštu, PPL, DPD nebo Zásilkovnu a jelikož máme vše skladem v České republice, už následující pracovní den Vám může balíček přijít.

Zaplatit u nás můžete na dobírku (platba při převzetí balíčku), kartou (platba předem), rychlým nebo klasickým bankovním převodem (platba předem), Apple Pay nebo Google Pay (platba předem).


Zobrazit všechny výhody nákupu >


Udělejte si u nás radost a my vás odměníme

Nejen prvotřídní produkty, ale i celkový nákup u nás musí být něčím speciální. Vážíme si naprosto každé objednávky a chceme vám i tímto způsobem poděkovat, že nakupujete právě u nás! 

Proto k úplně každé objednávce vždy dáváme i dáreček. 

Dárečků máme aktuálně 6 a jsou odstupňovány podle hodnoty objednávky. Zobrazí se automaticky v 1. kroku nákupního košíku, kde si podle hodnoty vaší objednávky vyberete ten dáreček, který se vám bude nejvíc líbit.

Ke každé objednávce je možné získat pouze 1 dárek.

VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Nevíte, jestli je tento produkt pro vás vhodný? Nebo potřebujete poradit s něčím jiným?

Pak nás rozhodně neváhejte kontaktovat, protože jsme tady pro vás a rádi vám poradíme! Ozvat se nám můžete buď telefonicky, přes e-mail, nebo na sociálních sítích.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.cz


5
86x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 8.7.2024
Perfektní, vitamíny mi zachraňují vlasy
5
IN Avatar autora | 4.7.2024
Veniru, doporučila známá a opravdu funguje. Velká spokojenost a doporučuji i objednávám svým příbuzným jako dárek a nezklamal.
5
Avatar autora | 14.6.2024
Výborný produkt. Kupuji již roky. Je v něm ucelený komplex účinných látek, které mi prospívají na vlasy i pleť. Jsem spokojená.
5
IV Avatar autora | 1.6.2024
Nekupuji poprvé , za mně spokojenost 👍
5
AD Avatar autora | 7.4.2024
Spokojenost
5
DT Avatar autora | 18.3.2024
Mám chvilku, ale kupovala jsem na doporučení od kolegyň. Ty jsou velmi spokojené.
5
MO Avatar autora | 1.3.2024
Zatím užívám krátce , kupovala jsem na doporučení.
5
IT Avatar autora | 18.2.2024
Jsem spokojená.
5
VS Avatar autora | 1.2.2024
Kupuji opakovaně, vlasy jsou silnější a mají větší objem.
5
BP Avatar autora | 22.1.2024
Zatím užívám krátce, recenze jsou velmi dobré.., díky menopauze mi začaly vypadávat vlasy..
5
IT Avatar autora | 6.1.2024
Zatím užívám krátce, ale kupovala jsem na základě doporučení, tak věřím, že budu spokojená.
5
PR Avatar autora | 14.12.2023
Už po měsíci je vidět rozdíl...vlasy jsou pevnější, lesklejší.
5
ST Avatar autora | 8.12.2023
Kupuji opakovaně , vlasy nepadají i při častém barvení.
5
MA Avatar autora | 6.12.2023
Vitaminy na vlasy a nehty opravdu funguji, beru je téměř rok a vlasy mám delší o 20 Cm
5
MB Avatar autora | 6.12.2023
Super produkty, přírodní, vyhovují mi a pomáhají, vřele doporučuji
5
RS Avatar autora | 3.12.2023
Super
5
Avatar autora | 1.12.2023
Už jsem si loni kupovala a letos jsem si znovu koupila. Jsem moc spokojená,
5
Avatar autora | 24.11.2023
Kupuji opakovaně.Moje velmi jemné vlasy jsou určitě silnější. Pleti také prospívá.
5
PO Avatar autora | 17.11.2023
Produkt objednávám dlouhodobě. Jsem spokojená. Vyhovuje mi složení přípravku. Avšak nemohu úplně posoudit účinky.
5
ML Avatar autora | 9.11.2023
S kapslemi jsem velmi spokojena, mohu jen doporucit.
5
K Avatar autora | 9.11.2023
Jedna z mála věcí na trhu, která opravdu pomůže.
5
Avatar autora | 5.11.2023
S produktem jsem spokojená, kupovala jsem si ho i loňský rok.
5
KF Avatar autora | 26.10.2023
S kapslemi jsem moc spokojená, fungujou nejlépe ze všech, co jsou na trhu! :)
5
SB Avatar autora | 22.10.2023
S kapslemi jsem moc spokojená!! Jsou opravdu účinné a mohu za sebe jen a jen doporučit!! Rozdíl je vidět už po týdnu užívání 😍
5
IH Avatar autora | 18.9.2023
Opakovany nakup a velka spokojenost, rozdil v kvalite vlasu a nehtu je u me poznat vzdy cca za tyden po nasazeni.
5
ML Avatar autora | 18.9.2023
Jsem velmi spokojena.
5
SH Avatar autora | 25.8.2023
S produktem jsem spokojena.
5
VM Avatar autora | 19.8.2023
Naprostá spokojenost jak s doručením, tak i s výrobkem na vlasy, nedám na něj dopustit…vlasy jsou pevné, husté, rostou jak o závod…🤣
5
ŠH Avatar autora | 10.8.2023
Velmi už jsem objednávala podruhé. Moc děkuji.
5
JB Avatar autora | 8.8.2023
Produkt používám týden, nedokážu zatím posoudit. Objednala jsem ji jak prášky, tak jahodové gumové medvídky - nejsou nijak moc sladké, což mi vyhovuje.
5
Avatar autora | 23.6.2023
Zatím používám krátce, ale složení mě nadchlo a o účincích nepochybuji. Z přesličky mám zvlášť radost, je pro mě jedna ze základních bylinek, nejen pro pleť a čaj si prostě nezvládám vařit pravidelně.
5
O Avatar autora | 22.6.2023
Byl to dárek pro přítelkyni, která je s produktem velmi spokojená.
5
VS Avatar autora | 22.6.2023
S produktem jsem maximálně spokojená, kvalita vlasů i nehtů se mi zlepšila. Vlasy jsou hustší a dorůstají nové.
5
RV Avatar autora | 8.6.2023
Zatím nemohu posoudit, teprve jsem jej začala užívat.
5
KK Avatar autora | 2.6.2023
Produkt užívám chvilicku, nicméně přestaly mi padat vlasy i za tu krátkou dobu. Určitě budu pokračovat s Venirou nadále 👌
5
JD Avatar autora | 26.5.2023
Zatím nedokážu posoudit, užívám krátce. Doufám že efekt bude patrný
5
Avatar autora | 12.5.2023
Beru teprve týden, ale účinky jsou už teď vidět. Vlasy méně padají
5
DV Avatar autora | 2.5.2023
Zatím jsem neměla možnosti zjistit, jak produkt působí...beru ho zatím krátkou dobu
5
Avatar autora | 2.5.2023
Užívám již rok, naprostá spokojenost.
5
Avatar autora | 27.4.2023
užívám teprve týden, nelze hodnotit
5
NM Avatar autora | 23.4.2023
jsem ;)
5
TN Avatar autora | 23.4.2023
Zboží nakupuji pravidelně již 2 roky a jsem s výsledky maximálně spokojena.
5
KH Avatar autora | 17.4.2023
vitamíny beru už dlouho a moc mi vyhovují, vlasy lépe rostou , jsou hustší a vypadají zdravě. Jsem už Venira zavislák)))...
5
V Avatar autora | 14.4.2023
Spokojenost
5
I Avatar autora | 15.3.2023
Rychlé dodání. Produkt zatím hodnotit nemohu, krátká doba používání.
3
AL Avatar autora | 13.3.2023
Tento produkt bych ráda hodnotila alespoň po měsíci užívání. Zatím hodnotit nemohu.
5
SP Avatar autora | 12.3.2023
Zkouším poprvé, snad budou účinky brzy viditelné
5
LV Avatar autora | 9.3.2023
super, používám dlouhodobě nemají konkurenci jediné, co mi opravdu pomohlo proti padání vlasů a to do 14 dnů
5
J Avatar autora | 5.3.2023
Objednala jsem si druhou 80 ti denní kůru , tentokrát vyšší řadu premium .Nevím jestli můj růst vlasů rozjela tahle vyšší řada a nebo se potvrdilo ,že 3 měsíc užívání je ten zlomový ,kdy se účinky rozjedou na plný plyn :-) Vlasy rostou jako divé, mám i spoustu nových vlasů. Takže určitě nekončím a těším se na další změny.
5
KN Avatar autora | 26.2.2023
S kapslemi Venira Premium jsem maxilne spokojena. Uzivam je dlouhodobe a pozoruji znacne zlepseni vlasu a nehnu po porodu a kojeni.
5
DD Avatar autora | 23.2.2023
Užívám již delší dobu, a účinek je opravdu znát. Nehty jsou pevnější a tolik se nelámou. Zlepšila se i kvalita a hustota vlasů. Chce to ale pravidelnost a nečekat okamžitě zázraky.
5
ŠČ Avatar autora | 23.2.2023
Zatím užívám krátce, tak nemohu posoudit účinnky. Ale zakoupila jsem na doporučení známé, která si produkt nemůže vynachválit.
5
JF Avatar autora | 16.2.2023
Zatím používám pár dnů, tak uvidím. Recenze jsou výborné. Těším se na výsledek. Peeling na rty s višňovou příchutí nemá chybu. Rty jsou heboučké a chuť příjemná. Co se týká dodání - rychle doručené, kvalitně zabalené, naprostá spokojenost 100%. V budoucnu mám plány nakoupit další přípravky.
5
DS Avatar autora | 7.2.2023
Velká spokojenost ????
5
MP Avatar autora | 3.2.2023
Užívám již třetí měsíc a musím říct,že to opravdu funguje. Ale, chce to trpělivost. Až po 2 měsících se dostavily výsledky. Spokojenost!!!
5
KV Avatar autora | 27.1.2023
S produktem jsem velmi spokojená. Zakoupila jsem m již opakovaně
5
LS Avatar autora | 24.1.2023
Velká spokojenost
5
AM Avatar autora | 9.1.2023
Beru už 4. měsíc, a jsem moc spokojena. Omezilo se vypadávání vlasů a zlepšila se jejich kvalita.
5
JP Avatar autora | 27.12.2022
Zatím používám pouze několik dnů, dodání 100 % v pořádku.
5
MP Avatar autora | 26.12.2022
Užívám teprve měsíc,takže ještě nemůžu hodnotit. Ale šampon a kondicionér, fakt super. A co se týče dodání,tak perfektní,není co dodat,jen pochvala . Pokud budou perfektní i účinky přípravku,tak jsem celoživotní odběratel i s rodinou
5
PK Avatar autora | 16.12.2022
Beru krátce,ale kvalita vlasů je výrazně lepší.A padání se taky zlepšilo.Tak za tři měsíce budu mít husté vlasy,tak se těším.
5
IK Avatar autora | 13.12.2022
Jsem s ním velmi spokojena. Kvalita vlasů se výrazně zlepšila.
5
ES Avatar autora | 12.12.2022
Užívám teprve necelých 14 dní, takže zatím nemohu posoudit...uvidíme. Recenze tento přípravek chválí, tak věřím, že jsem konečně objevila něco, co bude opravdu fungovat. Ohodnotím případně později podle výsledků. Co se týká dodání, tak naprostá spokojenost - rychlost doručení, kvalita zabalení atd. - není co vytknout a mohu jen doporučit. Pokud bude po pár týdnech vidět zlepšení, určitě ráda vyzkouším i další produkty z nabídky Veniry.
5
KN Avatar autora | 10.12.2022
S vitaminy jsem velmi spokojena. Zlepsily se mi vlasy i nehty. Koupila jsem opakovane. Velmi rychle dodani s darkem, ktery potesi.
5
IM Avatar autora | 8.12.2022
Beru chvíli, věřím a doufám.
5
VK Avatar autora | 30.11.2022
Užívám krátce, zatím sleduji, že vlasy míň padají. Určitě budu Verinu užívat dál.
5
ML Avatar autora | 28.11.2022
Užívám již 3 měsíce, na vlasech je patrné výrazné zlepšení, přestaly padat, jsou i pevnější, nelámou se tak jak dřív. Na nehtech je zlepšení jen částečné, měla jsem je velmi slabé, částečné zpevnění je poznat. Určitě budu užívat Veniru premium dále
5
RB Avatar autora | 26.11.2022
Rychle dodání a kvalitně zabaleno. Mám poprvé uvidíme časem jestli objednám opět.
5
VS Avatar autora | 24.11.2022
Mám již po několikáté a naprostá spokojenost.
5
LN Avatar autora | 24.11.2022
jím ho necelý týden, uvidím později
5
ML Avatar autora | 21.11.2022
S produkty jsem velmi spokojena, již po týdnu užívání tablet pozoruji menší padání vlasů!
5
HI Avatar autora | 16.11.2022
Naprostá spokojenost. Tablety fungují, jak pro mě tak i pro partnera. Zkoušeli jsme i takzvané #1 na vlasy z Anglie (přes dva roky), ale nic. Výsledky jsme začali vidět po měsících užívání Venira Premium. Partner si už po pár týdnech začal všímat rozdílu, já až po delší době. Díky Veniro, za super produkty!
5
PT Avatar autora | 5.11.2022
Kombinace kapsli a samponu a kondicioneru zabrala velmi rychle. Vlasy vyrazne mene vypadavaji, jsou zdravejsi. Tesim se na efekt, ktery za nejaky cas bude rozhodne jeste vyraznejsi. Cistici pena na oblicej je take skvela. Kosmetiku Venira jsem objevila vicemene nahodou, ale rozhodne u ni zustanu ❤️
5
AM Avatar autora | 5.11.2022
Přípravek nedělá zázraky ze dne na den, ale po třech měsích užívání jsou mé vlasy viditelně zdravější a nehty se mi mnohem méně lámou.
5
KJ Avatar autora | 3.11.2022
Ahoj, zatím...po roce a půl čekám. Chvilu potrvá, než vlasy odrostou. Ale působí to dobře. Jediné, co mi vadí, že jsem musela dát pryč gelové nehty...přestaly mi držet. PS: beru kvůli vlasům. Těším se, až ten chemlon odroste a budu mít konečně vlasy.
5
Avatar autora | 3.11.2022
+splnil očekávání +rychle dodání +krásně zabaleno
5
LP Avatar autora | 30.10.2022
S Venirou jsem spokojena, objednávám opakovaně a mohu ji jen doporučit.
5
DM Avatar autora | 30.10.2022
Veniru jsem zakoupila na doporučení a užívám krátce. Proto ještě nemůžu úplně hodnotit,ale doufám ,že po přečtení kladných recenzí budu nakonec i já spokojena.
5
ET Avatar autora | 23.10.2022
Produkt opakovaně objednávám,pomáhá,opakovaně kupuji.
5
LM Avatar autora | 9.10.2022
Veniru mi doporučila má Kadeřnice, má kamarádka a maminka mého muže. Všechny jsou spokojené a já také! Ne jen s produkty,ale i s ochotou zaměstnanců,rychlým dodáním a skvělým účinkem. Těším se na další nákup. I já jsem doporučila produkty má kamarádce, která už čeká na svůj balíček.
5
HH Avatar autora | 9.10.2022
Super produkt
5
KB Avatar autora | 23.9.2022
Zatím velká spokojenost. :)
5
LK Avatar autora | 12.9.2022
používám již více než rok ,včetně vašich dalších vlasových produktů
5
JM Avatar autora | 12.9.2022
S produktem začínám, tak snad budu spokojená. Che to čas a trpělivost.
5
L Avatar autora | 9.9.2022
Zatím jsem spokojená
5
PB Avatar autora | 28.8.2022
Beru týden , tak uvidíme .
4
MK Avatar autora | 25.8.2022
Neberu to tak dlouho,tak doufám ,že mi pomůže .
5
JJ Avatar autora | 19.8.2022
Maximálně. Užívám dlouhodobě a nehty mám pevné, rychle rostou. Vlasy mají občas tendenci více padat, ale brzy to vždy ustane.
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Užívání kapslí pro vlasy, nehty a pleť PREMIUM spolu s gumovými medvídky 10.8.2023 13:22
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné užívat kapse pro vlasy, nehty a pleť Premium 2x denně spolu s gumovými medvídky 2x denně Děkuju
Odpovědět
V Avatar autora Užívání kapslí pro vlasy, nehty a pleť PREMIUM spolu s gumovými medvídky 11.8.2023 15:47
Krásný den, Romano. <3 Děkujeme za Váš dotaz! Gumoví medvídci a kapsle pro vlasy, nehty a pleť se svým složením doplňují a navzájem posilují svůj účinek, takže je možné je kombinovat. Ráno si tedy dejte jednu kapsli a jednoho medvídka a stejně tak to udělejte večer, ideálně s rozestupem alespoň 5 hodin. Vaše tělo tak bude po celý den zásobováno potřebnými vitamíny a zároveň bude mít dostatek prostoru je vstřebat. Anička, zákaznická podpora Venira.cz
A Avatar autora Prosím o vysvětlení značky ug 30.11.2023 21:25
Dobrý den,prosím můžete mi vysvětlit co je tato značka za hodnotu ? Někde udáváte mg to je ok ,ale co třeba Vitamin A 600ug ? Dále Kyselina listová ,Biotin atd.. Děkuji moc za odpověd Ajina
Odpovědět
V Avatar autora Prosím o vysvětlení značky ug 6.12.2023 11:28
Krásný den, Ajino. Děkujeme za Váš dotaz. <3 Tato značka symbolizuje mikrogram, tedy jednu tisícinu miligramu. Tudíž 600μg je 0,6mg. :-) Anička, zákaznická podpora Venira.cz <3
Zpět do obchodu