Vyhrajte Venira novinku - magnesium shots bez cukru

Je to tady! Další Venira novinka je na světě. A je to naprostá pecka. 

 

Schválně, jestli se poznáváte alespoň v jedné z následujících situací. Přes den jste často unavení, nic se vám nechce a jakoby vám došla energie? Lehce se vystresujete, rozhodí vás i sebemenší maličkost a náladu máte pod psa? Dokonce vás můžou trápit svalové křeče, těžko se vám soustředí a v noci špatně usínáte. Možná vás to ani nenapadlo, ale všechny tyhle situace můžou nastat při nedostatku hořčíku. Hořčík je totiž jeden z nejdůležitějších minerálů pro naše tělo. Smutnou zprávou je, že deficitem hořčíku trpí až ⅓ obyvatel.

 

Venira magnesium shots v jedné z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku je prvotřídní doplněk stravy, který obsahuje tekutou dávku hořčíku a jedna ampulka obsahuje 100% denní doporučenou dávku elementárního hořčíku. Tyto shoty jsou první pomocí, když vás v posilovně přepadne únava nebo když jste náhle vystaveni nějaké stresové situaci. Příchutě máme hned dvě. Vybrat si můžete sladkou pomerančovou příchuť nebo příchuť lesních plodů. Shoty jsou slazené stévií, takže v nich nenajdete žádný přidaný cukr navíc.

 

A protože rádi obdarováváme naše zákazníky, připravili jsme si soutěž právě o tuto novinku. Kdo by nechtěl mít tento nepostradatelný minerál vždy po ruce? Vyhrát můžete dvě balení magnesium shotů a v každém z nich je 20 ampulí. Rozhodli jsme se, že vylosujeme celkem 2 výherce, kterým tuto novinku zašleme.

Pravidla jsou jednoduchá. Napište nám do komentářů na sociláních sítích příchuť, o kterou byste měli zájem. Když budete mít štěstí a vyhrajete, zašleme vám přesně tu příchuť, o kterou jste si napsali. Náhodně vybereme 2 výherce, kteří si zvolili jednou "pomeranč" a jednou "lesní plody". Tak abychom od každé příchutě rozdali jedno balení.

Soutěžit můžete na našem Facebooku i Instagramu.

 

Přejeme hodně štěstí a držíme palce.

 

P4

 

 

Zpět do obchodu