Objevte kouzlo peelingu

Přejete si vypadat neustále mladě a mít dokonalou zářivou pokožku? Tak rozhodně sáhněte po peelingu! Ty v sobě totiž obsahují jemné a maximálně šetrné peelingové částečky, které díky tření o naši pokožku pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a důkladně čistit póry. Naše pokožka tak zůstane neodolatelně hebká na dotek!

 

Proč je dobré peeling používat?

Peeling z pleti, rtů nebo pokožky celého těla jemně a maximálně šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zároveň ji krásně prokrvuje, regeneruje a vyživuje. Podporuje tak tvorbu kolagenu a eliminuje vznik vrásek. 

Navíc pomáhá naši pleť zbavit přebytečného kožního mazu, čistit ucpané póry a pomáhá taky při potížích s akné a černými tečkami. Tyto problémy se totiž běžně vyskytují právě z důvodu nedostatečného čištění pleti. Odstraněním přebytečného kožního mazu a odumřelých kožních buněk se navíc pečující krémy, séra a tonika dostanou do hlubších vrstev pokožky a pomůžou dokonce i zvýšit jejich účinnost.

  

 

Jak se peeling používá?

Na jeho aplikaci není absolutně nic těžkého! Peelingy na pleť a rty je důležité nanést na dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť. U tělových peelingů si musíme dát pozor primárně na to, abychom měli navlhčenou pokožku. V tuto chvíli stačí už jen nabrat přiměřené množství peelingu a udělat si jemnými krouživými pohyby šetrnou masáž pleti, rtů nebo pokožky celého těla. Následně stačí důkladně opláchnout vodou a máme hotovo!

TIP! Peeling doporučujeme používat primárně večer, aby měla pleť dostatek času na odpočinek a regeneraci.

 

Jsou peelingy vhodné pro všechny typy pleti?

Ano! Při jejich výběru bychom ale měli dbát na velikost peelingových částeček a frekvenci používání. Jedinci s mastnou pletí si je totiž můžou dopřát mnohem častěji než ti, které trápí suchá pleť. Proto vždy záleží na vašem individuálním stavu pleti.

 

Venira pleťový peeling

O pleť je potřeba řádně pečovat a dopřávat jí jen to nejlepší, a proto jsme vyvinuli náš Venira pleťový peeling pro její maximálně šetrné čištění. 

Jeho jemné 100% přírodní peelingové částečky jsou tvořeny z mletého bambusu, který má skvělé regenerační účinky. Peeling je navíc obohacen o mandlový a slunečnicový olej, jenž ve své vyvážené kombinaci dokážou naprosté zázraky. 

Nejlepší je na něm ale to, že se při styku s vodou mění mléko! Proč? Je to z toho důvodu, aby nás pleť po jeho aplikaci nepnula a nestahovala. To podpoří také obsažený glycerin, který plní funkci prvotřídní hydratační složky.

Venira peeling na rty

Trápí vás vysušené a popraskané rty bez života a toužíte po dokonale jemných a šťavnatých rtech? Pokud ano, tak jsou pro vás Venira peelingy na rty jako dělané! 

Obsahují totiž 100% přírodní cukrové částečky, které mají příjemně zklidňující účinky. Celkový proces krásně podpoří kombinace mandlového a slunečnicového oleje. Ty ve své vyvážené kombinaci zanechají rty dokonale jemné, regenerované a dokonale hebké na dotek. 

Navíc si můžete vybrat hned ze tří naprosto vyšperkovaných příchutí – višeň, meloun a kokos!

Venira tělový peeling

Neodolatelně hebká pokožka? Ano! Podařilo se nám totiž vyvinout naprosto dokonalé Venira tělové peelingy, a to hned ve 3 božských vůních, které si zamilujete - slaďoučký kokos, letní meruňku a energickou kávu. I do nich jsme přidali 100% přírodní peelingové částečky, které z pokožky šetrně odstraní veškeré odumřelé kožní buňky. 

U většiny tělových peelingů bývají jejich částečky mnohem větší než jsou třeba u peelingů na rty nebo na pleť. To znamená, že můžou mít příliš ostré hrany, což zavání průšvihem. Z tohoto důvodu jsme tedy naše částečky speciálně zaoblili, a tak se nemusíte bát, že by byla po jeho aplikaci pokožka příliš podrážděná nebo poraněná. 

Do každého z nich jsme navíc přidali vyváženou kombinaci hned několika blahodárných olejů, jenž pokožce zajistí prvotřídní hydrataci a hloubkovou regeneraci!

Zpět do obchodu