Využijte aktuální dopravu zdarma a ušetřete dalších 5 % z celého nákupu a zadejte kód SALE5 v 1. kroku nákupního košíku.

Objevte kouzlo peelingu

Přejete si vypadat neustále mladě a mít dokonalou zářivou pokožku? Tak rozhodně sáhněte po peelingu! Ty v sobě totiž obsahují jemné a maximálně šetrné peelingové částečky, které díky tření o naši pokožku pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a důkladně čistit póry. Naše pokožka tak zůstane neodolatelně hebká na dotek!

 

Proč je dobré peeling používat?

Peeling z pleti, rtů nebo pokožky celého těla jemně a maximálně šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zároveň ji krásně prokrvuje, regeneruje a vyživuje. Podporuje tak tvorbu kolagenu a eliminuje vznik vrásek. 

Navíc pomáhá naši pleť zbavit přebytečného kožního mazu, čistit ucpané póry a pomáhá taky při potížích s akné a černými tečkami. Tyto problémy se totiž běžně vyskytují právě z důvodu nedostatečného čištění pleti. Odstraněním přebytečného kožního mazu a odumřelých kožních buněk se navíc pečující krémy, séra a tonika dostanou do hlubších vrstev pokožky a pomůžou dokonce i zvýšit jejich účinnost.

 

Jak se peeling používá?

Na jeho aplikaci není absolutně nic těžkého! Peelingy na pleť a rty je důležité nanést na dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť. U tělových peelingů si musíme dát pozor primárně na to, abychom měli navlhčenou pokožku. V tuto chvíli stačí už jen nabrat přiměřené množství peelingu a udělat si jemnými krouživými pohyby šetrnou masáž pleti, rtů nebo pokožky celého těla. Následně stačí důkladně opláchnout vodou a máme hotovo!

TIP! Peeling doporučujeme používat primárně večer, aby měla pleť dostatek času na odpočinek a regeneraci.

 

Jsou peelingy vhodné pro všechny typy pleti?

Ano! Při jejich výběru bychom ale měli dbát na velikost peelingových částeček a frekvenci používání. Jedinci s mastnou pletí si je totiž můžou dopřát mnohem častěji než ti, které trápí suchá pleť. Proto vždy záleží na vašem individuálním stavu pleti.

 

Zpět do obchodu