Inca Inchi olej jako elixír mládi - přírodní zázrak pro vaši pleť

Venira Inca Inchi olej přezdívaný elixír mládí není v běžné populaci příliš známý. Což je velká škoda. Jeho účinky jsou dechberoucí, a díky jeho vlastnostem si ho oblíbí snad každá žena. Olej si snadno můžete zaměnit za Inka Inchi olej, to je však nesprávný název. Jediný správný název je Inca Inchi olej. Obsahuje nejvyšší množství omega 3 mastných kyselin mezi rostlinnými oleji. Najdeme v něm okolo 90% omega 3 mastných kyselin. To je víc než úctyhodné číslo.

 

C1

 

 

Jednou z hlavních výhod Inca Inchi oleje je, že obsahuje opravdu vysoké množství omega 3 mastných kyselin, které chrání svrchní vrstvu pokožky před vnějšími vlivy. To je důležité nejen v období letních a zimních měsíců. Olej má velké regenerační a revitalizační účinky. Skvěle působí na lehké oděrky a popáleniny. Dokáže pomoci také lidem s ekzémy a vyrážkami. Spousty žen trápí nevzhledné jizvičky známé jako strie. Přesně na to tento problém olej také působí - vyživuje danou oblast jizvy. Pokud vás trápí jakékoliv jiné jizvičky například po akné, pak vězte, že s tímto vám může Inca Inchi olej pomoci. Jeho účinky jsou neskutečné. Omlazuje pleť a dodává ji vitalitu. Sjednocuje tón pleti a zanechává ji zářivou a sjednocenou a ke všemu zvyšuje pružnost a elasticitu pleti.

 

Komplexní složení oleje pomáhá se suchostí pokožky a zlepšuje celkovou strukturu pleti. Účinně chrání pleť před volnými radikály a pomáhá ji detoxikovat. Kromě toho pomáhá obnovovat poškozenou tkáň. Svými blahodárnými účinky přispívá k mladistvému a svěžímu vzhledu pokožky.

 

Odkud pochází tento olej?

Tomuto oleji se přezdívá také peruánský zázrak, to protože pochází z peruánské Amazonie, kde se získává z rostliny Sacha Inchi. Ta je známá jako popínavá rostlina, která se vine po stromech. Tato rostlina má krásné bílé květy, ty se časem přemění na plody, které v sobě ukrývají semena. Z těch se získává konečný olej. Účinky rostliny jsou známé ve zdejší medicíně po staletí. 

 

Jak olej aplikovat?       

Zásadní je olej nanášet na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Naneste pár kapek na pleť ráno a večer po nakrémování nebo vmíchejte ve stejném množství do krému. Při aplikaci na strie, respektive pro jejich prevenci nanášejte přímo na danou oblast a jemně vmasírujte. Inca Inchi olej není nijak parfémovaný, za to jeho vstřebatelnost je skvělá. Do pokožky se vsákne téměř okamžitě a navíc nezanechává mastný film. Prostě takový malý velký zázrak pro vaši každodenní péči o pleť. 

 

C2

 

 

V čem pomáhá Venira Inca Inchi olej?

- má skvělé regenerační účinky

- hydratuje pokožku a účinně bojuje s její suchostí

- pomáhá vyhlazovat vrásky

- pomáhá hojit rány a jemné jizvy

- zanechává pleť zářivou a sjednocenou

- zlepšuje pružnost a celkovou elasticitu pleti

- pomáhá pleť chránit před škodlivými vlivy - pomáhá s tvorbou kolagenu

- pomáhá snižovat tvorbu pupínků

 

Olej Inca Inchi je bohatý na bílkoviny, esenciální mastné kyseliny, a díky vysokému obsahu vitamínu E má výrazné antioxidační vlastnosti. Nejenže je Inca Inchi olej skvělý pro vaši pleť, ale také na vaše vlasy. Je skvělým pomocníkem na suché vlasy, které hloubkově vyživuje a zanechává je lesklé a jemné. 

 

Kdy je nejlepší olej užívat?

- při suché pokožce

- při vzniku strií

- při poranění kůže

- při popáleninách

- při akné

- při podrážděné pokožce

- při ekzémech

- při vyrážkách

- při jemných jizvičkách

 

Zpět do obchodu