VENIRA gua sha masážní kámen růženín

 NOVINKA 

  • jednoduchá a účinná masážní pomůcka
  • redukuje jemné vrásky
  • pleť zanechá vyhlazenější a pružnější
  • eliminuje kruhy pod očima
  • napomáhá sjednotit tón pleti

 

Doporučen: pro všechny typy pleti

Produkt je přírodní.

Můžeme doručit do:
7.2.2023
Skladem ihned k odeslání
Kód: 1139
Značka: Venira
149 Kč
VENIRA gua sha masážní kámen  růženín
VALENTYN15
 

Vyzkoušej i ty sílu růženínu!

Venira masážní kámen gua sha umí s pokožkou opravdové divy! Dokonale omlazuje, účinně zklidňuje i jednoduše sjednocuje pleť a navíc eliminuje oteklé kruhy pod očima.

VENIRA gua sha masážní kámen

Venira masážní kámen

Venira masážní kámen z růženínu je naprosto dokonalým pomocníkem pro lymfatickou masáž obličeje, krku a třeba i dekoltu. Díky rozproudění lymfy krásně stimuluje prokrvení pokožky a pomůže z ní odvádět toxické látky. Navíc má hned několik dalších naprosto dokonalých účinků. Každodenní masáž totiž účinně omlazuje a uklidňuje pleť a zatočí i s jejími nedokonalostmi (jako je třeba jemné začervenání nebo oteklé kruhy pod očima). Není divu, že je ženy používaly již ve starověké Číně. 

 

Komu bychom doporučili náš masážní kámen používat?

Jedná se o jednoduchou masážní pomůcku, která je vhodná opravdu pro každého! Vhodná je zejména pro ty, které trápí jemné vrásky, unavená pleť bez života, kruhy pod očima nebo třeba nesjednocený tón pleti – to znamená červené flíčky na obličeji.

S jakými problémy pomáhá?

- s oteklými kruhy a váčky pod očima

- s jemnými vráskami

- s napětím v pleti

- s nesjednoceným tónem pleti

- s unavenou pletí bez života

 

Jaký bude výsledný efekt po jeho pravidelném používání?

Kámen má ve spojení s Vaší oblíbenou kosmetikou dokonalé omlazující účinky, jelikož do pleti pomáhá pečující produkty krásně zapracovat! Pomocí pravidelné masáže navíc dochází ke zmírnění jemných vrásek, pleť bude pružnější a vyhlazenější. Přispívá ale také ke sjednocení jejího tónu, takže můžete říct sbohem jejímu začervenání. Díky svým prvotřídním účinkům dokáže také krásně eliminovat kruhy a otoky pod očima.

VENIRA gua sha masážní kámen
VENIRA gua sha masážní kámen

Jak se Venira masážní kámen používá?

Nejprve si dokonale odličte a vyčistěte pleť tak, aby na ní nezůstaly žádné nečistoty. Poté můžete nanést jakékoliv Vaše oblíbené sérum, olej nebo krém, které používáte ve své každodenní rutině. V tuto chvíli si vezměte Venira masážní kámen a udělejte si krátkou masáž obličeje – na kámen během masáže však nikdy netlačte. Pohyby nejprve začněte od obočí nahoru a do stran a pokračujte od nosu směrem k okraji obličeje. Po použití kámen nezapomeňte pořádně opláchnout teplou vodou, abyste z něj odstranili případné bakterie, nečistoty a zbytky pečující kosmetiky..

TIP: Jestliže se chcete zbavit oteklých kruhů pod očima, tak vyzkoušejte kámen před použitím na chvíli zchladit v lednici. Ještě více tak posílíte jeho zklidňující i relaxační účinky. Zároveň eliminujete otoky očí.

 

Jak často je možné kámen používat?

Náš masážní kámen doporučujeme používat každý večerpo dvoufázovém odlíčení pleti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu