Neohodnoceno

VENIRA směs pro podporu imunity, vitamin D, lipozomální vitamin C, multivitamin 3+1 zdarma

 Mimořádný balíček 3+1 ZDARMA jen pro akci BLACK FRIDAY 

Po skončení už letos podobnou akci dělat nebudeme! 

Naše nejlepší přírodní doplňky stravy pro podporu zdraví a imunity v jednom akčním balíčku. Směs pro podporu imunity je sladký drink s příchutí černého rybízu pro podporu imunity a lepšího zdraví. Vitamin D je účinný doplněk stravy, který výrazně posiluje imunitní systém a kosti. Vitamin C je jeden z nejdůležitějších a nejuniverzálnějších vitamínů pro náš organismus, navíc v lipozomální formě. Venira multivitamin nabízí vysoké množství minerálů a vitamínů, které posilují imunitní systém a obranyschopnost, kdy obsahuje celkem 31 látek. 

V tomto balíčku najdete celkem 1 dózu Směsi pro podporu imunity (20 dávek, denně se užívá 1 odměrka, která je součást balení), 80 kapslí Vitaminu D (1 krabička), které vám vydrží na 80 dnů (denně se užívá 1 kapsle), 60 kapslí Lipozomálního vitaminu C (1 krabička), které vám vydrží na 30 dnů (denně se užívají 2 kapsle) a 60 kapslí Multivitaminu (1 krabička), které vám vydrží na 30 dnů (denně se užívají 2 kapsle).

Můžeme doručit do:
2.12.2021
Skladem
Kód: 692
Značka: Venira
2 016 Kč –29 % 1 427 Kč
Kategorie: 2+1 a 3+1 zdarma
IMUNITA
Akce
2 016 Kč –29 %

 Mimořádný balíček 2+1 ZDARMA jen pro akci BLACK FRIDAY! Ušetříte 589 Kč.

---------------

Naše nejlepší přírodní doplňky stravy pro podporu zdraví a imunity v jednom akčním balíčku.

Imunita je schopnost našeho těla chránit nás před viry a škodlivými látkami. Je tak velice důležitá pro správné fungování těla a obranyschopnosti. Imunitu bychom měli neustále posilovat. Je důležité užívat doplňky stravy. 

Venira směs pro posílení imunity je sladký drink s příchutí černého rybízu. Nebojte se, není zde přidaný žádný cukr, pouze přírodní sladidlo. Směs podporuje zdraví dýchacích cest a zvyšuje odolnost vůči nemocem. Obsažené látky výrazně posilují imunitní systém a chrání nás před škodlivými radikály a viry. Užívání je úplně jednoduché. Stačí, když kdykoliv během dne smícháte 1 odměrku s 200 ml horké vody a vypijete.

Co obsahuje tato směs?

Směs obsahuje přírodní extrakty, které podporují zdraví dýchacího systému a také mají velký vliv na posílení imunitního systému. Dále zvyšují obranyschopnost a odolnost vůči nemocem. 

Vitamín C slouží jako antioxidant, který chrání náš organismus před působením škodlivých radikálů. Posiluje imunitní systém a je nezbytný pro správnou funkci svalů, šlach, ale také chrání tělo před oxidačním stresem. Podílí se na pružnosti pokožky.

Inulin je prebiotická rozpustná vláknina z kořene čekanky, která podporuje přirozenou střevní mikroflóru. 

Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku, k normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a podílí se na procesu dělení buněk.

Výhody:

- Výrazně posiluje imunitní systém

- Pomáhá chránit před bakteriemi a viry

- Podporuje zdraví dýchacích cest

- Sladká příchuť černého rybízu, bez cukru

- Jednoduchá příprava

- Vyrobeno v České republice

- Přírodní produkt

Jaké jsou benefity užívání vitamínu D?

Hlavní výhodou Vitaminu D je jeho schopnost posílit funkci imunitního systému. To je pro běžnou populaci velice důležité a to nejen v chladnějších období, ale i po dobu celého roku. "Déčko" pomáhá naše tělo lépe chránit před různými bakteriemi, nachlazením a viry. Vitamín D napomáhá k normální činnosti svalů, takže je skvělým doplňkem stravy pro lidi, kteří rádi cvičí, sportují ve fitness centrech a nebo se jen chtějí udržovat v dobré kondici. Je také známý pro svou schopnost posílit funkce mozku, ať už je to správné soustředění nebo paměť.

 Vitamin D pozitivně ovlivňuje normální vývoj kostí a zubů. Mimo jiné vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi.

Funkce Vitamínu D:

- Podporuje správnou funkci imunitního systému a obranyschopnost

- Správná funkce kardiovaskulárního systému a prevence vzniku srdečních onemocnění 

- Správný vývoj zubů a kostí

- Zmírňuje průběh nemoci osteoporózy (řídnutí kostí)

- Podporuje správnou funkci mozku a kognitivních funkcí


Projevy nedostatku vitamínu D:

- Únava a podrážděnost

- Větší náchylnost k nachlazení

- Bolest svalů a kloubů a dokonce až svalová ochablost

- Nechutenství a ztráta hmotnosti

- Krvácení dásní 

K čemu pomáhá Vitamin D?

Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu

Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi

Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí

Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů

Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu zubů

Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému

Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk


Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Proč užívat právě lipozomální vitamin C?

Vitamín C má v našem těle velkou řadu funkcí. Považujeme ho za jeden z nejdůležitějších vitaminů vůbec. Podílí na udržení normální funkce imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem, přispívá ke snížení míry únavy a stresu, ale také se podílí na tvorbě kolagenu - ten pomáhá pokožce udržet její pružnost, vitalitu a svežest. 

Je známý pro svou obranyschopnost, ale také přispívá k normální funkci nervového systému, k psychické pohodě amnoho dalšího. Vitaminem C najdeme v mnoha doplňcích stravy, které sice obsahují vysokou dávku “céčka”, ale bohužel jeho vstřebatelnost je velice nízká. U levnějších forem se vstřebatelnost pohybuje okolo 4% až 20%. Zbytek je z našeho těla vyloučen močí a do našeho organismu se pak dostává pouze minimální dávka tohoto vitamínu.

U lipozomální formy vitaminu C se vstřebatelnost pohybuje okolo 90%.

Lipozomální vitamin C, který vám nabízíme v našich kapslích je považován za nejlepší a nejkvalitnější "céčko", které vašemu tělu můžete dopřát. 

Co znamená lipozomální forma vitaminu C?

Lipozomální forma vitaminu C funguje na principu postupného uvolňování z lipozomu (díky čemuž je vitamin C lépe chráněn v trávicím traktu), které je řízené a uvolňuje se postupně v průběhu několika hodin. Díky lipozomální formě putuje vitamin C přímo do krve. Lipozomální obal chrání dávku vitaminu C a díky tomu se ho do krve dostane správné množství, které naše tělo potřebuje. Lipozomální vitamin C je správnou volbou pro všechny, kteří mají zvýšenou potřebu vitamínu C nebo chtějí posílit svoji obranyschopnost a přispět ke snížení míry únavy a dalších symptomů. 

V porovnání s běžnými formami vitaminu C je zaručena jeho vyšší koncentrace v krvi po delší dobu. Lipozomální vitamin C je oproti jiným formám jinak zpracován a celý proces je technologicky náročnější, to se může promítat do ceny lipozomálního vitaminu C. Lipozomální vitamin C zkrátka umožňuje aby do našich buněk pronikalo větší mnozštví "céčka". Vzhledem k jeho vysoké vstřebatelnosti je potřeba méně denních dávek než u běžných forem, které by se pro stejný účinek musely dávkovat až v 5x větším množství.

K čemu je dobrý vitamin C?

- Pro posílení imunity, nejen v období chřipek a nachlazení

- Pro odolnější organismus a zdravý životní styl

- Podporuje tvorbu kolagenu - pružnost a vitalita pokožky

- Při psychické zátěži 

- Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

- Zvyšuje vstřebávání železa

- Přispívá k normální psychické činnosti

- Je silný anioxidant - pomáhá udržet pružnost, vitalitu a svěží vzhled pokožky


Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně. Doporučujeme 1 kapsli ráno před jídlem a 1 kapsli večer před jídlem.

Tento multivitamin obsahuje neuvěřitelných 31 účinných látek!

A nabízí tak širokou škálu vitamínů a minerálů pro vaše zdraví, imunitu a energii.

Venira multivitamin je určen pro všechny ženy i muže, kteří chtějí pečovat o své zdraví, imunitu a energii. Obsahuje široké spektrum těch nejlepších forem vitamínů a minerálů. Multivitamin je doplněk stravy, který bychom měli užívat na denní bázi a to platí nejen pro sportovce, ale hlavně pro běžnou populaci. Deficit minerálů a vitamínů výrazně snižuje schopnost chránit nás před nemocemi, viry a nachlazením.

Nedostatek vitamínů a minerálů může negativně ovlivňovat mozkovou činnost a třeba také fyzický výkon při sportovních aktivitách. Stálá únava, slabost nebo zhoršená regenerace svalů. Mimo jiné bylo prokázáno, že multivitamín napomáhá zmírnit a zpomalit onemocnění oči.

Venira multivitamin:

Přispívá k správné funkci imunitního systému

Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Chrání organismus před oxidativním stresem

Přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky

Působí antioxidačně

Pomáhá k normální psychické činosti

Pomáhá k pročištění těla

Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Přispívá k normální činnosti svalů

Přispívá k udržení normálního stavu kostí


Dávkování

Doporučujeme užívat 2 kapsle denně, ideálně 1 ráno a 1 večer.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: