Neohodnoceno

VENIRA pro děti - vitamin C, vitamin D, B-komplex, imuno sirup 3+1 zdarma

 Mimořádný balíček 3+1 ZDARMA jen pro akci BLACK FRIDAY 

Po skončení už letos podobnou akci dělat nebudeme! 

Naše nejlepší vitamíny pro podporu zdraví a imunity dětí, které jsou vhodné od 3 let věku. 

V tomto balíčku najdete celkem 4 produkty. Vitamin C pro děti - jahodová příchuť (120 cucavých kostiček na 120 dnů, denně se užívá 1 kostička), B-komplex pro děti - meruňková příchuť (120 cucavých kostiček na 120 dnů, denně se užívá 1 kostička), Vitamin D pro děti - pomerančová příchuť (120 cucavých kostiček na 120 dnů, denně se užívá 1 kostička) a Imuno sirup pro děti - příchuť lesní plody (150 ml což odpovídá 30 dávkám, denně se užívá 1 odměrka, která je součást balení, zdarma v tomto balíčku).

Můžeme doručit do:
2.12.2021
Skladem
Kód: 704
Značka: Venira
1 236 Kč –23 % 947 Kč
Kategorie: 2+1 a 3+1 zdarma
DĚTI
Akce
1 236 Kč –23 %

 Mimořádný balíček 3+1 ZDARMA jen pro akci BLACK FRIDAY! Ušetříte 289 Kč.

----------------

Tyto přírodní doplňky stravy jsou určeny dětem od 3 let věku!

Imuno sirup je určený dětem pro podporu dlouhodobé imunity v rizikovém období s vyšším výskytem nemocí a obsahuje speciální kombinaci ověřených bylinných extraktů, které podporují správné fungování imunitního a dýchacího systému. B-komplex obsahuje 9 navzájem doplňujících se vitaminů a je vhodný při oslabení imunity, zvýšené fyzické a psychické zátěži dětí. Vitamin C obsahuje vysokou dávku vitamínu C (250 mg/1 tbl.) a je dále obohacen o vitamín D3, zinek a brusinkový koncentrát.  Vitamin D obsahuje 400 I.U. vitaminu D3 pro zdravou imunitu dětí.

Imunita neboli obranyschopnost je schopnost organismu bránit naše tělo před nebezpečnými vlivy z okolního prostředí jako jsou bakterie, viry, toxiny a další. Pokud je imunita dětí oslabená, což většinou bývá po dobu od podzimu do jara, jsou děti náchylnější právě k různým virózám, chřipkám, infekcím či zánětům. Známe to všichni, když se z toho děti prostě ne a ne vyležet. Imunitní systém dětí bychom tak neměli podceňovat a neprodleně ho začít po celý rok podporovat.

 

Jaké jsou příčiny oslabené imunity?

 - Špatná strava

- Nedostatek pohybu

- Málo spánku a stres

- Užívání některých léků

Proč začít užívat IMUNO sirup?

Skvělým způsobem, jak můžete u svých dětí rychle a účinně podpořit jejich přirozenou obranyschopnost je užíváním nášeho IMUNO sirupu. Obsahuje totiž výtažky z černého bezu, zázvoru lékařského, třapatky nachové, šípku a ženšenu, které výrazně podporují zdraví dýchacích cest, správnou funkci imunitního systému, přispívá k podpoře vitality a celkové odolnosti organismu.

Dále obsahuje také vitamín C + citrusové bioflavonoidy, vitamín A, D3 a B12, které jsou navíc obohacené o beta-glukany z přírodních zdrojů! Beta-glukany jsou vlastně látky, které se v organismu přirozeně váží na buňky imunitního systému, a tak ho výrazným způsobem posilují a stimulují. Lidský organismus si je sám nedokáže vyrobit, proto je důležité je přijímat prostřednictvím stravy či doplňky stravy, jako je Venira IMUNO sirup. Sirup obsahuje takzvané kvasničné beta-glukany (což jsou vysoce kvalitní přírodní beta-glukany), které se přirozeně vyskytují v buněčných stěnách kvasinek Saccharomyces cerevisiae.

Jak se tento sirup užívá? IMUNO sirup je možné užívat dlouhodobě. Děti od 3 let užívají - 5 ml sirupu jednou denně (5 ml = 1 lžička), nejlépe ráno nebo večer před spaním. K dávkování sirupu použijte přiloženou kalibrovanou lžičku. Sirupem můžete dětem také osladit jejich oblíbený teplý čaj  (do 80 °C). Tento sirup dále můžete kombinovat i s nějakými multivitaminovými doplňky stravy. Sirup je vhodné užívat preventivně cca 1-2 měsíce před problematickým obdobím (podzim, začátek školky/školy), ale i pokud onemocnění již propukne.

Jakou má příchuť? Lesní plody.

Na jak dlouho vydrží? Množství tohoto sirupu je 150 ml a odpovídá tak 30 dávkám (1 dávka = 5 ml). Denně se užívá 1 dávka, čili vydrží na 30 dnů.

Lžička je součástí balení? Ano! Lžička, kterou vidíte na obrázcích, je součástí balení a díky ní je dávkování velmi jednoduché.

K čemu IMUNO sirup přispívá?

- Má antioxidační účinky

- Podporují přirozenou obranyschopnost imunitního systému

- Podporuje zdraví dýchacích cest

- Přispívá k lepší vitalitě a odolnosti organismu

- Přispívá k lepšímu zraku

- Podporuje strukturu a funkci kůže

- Podporuje vstřebávání a využití vápníku pro stavbu kostí a zubů

Proč užívat Venira vitamin D3 pro děti ve formě kostiček?

Vitamin D3 neboli cholekalciferol. Jde o vitamín, jehož přísun bychom měli u dětí rozhodně hlídat. Vzniká v naší kůži prostřednictvím působení slunečního záření, což znamená, že bychom ho měli v období od podzimu do jara doplňovat zejména prostřednictvím potravy či doplňky stravy.

Proto jsme vytvořili vitamin D3 speciálně pro děti, pro které je důležitý primárně v období růstu, a to nejen proto, že přispívá ke správné funkci imunitního systému. Vitamin D se totiž podílí na procesu dělení buněk, dále přispívá k udržení normální funkce svalů. Je skvělým pomocníkem pro udržení zdravých kostí a zubů, což je v růstovém období velice důležité. Jeho další skvělou vlastností je, že příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi a napomáhá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu.

K čemu pomáhá Vitamin D?

- přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu

- přispívá k normální hladině vápníku v krvi

- přispívá k udržení normálního stavu kostí

- přispívá k udržení normální činnosti svalů

- přispívá k udržení normálního stavu zubů

-  přispívá k normální funkci imunitního systému

-  podílí se na procesu dělení buněk

Jak se tyto vitamíny užívají?

Užívejte 1 tabletu denně a cucejte. Pro nejlepší vstřebatelnost všech obsažených látek doporučujeme nepolykat. Vhodné od 3 let věku!

Proč užívat Venira vitamin C pro děti ve formě kostiček?

Neexistuje snad nikdo, kdo by nevěděl, co je to vitamin C a proč je právě on pro náš organismus důležitý. Tyto kostičky pro děti s vitamínem C se však můžou pyšnit hned třemi základními a velmi důležitými vitamíny. Jsou to vitamin C, D3 a zinek, kteří společně dokonalým způsobem přispívají k normální funkci dětského imunitního systému. Měli bychom jim je dopřát zejména pak v zimě a různých chřipkových období.

Vitamín C označujeme také jako kyselinu L-askorbovou, která hraje v našem těle hned několik důležitých rolí. Mezi ty nejdůležitější patří, že přispívá k udržení správného fungování imunitního a nervového systému, psychiky a k ochraně buněk před oxidačním stresem. Dále podporuje správnou funkci krevních cév a přispívá ke snížení míry únavy a stresu. Také zinek, který je v těchto cucavých tabletách obsažen, významným způsobem přispívá právě ke správné funkci imunitního systému. Vitamín D3 do svého těla přijímáme primárně prostřednictvím sluníčka a slunečních paprsků, proto jej mají děti po většinu roku málo. Tento vitamin přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Poslední obsaženou složkou je brusinkový koncentrát, který se vyznačuje vysokým obsahem přírodních látek – vitamínů (A, C a E), minerálů, polyfenolů a flavonoidů.

K čemu je dobrý vitamin C pro děti?

- Pro posílení imunity, nejen v období chřipek a nachlazení

- Pro odolnější organismus a zdravý životní styl

- Vhodný při psychické zátěži 

- Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

- Zvyšuje vstřebávání železa

- Přispívá k normální psychické činnosti

- Je silný anioxidant

Jak se tyto vitamíny užívají?

Užívejte 1-2 tablety denně a cucejte. Pro nejlepší vstřebatelnost všech obsažených látek doporučujeme nepolykat.

Proč užívat Venira B-komplex pro děti ve formě kostiček?

Asi byste se divili, jak je vitamín B důležitý. A to zejména u dětí. U většiny z nich není jejich strava zrovna rozmanitá a ovoci se zeleninou se snaží co nejvíce vyhýbat. Z tohoto důvodu se u nich může snadno projevit nedostatek právě nějakého z vitamínů.

Venira B-komplex pro děti ve svém složené obsahuje 9 vitamínů, které se navzájem dokonale doplňují a každý z nich je neméně důležitý, jelikož má svou vlastní úlohu. Tato vitamínová směs tedy přispívá k mnoha důležitým faktorům vzhledem k vývoji dítěte a v žádném případě bychom neměli na jejich pravidelný přísun zapomínat. Venira B-komplex pro děti ve formě cucavých kostiček tedy přispívá ke správné funkci imunitního systému, což je skvělé hlavně u dětí, které bývají často nachlazené. Vitaminy z řady B mají také velice pozitivní vliv na správné fungování mozku, jelikož podporují komunikaci v mozkových buňkách. Dále podporuje správný duševní vývoj dětí a napomáhá snižovat jejich únavu a vyčerpání při práci. V kostičkách je navíc obsažena také značná dávka vitamínu C, který dokáže naše buňky skvěle chránit před oxidativním stresem.

K čemu pomáhá B-komplex pro děti?

- přispívá ke správné funkci imunitního systému

- má pozitivní vliv na správné fungování mozku (podporují komunikaci v mozkových buňkách)

- podporuje správný duševní vývoj dětí

- napomáhá snižovat únavu a vyčerpání při práci

- Podporuje chod některých z našich orgánů

- Chrání buňky před oxidativním stresem.


Venira B-komplex pro děti obsahuje:

Vitamin B1 (thiamin) 

- má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy, psychické činnosti a příznivě ovlivňuje činnost srdce

Vitamin B2 (riboflavin)

- má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu a nervové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek, má pozitivní vliv na zrak, podporuje metabolismus železa, napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem, snižuje míru únavy a vyčerpání

Vitamin B3 (niacin)

- má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic, snižuje míru únavy a vyčerpání

Vitamin B5 (kyselina pantothenová)

- má pozitivní vliv na energetický metabolismus a mentální činnost, snižuje míru únavy a vyčerpání

Vitamin B6 (pyridoxin)

- má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém, snižuje míru únavy a vyčerpání

Vitamin B9 (kyselina listová)

- přispívá k normální syntéze aminokyselin a ke krvetvorbě, má příznivý vliv na metabolismus homocysteinu a na správnou funkci psychiky, snižuje míru únavy a vyčerpání

Vitamin H (Vitamin B7, D-Biotin)

- přispívá k normálnímu udržení pokožky a sliznic, k udržení psychické pohody a podporuje správné fungování nervové soustavy

Vitamin B12 (kobalamin)

- má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti, podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém, snižuje míru únavy a vyčerpání

Vitamin C

- pomáhá snižovat únavu, zvyšuje odolnost vůči onemocněním a chrání buňky před oxidativním stresem

Brusinkový koncentrát

- skvěle posiluje imunitu a patří mezi silné rostlinné antioxidanty.

Jak se tyto vitamíny užívají? 

Užívejte 1-2 tablety denně a cucejte. Pro nejlepší vstřebatelnost všech obsažených látek doporučujeme nepolykat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: