Neohodnoceno

VENIRA energy shot - vzorek multivitamin, 25 ml

Venira energy shot je doplněk stravy s příchutí multivitamínu pro okamžité získání energie a to díky přírodním extraktům, které jsou doplněné o vitamíny.

Tento energy shot obsahuje 25 ml prvotřídního doplňku stravy.

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
19.10.2021
skladem
Kód: SK0250ORGTSPGQYK-PRODUCT
Značka: Venira
39 Kč
Kategorie: Vzorky

Venira energy shot je vaše dávka energie v jednom shotu. Shot pomáhá nabudit, zlepšuje koncentraci a zmírňuje únavu. 

Obsahuje extrakty z guarany, ze zelených kávových zrn nebo ze zeleného čaje, které jsou známé pro své povzbuzující účinky. Pomáhají také zbystřit mysl a stimulují mozkovou činnost.


Co je Venira energy shot?

Dnešní doba je hodně uspěchaná a většina z nás má hodně práce, málo spánku, mnoho starostí a energii už pomalu čerpáme ze zásob. Potřebujete nakopnout, ale energy drinkům příliš nefandíte? A co kdybyste měli po ruce přírodní energy shot, který vám dodá potřebnou dávku energie? Je to tak.

Venira energy shot napomáhá oddálení únavy, zlepšuje koncentraci a celkově nabuzuje organismus. Shot pomáhá k větší bdělosti, snižuje pocit únavy a podněcuje k další práci. Extrakty také stimulují mozkovou činnost a zlepšují koncentraci a nabuzují mysl. Guarana má kromě jiných vlastností také schopnost detoxikovat a čistit ledviny. Hořčík, který je také obsažen v tomto shotu se jako jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle podílí na snížení míry únavy, pomáhá k psychické pohodě a napomáhá k lepšímu soustředění. A co je nejlepší? Všechny látky v našem shotu jsou přírodní a nenajdete zde žádnou nepříjemnou chemii. Energy shot můžete užít kdykoliv během dne, kdy se cítít unavení nebo potřebujete zlepšit vaši soustředěnost a motivovat se k další práci. Skvělé je, že si ho vezmete kamkoliv s sebou. Je malý a vleze se do každé tašky nebo kabelky. 

Co obsahuje?

Energy shot nabízíme v tekuté formě v praktických ampulích. Základní látky obsažené v shotu zajišťují oddálení únavy, zlepšují koncentraci a celkově nabuzují organismus. Hlavní složkou je kofein z přírodních extraktů. Ten je získávaný z guarany, ze zelených kávových zrn nebo ze zeleného čaje. Extrakty jsou plné antioxidantů, které obnovují a chrání rovnováhu našeho organismu. Hořčík je důležitý minerál pro zdraví člověka, protože přispívá k redukci únavy a vyčerpání. Vitamín B6 a B12 přispívají ke správné funkci imunitního systému a přispívají k látkové přeměně, která je důležitá pro tvorbu energie. Tím shot pomáhá tím zmírňovat únavu a vyčerpaní.

Guarana - přísun energie, má pozitivní vliv na imunitu, podporuje funkce mozku, zmírňuje následky stresu, ulevuje při migréně

Ženšen - napomáhá tělesné, ale i duševní svěžesti, dodává energii a pomáhá ostraňovat únavu

Hořčík - pomáhá snižovat únavu a stres, posiluje nervový systém, napomáhá k soustředění a k celkové psychické pohodě

Vitamín B6 - napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje normální funkci imunitního systému

Kolikrát denně mohu energy shot užívat?

Doporučujeme 1–2 ampule denně kdykoliv během dne.

Mohu užít shot najednou nebo si musím dávku rozdělit?

Shot je speciálně navržen tak, aby jste ho mohli vypít najednou a zajistil vám tak nabuzení a energii.

Použití: Důkladně protřepejte a vylijte obsah ampule do úst. Přípravek lze také zředit vodou. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: