Copywriter/ka

Typ úvazku: Plný

Místo výkonu práce: Přemyslovců 1014/45, Ostrava, 709 00

Zaměření: copywriting, obsahový marketing

Nástup: ihned, nebo podle domluvy

Do našeho týmu hledáme kreativní posilu, která si vezme na starost naše produktové popisky, články na blogu a vlastně všechny další texty. Pokud Tě baví kosmetika, doplňky stravy a celková oblast health&beauty, tato pozice by mohla být přesně pro Tebe! BTW: pokud už teď přemýšlíš, že tento inzerát by šel napsat lépe - jsi náš člověk!

Jaká bude Tvoje náplň práce?

  • zpracovávání podkladů a psaní produktových popisků podle zadání
  • revize již aktuálních textů na webu podle naší roadmapy
  • vyhledávání aktuálních trendů v obsahovém marketingu, psychologii nákupu
  • psaní článků na blog
  • zadávání zpracovaných výstupů na naše e-shopy
  • optimalizace textů pro vyhledávače

Co od Tebe očekáváme?

  • máš zkušenost s copywritingem nebo obsahovým marketingem
  • máš bezchybnou češtinu a poradíš si s překlady do slovenštiny
  • umíš si přeložit věci z angličtiny
  • sleduješ trendy a novinky v copywritingu, psychologii působení na zákazníka
  • baví Tě oblast kosmetiky a doplňků stravy a sleduješ, co je v těchto oblastech nového
  • umíš dodržovat termíny a umíš si svou práci pohlídat
  • samostatnost, zodpovědnost, kreativita a schopnost dotahovat věci do konce - tyto 4 atributy jsou pro nás velmi důležité

Co nabízíme?

  • smlouvu na HPP
  • práci na home-office, pokud je to někdy potřeba
  • 20 dnů dovolené a 2 sick-days v roce
  • jsme dog-cat-friendly kancelář (pokud máš psa nebo kočku, klidně je vezmi s sebou)
  • firemní Macbook a iPhone
  • možnost interního vzdělávání (přístup k zakoupeným školením v oblasti internetového marketingu, případně si můžeš relevantní školení najít a zaplatíme Ti ho)
  • skvělé kolegy v týmu, přátelské prostředí, včetně i třeba dobré kávy, energy drinků, společných snídaní/obědů, vodní dýmky nebo firemních výletů

Kdo k nám do týmu nejlépe zapadne?

Jsme kolektiv mladých lidí, kteří milují svou práci a snaží se ji neustále posouvat na lepší úroveň. Řídíme se podle hesla CO CHCEŠ, MŮŽEŠ, a proto u nás není problém zkoušet novinky a bourat stereotypy.

Chtěli bychom proto stejně smýšlejícího kolegu nebo kolegyni. Ti, kteří rádi posouvají věci dopředu, umí si zachovat chladnou hlavu a nespokojí se s průměrnou prací mají u nás vždy dveře otevřené!

Zaujala Tě tato nabídka?

Budeme rádi, když se nám ozveš na kariera@venira.cz

  • zašli svůj životopis, nebo odkaz na LinkedIn a své sociální sítě
  • všem zájemcům se ozveme zpět a dále se na všem domluvíme