Asistent/ka prodeje - zkrácený úvazek/brigáda

Typ úvazku: Zkrácený úvazek (6h denně) nebo brigáda (časový rozsah dle domluvy)

Místo výkonu práce: Forum Nová Karolina, Jantarová 3344/4, Ostrava, 702 00

Zaměření: prodej v Pop-Up storu

Nástup: ihned, nebo podle vzájemné domluvy

Hledáme dalšího člena/členku týmu do našeho úplně prvního Pop-UP storu v nádherném nákupním centru Forum Nová Karolina. Pokud Tě baví komunikace s lidmi, ochota a pozitivní přístup patří mezi Tvoje silné stránky a miluješ kosmetiku a doplňky stravy, pak je tato práce jasná volba!

Jaká bude Tvoje náplň práce?

  • aktivní prodej produktů v našem Pop-Up storu (Pop-Up store si můžeš představit jako takovou mini prodejnu)
  • poradenství zákazníkům, kteří se na prodejně zastaví
  • dohled nad produkty a pokladnou, ať se nám nic neztratí a tržba vždy sedí
  • spolupráce a komunikace napříč týmem
  • doplňování vyprodaných produktů a dohled nad čistotou a vzhledem prodejny

Co od Tebe očekáváme?

  • máš zkušenost s prodejem na prodejně, nebo ve stánku
  • komunikace, pozitivní a proaktivní přístup pro tebe není žádný problém
  • úsměv je tvoje silná stránka
  • kosmetika a doplňky stravy jsou oblast, ve které si jak ryba ve vodě - orientuješ se v ní a nebudeš mít sebemenší problém našim zákazníkům poradit
  • nerozhodí tě ani 150 zákaznice, která se ptá na to stejné
  • jsi dochvilný, spolehlivý a zodpovědný člověk, na kterého se budeme moci 100 % spolehnout

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení podle domluvy a na základě počtu odpracovaných hodin (150 Kč / hodina)
  • kompletní zaškolení (ukážeme a vysvětlíme Ti nejen naše produkty, ale i celkovou operativu pro provoz prodejny)
  • zajímavou práci v krásných prostorách nejmodernějšího nákupního centra na Moravě a ve Slezsku
  • skvělé kolegy v týmu, férové prostředí, včetně i třeba dobré kávy, energy drinků, společných snídaní/obědů nebo firemních výletů

Kdo k nám do týmu nejlépe zapadne?

Jsme kolektiv mladých lidí, kteří milují svou práci a snaží se ji neustále posouvat na lepší úroveň. Řídíme se podle hesla CO CHCEŠ, MŮŽEŠ, a proto u nás není problém zkoušet novinky a bourat stereotypy. Zároveň je u nás zákazník na prvním místě a podle toho vše děláme.

Chtěli bychom proto stejně smýšlejícího kolegu nebo kolegyni. Ti, kteří rádi posouvají věci dopředu, umí si zachovat chladnou hlavu a nespokojí se s průměrnou prací mají u nás vždy dveře otevřené!

Tato pracovní pozice je důležitá ještě z jednoho důvodu. Prozatím vše děláme online. Ty budeš tak první člen týmu, který se s našimi zákazníky bude denně potkávat, a proto musí být vše naprosto perfektní!

Zaujala Tě tato nabídka?

Budeme rádi, když se nám ozveš na kariera@venira.cz

  • zašli svůj životopis, nebo odkaz na LinkedIn a své sociální sítě
  • všem zájemcům se ozveme zpět a dále se na všem domluvíme