Inspirace k Valentýnu: Dárky pro ni (1/4)

Vaše drahá polovička si jistě zaslouží ocenit (nejen na Valentýna), pokud ale přes rok zapomínáte, máte příležitost si napravit reputaci.

 

❤️ Ovocné a popcakes kytice

Nejstarší pravda, že láska prochází žaludkem. Darovat můžete kytici, která skvěle vypadá a jako bonus ji vaše drahá polovička může nakonec sníst. Na výběr máte z ovocných variací plných jahod, banánů a melounů nebo zvolte cakepops kytici plnou mini zákusků s čokoládovými polevami.

 

❤️ Müsli, oříšky a křupavé ovoce

Pro zastánce zdravější stravy cakepops nepřicházejí v úvahu. Pro takové však existuje varianta zdravých müsli, oříšků a křupavého ovoce. Valentýnský vibe naladí jahody, třešně nebo maliny a skvěle doplní kvalitní hořká čokoláda.

 

❤️ Veselé ponožky

Barevné ponožky hýbou světem, na Valentýna můžete darovat veselé ponožky. Design je na vás - srdíčka, pizza nebo zvířátka, na výběr máte z nepřeberného množství a můžete se spolehnout, že ponožkami už neurazíte.

 

❤️ Medvídek z růží

Pokud si někdo nepotrpí na plyšáky, kteří jen lapají prach, tak jistě ocení medvídka z růží. Roztomilý tvar zachován, povinnost darovat květiny taktéž. Medvídek voní po opravdové růži. Pro extra náročné existuje i balíček medvídka, čokolády a kvalitního šampaňského.

 

❤️ Venira kapsle, láska pro vaše vlasy, nehty a pleť

Darovat zdraví pro vlasy, nehty a pleť snad nic nepřekoná. Naši 40ti denní kúru si prostě zamilujete a darujete lásku nejen na jediný den v roce. K Valentýnu navíc ke každé objednávce dostanete dárek a využít můžete i slevu 13% na všechny produkty.

Zpět do obchodu