Čaje

Cena

6970
16970

Značky

Položek k zobrazení: 1
VENIRA ovocný sypaný čaj  mango a maracuja, 50 g
Novinka
69 Kč
1286
1 položek celkem

Bylinné čaje

Čeká vás hektický den, nebo máte jeden takový zrovna za sebou? Dopřejte si svou chvilku klidu se šálkem plným přírodní síly. Naše ručně vyráběné sypané čaje jsou napěchované bylinami s blahodárnými účinky, intenzivní chutí a nezaměnitelným aroma.

 

 

Co všechno jsme přimíchali do našich sypaných bylinných čajů?

Základem našich sypaných čajů je zdraví a síla z přírody, kterou ucítíte v každém doušku.

Do směsi detoxikačního čaje jsme přidali ostružiník a jahodník prospívající trávení, břízu přispívající k normální funkci močových cest a jablečník podporující normální funkci jater a žlučníku. Zbavit své tělo škodlivých látek nebylo nikdy jednodušší, protože pravidelnou konzumací detoxikačního čaje přispíváte k očistnému procesu svého těla.

 

Na své si u nás přijdou i milovníci ovocných sypaných čajů. Konkrétně ten náš hraje všemi barvami podzimu díky obsahu maracuji, manga, jablka, květů pomerančovníku i slunečnice, rozinek, ibišku a bezinky. Pravidelná konzumace této bylinné čajové směsi s tropickou příchutí napomáhá k pročištění organismu. 

 

 

7 důvodů, proč pít pravidelně kvalitní bylinné čaje

  1. Podporují imunitní systém.
  2. Přispívají k detoxikaci těla.
  3. Zklidňují tělo a mysl.
  4. Napomáhají udržet štíhlou linii.
  5. Chrání buňky před oxidativním stresem.
  6. Posilují klouby.
  7. Udržují normální hladinu cholesterolu v krvi.

 

Pozn.: Benefity pravidelné konzumace čajů se liší v závislosti na jejich složení. My vybrali konkrétně ty výhody spojené s bylinnými složkami našich čajů. 

 

 

Recept na ideální večer 

Chcete si čas pro sebe užít skutečně na maximum? Uvařte si bylinnou čajovou směs, dopřejte svému tělu, rtům i obličeji peeling a udělejte si zábal z vyživující masky na vlasy. Hoďte nohy nahoru a vychutnejte si chvíle sladkého (a zaslouženého) nicnedělání.

 

Zpět do obchodu