Ten nejlepší dárek pod stromeček? Krása a zdraví od Veniry

Po roce opět nastalo to nejkrásnější období v roce. Vánoce. Svátky klidu a pohody. Nebo ne? Pro někoho může být opravdu těžké vybrat ty správné dárky pro své blízké. Taky si každoročně lámete hlavu s tím, co darovat nejbližším pod stromeček? My vám letos poradíme, koho a čím překvapit. Darujte ten nejkrásnější dárek - krásu a zdraví.

 

Pro babičku

Venira kolagenové drinky

Babičku jistě potěší, když ji darujete Venira kolagen, který pomáhá v boji proti stárnutí, proti vráskám, kloubům a zlepšuje také imunitu a celkovou regeneraci. A to vše díky obsahu 100 % bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu a dalších 8 účinných látek. Bez cukru, lepku, laktózy a přidané chemie! Kolagen máme v 7 různých příchutích, kdy dva kolageny nabízíme v sáčcích a 5 příchutí kolagenu jsou v dózách. Všechny balení kolagenu jsou na 30 dnů.

 

o1

 

 

Proč užívat Venira kolagenový drink?

- jedinečný beauty nápoj s obsahem prémiového hydrolyzovaného kolagenu, skvěle chutná

- unikátní složení s velkým obsahem kolagenu

- přispívá k přirozenému stavu pokožky, nehtů a vlasů

- příznivě působí proti stárnutí organismu, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

- napomáhá zlepšovat pružnost pokožky, vyhlazení a zjemnění vrásek

- je bez cukru, takže se může pít i v dietách

 

Pro maminku

Venira beauty bag

Maminku určitě potěšíte našim beauty bagem. Můžete ji vybrat jeden ze tří, který máme na webu a každý z nich obsahuje jiné produkty. Beauty bag obsahuje náš TOP produkt kapsle pro krásné vlasy, nehty a pleť. Dále jahodový kolagenový drink a šampon buď na podporu růstu vlasů nebo proti vypadávání vlasů. Jeden beauty bag pak obsahuje pouze naše šampony - šampon pro podporu růstu vlasů, proti vypadávání vlasů a pro suché a poškozené vlasy. Tak který své mamince vyberete?

 

Co obsahuji naše beauty bagy?

Beauty bag 1: Kapsle pro vlasy, kolagenový drink, šampon proti vypadávání vlasů

Beauty bag 2: Kapsle pro vlasy, kolagenový drink, šampon pro podporu růstu vlasů

Beauty bag 3: Šampon pro podporu růstu, proti vypadávání a pro suché a poškozené vlasy

 

Naše beauty bagy právě teď navíc získáte s hřebenem a dvěma vzorečky kolagenových drinků zdarma.

 

p1

 

 

Pro přítelkyni
Venira kapsle na vlasy, nehty a pleť

Vaši přítelkyni by určitě potěšil jeden z našich nejlepších produktů. Tím jsou kapsle pro krásné vlasy, nehty a pleť. Ty si získaly už přes 240 našich zákaznic a všechny jsou moc spokojené. U všech zákaznic byly znát po užívání kapslí viditelné výsledky. Kapsle nabízím v kúře na 40, 80 nebo 120 dnů. 

 

I2

 

 

Venira pomáhá s těmito problémy

- Pomalý růst vlasů, nízká kvalita vlasů - vypadávání, roztřepené konečky, malý objem vlasů, mastící se vlasy, suché vlasy, vlasy poničené špatnou úpravou, apod.

- Pomalý růst nehtů, lámající se nehty.

- Běžné problémy s pletí - lehké akné, pupínky, apod.

- Celkovými problémy s vlasy, nehty a pletí v období těhotenství a kojení.

- Problémy s vlasy, nehty a pletí způsobené stresem.

 

Pro kamarádku

Venira kostičky pro vlasy, nehty a pleť

Vsadíme se, že kostičky na vlasy vaši kamarádku rozhodně potěší. Máme je ve 4 různých příchutích. Mají podobné složení jako naše kapsle pro krásné vlasy, nehty a pleť. Tyto cucavé tablety jsou zcela bez cukru a jejich užívání si vychutnáte.

 

P3 

 

Venira pro vlasy, nehty a pleť ve formě kostiček jsou cucavé tablety, které podporují růst, lesk a celkové zdraví vlasů. Přispívají ke zdravým a pevným nehtům a ke krásné a zdravé pleti. 

Hlavní důležitou ingrediencí je aktivní látka kolagen, která v kombinaci s vitamíny (vitamín B5, C, D3, E, biotinem), mědi, zinkem přispívají k pevnosti, pružnosti, vzhledu a celkové kvalitě pokožky, stejně jako zdravému stavu nehtů a podporující růst, lesk a celkové zdraví vlasů.

Balení obsahuje 120 kostiček bez cukru.

 

Pro manžela

Venira magnesium

Magnesium. Jeden z nejvíce důležitých minerálů pro celé tělo. Tímhle dárečkem rozhodně potěšíte nejen svého manžela. Magnesium mimo jiné přispívá k normální psychické činnosti. A že to je někdy s náma holkama o nervy, že? Venira magnesium je v jedné z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku, což je po užívání znát na psychickém i fyzickém stavu člověka.

 

magnesium 

 

Venira magnesium

Hořčík s nejlepší vstřebatelností na trhu. Je nepostradatelnou součástí každé buňky lidského těla a využijí ho jak svaly, tak i náš mozek. 

V lidském organismus je spouštěčem více než 300 biochemických procesů. Pomáhá snižovat únavu a stres, posiluje nervový systém, napomáhá k soustředění a k celkové psychické pohodě.  Je vhodný proti svalovým křečím a dokonce může pomoci s nespavostí.

U VENIRA magnesia (ve formě bisglycinátu hořečnatého) se vstřebatelnost pohybuje okolo 80%.

 

Pro přítele

Venira multivitamin

Zdraví na první místě. Vždycky. Proto je Venira multivitamin skvělým dárkem pro přítele, ale vlastně i pro kohokoliv jiného. Venira multivitamin obsahuje ty nejlepší látky v těch nejlepších formách a jeho složení je opravdu komplexní tak, aby přispíval k psychickému i fyzickému zdraví.

 

multivitmain

 

 

Tento multivitamin obsahuje neuvěřitelných 31 účinných látek! A nabízí tak širokou škálu vitamínů a minerálů pro vaše zdraví, imunitu a energii.

 

Posilněte svou imunitu na maximum a chraňte se před nežádoucím nachlazením a viry.

Venira multivitamin je určen pro všechny ženy i muže, kteří chtějí pečovat o své zdraví, imunitu a energii. Obsahuje široké spektrum těch nejlepších forem vitamínů a minerálů. Multivitamin je doplněk stravy, který bychom měli užívat na denní bázi

 

 

Zpět do obchodu