Neohodnoceno

VENIRA immunity shot - vzorek pomeranč, 25 ml

Venira immunity shot je přírodní doplněk stravy, který podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitu. Má sladkou pomerančovou příchuť a je slazen přírodními sladidly.

Tento immunity shot obsahuje 25 ml prvotřídního doplňku stravy.

Produkt je přírodní a zdravotně nezávadný.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
skladem
Kód: EN8XHA1KQ9JBY5BR-PRODUCT
Značka: Venira
39 Kč
Kategorie: Vzorky

5 účinných látek pro podporu obranyschopnosti v jednom shotu

Vysoká dávka vitaminu C, beta glukany, yerba maté, zelený čaj a zinek. Těchto 5 látek v jednom jediném shotu přispívá k podpoře imunitního systému a pomáhá chránit tělo před vnějšími viry a bakteriemi. Navíc bez cukru s přírodními sladidly se sladkou pomerančovou příchutí.


Co je Venira immunity shot?

Imunita je ten nejdůležitější ochranný štít pro naše zdraví. Bohužel někdy nefunguje tak, jak bychom chtěli a schvátí nás rýma, kašel nebo jiná nemoc. Navíc každodenní stres, špatná strava nebo přílišné psychické či fyzické vypětí nabourává přirozenou obranyschopnost. Z těchto důvodů bychom rozhodně neměli opomíjet naši imunitu pravidelně posilovat vitamíny, minerály a přírodními doplňky stravy, které právě imunitu posilují.

Venira immunity shot je přírodní doplněk stravy na podporu imunity a obranyschopnosti. Tento shot také pozitivně ovlivňuje naši koncentraci, fyzický výkon a duševní zdraví a pohodu. Shot obsahuje výtažky z Yerba maté a zeleného čaje, dále pak obsahuje vitamín C, zinek a je obohacený o beta-glukany z přírodních zdrojů. Immunity shot obsahuje přírodní extrakty, které přispívají k normální funkci našeho imunitního systému a podporují přirozenou obranyschopnost organismu.

Immunity shot můžete užít kdykoliv během dne. Skvělé je, že si ho vezmete kamkoliv s sebou. Je praktický a vleze se do každé tašky nebo kabelky.

Co obsahuje?

Kromě toho, že Yerba maté a zelený čaj posilují imunitu a obranyschopnost, jsou také silnými přírodními antioxidanty. Vitamín C a zinek jsou důležitými látkami pro celkový imunitní systém. Vitamín C také slouží jako antioxidant, který chrání náš organismus před působením škodlivých radikálů. Beta-glukany jsou polysacharidy, které mají schopnost podporovat správnou funkci imunitního systému a zvyšovat celkovou obranyschopnost organismu.

Vitamín C - přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Kvasničné beta-glukany - beta glukany mají schopnost chránit imunitní systém

Yerba maté - je bohatým zdrojem antioxidantů, prospívá srdci a správné cirkulaci krve, má protizánětlivé účinky a pomáhá pacientům s cukrovkou

Zelený čaj - posiluje obranyschopnost, má povzbuzující a osvěžující účinky, obsahuje polyfenoly, které působí proti zánětům, detoxikuje organismus

Zinek - přispívá k udržení normálního stavu zraku, přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Kolik ampulí můžu za den vypít?

Užívat můžete 1–2 ampule denně a to kdykoliv během dne.

Mohu užít shot najednou nebo si musím dávku rozdělit?

Shot je speciálně navržen tak, aby jste ho mohli vypít najednou a podpořili tak vaši imunitu.

Použití: Důkladně protřepejte a vylijte obsah ampule do úst.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: