Využijte aktuální dopravu zdarma a ušetřete dalších 5 % z celého nákupu. Zadejte kód SALE5 v 1. kroku nákupního košíku. Pozor - platí jen dnes a zítra.

Inspirace k Valentýnu: Den plný sebelásky (4/4)

Pokud Valentýn neuznáváte, nemusíte jej bojkotovat úplně a dopřejte si den plný sebelásky. Dnes je vše dovoleno, dopřejte si jen to nejlepší a to, co vás nejvíc baví. Můžete využít i náš valentýnský checklist, abyste na nic nezapomněli.

❤️ Ráno

Ještě hodinu po probuzení nesahejte na telefon a zbytečně se neovlivňujte sociálními médii. V koupelně nespěchejte a dopřejte si čas. Ráno je super čas na doplňky stravy (nejen pro vaši krásu). Věnujte se lehkému cvičení, pokud přeje počasí stačí procházka, doma pak můžete cvičit jógu. Pokud nikdy nemáte čas na pořádnou snídani, dejte si ji. Bez výčitek. Může to být kalorická bomba v podobě anglické snídaně, nebo ovocná smoothie bowl.

 

❤️ Odpoledne

Při odpoledních aktivitách naneste pleťovou masku a nechte se hýčkat, zatímco budete dělat běžné činnosti. Pusťte si oblíbenou hudbu, zapněte podcast nebo si čtěte. Přitom zapracujte na “listu svých úspěchů”. Sepište si, co se vám povedlo, co vás ještě čeká a jak se s tím poperete. Nezapomeňte se za své úspěchy pochválit. Zbytek odpoledne se pak věnujte svému koníčku nebo činnosti, kterou máte rádi.

 

❤️ Večer

Na večer si naplánujte skvělou večeři - doma nebo se klidně pozvěte na rande pro jednoho do restaurace a dejte si to, co jste si vždy chtěli objednat! Doma si připravte romantickou koupel pro jednoho, použít můžete svíčky, koupelové soli nebo oblíbené “bath bomby”. Po koupeli pleť ošetřete oleji a můžete použít i face roller, který pomáhá lepšímu vstřebávání a podtrhuje relaxační náladu. Posledním bodem tohoto sebelásky plného dne je brzké zalehnutí do postele, opět zkuste dodržet hodinu před spaním bez telefonu.

 

Parťáci od Veniry pro valentýnský selfcare checklist

 

-kapsle pro zdravé vlasy, nehty, pleť ❤️

-kolagenový beauty drink ❤️

-přírodní arganový olej ❤️

 

K Valentýnu navíc ke každé objednávce dostanete dárek a využít můžete i slevu 13% na všechny produkty.

 

Zpět do obchodu